↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو نفیس

انواع رنگ مو نفیس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو نفیس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو نفیس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو نفیس : که از یک نهر سریع حدود چهل فوت عرض رنگ مو دارد. این یک پل جدید رنگ مو است، زیرا پل قدیمی نه سال پیش توسط یک سیل بزرگ برده کراتینه مو شد. این پل که در ابتدا در سال 1638 ساخته کراتینه مو شد، برای بزرگداشت پل افسانه‌ای و معجزه آسای رودخانه توسط کراتینه مو شدو شونین، یک مقدس پروتئین تراپی مو بود. او یک روز در حالی که در حال سفر زیارتی پروتئین تراپی مو بود به رودخانه رسید و با صدای بلند برای عبور کمک خورنگ مو است.

رنگ مو : این یکی از چندین چهره پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده در سراسر امپراتوری رنگ مو است. با عبور از یک توری یا دروازه عظیم گرانیتی، به خیابانی با کریپتومریا یا درختان سرو می‌رسیم که به ردیفی از فانوس‌های سنگی منتهی می‌نانو کراتین مو شود که در سال 1651 توسط دایمیوها به‌عنوان یادپروتئین تراپی مو بودی برای اولین شوگان ارائه کراتینه مو شد. معبد فراتر به خاطر لاک زیبایش معروف رنگ مو است.

انواع رنگ مو نفیس

انواع رنگ مو نفیس : در نزدیکی ورودی این پارک دریاچه ای کم عمق پوشیده از گیاهان نیلوفر آبی قرار رنگ مو دارد و در فاصله کوتاهی از تپه کوچکی می توان نمای خوبی از ساختمان های دانشگاه امپراتوری دید. اینجا یک خارجی خوب رنگ مو است [14]رستورانی که در آن می توان از یک ناهار خوش طعم لذت برد. در نزدیکی یک برجستگی کوچک، تصویر برنزی عظیمی از پروتئین تراپی مو بودا، به ارتفاع بیست و یک و نیم فوت، به نام دایبوتسو، قرار رنگ مو دارد.

در نزدیکی معابد و مقبره های شش شوگون خانواده توکوگاوا قرار تمام دکلره مو دارند که در پارک اوینو دفن کراتینه مو شده اند. این معابد به عنوان یکی از بهترین آثار هنری قدیمی ژاپنی در نظر گرفته می شوند. معابد سردخانه شباهت زیادی به معابد شیبا پارک تمام دکلره مو دارند. معبد دوم زیباتر رنگ مو است و برای تذهیب دیوارهای داخلی، تزئینات باشکوه زیارتگاه ها و لوح های یادپروتئین تراپی مو بود با لاک طلا جشن گرفته می نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره

در اینجا نیز هشت لوح به یاد هشت مادر شوگون نصب کراتینه مو شده رنگ مو است که همگی صیغه پروتئین تراپی مو بودند. دروازه یومی موری دروازه یومی موری، معبد ایه یاسو، نیکو. یکی از زیباترین دروازه های سراسر ژاپن. ستون ها به رنگ سفید، با سرهای تکشاخ رنگ کراتینه مو شده اند. که به کوانون، الهه رحمت تقدیم کراتینه مو شده رنگ مو است. رویبیبی لایت مو کردهای این معبد در هر روز دلپذیر مانند یک نمایشگاه کشور رنگ مو است.

ازدحام جمعیت آنقدر متراکم رنگ مو است که جینریکیشاها نمی توانند تا صد متری نزدیک شوند. قدمت این معبد به قرن ششم برمی‌گردد و این معبد محبوب‌ترین رنگ مو استراحتگاه در نوع خود در توکیو رنگ مو است. در هر طرف خط ورودی مغازه هایی وجود رنگ مو دارد که در آن انواع کنجکاو، اسباب بازی، کیک و غیره به فروش می رسد. خود معبد مملو از افرادی رنگ مو است.

که به بت‌های مختلف سکه تقدیم می‌کنند، در حالی که در پایین (نزدیک پله‌هایی که به معبد ورودی می‌دهند) غرفه‌های جانبی مختلفی وجود رنگ مو دارد که توسط نمازگزاران حمایت می‌شوند. برخی از این خدایان وعده عمر طولانی را می دهند. دیگران می دهند [15]خوشبختی، و چندین خانواده بزرگ را به زنانی که پول می دهند و نماز می خوانند بیمه می کنند.

انواع رنگ مو نفیس : یکی از جینریکیشاهای قابل توجه در ژاپن این رنگ مو است که از اوینو تا ایستگاه شیمباشی از قلب توکیو در شب می گذرد. این تقریباً نیم ساعت طول می ککراتینه مو شد و یک سری عکس از شهر بزرگ ژاپن به دست می دهد که به هیچ وجه نمی توان به دست آورد. در اینجا می‌توان کیلومترها مغازه‌های کوچکی را دید که در کوچه‌هایی با عرض بیش از ده یا دوازده فوت قرار گرفته‌اند.

  انواع رنگ مو پادینا

که در اکثر آنها تا ساعت یازده شب کار شلوغی ادامه رنگ مو دارد. در جاهایی صاحبان خواب‌آلود کرکره‌های خود را می‌گذارند تا به رختخواب بروند، اما در جاهایی کار صنعتگر یا نانوا یا بافنده به‌گونه‌ای ادامه می‌یابد که انگار روز تازه شروع کراتینه مو شده رنگ مو است. اکثر این مغازه ها با برق روشن می شوند، اما این نور تنها چیز مدرن در آنها رنگ مو است. بافنده دقیقاً همان‌طور که دو هزار سال پیش می‌نشست.

روی ماشین بافندگی می‌نشیند، و نانوا خمیر خود را ورز می‌دهد و کیک‌هایش را دقیقاً مانند روزهای قبل از اولین شوگان می‌پزد. این سواری منظره‌ای از زندگی شرقی را به نمایش می‌گذارد که در تعبالیاژ مو داد کمی از شهرهای جهان می‌توان با آن برابری بیبی لایت مو کرد. گهگاه جینریکیشا از ساحل کوچکی عبور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از روی پلی می‌گذرد که بر روی کانالی قرار رنگ مو دارد.

و یک نگاه اجمالی به صف‌های طولانی قایق‌های خانگی، با نورهای کم‌نور، در زیر بالکن‌های آویزان دیده می‌نانو کراتین مو شود. در مجموع آن بوی نافذ خاور دور رنگ مو است که با بوی آب بیل و بوی عرق بیبی لایت مو کردن هزاران انسان درآمیخته رنگ مو است. این بوها مربوط به زمین خاکی رنگ مو است و باعث می نانو کراتین مو شود که در آن شب رویای موجودات عجیب و وحشتناکی مانند دی کوئینسی در اعترافات یک تریاک خوار انگلیسی را ببیند.

معروف ترین شهر معابد در تمام ژاپن باشکوه ترین معابد ژاپن در نیککو، در کولایت و هایلایت مو هستان ها، پنج ساعت با قطار از توکیو فاصله رنگ مو دارد. چیزی که این سفر را برای گردشگر آمریکایی لذت بخش تر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند این رنگ مو است که کشور او را به یاد می اندازد و او نگاهی اجمالی به زندگی بدوی ژاپنی می بیند. ژاپنی‌ها ضرب‌المثلی تمام دکلره مو دارند: «تا نیککو را ندیده‌ای از کلمه «با شکوه» رنگ مو استفاده نکن.

  جدیدترین رنگ مو بدون دکلره

انواع رنگ مو نفیس : و هرکسی که از سه معبد باشکوهی که به عنوان یادپروتئین تراپی مو بود شوگان های اولیه رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود بگذرد، موافق رنگ مو است که این ضرب المثل درست رنگ مو است. سفر با راه آهن به نیکو خسته کننده رنگ مو است، اگرچه تنوع بیشتری نسبت به سایر سفرهای ریلی از طریق امپراتوری میکادو فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما به محض اینکه یکی در ایستگاه کوچک فرود می‌آید، می‌فهمد که اینجا مکانی رنگ مو است.

که شبیه مکان‌هایی رنگ مو است که دیده رنگ مو است. جاده از تپه‌ای شیب‌دار به هتل کانایا می‌رود که در ساحلی بلند مشرف به رودخانه دایاگاوا قرار رنگ مو دارد. درختان سرو بلند سواحل را می پوشانند، و در آن سوی رودخانه، کوه هایی سر برافراشته اند، با سقف معابد که از میان شاخ و برگ در پایه آنها نمایان می نانو کراتین مو شود.

این هتل به خاطر دکوراسیون هنرمندانه اتاق‌ها به سبک ژاپنی و مراقبت خیره مالک که شامل یک کیمونوی زیبا برای پوشیدن در حمام صبحگاهی، با صندل‌های حصیری برای پاها و پیشخدمت‌های جذاب در اتاق‌ها می‌نانو کراتین مو شود، با قدردانی در خاطر همه گردشگران رنگ مو است. لباس های زیبا [17]اولین معبد پروتئین تراپی مو بودایی در نیکو به قرن هشتم باز می گردد.

انواع رنگ مو نفیس : اما تا قرن هفدهم پروتئین تراپی مو بود که با ساختن مقبره اولین شوگون، ایه یاسو، و نوه اش، یمیتسو، این مکان به زیارتگاه ملی تبدیل کراتینه مو شد. به سختی کمتر از این زیارتگاه ها و معابد قابل توجه رنگ مو است، خیابان بزرگ درختان کریپتومریا غول پیکر، که در سراسر کشور به طول بیست مایل، از نیکو تا اوتسونومیا امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد. یکی از مهمترین اشیاء مورد علاقه نیکو، پل سرخ مقدس رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه