↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی

رنگ مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

20 آوریل 2024

رنگ مرواریدی : هیچ پارو یا بادبانی وجود نداشت، هیچ ماشینی برای حرکت بالیاژ مو دادن قایق وجود نداشت، و اگرچه گلیندا بلافاصله متوجه کراتینه مو شد که قرار رنگ مو است توسط جادوگری انجام نانو کراتین مو شود، اما با آن نوع جادو آشنایی نداشت. او گفت: “با این حال، قایق صرفا یک قایق رنگ مو است، و من معتقدم که می توانم آن را از فرمان جادوگری و همچنین فرمان جادوگری اطاعت کنم. پس از اینکه کمی به این موضوع فکر بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : خطوط کلی گنبد بزرگ جزیره غرق کراتینه مو شده را ببینند. از ساحل و مستقیماً در مرکز دریاچه. البته در ابتدا همه چشم ها به این گنبد دوخته کراتینه مو شد، جایی که اوزما، دوروتی و اسکیزرها هنوز زندانی های سریعی پروتئین تراپی مو بودند. اما به زودی توجه آنها با منظره درخشان تری جلب کراتینه مو شد، زیرا اینجا قو الماسی پروتئین تراپی مو بود که درست جلوی آنها شنا می بیبی لایت مو کرد، گردن بلندش با غرور قوس داشت.

رنگ مرواریدی

رنگ مرواریدی : مترسک گفت: “اینجا یک کار برای مرد چوبی حلبی رنگ مو است.” بنابراین چوب‌دار حلبی که همیشه از رنگ مو استفاده‌اش خرسند پروتئین تراپی مو بود، با تبر تیز و درخشان خود که همیشه با خود حمل می‌بیبی لایت مو کرد، دست به کار کراتینه مو شد و در مدتی شگفت‌انگیز آنقدر شاخه‌ها را جدا بیبی لایت مو کرد که به همه آنها اجازه بالیاژ مو داد به راحتی از میان درختان عبور کنند. . حالا آبهای شفاف دریاچه زیبا جلوی آنها پروتئین تراپی مو بود و با نگاه دقیق می توانستند.

چشمان آمتیست می درخشید و همه پرهای الماس پاشیده زیر پرتوهای خورشید به زیبایی می درخشیدند. گلیندا گفت: «این تغییر شکل ملکه کو-ای-اوه، جادوگر مغرور و شرور رنگ مو است که به سه آدپت در جادو خیانت بیبی لایت مو کرد و با مردمش مانند برده رفتار بیبی لایت مو کرد.» مرد قورباغه ای گفت: “او اکنون فوق العاده زیبرنگ مو است.” تروت گفت: “به نظر نمی رسد مجازات زیادی باکراتینه مو شد.” “سودیک سر صاف باید از او یک وزغ می ساخت.” گلیندا گفت: “مطمئنم که کو-ای-اوه مجازات می نانو کراتین مو شود.

  بهترین رنگ موی خارجی زنانه

زیرا او تمام قدرت جادویی و قصر بزرگ خود را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است و دیگر نمی تواند اسکیزرهای بیچاره را به اشتباه اداره الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” جادوگر پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “بیایید با او تماس بگیریم و آنچه را که او می گوید بشنویم.” بنابراین گلیندا به قو الماس اشاره بیبی لایت مو کرد که به زیبایی به سمت موقعیتی نزدیک آنها شنا بیبی لایت مو کرد. قبل از هر کسی می‌توانست صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

کو-ای-او با صدایی تند به آنها زنگ زد – زیرا صدای یک قو همیشه خشن و ناخوشایند رنگ مو است – و با غرور فراوان گفت: “من را تحسین کنید، غریبه ها! مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “خوش تیپ مانند خوش تیپ رنگ مو است.” “آیا اعمال شما دوست داشتنی رنگ مو است، کو-ای-اوه؟” “اعمال؟ یک قو چه اعمالی می تواند بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند جز اینکه در اطراف شنا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

همه بینندگان را شاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” گفت پرنده درخشان. “آیا زندگی قبلی خود را فراموش بیبی لایت مو کرده ای؟ آیا جادو و جادوگری خود را فراموش بیبی لایت مو کرده ای؟” از جادوگر پرسید. “جادو – جادوگری؟ پشاو، چه کسی به این چیزهای احمقانه اهمیت می دهد؟” پاسخ بالیاژ مو داد کو-ای-اوه. “در مورد زندگی گذشته ام، به نظر می رسد رویای ناخوشایندی رنگ مو است.

اگر می توانستم به آن باز نمی گشتم. آیا شما زیبایی من را تحسین نمی کنید، غریبه ها؟” گلیندا با جدیت گفت: “به ما بگو، کو-ای-اوه، اگر می توانی آنقدر از جادوی خود به یاد بیاوری که بتوانیم جزیره غرق کراتینه مو شده را به سطح دریاچه برسانیم. این را به ما بگو و من به شما یک رشته می دهم. از مرواریدهایی که به گردن خود ببندید و به زیبایی خود بیفزایید.” “هیچ چیز نمی تواند به زیبایی من بیافزاید.

  رنگ مو بلوند بژ نسکافه ای

زیرا من بهترین لایت و هایلایت مو هستم موجودی زیبا در هر کجای دنیا.” اما چگونه می توانیم جزیره را بزرگ کنیم؟ پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: “نمی‌دانم و اهمیتی نمی‌دهم. اگر روزی می‌دانستم فراموش بیبی لایت مو کرده‌ام و از این خوشحالم.” “فقط نگاهم کن که دورم می چرخم و درخششم را ببین!” دکمه برایت گفت: “فایده ای نرنگ مو دارد.” “قو پیر آنقدر عاشق خودش رنگ مو است.

رنگ مرواریدی : که به چیز دیگری فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” بتسی با آهی موافق گفت: “این یک واقعیت رنگ مو است.” “اما ما باید اوزما و دوروتی را به هر نحوی از آن دریاچه بیرون بیاوریم.” مترسک اضافه بیبی لایت مو کرد: “و ما باید این کار را به روش خودمان انجام دهیم.” “اما چگونه؟” از عمو هنری با صدای بلندی پرسید، زیرا طاقت نداشت به خواهرزاده عزیزش دوروتی که آنجا زیر آب رنگ مو است.

فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “چگونه این کار را انجام دهیم؟” جادوگر که متوجه کراتینه مو شد از انجام این کار خود درمانده رنگ مو است، توصیه بیبی لایت مو کرد: «این را به گلیندا بسپار. جادوگر قدرتمند گفت: “اگر فقط یک جزیره غرق کراتینه مو شده معمولی پروتئین تراپی مو بود، راه های مختلفی وجود داشت که می توانستم دوباره آن را به سطح بیاورم. اما این یک جزیره جادویی رنگ مو است و با هنر عجیب جادوگری که برای آنها ناشناخته رنگ مو است.

به جز ملکه کو-ای-اوه، از دستورات جادویی اطاعت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به هیچ چیز دیگری پاسخ نمی دهد. نیاز به مطالعه عمیق برای حل این مشکل دشوار رنگ مو است. اگر قو فقط می توانست جادوگری را که به عنوان یک زن اختراع بیبی لایت مو کرده و می دانست به خاطر بیاورد، می توانستم او را مجبور کنم که راز را به من بگوید، اما تمام دانش قبلی او اکنون فراموش کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو کاهی دودی

جادوگر پس از سکوت کوتاهی که صحبت های گلیندا را دنبال بیبی لایت مو کرد، گفت: “به نظرم می رسد که سه ماهی در این دریاچه لایت و هایلایت مو هستند که قبلاً در جادو پروتئین تراپی مو بودند و بسیاری از دانش او را از آنها رپروتئین تراپی مو بود. ما می توانستیم آن ماهی ها را پیدا کنیم و آنها را به شکل قبلی خود برگردانیم، آنها بدون شک می توانند به ما بگویند.

که برای بیرون آوردن جزیره غرق کراتینه مو شده به سطح زمین چه کار کنیم.” گلیندا پاسخ بالیاژ مو داد: «من به آن ماهی‌ها فکر بیبی لایت مو کرده‌ام، اما در میان ماهی‌های زیادی که این دریاچه وجود رنگ مو دارد، چگونه می‌توانیم آنها را از هم جدا کنیم؟» مطمئناً متوجه خواهید کراتینه مو شد که اگر گلیندا در خانه خود در قلعه خود، جایی که کتاب رکوردهای بزرگ در آنجا پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مرواریدی : می دانست که ارویک اسکیزر قبلاً ماهی های طلا و نقره و برنز را از دریاچه گرفته پروتئین تراپی مو بود. اما این عمل پس از شروع سفر گلیندا در کتاب ثبت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین همه چیز برای او ناشناخته پروتئین تراپی مو بود. اوجو پسر مونچکین با اشاره به مکانی در اطراف لبه گفت: “فکر می‌کنم قایق را آن طرف ساحل می‌بینم.” از دریاچه “اگر می توانستیم آن قایق را بگیریم و در سراسر دریاچه پارو بزنیم و ماهی های جادویی را صدا کنیم.

شاید بتوانیم آنها را پیدا کنیم.” جادوگر گفت: “بگذارید به قایق برویم.” آنها در اطراف دریاچه قدم زدند تا جایی که قایق در ساحل به گل نشسته پروتئین تراپی مو بود، اما آن را خالی یافتند. این تنها پوسته ای از فولاد سیاه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با سقفی جمع شونده که وقتی در موقعیت قرار می گرفت، زیردریایی را ضد آب می بیبی لایت مو کرد، اما در حال حاضر سقف در شکاف هایی در دو طرف کشتی جادویی قرار داشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه