↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه

بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه : که تأثیر چیست و چقدر موذیانه کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با خواندن صفحات اثبات این کتاب، اعتصاب بزرگ زغال سنگ آغاز کراتینه مو شد و معدنچیان در میدان کلرادوی جنوبی دوباره بیرون آمدند، و نیروهای فدرال در حال محافظت از معادن لایت و هایلایت مو هستند. اما این بار لازم نیست که دفتر رسوایی و آسوشیتدپرس اعتصاب کنندگان و هواداران آنها را پوزه بزنند. این بار کار با حکم بالیاژ مو دادگاه فدرال انجام کراتینه مو شده رنگ مو است!

رنگ مو : می توانستم چشم برخی از آنها را باز کنم. اما لیگ رای منفی بالیاژ مو داد و من شک ندارم که این رای به خاطر دفتر رسوایی و کارش پروتئین تراپی مو بود. لیگ به جای شنیدن صدای من، یک روحانی به نام کشیش پینگری را شنید که اعلام بیبی لایت مو کرد که اگر بتواند راهش را داشته باکراتینه مو شد، تمام خانه‌های مهاجمان را با دینامیت منفجر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! پس از آن من همیشه از این سازمان به عنوان “لیگ قانون و قتل” یاد می بیبی لایت مو کردم.

بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه

بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه : او حقیقت این درنگ مو استان‌ها را بدیهی می‌داند، و نتیجه می‌گیرد که علتی که توسط چنین مدافعانی ارائه می‌نانو کراتین مو شود، نمی‌تواند ادعایی بر او داشته باکراتینه مو شد. زمانی که من در دنور پروتئین تراپی مو بودم، “لیگ قانون و نظم” جلسات متعددی را در سالن های هتل های بزرگ برگزار بیبی لایت مو کرد. من پیشنهاد بالیاژ مو دادم که به این خانم ها خطاب کنم و می دانم که اگر به من اجازه بالیاژ مو داده می کراتینه مو شد.

اما تاج موفقیت دفتر رسوایی هنوز در راه پروتئین تراپی مو بود. در تلاش برای ترغیب رئیس‌جمهور ویلسون به مداخله در اعتصاب، ایده فوق‌العاده‌ای را به وجود آوردم که قاضی لیندزی و همسرش باید سه تن از همسران معدنچیان را تا واشنگتن همراهی کنند تا درنگ مو استان خود را برای رئیس‌جمهور تعریف کنند. روزها و شب ها دیپلماسی طول کشید، زیرا لیندسی یک کارزار انتخاباتی در پیش داشت و همسرش در سلامتی حساسی پروتئین تراپی مو بود. اما وضعیت اضطراری کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود.

  بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای

و در نهایت “بن کوچک ما”، همانطور که بچه ها او را صدا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تصمیم خود را به قربانی گرفت. حزب به راه افتاد و در جلسات بزرگی در شیکاگو و نیویورک سخنرانی بیبی لایت مو کرد و با رئیس جمهور در واشنگتن مصاحبه بیبی لایت مو کرد و به آسوشیتدپرس فرصت دیگری برای نشان بالیاژ مو دادن اطاعت کامل خود از شرکت سوخت و آهن کلرادو بالیاژ مو داد.

و در همین حال، در دنور، روزنامه‌ها جریان بی‌وقفه‌ای از تهمت را بر لیندزی سرازیر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. دفتر رسوایی، نخ قدیمی را احیا بیبی لایت مو کرد که او «دیوانه رنگ مو است 182پسر پدر و مادر دیوانه.» (من مادرش را می‌شناختم، یک پیرزن عالی، به همان اندازه که من عاقل لایت و هایلایت مو هستم). با این وجود، در روزنامه های کلرادو به صراحت بیان کراتینه مو شد و عموماً توسط «جامعه» دنور معتقد پروتئین تراپی مو بود که همسران سه مهاجم بخشی از حرمسرا پروتئین تراپی مو بودند.

اگر فقط می توانستی آنها را ببینی – سه زن فقیر رقت انگیز و رقت بار که دو نفر از آنها در ماتم عمیق لایت و هایلایت مو هستند! و هنگامی که خانم لیندزی به دلیل فشارهای زیاد سفر، دچار سقط جنین کراتینه مو شد و مجبور کراتینه مو شد از قطار به بیمارستانی در شیکاگو منتقل نانو کراتین مو شود، چندین روزنامه کلرادو گزارش بالیاژ مو دادند که این به دلیل بدرفتاری همسرش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است!

در جلسه ای از بورس املاک و مستغلات دنور، پیشنهاد کراتینه مو شد کمیته ای برای “تف بیبی لایت مو کردن روی کفش های لیندزی” در هنگام بازگشت او تعیین نانو کراتین مو شود. و این از آن نوع اخباری پروتئین تراپی مو بود که تصور می کراتینه مو شد ارزش ارسال به خارج از دنور را رنگ مو دارد! من به قاضی لیندزی می نویسم تا ممکن رنگ مو است این حوادث باورنبیبی لایت مو کردنی بر عهده او باکراتینه مو شد، نه بر من. او تمام گفته های من را تایید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل های رنگ مو با دکلره

او از یک کارآگاه زن می گوید که در اداره رسوایی رنگ مو استخدام کراتینه مو شده رنگ مو است- زن لوئیس این درنگ مو استان را پخش بیبی لایت مو کرد که همسرم از خانه فحشا بیرون آمده و مادرش «مادام» رنگ مو است. و شرکت ها برای آن به زن پرداختند. در این شکی نیست و قابل اثبات رنگ مو است. قاضی لیندزی در ادامه به شرح شرایط خارق‌العاده‌ای می‌پردازد که تحت آن این مدارک در دسترس قرار گرفت.

بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه : یکی از اعضای مجلس ایالتی، مردی به نام هاولند، در حال دریافت رشوه در مجلس مقننه دستگیر کراتینه مو شد. او یک «لایحه اعتصابی» علیه تررنگ مو است دخانیات ارائه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و یک پسر پیام رسان یک پاکت پول به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که گفته می کراتینه مو شد از طرف یکی از نمایندگان تررنگ مو است دخانیات رنگ مو است. برای نجات این مرد، هاولند، رئیس دفتر رسوایی، دکتر مری الیزابت بیتس، جلو آمد و در مقابل کمیته قانونگذاری شهادت بالیاژ مو داد.

که این پول را برای هاولند فرستاده رنگ مو است تا به کارآگاهان پول بدهد تا لیندسی را بدست آورند. لیندزی در نامه خود به من می گوید: توجه داشته باشید، او به نقش خود در بدنامی شهادت بالیاژ مو داد، و برخی از شهروندان ثروتمند ما از او حمایت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا احساس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که از پیگرد قانونی کاملاً ایمن رنگ مو است – همانطور که پروتئین تراپی مو بود. اما هاولند در این پرونده به دلیل شهادت دروغ مجرم شناخته کراتینه مو شد.

زیرا سوگند یاد بیبی لایت مو کرد که این پول برای هدفی کاملاً متفاوت آمده رنگ مو است. به دلیل اعتقاد عمومی قانونگذاران مبنی بر اینکه کل ماجرا بخشی از چارچوبی علیه من رنگ مو است و ترس از آن 183به بیان حقیقت در مورد مبارزه با من منجر کراتینه مو شد، آنها در پرونده علیه هاولند به مصالحه ای رسیدند که صرفاً برای اخراج او از مجلس قانونگذاری به دلیل شهادت دروغ پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو پلاتینه اکسترا

او هرگز به دلیل شهادت دروغ یا توطئه ای که من و کار بالیاژ مو دادگاهم را خراب بیبی لایت مو کرد، محاکمه نکراتینه مو شد، همانطور که بدون شک نقشه او پروتئین تراپی مو بود. و وضعیت امروز چگونه رنگ مو است؟ بگذارید لیندزی آن را از زبان خودش بگوید: در طول جنگ، من از هر فرصتی برای انجام هرگونه خدمات میهن پرستانه در اینجا توسط جمعیت ممتاز و علاقه مندی که بر همه میهن پرستی، به ویژه در بخش غذا و سایر ادارات کنترل تمام دکلره مو دارند.

کاملاً غیرقانونی پروتئین تراپی مو بودم. وقتی از فرانسه برگشتم اجازه داشتم برای لیبرتی وام صحبت کنم، اما رئیس جلسه به من گفت که یکی از ابزارهای قدیمی رئیس ایوانز تهدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که “او را از حزب جمهوریخواه خواهد خواند” به خاطر جرأت بالیاژ مو دادن به من برای شرکت در آن. در آن جشن میهنی چهارده لایحه برای حمایت از زنان و کودکان در مجلس گذشته از طریق بیانیه علنی برخی از اعضای قانونگذار که ابزار منافع پروتئین تراپی مو بودند.

کشته کراتینه مو شدند که: “اگر لیندزی با آن کاری رنگ مو دارد، آن را تایید کنید.” همه اینها که خواهید فهمید، میراث نفرت من به دلیل نقشی رنگ مو است که من و همسرم در آن اعتصاب گرفتیم، و به طور کلی علیه کلاهبرداران بزرگ زمانی که بارها و بارها تلاش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا شهر ما را غارت کنند. از زمان درنگ مو استان‌های «جانور و جنگل» و نقش من در اعتصاب زغال سنگ کلرادو، تقریباً غیرممکن پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

بهترین رنگ مو برای خانم های سبزه : که در جلساتی مانند دبیرستان‌ها، کلوپ‌های زنان، کنگره‌های مادران و مانند آن صحبت کنم. همانطور که یک زن رک به من گفت: “خانم. شوهر فلانی کمک بزرگی به باشگاه ما رنگ مو است، و اگر به شما اجازه می‌بالیاژ مو دادیم در برنامه حضور پیدا کنید، به کراتینه مو شدت عصبانی می‌نانو کراتین مو شود و از حمایت خود دست می‌ککراتینه مو شد.» من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که دقیقاً متوجه خواهید کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه