نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا : در واقع، از متلک های همراهانش، از مشاجره های دائمی که با آنها داشت، فرسوده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و از سوی دیگر تحت تأثیر مراقبت محبت آمیز معشوقه هایش، یولاند، قرار گرفت. بیشتر و بیشتر در خانه ماند. او در حالی که لباس‌های خارق‌العاده‌اش را پوشیده پروتئین تراپی مو بود، گوشه دودکش نشسته پروتئین تراپی مو بود، مثل سیندرلای کوچکی که به مرغ تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : از این گوشه بی سر و صدا نگاه می بیبی لایت مو کرد. هیچ چیز از چشم او دور نمی ماند تصویر در همین حین، شهرت او نه تنها در میان رفقا، بلکه در میان تمام حیوانات همسایه، که با شنیدن صحبت های او، مشتاق دیدن او پروتئین تراپی مو بودند، بیشتر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. وای به حال گربه یا سگی که جرأت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است بیش از حد وارد اتاق نانو کراتین مو شود! او که از این کنجکاوی گستاخانه بسیار آزرده خاطر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا : به غریبه ی مهم می پرید و او را با منقار تیزش به کراتینه مو شدت تنبیه می بیبی لایت مو کرد. البته او با زوزه و ترس تا حد مرگ فرار می بیبی لایت مو کرد. دیدنش خیلی خنده دار پروتئین تراپی مو بود تصویر تصویر مادر اتین و ژرمن با این کمدی های کوچک بسیار سرگرم می کراتینه مو شدند و هر زمان که بازدیدکنندگان به مزرعه می آمدند آنها سعی می کنند یکی را تحریک کنند. همه از آنها بسیار لذت بردند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

تصویر ژرمن با یولاند مثل یک عروسک رفتار می بیبی لایت مو کرد. او انواع لباس های مد روز برای او درست می بیبی لایت مو کرد. کوچین-چین گاهی مثل یک مرد لباس می پوشید، گاهی مثل یک زن. کلکسیونی از شلوارها و جلیقه‌های کوچک برایش درست بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که می‌توانم به شما بگویم که رنگ مو استایل داشت. او همچنین از یک سیرکی که دیده پروتئین تراپی مو بود کپی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  سالن آرایش زنانه لادن

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا : لباس یک دلقک انگلیسی که بسیار جذاب پروتئین تراپی مو بود. هیچ چیز نمی تواند خنده دارتر از تماشای این کوتوله کوچک باکراتینه مو شد، دیدن ضربات پایش، پریدن، رقصیدن، آمدن و رفتن، پرش بیبی لایت مو کردن او به طور ناگهانی در اطراف، – یک لحظه به هم ریخته، لحظه بعدی بسیار مهم رنگ مو است. پتی ژاک دوست داشت او را اذیت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما نه تقریباً. او را با پا هل می بالیاژ مو داد و او را مجبور می بیبی لایت مو کرد که بی حوصله به سمت او بپرد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه در منطقه ونک

در حالی که در لباس عجیبش کاملاً مضحک به نظر می رسید. می توانستی قسم بخوری که او یک دلقک مینیاتوری رنگ مو است. به همه اینها اضافه کنید، صداهای غیرعادی عجیبی را که او هنگام عصبانیت می بالیاژ مو داد، و حتی در آن زمان هم نمی توانید تصور کنید که این پانتومیم ها چقدر سرگرم کننده پروتئین تراپی مو بودند. تصویر به زودی شهرت یولنده در همه جا گسترش یافت.

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا : او در سراسر منطقه مورد تجلیل قرار گرفت. مردم به جای اینکه از مادر اتین بپرسند حالش چطور رنگ مو است، پرسیدند: “مادر اتین امروز مرغت چطوره؟” تصویر فصل چهارم راز پدر گاسون یک روز یک دستفروش، که اغلب به روستاها می‌آید، مثل قاطری باردار، و الاغی را که هنوز بارتر از آن می‌برد، در مزرعه ظاهر کراتینه مو شد. هر دو خوب به نظر می رسیدند اما خسته و گرد و غبار پروتئین تراپی مو بودند.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه در خیابان سهروردی

به نظر می رسید سفر طولانی داشته اند. پدر گاسون، نام این مرد خوب، همه چیز، از مسواک گرفته تا کفش، از جمله سخت‌افزار، ظروف شیشه‌ای، ایده‌ها، داروها، و حتی داروهای ثبت اختراع را می‌فروخت. مادر اتین با مهربانی از او پذیرایی بیبی لایت مو کرد و پس از اینکه به او اجازه بالیاژ مو داد چیزهایی را که به آنها علاقه داشت به او نشان دهد.

  سالن زیبایی قصر صدف

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا : به او غذای تازه بیبی لایت مو کرد و به او پیشنهاد بیبی لایت مو کرد که در مزرعه کمی رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او این را بدون نیاز به فشار پذیرفت. الاغ را که فوراً از بارش رها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به داخل پادوک بردند، در آنجا در علف‌های بلند غوطه‌ور کراتینه مو شد، روی پشتش غلتید و پاهایش در هوا پروتئین تراپی مو بود. بعد از سفر غبارآلودش از تمیز بیبی لایت مو کردن خود به این شکل لذت می‌برد، سپس رنگ مو استراحت می‌بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : لیست آرایشگاه زنانه در میدان حر

پس از آن دراز کشید و به مدت طولانی به فلسفه پرداخت. در تمام این مدت، مادر اتین و ژرمن، یکی پس از دیگری وسوسه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، ابریشم، توری، لوازم لباس و تعبالیاژ مو دادی لوازم توالت می‌خریدند، زیرا هر دو، هر چند که گمان نمی‌بیبی لایت مو کردید، بیشتر عشوه‌گر پروتئین تراپی مو بودند. پدر گاسون – که از بازدیدش از مزرعه و کاری که در آنجا انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود خوشحال پروتئین تراپی مو بود.

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا : مشتاق پروتئین تراپی مو بود که مادر اتین را به یادگار بگذارد. تصویر پدر گاسون دستفروش به مزرعه می آید. پدر گاسون دستفروش به مزرعه می آید. او در حالی که یک ظرف کوچک چینی را که به دقت با پوست بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود در دست داشت، گفت: «خانم، مطمئناً همین الان به این نیاز ندارید، اما اگر من هرگز برنگردم، و اگر روزی موهای زیبای شما نازک نانو کراتین مو شود.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه در سعادت آباد

خاکستری می نانو کراتین مو شود یا می ریزد، فقط کافی رنگ مو است سر خود را با این پماد خوشبو بمالید و بلافاصله موهای شما دوباره پرپشت می نانو کراتین مو شود. و رنگ اصلیش من نمی توانم، افسوس! دستور غذا را به شما می دهم، این رازی رنگ مو است که پدر و مادرم برای من گذاشته اند.” تصویر سپس پدر گاسون با دو زن خداحافظی بیبی لایت مو کرد و با “ندی” به راه خود ادامه بالیاژ مو داد.

  سالن آرایش حدیث

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا : هر دو از رنگ مو استراحت دلپذیرشان بسیار سرحال پروتئین تراپی مو بودند. مادر اتین دیگ گرانبهای پماد را به ژرمن بالیاژ مو داد تا با خریدهای دیگر خود در کمد بزرگ قرار دهند و دیگر به آن فکر نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تصویر یک روز هنگامی که او با یولاند کنار آتش نشسته پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : لیست آرایشگاه زنانه در جنت آباد

مشغول تماشای شام پروتئین تراپی مو بود، یک فکر روشن و عجیب به ذهن خدمتکار رسید. “فرض کنید قرار پروتئین تراپی مو بود پماد را روی مرغ امتحان کنم؟ اما – ممکن رنگ مو است برای پرها هم خوب باکراتینه مو شد.

آدرس آرایشگاه زنانه در گیشا : به هر حال، هیچ آسیبی نمی تواند داشته باکراتینه مو شد.” با گفتن این، رفت، پماد را پیدا بیبی لایت مو کرد و با ظرافت کمی روی سر یولانده مالید. به نظر می‌رسید که یولانده اصلاً به آن فکر نمی‌بیبی لایت مو کرد. ژرمن این کار را سه روز متوالی انجام بالیاژ مو داد. دو هفته بعد، مادر اتین در حالی که به مرغش لباس می پوشاند، همانطور که هر روز انجام می بالیاژ مو داد.

لینک مفید : آدرس آرایشگاه زنانه چهره ها

متوجه کراتینه مو شد که یک ضخیم مایل به قرمز مانند یک کلاه گیس کوچک در اطراف سرش جوانه زده رنگ مو است. او آن را به ژرمن نشان بالیاژ مو داد، او توجهی نبیبی لایت مو کرد، زیرا ترفند کودکانه خود را کاملا فراموش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه