↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : اسقف وقت لندن مایل پروتئین تراپی مو بود این عمل را متوقف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و همانطور که می خورنگ مو است در آن کلیسا تایید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کشیش خود را نزد نایب فرستاد تا از او بخواهد که آن را بتراکراتینه مو شد و گفت که در غیر این صورت باید کلیسای دیگری را برای تأیید انتخاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. معاون پاسخ بالیاژ مو داد که کاملاً مایل رنگ مو است نامزدهای خود را به کلیسای دیگری ببرد و یکشنبه آینده دلیل آن را اعلام خواهد بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : البته اسقف عقب نشینی بیبی لایت مو کرد.» در “زندگی R. W. Dale” (لندن، 1898) به ما گفته می نانو کراتین مو شود که این واعظ معروف بیرمنگام، در حدود سال 1860، تراشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما با “موهای سیاه بلندی که روی گونه ها و گوش هایش مانند یال آویزان پروتئین تراپی مو بود.” در یکی دو سال کوتاه کراتینه مو شد. سپس اجازه بالیاژ مو داد ریش‌هایش رکراتینه مو شد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بعد از کمی تردید.

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : سبیل‌هایش را هم گذاشت. به ما گفته می نانو کراتین مو شود که بسیاری از افراد مسن تر، رسوا کراتینه مو شدند، اما سکوت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. برخی در اعتراض به روزنامه ها نوشتند. سبیل برای سرمایه گذاری وزرا “با هوای خوشرویی و دنیا طلبی” اعلام کراتینه مو شد. نامه تایید ادعا کراتینه مو شده بهاز زیر سایه یک وزیر وسلی، کشیش H. D. Lowe، که در سال 1828 به دستور کنفرانس وسلیان ریش خود را بریدند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

به شرح زیر اجرا کراتینه مو شد: – ” آقای بزرگوار و ریشو ، – از اینکه دیدم شما نه تنها به متدیست ها خطاب می کنید، بلکه در میان بسیاری از مردان مشابهی که به آن فداکاری بی رحمانه از من نیاز داشتند نشسته اید، سایه من خوشحال کراتینه مو شد، و زمانی که شما حتی در مورد تعلق به “حقوقی ها” صحبت بیبی لایت مو کردید، سرزنش نکراتینه مو شدید. صد، هر چند که ریش داری.» پروفسور هاجسون عادت داشت درنگ مو استان خوبی از شوالیه تیغ روستایی متزلزلی تعریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن زیبایی مریم رهنما تهران

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : که گونه وزیر را گاز گرفت. “جان جان!” رنجور بزرگوار فریاد زد: “این چیز وحشتناکی رنگ مو است که نوشیدنی!” جان با ملایمت تایید بیبی لایت مو کرد: “اینطور رنگ مو است، آقا، پوست را نازک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” منتخبان هال که سر هنری وین کوچکتر، اندرو مارول، میهن پرست، و در زمان های بعد، ویلیام ویلبرفورس، رهایی بخش برده، به پارلمان بازگشتند، هرگز، همانطور که به راحتی می توان باور بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : لیست آرایشگاه های زنانه منطقه ۱ تهران

در اتخاذ تدابیر معقول عقب مانده نپروتئین تراپی مو بودند. اصلاحات در 1 دسامبر 1859، در کمیته فرعی دیده بان هال، آقای ماس، که توسط آقای کلارک فرستاده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، منتقل کراتینه مو شد و به اتفاق آرا بیان کراتینه مو شد: “این توصیه ای به کمیته دیده بان باکراتینه مو شد که به پلیس اجازه دهد ریش و سبیل بگذارد. اگر صلاح بدانند.” یک هفته بعد، یعنی در 7 دسامبر، در دیده بانکمیته، توسط آقای میفیلد منتقل کراتینه مو شد.

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : و توسط آقای فونتین تأیید کراتینه مو شد: «تصویب کمیته فرعی در 1 دسامبر، که به پلیس اجازه می‌دهد تا در صورت صلاحدید، ریش و سبیل بگذارد، توسط این کمیته تأیید نانو کراتین مو شود. ” یکی از اعضای شورا که از تصویب این قطعنامه حمایت می بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : لیست قیمت لوازم آرایشگاه زنانه

اشاره بیبی لایت مو کرد که “ظاهری تند به پلیس خواهد بالیاژ مو داد”. با گذشت زمان، آقایان برجسته سرزمین سبیل را پذیرفتند، و آنهایی که در طبقات پایین زندگی پروتئین تراپی مو بودند در پیروی از آنها کوتاهی نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، نتیجه این کراتینه مو شد که اکنون همه انواع و اقسام و شرایط مردانه آن را می پوشند.

  آرایشگاه زنانه در خیابان سهروردی

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : چهره های سبیل در وصیت نامه های اخیر. در سال 1862، یکی از ساخته‌کراتینه مو شده توسط هنری پروتئین تراپی مو بود به اجرا در آمد و به شرح زیر علیه پوشیدن سبیل توسط پسرانش با عبارات زیر اعلام بیبی لایت مو کرد: «در صورتی که پسرم ادوارد سبیل بپوکراتینه مو شد، طرحی که قبلاً در اینجا به نفع او پروتئین تراپی مو بود، منصوبان، وارثان و منتسبان دارایی مذکور من، به نام پارک فلفل، باطل خواهند پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : لیست آرایشگاه های زنانه منطقه ۴ تهران

و من همان دارایی را برای پسرم ویلیام، منصوبان، وارثان و مأموران او در نظر می‌گیرم. تدبیری که قبلاً به نفع او، منصوبان، وارثان، و منتسبان اموال مزبور من، به نام پارک توئیکنهام، درج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، باطل خواهد پروتئین تراپی مو بود؛ و من اموال مذکور را برای پسرم ادوارد، منصوبان، وارثان و منصوبان او در نظر می‌گیرم. آقای فلمینگ، اثاثه یا لوازم داخلی، Pimlico، توسطوصیت نامه او که در سال 1869 ثابت کراتینه مو شد.

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : برای هر یک از کارکنانش که سبیل نداشتند، 10 پوند و برای کسانی که در پوشیدن سبیل اصرار داشتند، فقط 5 پوند باقی ماند. رنگ مو استابز با عصبانیت نوشت: «آنها انواع دیگری از بریدگی های بیشماری تمام دکلره مو دارند، و بنابراین، وقتی می آیی که بریده شوی، از تو می پرسند که آیا برای دشمنت وحشتناک به نظر می رسی یا برای دوستت دوست داشتنی.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه نزدیک سعادت آباد

در قیافه ای عبوس و خشن، یا خوشایند و فروتن؛ زیرا آنها انواع بریدگی ها برای همه این اهداف تمام دکلره مو دارند، وگرنه دروغ می گویند! از گونه ای به گونه دیگر کشیده کراتینه مو شده، آری، تقریباً از این گوش به گوش دیگر، و مانند دو شاخ رو به پیشانی رنگ مو است، علاوه بر این، وقتی به کوتاه بیبی لایت مو کردن مو می رسند.

  سالن زیبایی ناهید سعادت آباد

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : چه حیله و کوتاهی، چه مالیدن، چه خراشیدن. مطمئن باشید چه شانه بیبی لایت مو کردن و پنجه زدن، چه چکاندن و چه بازیچه بیبی لایت مو کردن، و همه چیز برای بیرون کشیدن پول. کفی که از گلوله ها بلند می نانو کراتین مو شود (چون آنها توپ های شیرین خود را تمام دکلره مو دارند که با آن برای شستن رنگ مو استفاده می کنند) باید چشمان شما را نیز با آن مسح بیبی لایت مو کرد. سپس با شجاعت تمام انگشتان خود را بفشارید.

لینک مفید : لیست آرایشگاه های زنانه شهرک غرب

این تراژدی به پایان رسید، لباس گرم می آید تا او را با هم پاک و خشک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مرحله بعد، گوش ها باید برداشته شوند و دوباره به هم بسته شوند.مصنوعی، بی خیال! موی سوراخ های بینی بریده کراتینه مو شد و همه چیز به ترتیب انجام کراتینه مو شد. آخرین اقدام در فاجعه پرداخت پول رنگ مو است. و مبادا این آرایشگرهای حیله گر در درخورنگ مو است زیاد دردهای خود بی وجدان به نظر برسند.

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : آنها چنان شرم آور لایت و هایلایت مو هستند که اصلاً چیزی نخواهند، اما با ایستادگی در برابر ادب و گشاده دستی بخشنده، همه آنچه را که می آید دریافت خواهند بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه سعادت آباد تهران

چگونه به هر حال، من به شما ضمانت می‌کنم که دیگر چیزی را ندهید. چون آرایشگری را با این عیب انتخاب کن و سرش را بزن. نه نه؛ چنین هموطنانی مانند پرندگان نادر روی زمین و مانند قوهای سیاه کمیاب لایت و هایلایت مو هستند.

لیست آرایشگاه های زنانه یوسف آباد : همچنین آبهای خوشبوی خود را برای صورت خود داشته باشید و همه شما با آن پاشیده شوید. دوباره موسیقی شما، و هارمونی دلنشین در گوش شما به صدا در می آید، و همه با لذتی نادر یکسان را قلقلک می دهند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه