↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو پادینا

انواع رنگ مو پادینا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو پادینا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو پادینا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو پادینا : آثار آتش سنگینی را که در معرض آن قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود نشان می دهد، اما در هیچ موردی دیوارها شکسته نکراتینه مو شدند. درنگ مو استان محاصره لاکنو بیش از نیم قرن رنگ مو است که توسط شاعران و نثرنویسان نقل کراتینه مو شده رنگ مو است، اما موضوع هنوز هم پر از علاقه رنگ مو است.

رنگ مو : که لباس ابریشم زرد به تن داشت و دو خدمتکار با لباس های گرانبها به دوش می آمدند. دیگری پیرمردی پروتئین تراپی مو بود که پسرش حضور داشت. دومی در تثبیت چوب و در ساختن دفن تدفین بسیار سریع عمل بیبی لایت مو کرد. به زودی جسد پیرمرد را روی سطل دراز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پسر مشعل را روشن بیبی لایت مو کرد. او جوان خوش‌تیپی پروتئین تراپی مو بود، لباس تمیز و سفید عزا به تن داشت و برای مراسم خاکسپاری تازه تراشیده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو پادینا

انواع رنگ مو پادینا : هفت بار شوهر قبل از اینکه شعله را روی چوب بمالد، با نی دود از اطراف آغوش رد کراتینه مو شد. آتش با حرص به چوب لیسید و به زودی شعله های آتش به بدن رسید. سپس شوهر و دوستش به جایگاهی نزدیک رفتند و از آنجا مراسم سوزاندن را تماشا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در همین حال دو جسد دیگر به سرعت به لبه آب منتقل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. یکی از آنها ظاهراً زنی ثروتمند پروتئین تراپی مو بود.

در حالی که او در حال سوزاندن جسد پدرش پروتئین تراپی مو بود، جسد دیگری از مردی را به سرعت به لبه رودخانه رساندند و روی یک گودال قرار بالیاژ مو دادند. این بدن به کراتینه مو شدت لاغر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و وقتی دو خدمتکار آن را در کفن سفیدش بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، یک دست که لنگان آویزان پروتئین تراپی مو بود بزرگتر از یک پسر بچه پنج ساله سالم نپروتئین تراپی مو بود، در حالی که پاها فقط پوست و رنگ مو استخوان پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ موی زنانه سال

دیدن ریختن آب گنگ روی صورت این جسد که در پوزخندی وحشتناک با چشمانی باز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، منظره زشتی پروتئین تراپی مو بود. ظاهراً مرد در حالی که با عجله او را به قات سوزان می بردند، مرده پروتئین تراپی مو بود، زیرا هندوها معتقدند که مردن در خانه بد رنگ مو است. از این رو اکثر اجساد چشمانی خیره تمام دکلره مو دارند، زیرا در راه رودخانه آخرین نفس خود را کشیدند. هیچ تشریفاتی این سوزاندن را در لبه رودخانه نشان نمی دهد.

بستگانی که جسد را پایین می آورند، بر سر قیمت چوب چانه می زنند و سعی می کنند مبلغی را که مرد طبقه پایین برای آتش سوزی درخورنگ مو است می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ارزان کنند. طمع کشیشی که آخرین مراسم را انجام می دهد و خویشاوندان را برای سوزاندن او آماده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، منظره ای ناپسند رنگ مو است. همه چیز در مورد قایق سوزان که در آن مردگان بیچاره به خاکستر تبدیل می شوند.

صدها نفر در حال حمام بیبی لایت مو کردن یا شستن لباس های خود لایت و هایلایت مو هستند. منظره ای که آنقدر عمیقاً یک غریبه را تحت تأثیر قرار می دهد برای آنها آنقدر رایج رنگ مو است که هیچ علاقه ای را برانگیخته نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. [106] لاکنو و کاونپور، شهرهای شورش و دو شهر هند لایت و هایلایت مو هستند که در ذهن اکثر خوانندگان بیشترین ارتباط را با شورش بزرگ تمام دکلره مو دارند. یکی قهرمانانه ترین دفاع در تاریخ هر کشور را به یاد می آورد.

دیگری رقت انگیزترین تراژدی را در رکورد طولانی رنج و مرگ به یاد می آورد که در برابر سپوی ها به ثمر رسید. دولت بریتانیا در هر دوی این شهرها یادپروتئین تراپی مو بودهایی را برای مردانی که در دفاع از آنها جان خود را از دست بالیاژ مو دادند برپا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و اگرچه هنر در هر دوی آنها پایین رنگ مو است، اما درنگ مو استان آنقدر مملو از شجاعت، وفاداری، فداکاری و از خودگذشتگی واقعی رنگ مو است که باعث کراتینه مو شده رنگ مو است.

  جدیدترین رنگ مو دودی

انواع رنگ مو پادینا : همیشه خوانندگان مشتاق پیدا کنید پس زائران این زیارتگاه‌های قیام نمی‌توانند تحت تأثیر یادگار مردان و زنانی قرار نگیرند که قهرمانی بالاترین درجه از خود نشان بالیاژ مو دادند. وقتی یکی از اتاق‌های رزیدنسی ویران کراتینه مو شده در لاکنو می‌گذرد، دوباره احساس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که برای اولین بار از دفاع عالی سر هنری لارنس و دختر اسکاتلندی که گفته پروتئین تراپی مو بود صدای لوله‌های کمپبل‌ها را یک روز قبل از آن‌که واقعاً شنیده رنگ مو است، بخواند.

در گوش پادگان محاصره کراتینه مو شده شکست. و هنگامی که یکی در مقابل محل چاه قدیمی در کاونپور می ایستد، جایی که اجساد خونین زنان و کودکان قصابی پادگان را به داخل آن پرتاب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اشک در چشمانش از سرنوشت وحشتناک این قربانیان بیچاره ظلم جمع می نانو کراتین مو شود. از ننه صاحب. دیدن این شهرهای هندی هم آدم را می سازد.

کامل تری از شانس های عظیمی که این تعبالیاژ مو داد انگشت شماری از مردان و زنان انگلیسی با آن ها مبارزه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، قدردانی کنید. لاکنو پنجمین شهر از نظر وسعت در امپراتوری هند رنگ مو است. با شش ساعت سواری از می‌توانید به آن برسید که جالب رنگ مو است، زیرا راه‌آهن از یک کشور کشاورزی خوب می‌گذرد که بسیاری از درختان اصلی در آن باقی مانده‌اند.

لاکنو در زمان وقوع شورش خوش شانس پروتئین تراپی مو بود که یکی از تواناترین فرماندهان ارتش در خدمت هند را در اختیار داشت. سر هنری لارنس، وقتی دید که شورش قریب الوقوع رنگ مو است، انبارهای زیادی از انبارها و مهمات را در رزیدنسی در لاکنو جمع آوری بیبی لایت مو کرد. هنگامی که محاصره شروع کراتینه مو شد، لارنس خود را در مکانی مستحکم و با تدارکات فراوان یافت.

  رنگ موی مرواریدی روی پایه ۸

انواع رنگ مو پادینا : حدود یک هزار پناهنده در اقامتگاه پروتئین تراپی مو بودند و امنیت این افراد عمدتاً به دلیل دیوارهای عظیم ساختمان و مهارت و شجاعت دفاع پروتئین تراپی مو بود. در خواندن درنگ مو استان این محاصره پنج ماهه، از ژوئن تا نوامبر، باورنبیبی لایت مو کردنی به نظر می رسد که یک پادگان کوچک بتواند در برابر بمباران مداوم اسلحه های سنگین و آزار و اذیت آتش سلاح های سبک مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما وقتی از عبور می کنید دلیل آن واضح رنگ مو است. در اینجا ویرانه های ساختمانی رنگ مو است که توسط یک رئیس قدیمی عرب در زمان حکومت محمدی در لاکنو ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. ضخامت دیوارها از سه تا پنج فوت، از نوع آجری صاف و قرمز مانند کاشی مدرن رنگ مو است. هنگامی که به خوبی در ملات خوب چیده می شوند، چنین دیوارهایی به اندازه ای محکم لایت و هایلایت مو هستند که گویی از سنگ ساخته کراتینه مو شده اند.

انواع رنگ مو پادینا : آنچه به ایمنی ساختمان افزوده پروتئین تراپی مو بود آپارتمان های زیرزمینی بزرگ پروتئین تراپی مو بود که در ابتدا برای اقامتگاه تابستانی حرمسرای مسلمانان قدیمی ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما در دوران محاصره به عنوان پناهگاهی برای زنان و کودکان رنگ مو استفاده می کراتینه مو شد. این اتاق ها آنقدر به خوبی محافظت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که فقط یک گلوله به آنها نفوذ بیبی لایت مو کرد و این شلیک هیچ آسیبی نداشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه