↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن زیبایی سودا شهرک گلستان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن زیبایی سودا شهرک گلستان را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : به طوری که وقتی او در محدوده رجیستر قرار گرفت، بتوانم بچرخانم. دوباره ادامه می یابد و ناپروتئین تراپی مو بودی او همانقدر آنی خواهد پروتئین تراپی مو بود که دوستان روزنامه من آن را برق گرفتگی می نامند. و دقیقاً همان جایی پروتئین تراپی مو بود که من اشتباهم را مرتکب کراتینه مو شدم.

رنگ مو : اگرچه باید اعتراف کنم که وقتی این موجود تهوع‌آور را در محدوده قرار بالیاژ مو دادم بسیار لذت بخش پروتئین تراپی مو بود. “انتظار نداشتم برگردم، نه؟” او گفت، در حالی که او در کتابخانه من تحقق یافت. “فکر می کنم دلت برام تنگ کراتینه مو شده، نه؟” “مثل دونه ها دلم برات تنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود!” من صمیمانه جواب بالیاژ مو دادم و دستم را دراز بیبی لایت مو کردم.

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : انگار که به او خوش آمد می گویم. در حالی که او به طرز مشکوکی اخم بیبی لایت مو کرد. “اکنون که با سیستم شما آشتی بیبی لایت مو کردم و می دانم که هیچ راه فراری برای من وجود نرنگ مو دارد، به نظر نمی رسد احساس بدی داشته باشم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

شما چطور پروتئین تراپی مو بودید و چه می بیبی لایت مو کردید؟” “به!” او پاسخ بالیاژ مو داد. “الان چه خبر؟ شما خوب می دانید که من را بهتر از همیشه دوست ندارید. حالا چه بازی کوچک خنده داری را می خواهید روی من کار کنید، نه؟” من پاسخ بالیاژ مو دادم: “واقعا “آری”، “تو به من ظلم می کنی – و اتفاقاً، مرا ببخش که تو را “آری” صدا می کنم. این مناسب ترین نامی رنگ مو است که در حال حاضر به ذهنم می رسد.

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : او پاسخ بالیاژ مو داد: “لطفاً مرا هر چه شکوفه می دهی صدا کن.” “اما به یاد داشته باش که نمی توانی مرا به این باور برسانی که دوستم داری. بررر!” با لرز اضافه بیبی لایت مو کرد. اینجا خیلی سرده من که مشتاق پروتئین تراپی مو بودم او را جلوی درب دودکش ببرم، گفتم: “خب، در شومینه آتش می سوزد.” زیرا، طبق یک قانون طبیعی، که مستقیماً در خط جریان پروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه زنانه فرمانیه تهران

لینک مفید : سالن زیبایی هانس تهران

او مشکوک به من و سپس با بی اعتمادی به شومینه نگاه بیبی لایت مو کرد. سپس با خنده ای تمسخرآمیز شانه هایش را بالا انداخت. “هومف!” او گفت. “برنامه شما چیست؟ تعبالیاژ مو دادی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده های منفجره ثبت اختراع، پر از مواد شیمیایی، برای ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کردن من دارید؟” من خندیدم. “چقدر مشکوک لایت و هایلایت مو هستی!” گفتم. او پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، من همیشه از شخصیت های مشکوک لایت و هایلایت مو هستم.” فرصت من راحت تر از آنچه انتظار داشتم به دست آمده پروتئین تراپی مو بود.

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : او گفت: “اینجا هیچ گرمایی وجود نرنگ مو دارد.” من که به سختی می‌توانستم با هیجان جلوی خودم را بگیرم، گفتم: “خاموش رنگ مو است. من آن را برای شما روشن می‌کنم.” خب، همانطور که می‌گویم، تماشای آن خوشایند پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن زیبایی عروس پونک

اما آنطور که می‌خورنگ مو استم عمل نبیبی لایت مو کرد. او در جریان کامل گرفتار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، نه در هیچ یک از پیچش های ویرانگر طرفی که روی آن حساب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم تا پاهایش را بچرخانم و گردنش را بچرخانم. درست رنگ مو است، مانند حباب صابون، او به شکل‌های خارق‌العاده عجیب و غریب دمیده می‌نانو کراتین مو شود.

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : مانند وقتی که به درستی از آن مراقبت نمی‌نانو کراتین مو شود، سنگ شکن‌ها خودشان را حل می‌کنند، اما بدنش تکه تکه نکراتینه مو شده رنگ مو است. او به سختی تلاش بیبی لایت مو کرد تا خود را رهایی بخکراتینه مو شد، و چنین نگرش‌های عجیب و غریبی را که چهره‌اش فرض می‌بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : سالن زیبایی هما شهرک غرب

هرگز حتی در یکی از بهترین عکس‌های اوبری بردزلی ندیدم. و یک بار، در حالی که پا و دست ررنگ مو است او روی لبه یکی از پیچ‌های بیرونی قرار داشت، امیدوار پروتئین تراپی مو بودم که این اعضا را مانند یک تکه کش دراز ببینم تا زمانی که جدا شوند. اما، با مبارزه ای فوق بشری، آنها را آزاد بیبی لایت مو کرد، تنها با از دست بالیاژ مو دادن یکی از انگشتانش، در آن زمان جریان او را در اتاق و مستقیماً جلوی گلگیر من پرتاب بیبی لایت مو کرد.

  سالن زیبایی تبسم سعادت اباد

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : برای اینکه از دودکش بالا نرود، سعی بیبی لایت مو کرد با پاهایش خود را در مقابل آن نگه رنگ مو دارد، اما از دست بالیاژ مو دادن ریل، مانند یک پر بی پناه، ابتدا با انگشتان پا به داخل شومینه شناور کراتینه مو شد و از آن جا با لگد زدن، مبارزه و فحش بالیاژ مو دادن ناسزا گفت. ، در دودکش ناپدید کراتینه مو شد. لحظه ای بسیار هیجان انگیز برای من پروتئین تراپی مو بود که به پیروزی خود بخندم.

لینک مفید : سالن زیبایی عطرین

اما به زودی یک واکنش عصبی رخ بالیاژ مو داد که وقتی به ظاهر عجیب او فکر می بیبی لایت مو کردم، من را هیستریک بیبی لایت مو کرد. و بعد از نزدیک کراتینه مو شدن به این موضوع، امیدهای من از بین رفت. یک وزش ناخورنگ مو استه جهنمی و ناخورنگ مو استه، یک انحراف که در آن، به لطف ساخت نامناسب، دودکش من مرتباً زیاده‌روی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، موجود ناراضی را دوباره به اتاق منفجر بیبی لایت مو کرد.

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : تحت فشار قرار گرفت، رگ به رگ کراتینه مو شد، نفس نفس زد، منهای انگشتی که از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، و آنقدر عصبانی پروتئین تراپی مو بود که همه جا می لرزید. اولین کلمات او چه پروتئین تراپی مو بود، تکرار نمی کنم. آنها نسبتاً از روح چرخیده و پیچ خورده او جوشیدند و مانند دریچه فرار یک کشتی بخار اقیانوس خش خش می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و چشمان او وقتی به من افتاد در واقع من را سوزاند.

لینک مفید : سالن زیبایی عطرین تهران

با زهر خش خش خش خش زد: «این حل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “من قصد داشتم با یک ضربه دیگر تو را رها کنم، اما اکنون، پس از تلاش مفتضحانه ات برای متلاشی بیبی لایت مو کردن من با کوره هوای داغ لعنتی ات، تا روز مرگت تو را تعقیب خواهم بیبی لایت مو کرد؛ آنقدر وحشتناک خواهم پروتئین تراپی مو بود که سالها قبل از تو خروج آخر از این دنیا برای مرگ دعا خواهی بیبی لایت مو کرد.

  سالن زیبایی گل بانو ظفر

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : به عنوان یک تکان، مرا با همه چیز برابر یافتی، اما چون پیچ و تاب را ترجیح می دهی، چه بچرخد. باز هم از من خواهی شنید! او ناپدید کراتینه مو شد، و باید اعتراف کنم، خودم را روی کاناپه ام انداختم و اشک داغ ناامیدی اشک می ریختم. طرح پیترز شکست خورده پروتئین تراپی مو بود و من در موقعیتی به مراتب بدتر از همیشه پروتئین تراپی مو بودم.

لینک مفید : سالن زیبایی همراه

تکان بالیاژ مو دادن می توانم بایستم، اما نمایش مختصری از پیچش که در تماشای مبارزات او با آن انفجار مهیب گردباد از پایین داشتم، مرا متقاعد بیبی لایت مو کرد که چیزی در زندگی وجود رنگ مو دارد که حتی از هل بالیاژ مو دادن من و او به آن افراط بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم برای ترس. اما یک پس‌نسخه وجود داشت، و اکنون دوباره همه چیز خوب رنگ مو است، زیرا – اما اجازه دهید دلیل این پس‌نسخه را برای فصل پایانی دیگری رزرو کنیم.

سالن زیبایی سودا شهرک گلستان : اکنون آنقدر اموال من ناامید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که بیش از هر زمان دیگری از آنچه آینده نامشخص برایم در نظر گرفته پروتئین تراپی مو بود ترسیدم، نشستم و قاب تبلیغاتی را تنظیم بیبی لایت مو کردم که فکر بیبی لایت مو کردم آن را در همه روزنامه ها، هفته نامه ها و ماهنامه ها بگذارم و برایش پاداشی هنگفت ارائه کنم.

لینک مفید : سالن زیبایی هیبو زعفرانیه

هر پیشنهادی که ممکن رنگ مو است منجر به خلاص کراتینه مو شدن من از شر روح کاکنی نانو کراتین مو شود. ذهن مبتکر انسان توانسته رنگ مو است با موش و موش و سایر آفات خانگی با موفقیت کنار بیاید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه