نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل امبره بالیاژ

مدل امبره بالیاژ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل امبره بالیاژ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل امبره بالیاژ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

مدل امبره بالیاژ : پایانی، مثل روز پاییزی که رو به زوال رنگ مو است، بر قلب انسان ها، مثل آسمان، با زیبایی مقدس تر و لطیف تر! به روح فراق، درخشش بهشتی در حال گشایش بالیاژ مو داده کراتینه مو شد! گویی آن نور پاک و مبارک از محراب جاویدان جاری رنگ مو است، در پرواز صعودی خود غسل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند روح به سوی پرستش خود می رود!

رنگ مو : در چهارم اوت 1810 در چارلستون، S.C متولد کراتینه مو شد. پدرش، ویلیام پورویس، اهل شهرستان راس، در نورثامبرلند، انگلستان پروتئین تراپی مو بود. مادرش زنی آزاد از چارلستون پروتئین تراپی مو بود. مادربزرگ مادری او مور پروتئین تراپی مو بود. و پدرش اسرائیلی پروتئین تراپی مو بود که بارون یهودا نام داشت. رابرت پورویس و دو برادرش توسط والدینشان در سال 1819 به شمال آورده کراتینه مو شدند.

مدل امبره بالیاژ

مدل امبره بالیاژ : او در پنسیلوانیا و نیوانگلند تحصیلات مکتبی خود را دریافت بیبی لایت مو کرد و آن را در کالج آمهرست به پایان رساند. از آن زمان خانه او در فیلادلفیا یا در مجاورت آن شهر پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. علاقه او به موضوع مبارزه با برده داری در دوران کودکی اش با الهام از کتاب هایی مانند «سندفورد و مرتون» و «پرتره برده داری» دکتر تونی که پدرش در دستانش قرار بالیاژ مو داد، آغاز کراتینه مو شد.

لینک مفید : ایرتاچ

اوه، عاشق هزاران نفر! به گور تو، اندوه دل، برادرانت تو را به دنیا آوردند! مرد فقیر و غلام نجات یافته گریستند وقتی زمین شکسته بر تو بسته کراتینه مو شد – و اشکهای شکرگزار مانند باران تابستانی دوباره علفهای در حال مرگش را زنده بیبی لایت مو کرد! از بیبی لایت مو کردار لطیف و گفتار تو یادآور خاطرات شیرین و مقدس! آه، برای مرگ، صالحان می میرند!

مدل امبره بالیاژ : پدرش، اگرچه در یک کشور برده نشین زندگی می بیبی لایت مو کرد، هرگز برده داری نپروتئین تراپی مو بود. اما اصولاً از صمیم قلب طرفدار الغا پروتئین تراپی مو بود. این خوش شانسی رابرت پورویس پروتئین تراپی مو بود که قبل از رسیدن به سن بلوغ، با آن پیشگام جدی و فداکار آزادی، بنجامین لوندی آشنا کراتینه مو شد. و در ارتباط با او، کارگر اولیه در زمینه ضد برده داری پروتئین تراپی مو بود.

  بالیاژ بلوند

لینک مفید : رنگ موی امبره برای پوست گندمی

او عضو کنوانسیونی پروتئین تراپی مو بود که در سال 1833 در فیلادلفیا برگزار کراتینه مو شد و انجمن ضد برده داری آمریکا را تشکیل بالیاژ مو داد. و در میان امضاهای اعلامیه احساسات، نام رابرت پورویس دیده می نانو کراتین مو شود. رکوردی که ممکن رنگ مو است نسل او تا آخرین نسل به درستی به آن افتخار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در تمام مدت وجود آن انجمن عضو آن پروتئین تراپی مو بود.

[balayage]

مدل امبره بالیاژ : و همچنین یکی از اعضای فعال و افسر انجمن ضد برده داری پنسیلوانیا پروتئین تراپی مو بود. در راه آزادی برده با تمام وجودش پول، وقت و رنگ مو استعبالیاژ مو دادش را بالیاژ مو داد. روحش پر شور، در گفتار فصیح، مهربان ترین، در سکوی جلسات ضد برده داری مورد علاقه پروتئین تراپی مو بود. او با ذات اخلاقی بالا، به کراتینه مو شدت در همه مسائل مربوط به عدالت و صداقت حساس پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : رنگ مو امبره بدون دکلره

و در طول درگیری ضد برده داری، او همیشه همانطور که سزاوارش پروتئین تراپی مو بود، بالاترین اعتماد به نفس و احترام شخصی گرم همکارانش را دریافت می بیبی لایت مو کرد.

مدل امبره بالیاژ : زحمات وفادارانه او در کمک به بردگان فراری را نمی توان در محدوده این طرح ثبت بیبی لایت مو کرد. در طول آن دوره طولانی خطر برای همه کسانی که جرأت داشتند «کسانی را که در پیوند با آنها لایت و هایلایت مو هستند به یاد بیاورند»، خانه او ایستگاه معروفی در راه آهن زیرزمینی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : مدل رنگ مو امبره عروس

اسب‌ها و کالسکه‌های او و حضور شخصی‌اش همیشه در خدمت مسافران آن جاده پروتئین تراپی مو بودند. در آن وظایف خطیر خانواده اش صمیمانه با او همدردی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سهم خود را با شادی انجام بالیاژ مو دادند. او زندگی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است تا شاهد پیروزی هدف بزرگی باکراتینه مو شد که جوانی و مردانگی خود را وقف آن بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

  جدیدترین مدل آمبره

مدل امبره بالیاژ : برای پیوستن به آهنگ جشن برده آمریکایی; و شکر منسوخین; و شهادت دهد که کار زندگی او یکی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است «که ثواب فی نفسه رنگ مو است». جان هان. تقریباً در لانه شیرها، در دید هر روزه دشمن، در ایالت کوچک برده‌دار دلاور، جان هون، آزادی‌خواه، جدی و تمام‌جانی که کواکر را لغو بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : رنگ مو امبره برای موهای کوتاه

زندگی می‌بیبی لایت مو کرد و کار می‌بیبی لایت مو کرد. مقر او در پل کانتول پروتئین تراپی مو بود، اما، به عنوان مهندس راه آهن زیرزمینی، وظایف او، مانند وظایف همکارش توماس گرت، محدود به آن بخش نپروتئین تراپی مو بود، بلکه جاهای دیگر را در بر گرفت و با خطرات زیادی انجام کراتینه مو شد. مراقبت و هزینه مداوم او برای رنگین پوستان دور و نزدیک شناخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

مدل امبره بالیاژ : و به ویژه در مورد تجارت مربوط به راه آهن زیرزمینی، به عنوان دوستی که هرگز در هر زمان که نیاز باکراتینه مو شد، تا آنجایی که ممکن رنگ مو است در کمک به او کوتاهی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از طریق نمایندگی او، بسیاری از زمین و آب راه خود را به سوی آزادی یافتند.

لینک مفید : امبره بالیاژ یخی

برده داران با سوء ظن فراوان به او می نگریستند و از نزدیک او را زیر نظر داشتند و عادت داشتند گاهی به کراتینه مو شدت “تهدید و کشتار” بیرون بیاورند. اما هان آنقدر زرنگ پروتئین تراپی مو بود که از تهدیدها و تهدیدهای آنها بترسد، و به عنوان یکی از آنها که توسط قدرتی بالاتر مأمور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود تا کسانی را که در پیوند با آنها لایت و هایلایت مو هستند به یاد آورد، به برده وفادار ماند.

  نمونه کار بالیاژ

مدل امبره بالیاژ : مردان، زنان یا کودکانی که به دنبال رها کراتینه مو شدن از قید بردگی پروتئین تراپی مو بودند، نمی‌توانستند نارضایتی خود را بدون ابراز همدردی با جان هان به گوش او برسانند. خانه و قلب او همیشه به روی همه اینها باز پروتئین تراپی مو بود. ظاهراً برده داران به این نتیجه رسیدند که هون دیگر قابل تحمل نیست.

لینک مفید : مدل رنگ مو سامبره و بالیاژ

در نتیجه نقشه ای برای دستگیری او به اتهام کمک به زنی با فرزندانش طراحی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. [جان هون و توماس گرت به طور مشترک در این پرونده تحت تعقیب قرار گرفتند و در طرح دومی، محاکمه، محکومیت و غیره به قدری به طور کامل اشاره کراتینه مو شده رنگ مو است که در اینجا بیش از اشاره به آن لازم نیست.

مدل امبره بالیاژ : این متخلفان برجسته راه آهن زیرزمینی که در ماه می 1848 به بالیاژ مو دادگاه منطقه ای ایالات متحده معرفی کراتینه مو شدند، قاضی تانی به ریرنگ مو است، با حمایت کاملاً طرفدار برده داری، بدیهی رنگ مو است که محکوم بیبی لایت مو کردن آنها امری بسیار آسان و باز هم آسان تر پروتئین تراپی مو بود. مهم رنگ مو است که آنها را به اندازه هر دلاری که در جهان تمام دکلره مو دارند جریمه کنند.

لینک مفید : فرق بالیاژ وامبره

هزاران دلار در یک لحظه از هون جارو کراتینه مو شد و خانواده او کاملاً فقیر کراتینه مو شدند. اما او به هیچ وجه تسخیر نکراتینه مو شد، زیرا او عمداً در یک سخنرانی مردانه در حالی که ایستاده برای دریافت حکمش ایراد می‌کراتینه مو شد، به بالیاژ مو دادگاه این موضوع را درک بیبی لایت مو کرد. در همان جا با غلام اظهار همدردی کامل بیبی لایت مو کرد و اعلام بیبی لایت مو کرد.

مدل امبره بالیاژ : که در آینده نیز مانند گذشته به یاری خداوند هرگز در ساعت مصیبت دست یاری را از ستمدیدگان دریغ نخواهد بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه