↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای

بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای : گفتم: «اجازه دهید این هکراتینه مو شدار را به شما بدهم. هر چه در مورد من می خوانید، نگران نباشید. اگر رسوایی وجود رنگ مو دارد، به آن توجه نکنید، زیرا این روشی رنگ مو است که آنها در دنور می جنگند. و هنگامی که به مقصد رسیدم، دلیلی داشتم که از پیش اندیشی خود خوشحال باشم. جان رید که به تازگی از کشور زغال سنگ آمده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : اما افسوس برای امیدهای من به بازی جوانمردانه، ایمان من به ارگان احترام صندلی بغل! زمان گذشت و من دوباره به آقای گاویت نامه نوشتم و قول هایش را یادآوری بیبی لایت مو کردم و در جواب از من خورنگ مو است که برای ملاقات با او تماس بگیرم. زنگ زدم و خودم را مقابل دیوار سیمانی دیدم. آقای گاویت تا آنجا که می توانستم مودب پروتئین تراپی مو بود. تنها چیزی که او در آن شکست خورد عمل پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای

بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای : این پروتئین تراپی مو بود که حقیقت در مورد بی عدالتی اجتماعی باید علنی نانو کراتین مو شود. 174آقای گاویت یک نسخه از پاسخ آقای رنگ مو استون را برای من فرستاد و قول بالیاژ مو داد که موضوع را فوراً بررسی و گزارش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من آنقدر از نتیجه مطمئن کراتینه مو شدم که جرأت بیبی لایت مو کردم در «تجدیدنظر»، 20 ژوئن 1914، اعلامیه‌ای به این مضمون بدهم که «AP» قرار رنگ مو است «دود نانو کراتین مو شود»، مجبور کراتینه مو شدم به اتهامات من پاسخ دهد.

او نتیجه تحقیقاتی را که آقای رنگ مو استون انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود یا قول بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود به من بگوید. او چیزی به من نمی‌گفت، جز اینکه قضاوت در مورد پرونده، پرونده‌ای ظریف و دشوار پروتئین تراپی مو بود و او نمی‌توانست راه خود را برای رسیدگی به آن ببیند. من نامه او به آقای رنگ مو استون را برای او نقل بیبی لایت مو کردم که “بدیهی رنگ مو است در شرایطی که “ایونینگ پست” باید به این موضوع بپردازد، ضروری رنگ مو است.

  مدل رنگ مو قشنگ بدون دکلره

آقای گاویت ناراحت و خجالتی پروتئین تراپی مو بود، اما او حرف هایش را درست نمی بیبی لایت مو کرد، و حقایقی را در مورد چالش من با آسوشیتدپرس در “ایونینگ پست” منتشر نمی بیبی لایت مو کرد. او هرگز خطی در این باره منتشر نبیبی لایت مو کرد، و بر اساس حقایق ذکر کراتینه مو شده در بالا، من معتقدم که می توانم ادعا کنم ثابت بیبی لایت مو کرده ام که “نیویورک ایونینگ پست” آن چیزی نیست که تظاهر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

روزنامه ای که در خدمت منافع عمومی رنگ مو است. . من همین ادعا را در مورد “نیویورک تایمز” دارم. “تایمز” به نامه من پاسخ نبالیاژ مو داد، هیچ توجهی به من نبیبی لایت مو کرد. اما اتفاق می افتد که من “تایمز” را می خوانم و برخی از سردبیران آن را می شناسم، بنابراین بارها و بارها دنبال آن رفتم. من از آخرین نامه خود نقل می کنم تا خواننده ببیند که چقدر ناامیدانه برای انجام کاری تلاش بیبی لایت مو کردم.

چند وقت پیش در رابطه با اتهاماتی که علیه آسوشیتدپرس مطرح بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، نامه ای به شما نوشتم. من از شما خورنگ مو استم که این اتهامات را در نظر سامبره مو بگیرید و آنها را در برابر خوانندگان خود قرار دهید و به آنها فرصت دهید تا درباره حقیقت آنها تصمیم بگیرند. من که از شما نشنیدم، برای بار دوم نوشتم تا از شما بخواهم این لطف را انجام دهید تا مرا از نیت خود در این مورد آگاه کنید.

هنوز از شما چیزی نشنیدم، فکر می کنم قصد شما این رنگ مو است که با ارتباط من با تحقیر برخورد کنید. می‌خواهم توجه شما را به این نکته جلب کنم که در نوشتن برای شما، حس شرافت نشریه شما را آزمایش می‌کنم. من شما را ثبت می‌کنم، و راهی پیدا خواهم بیبی لایت مو کرد که نگرش شما را به مردم بشناسانم 175عمومی. شما یک روزنامه آسوشیتدپرس لایت و هایلایت مو هستید و افتخار شما قطعاً به سازمانی که به شما خدمات می دهد وابسته رنگ مو است.

  رنگ مو با لباس مجلسی سبز

شما اخبار آسوشیتدپرس را به مردم می فروشید. اگر اخبار آسوشیتدپرس یک خبر نادرست رنگ مو است، شما اخبار نادرست را به مردم می فروشید و از هر فرصتی برای قضاوت در مورد اتهام جدی ترین و با دقت مستند که این خبر دروغ رنگ مو است، خودداری می کنید. درست رنگ مو است که شما تلگراف من به رئیس جمهور را در یک نسخه از مقاله خود منتشر بیبی لایت مو کردید. اما این هم درست رنگ مو است.

که شما آن را فقط به این دلیل منتشر بیبی لایت مو کردید که برایتان فرستادم. آسوشیتدپرس آن را برای شما ارسال نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. و من نمی‌توانم همیشه در کلرادو باشم، و نمی‌توانم همیشه کاری کنم که پادزهر سمی را که از آسوشیتدپرس دریافت می‌کنید به شما عرضه کنم. فقط امروز، برای مثال، شما از طریق خبرگزاری آسوشیتدپرس مسئول سرکوب یک خبر مهم از کلرادو لایت و هایلایت مو هستید.

بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای : یعنی اینکه قاضی لیندزی بیانیه ای در دفاع از خود و به ویژه از زنانی صادر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. با او همراه کراتینه مو شد، علیه اتهاماتی که توسط “منافع” در کلرادو علیه آنها مطرح کراتینه مو شده رنگ مو است. “نیویورک ورلد” به آن نامه ستونی از خبرنگار ویژه خود بالیاژ مو داد. «نیویورک کال» که سرویس لافان را در اختیار داشت، نیز شرحی از نامه داشت. شما که سرویس را دارید، حرفی در این مورد ندارید.

و این یک خبر حیاتی و مهم رنگ مو است. سپس در مورد «ایونینگ پست» و قول آن برای تحقیق صحبت بیبی لایت مو کردم. گفتم: «تایمز» دقیقاً به همان شکل و دقیقاً به همان اندازه «ایونینگ پست» درگیر این موضوع رنگ مو است. “تایمز” دفاع رسمی الهام گرفته کراتینه مو شده از آسوشیتدپرس را دقیقاً به همان شیوه “ایونینگ پست” منتشر بیبی لایت مو کرد. من معتقدم توضیح دلایل سکوت خود در این مورد بر عهده شمرنگ مو است.

  رنگ موی تنباکویی طلایی

من معتقدم اگر سکوت کنید، من حق خواهم داشت که به همه دنیا اعلام کنم که در این مورد خود را روزنامه ای بدون احساس شرافت بالا نشان بالیاژ مو داده اید و شعاری که دارید “همه اخبار مناسب رنگ مو است” دروغ رنگ مو است. برای چاپ.” من به شما اطمینان می دهم که در آینده بارها این اتهام را علیه شما مطرح خواهم بیبی لایت مو کرد. ممکن رنگ مو است فکر کنید.

که پانصد هزار تیراژ در هفته «توسل به عقل» عاملی رنگ مو است که می توانید از آن غافل شوید، اما من معتقدم که در طول زمان متوجه خواهید کراتینه مو شد که اشتباه بیبی لایت مو کرده اید که به من اجازه بالیاژ مو داده اید شما را قرار دهم. در این زمینه ثبت کراتینه مو شده رنگ مو است. درنگ مو استان آزمایش من از آسوشیتدپرس و روزنامه های آن به این ترتیب به پایان می رسد.

در قسمت دوم این کتاب که به علل می پردازد، به موضوع باز می گردم و دقیقاً نشان می دهم که چرا این اتفاقات رخ می دهد: چرا “نیویورک تایمز” در مورد آسوشیتدپرس بی شرف رنگ مو است و فقط چند هزار نفر دلار هزینه ای برای «نیویورک ایونینگ پست» داشت اگر سردبیر آن به قول متهورانه خود به من عمل می بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو برای لباس نقره ای : فصل بیست و نهم دفتر رسوایی قبل از اینکه موضوع دنور، دولت جنایتکار آن و روزنامه های فاحشه را تمام کنم، یک حادثه دیگر وجود رنگ مو دارد که باید گفته نانو کراتین مو شود. من قبلاً در دنور پروتئین تراپی مو بودم، همچنین “جانور” بن لیندزی را خوانده پروتئین تراپی مو بودم. بنابراین، قبل از رسیدن می دانستم که ممکن رنگ مو است با چه چیزی روبرو شوم. در ایستگاه پنسیلوانیا ایستاده پروتئین تراپی مو بودم و با همسرم خداحافظی می بیبی لایت مو کردم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه