↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ روی موی دکلره شده

بهترین رنگ روی موی دکلره شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ روی موی دکلره شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ روی موی دکلره شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ روی موی دکلره کراتینه مو شده : هزاران آهو وجود داشت. و همه این موجودات اجتماعی شیوه‌های زندگی خود را تمام دکلره مو دارند. که مقایسه آن با آداب و رسوم قبیله‌ای و قواعد اخلاقی بشر نیازی به رنگ مو استرس نرنگ مو دارد. حیوانات مختلف یکدیگر را شکار می کنند.

رنگ مو : با انجام این کار ما بالاترین عمل ایمانی خود را انجام می دهیم، و از این ایده که برای این خدمت ما را تا ابد گوگرد و گوگرد به ما پاداش خواهد بالیاژ مو داد، خودداری می کنیم. در طول باقی مانده این کتاب، فرض بر این رنگ مو است که خواننده این دیدگاه را می پذیرد، یا به هر حال، برای اهداف آزمایشی حاضر رنگ مو است آن را آزمایش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ببیند که این دیدگاه او را به کجا می برد.

بهترین رنگ روی موی دکلره کراتینه مو شده

بهترین رنگ روی موی دکلره کراتینه مو شده : ما به بررسی مشکلات زندگی انسان در پرتو عقل ادامه خواهیم بالیاژ مو داد تا مشخص کنیم که چگونه به وجود می آیند و چگونه می توان آنها را حل بیبی لایت مو کرد. فصل چهارم خرنگ مو استگاه اخلاق (روش های طبیعت را با اخلاق انسانی مقایسه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نشان دهد که چگونه شکل گرفت.) هفتاد سال پیش، چارلز داروین کتاب خود را با عنوان «منشأ گونه‌ها» منتشر بیبی لایت مو کرد.

که در آن با این ایده تکان دهنده که زندگی طی مراحل بسیاری از پیشرفت از دیاتومه به انسان تکامل یافته رنگ مو است، عقاید الهیات زمان خود را به چالش کشید. این البته با درنگ مو استان باغ عدن مطابقت نداشت، و بنابراین با “داروینیسم” به عنوان اختراع شیطان مبارزه کراتینه مو شد، و در داخل آمریکا کالج های فرقه ای متعددی وجود رنگ مو دارد که اصطلاح وحشتناک “تکامل” در آنها صحبت می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مرواریدی

زمزمه های ترسناک فقط یک روز دیگر در روزنامه خود اعلامیه پیروزمندانه یک روحانی را خواندم که «داروینیسم» سرنگون کراتینه مو شده رنگ مو است. این جنتلمن بزرگوار قاطی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود زیرا برخی از زیست شناسان در مورد جزئیات روشی که به وسیله آن تکامل گونه ها به وجود آمده پروتئین تراپی مو بود بحث می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آیا گونه ها با حذف تدریجی نامناسب تغییر می کنند.

یا با جهش های ناگهانی، نظریه «جهش» دو وریس تغییر می کنند؟ آیا قدرت های اکتسابی به آیندگان منتقل می نانو کراتین مو شود یا پلاسمای میکروب تحت تأثیر محیط خود قرار نمی گیرد؟ در مورد چنین سوالاتی دانشمندان بحث می کنند. اما این واقعیت که زندگی در یک سلسله منظم از اشکال پایین‌تر به شکل‌های بالاتر تکامل یافته رنگ مو است.

و هر فردی در جنین و در دوران نوزادی تاریخ این فرآیند طولانی را بازتولید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – این حقایق اکنون اساس تمام تفکرات مدرن لایت و هایلایت مو هستند، و به طور کلی. به عنوان چرخش زمین پذیرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. شما می توانید این روند تکامل را از بیرون مطالعه کنید، در انبوهی از اشکالی که به خود گرفته رنگ مو است و در واکنش های آنها به یکدیگر. یا ممکن رنگ مو است آن را از درون در روح خود مطالعه کنید.

احساساتی که با آن همراه رنگ مو است، انگیزه یا ولعی که آن را تحریک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که توسط فیلسوف فرانسوی برگسون نامیده می نانو کراتین مو شود. مسیحیان آن را عشق می نامند و نیچه که از مسیحیت متنفر پروتئین تراپی مو بود، آن را «اراده به قدرت» نامید و خود را متقاعد بیبی لایت مو کرد که مخالف عشق رنگ مو است.

شما در مقالات پروفسور هاکسلی، یکی با عنوان «تکامل و اخلاق» که در آن غیراخلاقی کامل طبیعت را بیان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اعلام می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هیچ راهی وجود نرنگ مو دارد که آنچه بشر به‌عنوان اخلاق می‌شناسد، از فرآیند طبیعت سرچشمه گرفته باکراتینه مو شد یا بتواند با قانون طبیعی سازگار نانو کراتین مو شود. این بیانیه که از سوی یک آگنوستیک برجسته آمده پروتئین تراپی مو بود، مورد رنگ مو استقبال متکلمان قرار گرفت.

  رنگ مو موقت برای موهای مشکی

بهترین رنگ روی موی دکلره کراتینه مو شده : اما وقتی برای اولین بار این مقاله را خواندم، به عنوان یک دانش آموز شانزده ساله، به نظرم تنگ می آمد. فکر می‌بیبی لایت مو کردم نقطه‌ای دیدم که از آن تناقض ناپدید کراتینه مو شد. تفاوت بین اخلاق مسیح و اخلاق طبیعت صرفاً تفاوت بین مرحله پایین تر و بالاتر رکراتینه مو شد ذهنی رنگ مو است. حیوان عشق می ورزد و به طور غریزی به دنبال حفظ حیاتی رنگ مو است که می شناسد.

یعنی زندگی خود و زندگی بچه هایش. گرگ از احساسات یک آهو چیزی نمی داند. اما انسان در حالت وحشی خود به اندازه کافی قدرت رنگ مو استدلال را در خود ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا متوجه نانو کراتین مو شود که افراد دیگری مانند او، اعضای قبیله خود، وجود تمام دکلره مو دارند و برای خود تابوهایی ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او را از کشتن و خوردن اعضای آن قبیله منع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در زمان حاضر بشریت عقل و همدردی تخیلی خود را توسعه بالیاژ مو داده رنگ مو است تا یک یا دویست میلیون نفر را در «قبیله» بگنجاند. در حالی که برای کسانی که خارج از قبیله لایت و هایلایت مو هستند هنوز رفتار گرگ را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چطور کراتینه مو شد که ذهنی به این حد حاد مانند ذهن هاکسلی در مورد پرسش تکامل اخلاق تا این حد به بیراهه رفت؟ پاسخ این رنگ مو است که این عصر کارخانه در انگلستان پروتئین تراپی مو بود و دانشمند بزرگ، شورشی در مسائل الهیات، در اقتصاد فرزند زمان خود پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو شکلاتی دودی زیتونی

ما می‌بینیم که او از فرمول‌های زیست‌شناسی بورژوایی برای تمسخر هنری جورج و درخورنگ مو است او برای آزادی سرزمین رنگ مو استفاده می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شعار قرن نوزدهم “رقابت زندگی تجارت رنگ مو است”. و رقابت خدای زیست شناسی قرن نوزدهم پروتئین تراپی مو بود. تنیسون آن را در این عبارت خلاصه بیبی لایت مو کرد: “طبیعت قرمز در دندان و پنجه با شیار”. و این را سازندگان منچستری که می‌خورنگ مو استند.

بچه‌های کوچک را چهارده ساعت در روز در کارخانه‌های پنبه ببندند و زنان را برای کشیدن ماشین‌ها در معادن زغال‌سنگ مهار کنند و توسط مردان دانش‌آموز دانشکده‌ها و مقدساتشان به آنها گفته نانو کراتین مو شود، راحت یافتند. مردان کلیساهایشان که این “بقای شایسته ترین ها” رنگ مو است، این روش طبیعت برای تضمین پیشرفت نژاد رنگ مو است.

اما اکنون ما در حال آماده کراتینه مو شدن برای عصر همکاری بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، و به ذهن دانشمندان ما می رسد که به طبیعت برگردند و بفهمند که واقعاً راه های او چیست. اگر کتاب “کمک متقابل به عنوان عاملی در تکامل” کروپوتکین را بخوانید، یک کتاب کامل خواهید یافت.رد زیست شناسی قدیمی بورژوایی و دیدگاهی از طبیعت که در آن جوانه های اخلاق انسانی را آشکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین رنگ روی موی دکلره کراتینه مو شده : کروپوتکین اشاره می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در همه جای طبیعت این حیوانات اجتماعی لایت و هایلایت مو هستند و نه حیوانات انفرادی که از همه بیشتر و موفق ترین لایت و هایلایت مو هستند. میلیون‌ها مورچه و زنبور برای هر شاهین یا عقاب وجود رنگ مو دارد، و مطمئناً در طبیعت به ازای هر شیر یا ببری که آنها را شکار می‌بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه