نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

آمبره مو | رنگ مو امبره بورن لیدی

رنگ موی امبره برای پوست گندمی

رنگ موی امبره برای پوست گندمی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی امبره برای پوست گندمی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی امبره برای پوست گندمی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

27 فوریه 2024

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : کوه ها. اگر فقط یک کوه داشته باکراتینه مو شد، حاکی از لطف اهل درجه رنگ مو است. اما تعبالیاژ مو دادی از آنها، به ویژه در ضخامت، نشانه های دشمنان قدرتمند لایت و هایلایت مو هستند. در آشکار، آنها بر خلاف آن، و یا دوستان در زندگی بالا دلالت می کنند. نامه. دلالت بر اخبار خوشایند و ناخوشایند رنگ مو دارد. اگر این نشان در قسمت واضح باکراتینه مو شد.

رنگ مو : بیانگر رسیدن سریع خبر خوش آمدید رنگ مو است. با نقطه احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است، از رسیدن یک حواله پول خبر می دهد. اما در محاصره ابرها، پیشگویی از برخی غم انگیزها یا مژده های بد، از دست بالیاژ مو دادن یا حادثه دیگری رنگ مو است. اگر در زلال باکراتینه مو شد و با دل همراه باکراتینه مو شد، عاشقان ممکن رنگ مو است انتظار نامه ای مساعد داشته باشند.

رنگ موی امبره برای پوست گندمی

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : اما در ضخامت بر خلاف آن را نشان می دهد. درخت. تنها یک درخت نشان دهنده سلامتی رنگ مو است. گروهی از درختان در قسمت روشن، مصیبت‌هایی را نشان می‌دهد، اما با دقت و عادات سخت‌گیرانه می‌توان از آن دوری بیبی لایت مو کرد. چندین درخت، با فاصله از هم، وعده می دهند که آرزوهای شما برآورده خواهد کراتینه مو شد.

لینک مفید : آمبره

نشان دهنده عمر طولانی رنگ مو است، هر چند در معرض مشکلات مختلف باکراتینه مو شد. اگر نقطه در مورد آن باکراتینه مو شد، فال و بخت را پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند124 احترام چندین نقطه نشان دهنده فرزندان خوب رنگ مو است. که با نقاط احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است، پیش بینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که بدون بیان خوب، ممکن رنگ مو است باعث اندوه و ناراحتی شما شوند.

  رنگ آمبره برزیلی

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : اگر خط تیره آنها را احاطه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نشانه آن رنگ مو است که ثروت تو در حال شکوفایی رنگ مو است و برای به بلوغ رسیدن آن فقط به مراقبت و احتیاط نیاز رنگ مو دارد. اگر درختان با نقطه همراه باشند، نشانه ثروت رنگ مو است. کودک. در قسمت واضح از آمیزش بی گناه بین مشاور و شخص دیگر خبر می دهد.

لینک مفید : رنگ مو امبره و بالیاژ

در قسمت ضخیم به معنی تلاقی در مسائل عشقی رنگ مو است و برای جلوگیری از هزینه های زیاد حداکثر دقت شما را می طلبد. و خانواده ای بدون وسیله حمایتی. زن. به طور کلی نشان دهنده شادی زیاد رنگ مو است. اگر به وضوح، این نشان شادی بسیار بزرگی را نشان می دهد.

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : اما در قسمت ضخیم از حسادت هکراتینه مو شدار می دهد. اگر نقاطی اطراف تصویر را احاطه کنند، فرزندان و ثروت را نشان می دهد. عابر پیاده به طور کلی به یک تاجر، تجارت خوب، اخبار خوشایند یا بازیابی چیزهای از دست رفته اشاره رنگ مو دارد. برای زن شوهری مهربان و سخت کوش نشان می دهد.

لینک مفید : رنگ موی امبره سامبره چیست

همچنین به معنای مشارکت و یک سفر کوتاه رنگ مو است. سوار یا سوارکار. دلالت بر نامه، خبر خوب از خارج، موقعیت خوب یا مانند آن رنگ مو دارد. همچنین پیش‌بینی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که باید با مراقبت و صنعت ثروت به دست آورد. ماوس. از آنجایی که این حیوان با خفا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نماد دزدی یا دزدی نیز لایت و هایلایت مو هست.

  رنگ امبره بنفش

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : اگر در زلال باکراتینه مو شد نشان می دهد که به راحتی جلوی ضرر شما گرفته می نانو کراتین مو شود. اما اگر در ضخامت رنگ مو است، باید از حداکثر هوشیاری خود رنگ مو استفاده کنید. گل رز یا هر گل دیگری معمولاً نشان دهنده موفقیت در علم یا هنر با مطالعه رنگ مو است. اگر متاهل باشند، ممکن رنگ مو است انتظار فرزندان خوب و همه ثمرات خوشبختی را داشته باشند.

لینک مفید : رنگ موی امبره سامبره تیره

اگر تحصیلات خوب و نمونه های خوب داشته باشند. قلب. اگر در زلال باکراتینه مو شد، دلالت بر لذت آینده رنگ مو دارد. این نوید لذت در دریافت مقداری پول را می دهد، اگر با نقطه احاطه کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. اگر یک حلقه یا دو قلب با هم باشند، نشان می دهد که طرف ممکن رنگ مو است انتظار ازدواج داشته باکراتینه مو شد. اگر حرفی در نزدیکی آن محسوس باکراتینه مو شد.

[ombre]

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : حرف اول نام شخص را نشان می دهد. 125 باغ، چوب یا بوته. نشان دهنده یک شرکت بزرگ رنگ مو است. در زلال و با برگ نشان دهنده دوستان خوب رنگ مو است. در ضخیم، با رگه ها، و یا اگر بدون برگ، نشانه ای از هوس بختی رنگ مو است، و به طرف مشورت هکراتینه مو شدار می دهد که محتاط باکراتینه مو شد که آنها را برای دوستان خود می گیرند.

لینک مفید : رنگ امبره دودی نقره ای

  ایرتاچ روسی

میله. پیش بینی اختلافات با مردم در مورد مسائل مربوط به میراث. در ضخامت، نشان دهنده برخی از مصائب رنگ مو است که برای جلوگیری از آن به نهایت دقت شما نیاز رنگ مو دارد. پرنده به طور کلی. به طور واضح، دلالت بر این رنگ مو دارد که ناسازگاری ها و مشکلاتی که باید با آنها مبارزه کنید.

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : تنها با رنگ مو استقامت در انجام نیکی برطرف می نانو کراتین مو شود. در ضخامت، نشانه زندگی خوب رنگ مو است. همچنین یک سفر یا سفر سریع، که اگر خط تیره وجود داشته باکراتینه مو شد، احتمالاً به دوردست خواهد پروتئین تراپی مو بود. ماهی به طور کلی. حکایت از یک اتفاق خوش شانس در آب، اگر در زلال باکراتینه مو شد، که یا برای مشاور اتفاق می افتد.

لینک مفید : رنگ امبره شرابی

یا وسیله ای برای بهپروتئین تراپی مو بود امور او خواهد پروتئین تراپی مو بود. اگر آنها در ضخامت لایت و هایلایت مو هستند، مشاور ممکن رنگ مو است انتظار داشته باکراتینه مو شد که در آب آشفته ماهی بگیرد. سرنوشت او که با نقاط احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است به او هکراتینه مو شدار می دهد که از سخت کوشی، اعتدال و صرفه جویی رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شیر یا هر جانور وحشی. در بالا، در روشنی، نشان دهنده رفاه در رابطه شما با افراد با کیفیت رنگ مو است.

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : در پایین به مشاور هکراتینه مو شدار می دهد که از چنین آمیزشی دوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هیچ کاری انجام ندهد که کسی به ثروت او حسادت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کرم ها در بالا یا وسط فنجان، آنها نشانگر خوش شانسی در تجارت و ازدواج لایت و هایلایت مو هستند. در زیر شما را از رقیبان در خورنگ مو استگاری و از حسودان در تجارت و حرفه تان برحذر می تمام دکلره مو دارند.

  رنگ مو آمبره زیتونی

لینک مفید : ترکیب رنگ مو برای امبره

سبک. اگر با لیوان شنی و در ضخامت ترکیب نانو کراتین مو شود، نشان دهنده خطرات قریب الوقوع از همه نوع رنگ مو است. در عشق، ناامیدی؛ اما به وضوح نشان می دهد که معشوق شما نسبت به شما وفادار و مهربان رنگ مو است و احتمالاً زندگی طولانی و شادی خواهید داشت.

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : افسون ها و پیش بینی های جادویی. در اینجا من چند فرمول و پیش‌بینی جادویی اسرارآمیز را ارائه می‌کنم، که بیشتر آن‌ها را فقط پیرمردان و پیرزن‌های خردمند می‌شناختند، که برخی از آنها را منجمان دانش‌آموز به خود محرمانه بیبی لایت مو کرده‌ام، و تعبالیاژ مو دادی از آن‌ها توسط مادام لو نورمان به من نازل کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : جدیدترین مدل رنگ موی آمبره

یک فالگیر مشهور که امپراتور ناپلئون به پیش بینی هایش اطمینان زیادی داشت. برای تهیه یک معجون عشقی. هنگامی که ماه کامل در آسمان رنگ مو است، مواد زیر باید در سکوت جمع شوند: سه برگ رز سفید، سه برگ رز قرمز، سه برگ فراموشی، و پنج شکوفه ورونیکا. همه این چیزها را باید در ظرفی بگذارید.

رنگ موی امبره برای پوست گندمی : سپس روی آنها بریزید126 پانصد و نود و پنج قطره آب زلال عید پاک، و ظرف را روی آتش، یا بهتر رنگ مو است.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱