↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : او می‌گوید که «از رمان‌های عاشقانه اقتباس کراتینه مو شده رنگ مو است و در اصل به معنای «بریدن ریش» رنگ مو است.» آقای جان آدی رپتون، FSA، که ما عمدتاً به خاطر تصاویر خود از این گفته‌های رایج مدیون او بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، توجه را به نمونه‌ای معطوف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اعتراضی که در سخنرانی آگاممنون به آشیل، که توسط چپمن ترجمه کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : بیان کراتینه مو شده رنگ مو است: -“و پس به قدرتت بگو چقدر برجسته رنگ مو است قدرت من در مقایسه با قدرت توست. همه دیگر باعث ترس برای تمجید از برابری با من، یا در این خرس مهربان مغرور ریششان علیه من رنگ مو است.» در نمایشنامه شرلی، مبارزه ای برای افتخار و ثروت ، 1633: “شما مدت زیادی شمشیر را برای نشان بالیاژ مو دادن قبضه خود بستید ، حالا اجازه دهید تیغه ظاهر نانو کراتین مو شود.

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : درباری – صدای کاپیتان خوب، باید، و آداب را به شما بیاموزد. من هنوز نه، من می توانم به علاقه مندان تو نگاه کنم، و ریش پونتو، و خواهان هیچ آب قوی نیست.» رپتون می‌گوید: «تعیین بیبی لایت مو کردن زمانی که رسم کشیدن بینی جایگزین کراتینه مو شد، دشوار رنگ مو است.کشیدن ریش، اما به احتمال زیاد زمانی که چانه برهنه کراتینه مو شد و تراشیده کراتینه مو شد و دیگر دسته ای برای توهین نداشت.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

در زمان سلطنت جیمز دوم، ویلیام کاوندیش، ارل دوونشایر، 30000 پوند برای ارائه این توهین به او پرداخت بیبی لایت مو کرد. یک فرد در بالیاژ مو دادگاه. نمونه قبلی کشیدن بینی را می توان در Epicæne بن جانسون، یا زن خاموش ، قانون IV. sc. 5 یافت. در «نامه های اوبری» کنایه از پاک بیبی لایت مو کردن ریش رنگ مو است.

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : می خوانیم: «رالف کتل، دی دی، در کلیسای مریم مقدس در آکسفورد موعظه بیبی لایت مو کرد و در پایان یک موعظه گفت: «اما اکنون می بینم که وقت آن رسیده رنگ مو است که کتابم را ببندم، زیرا پزشکان را می بینم. «مردان می‌آیند و ریش‌های خود را از آل‌خانه پاک می‌کنند.

  آرایشگاه زنانه هفت حوض

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در ونک

نمایشنامه ای قدیمی از لیلی، با عنوان مادر بمبی (1597-98)، Act i. sc 3، حاوی متن زیر رنگ مو است: توش، تف نکن، و من ضمانت می کنم، ریش من به اندازه یک دستمال خوب رنگ مو است. نقل‌قول‌های ما از نمایشنامه‌های قدیمی عمدتاً از کتاب کوچک رپتون، “برخی از ریش و سبیل” گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است، که صد نسخه از آن برای تیراژ خصوصی در سال 1839 چاپ کراتینه مو شد.

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : عصاره هایی که ما بازتولید بیبی لایت مو کردیم به گونه ای نیست که باعث نانو کراتین مو شود ریش مورد لطف خانم ها قرار گیرد. به شرح زیر می خوانیم: ” پیرو. -ایمان، خواهرزاده دیوانه، نمی دانم کی ازدواج می کنی؟ -ایمان ، عمو مهربان، وقتی مردان حسادت را رها می کنند، مصرف تنباکو را رها می کنند و ریش های خود را به این بی ادبی بلند نمی گذارند.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه در شرق تهران

آه! چانه، هنوز هم آماده رنگ مو است که در ترکه های کف آلودش فرو برود؛ آه! این غیرقابل تحمل رنگ مو است.” در بخشی دیگر از همین نمایشنامه ایرادات دیگری به سبیل ها وارد کراتینه مو شده رنگ مو است. در نمایشنامه های قدیمی دیگر کنایه هایی از زنانی که ریش را شانه می کنند و نوازش می کنند، می یابیم. رپتون می‌گوید: “هیچ حسابداری برای ذائقه خانم‌ها وجود نرنگ مو دارد.

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : چارلز براندون، دوک سافولک، با ریش‌های بزرگش، قلب خواهر زیبای هنری هشتم را به دست آورد. اگرچه ممکن رنگ مو است “پارچه فریز” چنین نباکراتینه مو شد. خیلی جسورانه، به احتمال زیاد خورنگ مو استگاری توسط خانم ( یعنی پارچه طلا) آغاز کراتینه مو شده رنگ مو است. این که شاهزاده خانم زیبا با شانه زدن یا مسواک زدن ریش شوهرش سرگرم کراتینه مو شده، در تاریخ انگلستان ثبت نکراتینه مو شده رنگ مو است.

  سالن زیبایی نقره نگار نظرات

لینک مفید : شماره تلفن آرایشگاه زنانه در ولنجک

بسیاری از مراجع در نمایشنامه های گذشته مربوط به شانه و برس برای ریش جایگاهی پیدا می کنند. نشرنگ مو استه زدن ریش عملی پروتئین تراپی مو بود که اگر با دقت انجام می کراتینه مو شد مدتی را به خود اختصاص می بالیاژ مو داد. در “زندگی خانم الیزابت توماس” منتشر کراتینه مو شده در سال 1731 از آقای ریچارد شوت، پدربزرگش، تاجر ترکیه ای، آمده رنگ مو است که اودر حالت آن عصر بسیار خوب پروتئین تراپی مو بود.

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : نوکر او هر روز صبح چند ساعت در نشرنگ مو استه بالیاژ مو دادن به ریش‌هایش پروتئین تراپی مو بود و سبیل‌هایش را حلقه می‌بیبی لایت مو کرد، در این مدت یک آقایی که او را به عنوان یک همراه حفظ می‌بیبی لایت مو کرد، همیشه در مورد موضوعات مفیدی برای او مطالعه می‌بیبی لایت مو کرد. در پایان باید بگوییم که جعبه‌های مقوایی را شب‌ها در رختخواب می‌پوشیدند تا ریش را از به هم ریختن محافظت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه در خیابان ولیعصر

مالیات بر ریش ب در برخی موارد، در انگلستان گذشته از گوش ها مالیات گرفته می کراتینه مو شد، اما نه به اندازه روسیه، که قوانین منحصر به فرد متعددی برای نزدیک به شصت سال در اجرا داشت. تقریباً در تمام نقاط اروپا، با آغاز قرن هجدهم، رسم ریش گذاشتن کنار گذاشته کراتینه مو شد. پیتر کبیر آرزو داشت که رعایای او با مد رایج مطابقت داشته باشند.

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : او در سال 1705 مالیاتی را بر همه کسانی که ریش یا سبیل می‌پوشیدند وضع بیبی لایت مو کرد که از سی تا صد روبل در سال متغیر پروتئین تراپی مو بود. با توجه به رتبه مالیات دهنده ثابت کراتینه مو شد. به عنوان مثال، یک دهقان هر زمان که از دروازه یک شهر عبور می بیبی لایت مو کرد، فقط باید دو دانگ، معادل یک کوپک بپردازد.

  آرایشگاه زنانه رزتی

لینک مفید : آرایشگاه زنانه در شهرک غرب بلوار فرحزادی

این مالیات باعث نارضایتی زیادی و در اجرای آن کراتینه مو شدبرای جلوگیری از شیوع بیماری در کشور باید نهایت هوشیاری را به کار می گرفت. با وجود این، این قانون در سال 1714 در سن پترزبورگ به اجرا درآمد که قبلاً معاف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در سال 1722 دستور بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که همه کسانی که ریش خود را حفظ می کنند باید لباس خاصی بپوشند و سالانه پنجاه روبل بپردازند.

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : اگر مردی اصلاح نمی بیبی لایت مو کرد و قادر به پرداخت آن نپروتئین تراپی مو بود، به کار شاقه محکوم می کراتینه مو شد. این قانون به رنگ مو استان ها نیز تعمیم یافت، اما در سال 1723 دهقانانی که محصولات خود را به شهرها می آوردند به کلی از این مالیات معاف کراتینه مو شدند. پیتر در سال 1725 درگذشت، و کاترین اول تمام دستورات مربوط به ریش را در ukase به تاریخ 4 اوت 1726 تأیید بیبی لایت مو کرد. فرمانی توسط پیتر دوم صادر کراتینه مو شد.

لینک مفید : آدرس آرایشگاه زنانه بهاران

در سال 1728 به دهقانان شاغل در کشاورزی اجازه بالیاژ مو داد تا ریش خود را بگذارند. پنجاه روبل باید توسط همه افراد پرداخت می کراتینه مو شد و مالیات به کراتینه مو شدت اجرا می کراتینه مو شد. امپراطور آن نگرش محکمی در برابر ریش داشت.

شماره آرایشگاه زنانه در نظام آباد : در سال 1731 او یک ukase را منتشر بیبی لایت مو کرد که به موجب آن همه افرادی که به دامداری مشغول پروتئین تراپی مو بودند و ریش خود را حفظ می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. علاوه بر پرداخت مالیات بر ریش پنجاه روبل، دو برابر مالیات های دیگر، در طبقه راسکولنیک قرار می گرفتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه