↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره : از این رو که دیگر کاری برای انجام بالیاژ مو دادن نداشتم، دوباره به یک سیرک پیوستم و تا زمانی که زلزله مرا گرفت، بالون هایم را بالا بردم.» اوزما گفت: «این کاملاً یک تاریخ رنگ مو است. “اما تاریخ کمی بیشتر در مورد سرزمین اوز وجود رنگ مو دارد که به نظر نمی رسد شما آن را درک کنید – شاید به این دلیل که هیچ کس هرگز آن را به شما نگفته رنگ مو است. سالها قبل از آمدن شما به اینجا ، این سرزمین تحت یک حاکم متحد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود ، همانطور که لایت و هایلایت مو هست.

رنگ مو : آیا دوباره دوست داری؟” “بله، در واقع!” مرد کوچولو را برگرداند. “به نظر می رسد دوباره در خانه لایت و هایلایت مو هستم، زیرا من سال ها در آن اتاق زندگی بیبی لایت مو کردم.” او راه آن را می دانست و خدمتکاری در حالی که کیف او را حمل می بیبی لایت مو کرد، به دنبال او رفت. زیب را نیز تا اتاقی همراهی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – آنقدر بزرگ و زیبا که تقریباً می ترسید روی صندلی ها بنشیند یا روی تخت دراز بککراتینه مو شد، مبادا شکوه آنها را کم رنگ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره : در کمد لباس‌های فانتزی از مخمل‌ها و پارچه‌های ابریشمی فراوان پیدا بیبی لایت مو کرد و یکی از خدمه‌ها به او گفت که هر کدام از لباس‌هایی که او را خوشحال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بپوکراتینه مو شد و آماده نانو کراتین مو شود تا یک ساعت دیگر با شاهزاده خانم و دوروتی شام بخورد. دهانه اتاق یک حمام خوب با وان مرمری با آب معطر پروتئین تراپی مو بود. بنابراین پسر که هنوز از تازگی محیط اطرافش مبهوت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

حمام خوبی را صرف بیبی لایت مو کرد و سپس یک لباس مخملی قهوه ای رنگ با دکمه های نقره ای برای جایگزینی لباس های کثیف و فرسوده خود انتخاب بیبی لایت مو کرد. جوراب‌های ابریشمی و دمپایی‌های چرمی نرم با سگک‌های الماسی برای همراهی لباس جدید او وجود داشت، و وقتی کاملاً لباس پوشیده پروتئین تراپی مو بود، زب بسیار باوقارتر و با ابهت‌تر از همیشه در زندگی‌اش به نظر می‌رسید.

  مدل مو و رنگ موی سال

وقتی یک خدمتکار آمد تا او را تا حضور شاهزاده خانم همراهی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همه آماده پروتئین تراپی مو بود. او با شرمندگی دنبال بیبی لایت مو کرد و وارد اتاقی کراتینه مو شد که شیک تر و جذاب تر از آن که باشکوه باکراتینه مو شد. در اینجا دوروتی را در کنار دختری جوان نشسته پروتئین تراپی مو بود که به طرز شگفت‌انگیزی زیبا پروتئین تراپی مو بود که پسر ناگهان با نفسی از تحسین ایستاد. اما دوروتی از جا برخرنگ مو است و دوید تا دست دوستش را بگیرد.

او را با هیجان به سمت شاهزاده خانم دوست‌داشتنی بکشاند که با مهربانی به مهمانش لبخند زد. سپس جادوگر وارد کراتینه مو شد و حضور او خجالت پسر را برطرف بیبی لایت مو کرد. مرد کوچولو پوشیده از مخمل مشکی پروتئین تراپی مو بود و زیور آلات زمردی درخشان که سینه‌اش را تزیین می‌بیبی لایت مو کرد. اما سر طاس و چروک‌هایش او را بیشتر سرگرم‌کننده نشان می‌بالیاژ مو داد تا تأثیرگذار.

اوزما کاملاً کنجکاو پروتئین تراپی مو بود که مرد معروفی را که شهر زمردی را ساخته پروتئین تراپی مو بود و مانچکینزها، گیلیکی‌ها، کوادلینگ‌ها و وینکی‌ها را در یک قوم متحد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین وقتی هر چهار نفر سر میز شام نشستند، شاهزاده خانم گفت: “لطفاً به من بگویید، آقای جادوگر، آیا شما خود را از این کشور بزرگ اوز نامیدید، یا معتقدید که کشور من به نام شما اوز نامیده می نانو کراتین مو شود.

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره : این موضوعی رنگ مو است که من مدت ها آرزو داشتم در مورد آن پرس و جو کنم، زیرا شما آدم عجیبی لایت و هایلایت مو هستید. نژاد و نام خودم اوزما رنگ مو است. جادوگر کوچک پاسخ بالیاژ مو داد: “این درست رنگ مو است.” “بنابراین خوشحالم که ارتباطم با کشور شما را توضیح دهم. در وهله اول باید به شما بگویم که من در اوماها به دنیا آمدم و پدرم که یک سیرنگ مو استمدار پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ مو زنانه بلند

مرا اسکار زرتشت فادریگ آیزاک نورمن هنکل امانوئل آمبرویز نامید. دیگز، دیگز این نام خانوادگی پروتئین تراپی مو بود، زیرا او نمی‌توانست بیشتر از این به آن فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مجموع، این نام بسیار طولانی برای سنگین بیبی لایت مو کردن یک کودک بی‌گناه بی‌گناه پروتئین تراپی مو بود، و یکی از سخت‌ترین درس‌هایی که تا به حال یاد گرفتم این پروتئین تراپی مو بود که درس‌های خودم را به خاطر بسپارم.

وقتی بزرگ کراتینه مو شدم، فقط خودم را OZ نامیدم، زیرا حروف اول دیگر پروتئین تراپی مو بود؛ و املای آن “سر سوزن” پروتئین تراپی مو بود که بازتابی از هوش من پروتئین تراپی مو بود.” اوزما با دلسوزی گفت: “مطمئناً هیچ کس نمی تواند شما را به خاطر کوتاه بیبی لایت مو کردن نام خود سرزنش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “اما شما آن را تقریباً خیلی کوتاه نبیبی لایت مو کردید؟” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید اینطور باکراتینه مو شد.” “وقتی یک مرد جوان از خانه فرار بیبی لایت مو کردم و به یک سیرک پیوستم.

عادت داشتم خودم را جادوگر صدا کنم و ترفندهای بطن گویی انجام می بالیاژ مو دادم.” “معنی آن چیست؟” پرنسس پرسید. “صدای خود را در هر شیئی که دوست داشتم پرتاب می بیبی لایت مو کردم تا به نظر برسد که آن شی به جای من صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همچنین شروع به بالا رفتن از بادکنک بیبی لایت مو کردم. روی بالون خود و روی تمام مقالات دیگری که در سیرک رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کردم.

دو حروف اول را نقاشی بیبی لایت مو کردم. : ‘OZ’، تا نشان دهم آن چیزها متعلق به من رنگ مو است. “یک روز بادکنک من با من فرار بیبی لایت مو کرد و من را از بیابان ها به این کشور زیبا برد. وقتی مردم من را از آسمان دیدند طبیعتاً من را موجودی برتر تصور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در مقابل من تعظیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من به آنها گفتم که یک جادوگر لایت و هایلایت مو هستم. و چند ترفند آسان را به آنها نشان بالیاژ مو داد که آنها را شگفت زده بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ موی مسی شکلاتی

و وقتی حروف اول را دیدند که روی بادکنک نقاشی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، من را اوز صدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.” پرنسس با لبخند گفت: “اکنون شروع به درک بیبی لایت مو کردم.” جادوگر که مشغول خوردن سوپ خود در حین صحبت پروتئین تراپی مو بود ادامه بالیاژ مو داد: “در آن زمان چهار کشور جداگانه در این سرزمین وجود داشت که هر یک از این چهار کشور توسط یک جادوگر اداره می کراتینه مو شد. اما مردم فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که قدرت من از قدرت آنها بیشتر رنگ مو است.

رنگ موی بلوند بژ نسکافه ای تیره : جادوگران؛ و شاید جادوگران نیز چنین فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا آنها هرگز جرأت مخالفت با من را نداشتند. من دستور بالیاژ مو دادم شهر زمرد درست در جایی که چهار کشور در گوشه و کنار هم قرار تمام دکلره مو دارند ساخته نانو کراتین مو شود، و وقتی کامل کراتینه مو شد، خودم را فرمانروای سرزمین اوز اعلام بیبی لایت مو کردم. شامل هر چهار کشور مونچکینز، گیلیکینز، وینکی ها و کوادلینگ ها می کراتینه مو شد.

من سال ها بر این سرزمین در صلح حکومت بیبی لایت مو کردم تا اینکه پیر کراتینه مو شدم و آرزو داشتم یک بار دیگر شهر زادگاهم را ببینم. این مکان توسط یک طوفان ترتیب بالیاژ مو دادم تا با او با بالون بروم؛ اما بالون خیلی زود فرار بیبی لایت مو کرد و من را به تنهایی به عقب برد. پس از ماجراجویی های فراوان به اوماها رسیدم، اما متوجه کراتینه مو شدم که همه دوستان قدیمی ام مرده اند یا از آنجا دور کراتینه مو شده اند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه