نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : و وقتی ما یک بار آنجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، به طور نسبی، همه چیز دریانوردی ساده رنگ مو است. نمی‌دانم این نوع کشور تا کجا ممکن رنگ مو است دوام بیاورد، اما مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که نمی‌تواند برای هیچ فاصله‌ای طولانی باکراتینه مو شد. علیرغم تجربه دیروز، توصیه نمی‌کنم با خود آب ببریم یا چیزی جز چند تکه گوشت، متقاعد کراتینه مو شده‌ام که مانند دیروز برای بار دوم رنج نخواهیم کشید.

رنگ مو : و حمل آب همیشه مسافران را به طرز وحشتناکی با مشکل مواجه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» همه به راحتی با پیشنهادات او موافقت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و قبل از ساعت شش مسافران دوباره در حرکت پروتئین تراپی مو بودند. آن‌ها چندین مایل سفر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، صخره‌ها و شن‌های برهنه همچنان ویژگی‌های اصلی منظره را ادامه می‌بالیاژ مو دادند: اما حدود ساعت دوازده، چشم‌هایشان با ظاهر دامنه‌های جنگلی در دوردست آرام کراتینه مو شد.

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : در حال حاضر آنها به یک رنگ مو استخر کوچک، احاطه کراتینه مو شده توسط بیشه ای از اوماهاماها و اقاقیاها رسیدند، که در میان شاخه های آن متوجه تعبالیاژ مو داد زیادی طوطی کاکل خاکستری کراتینه مو شدند که از لحظه ای که مسافران در معرض دید مسافران قرار می گرفتند، فریاد می زدند. خروج آنها ارنست پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: اینجا جای خوبی برای توقف رنگ مو است.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

این سایه بسیار با طراوت رنگ مو است و آب شفاف و خنک به نظر می رسد.” نیک در حالی که تمام طول خود را روی چمن های لبه رنگ مو استخر پرت می بیبی لایت مو کرد، گفت: «من کاملاً حورنگ مو است به تو نیست، ارنست. «طبیعت خسته نمی تواند بدون مهلت جلوتر برود. حالا، اگر کسی آنقدر خوب باکراتینه مو شد که به دو یا سه تا از آن طوطی‌هایی که در واقع فریاد می‌زنند تیراندازی کنند.

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : شلیک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یک جمله معروف می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – حالا چه کاره ای مرد؟ او به تندی اضافه بیبی لایت مو کرد، در حالی که یک ضربه ناگهانی را روی ساق پا احساس بیبی لایت مو کرد. “خوب رنگ مو است که مراقب کاری که انجام می دهید باشید.” وارلی پاسخ بالیاژ مو داد : « به‌خوبی مراقبت می‌کنی» . “می بینی چه چیزی روی پایت می خزد؟” در حالی که صحبت می بیبی لایت مو کرد.

  سالن زيبايي فرشته در جردن

لینک مفید : لیست آرایشگاه های زنانه منطقه ۴ تهران

مار مرده ای به طول حدود هجده اینچ را با یک شاخ کنجکاو در دو طرف سرش بالا گرفت. “اگر در لحظه ای که او را دیدم به گردن او نمی زدم، به طور قطع دست شما را گاز می گرفت.

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : او در حال درست بیبی لایت مو کردن آن پروتئین تراپی مو بود.» “یک مار!” نیک گریه بیبی لایت مو کرد و با وحشت شروع به کار بیبی لایت مو کرد. “بنابراین وجود رنگ مو دارد، من اعلام می کنم. وحشی زننده! نمی دونم سمی لایت و هایلایت مو هست یا نه ولی خیلی موظفم حتی اگه نباشه.

لینک مفید : لیست آرایشگاه های زنانه جنت آباد

آنها چیزهای خوبی برای پای یک هموطنان نیستند!» چارلز لاوی گفت: «او را اینجا تحویل دهید. “اوه اوه، من این شخص را می شناسم. او را می نامند و به اعتقاد من سمی رنگ مو است، اگرچه یکی از بدترین انواع مارهای سمی نیست. نیک، می توانم به تو بگویم، تو به خوبی از پس آن برآمدی، و باید قبل از اینکه در چنین مکانی بنشینی، در این کشور با دقت بیشتری درباره تو نگاه کنم.

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : برخی از خزندگان به قدری به رنگ زمین یا درختان لایت و هایلایت مو هستند که حتی ممکن رنگ مو است یک رنگ مو استیجر قدیمی را نیز درگیر کنند. “آیا پیتون های بزرگی در این قسمت ها وجود رنگ مو دارد؟” وارلی پرسید. من دو روایت کاملا متفاوت شنیده ام. یکی می گوید که آنها هرگز تا این حد در جنوب یافت نمی شوند. دیگری، که آنها باید به طول سی یا چهل پا، و به ضخامت یک مرد تنومند ملاقات کنند.

  سالن زیبایی شادلین

لینک مفید : آرایشگاه های زنانه شهرک غرب تهران

حقیقت ماجرا چیست؟» جراح گفت: “خب، من معتقدم که حقیقت چیزی بین این دو رنگ مو است، همانطور که معمولاً وجود رنگ مو دارد.” آنها مطمئناً در جنوب آفریقا رایج نیستند، زیرا افرادی که تمام عمر خود را در اینجا زندگی بیبی لایت مو کرده اند هرگز چنین چیزی را ندیده اند. اما هرازگاهی قرار رنگ مو است با آنها برخورد نانو کراتین مو شود. من افرادی را می شناسم که پوست مارها را به طول سی فوت در اختیار بومیان دیده اند.

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : و یک مورد شنیدم که در آن پوستی کاملاً ده فوت بلندتر از آن به نمایش گذاشته کراتینه مو شد. “آیا کشتن آنها دشوار رنگ مو است؟” فرانک پرسید. لاوی گفت: “نه اگر وقت خود را بگذرانید.” «اگر هنگام گرسنگی به سراغشان بیایید، آنها ـ یعنی بزرگترها ـ حتی برای قوی ترین مردان همبازی نیستند و اگر غافل به آنها نزدیک شوید و زخمی شوند تا قدرت عضلانی آنها از بین برود.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه ونک تهران

مبارزه با آنها خطرناک ترین خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما بعد از اینکه طعمه‌های خود را شکار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به آسانی مانند بسیاری از گوسفندان کشته می‌شوند – در واقع راحت‌تر، زیرا آنها کاملاً ژولیده لایت و هایلایت مو هستند.» “بدترین مارهایی که در این مناطق یافت می شوند کدامند؟” از گیلبرت پرسید. جراح گفت: باید بگویم کبرا و پفک. “اولین به سمت شما می آید که گویی از یک موتور تخلیه کراتینه مو شده رنگ مو است، و با چنان نیرویی که اگر نتواند به علامت خود ضربه بزند.

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : چندین پا از آن نقطه عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بومیان آن را مار مو می نامند و از آن وحشت زیادی تمام دکلره مو دارند. اگر داروی کافی اعمال ننانو کراتین مو شود، نیش آن در کمتر از یک ساعت باعث مرگ می‌نانو کراتین مو شود.» ” آیا درمان کافی وجود رنگ مو دارد؟” دوباره به نیک پیوست. “من فکر بیبی لایت مو کردم هیچ درمانی وجود نرنگ مو دارد.” «آنقدرها هم بد نیست، نیک. برای اکثر گزش ها درمان هایی وجود رنگ مو دارد.

  سالن زیبایی مانیا سعادت اباد

لینک مفید : آرایشگاه زنانه شمال شرق تهران

برای مثال مار کبرا. ریشه ای لایت و هایلایت مو هست که انبه همیشه وقتی مار کبری گزیده می خورد می خورد و تا آنجا که معلوم رنگ مو است درمان کامل رنگ مو است. معمولاً در این کشور ادکلن و شیر شیرین برای مارگزیدگی بالیاژ مو داده می‌نانو کراتین مو شود و بومیان دارای لوبیا و سنگ‌های مار لایت و هایلایت مو هستند که گفته می‌نانو کراتین مو شود این داروها را درمان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما بهترین کاری که می‌توان انجام بالیاژ مو داد.

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : کاری که من باید در مورد شما انجام می‌بالیاژ مو دادم، نیک، اگر گاز گرفته می‌کراتینه مو شدید – این رنگ مو است که ابتدا یک رباط را تا جایی که ممکن رنگ مو است در بالای قسمت زخمی محکم ببندید و سپس گوشت آسیب‌دیده را سوزانده یا جدا کنید. نیش مارها در این کشورهای گرم چیز بدی رنگ مو است و نمی توان خیلی مراقب پروتئین تراپی مو بود. اما بیا، زمان آن فرا رسیده رنگ مو است که دوباره حرکت کنیم.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در پونک تهران

باید بعدازظهر زودتر به حاشیه رودخانه برسیم.» آنها راهپیمایی خود را بر این اساس آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و نیم مایل یا بیشتر جلوتر رفته پروتئین تراپی مو بودند که فرانک ناگهان از آنها خورنگ مو است توقف کنند. “این صدا چه می تواند باکراتینه مو شد؟” او گفت. من آن را دو یا سه بار در طول چند دقیقه اخیر شنیدم.

لیست آرایشگاه های زنانه منطقه 1 تهران : این صدای گریه یک پرنده یا جانور هم نیست. و با این حال فکر می کنم باید اینطور باکراتینه مو شد.» گیلبرت گفت: “من چیزی نشنیدم.” وارلی افزود: «نه من. اما شنوایی من به خوبی فرانک نیست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه