نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : تا دید واضحی از آن به دست آورند. “من تعجب می کنم که چرا آنها به این جزایر می گویند Verdes ؟” گیلبرت را مشاهده بیبی لایت مو کرد، زیرا کشتی در امتبالیاژ مو داد ساحل یکی از بزرگ‌ترین کشتی‌های گروه که پست و ماسه‌ای و ظاهراً بایر پروتئین تراپی مو بود می‌رفت. “به نظر نمی رسد رنگ سبز زیادی در آنها وجود داشته باکراتینه مو شد که بتوانم ببینم.” وارلی گفت: «نه، قطعاً. تا آنجا که به ساحل دریا مربوط می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : یک لکه سبز اینجا و آنجا همه چیز را می توان دید، اما فضای داخلی آن انبوهی از کوه ها به نظر می رسد. با توجه به آنچه ما می دانیم، ممکن رنگ مو است در میان آنها سبزی های زیادی وجود داشته باکراتینه مو شد.

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : که چیزی شبیه به یک چمنزار سبز رنگ مو است که می‌توان به آن نگاه بیبی لایت مو کرد—معنی نامش همین رنگ مو است. در هیچ یک از جزایر جنگل های بسیار کمی وجود رنگ مو دارد، و به خصوص این یکی جز نمک به سختی چیزی تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها متعلق به پرتغالی ها لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

آقای لاوی که در نزدیکی آنها ایستاده پروتئین تراپی مو بود، گفت: “نه.” «اسم آنها ربطی به جنگل یا چمنزار نرنگ مو دارد. توده‌ای از علف‌های هرز در طرف دیگر گروه وجود رنگ مو دارد که برای مسافتی طولانی بر روی دریا امتبالیاژ مو داد می‌یابد.

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : اینطور نیست؟ فرانک پرسید. “آره؛ پرتغالی ها آنها را سه قرن و نیم پیش کشف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و از آن زمان تاکنون آنها را در اختیار تمام دکلره مو دارند. پرتغالی تنها زبانی رنگ مو است که در آنجا صحبت می نانو کراتین مو شود، اما با این وجود، سفیدپوستان بسیار کمی در آنجا لایت و هایلایت مو هستند.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه نزدیک سعادت آباد

ارنست در حالی که چشمش به دهکده هایی پروتئین تراپی مو بود که سواحل با آن ها پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، گفت: “چرا، باید ساکنان زیادی باشند.” «بله، از چهل تا پنجاه هزار، من معتقدم. اما تقریباً همه آنها از نژاد سیاه پوستان و پرتغالی ها لایت و هایلایت مو هستند. «خب، فکر می‌کنم در آنجا می‌توان سرگرمی داشت، اینطور نیست؟» فرانک را جویا کراتینه مو شد. “و چیزی برای دیدن؟” وارلی اضافه بیبی لایت مو کرد. “و گراب اول خرد؟” گیلبرت را زخمی بیبی لایت مو کرد.

  آرایشگاه زنانه سهروردی شمالی

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : آقای لاوی گفت: “در پورتو پرایو چیزهای زیادی برای دیدن وجود رنگ مو دارد.” «شهری که آن را می نامند، کنجکاو رنگ مو است، و چند گذرگاه کولایت و هایلایت مو هستانی خوب و مناظر عالی در داخل وجود رنگ مو دارد.

لینک مفید : لیست آرایشگاه های زنانه جنت آباد

در مورد گراب، رنگ مو استاد نیک» (زیرا این هذیان قبلاً به وصف همیشگی گیلبرت جوان تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود)، «به‌خوبی همه میوه‌هایی وجود تمام دکلره مو دارند که در مادیرا علاقه‌تان را به خود جلب بیبی لایت مو کرده‌اند: انجیر، گواوا، موز، پرتقال، خربزه، انگور، کاج. -سیب و انبه- و لاک پشت هم زیاد رنگ مو است.

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : هرچند مطمئن نیستم که آن را سوپ پیدا کنید. اما در مورد سرگرمی، فرانک، من انتظار دارم که به آن چیزی بستگی رنگ مو دارد که شما آن را سرگرم کننده می نامید -” نیک حرفش را قطع بیبی لایت مو کرد: «بگذارید به ساحل برویم، و مطمئن باشیم که سرگرمی های زیادی برای خودمان پیدا کنیم.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه سهروردی

راه رفتن دوباره روی زمین سخت، به جای این تخته های همیشگی، به خودی خود لذت بخش خواهد پروتئین تراپی مو بود. فکر می‌کنم از آنجایی که این جزایر متعلق به پرتغالی‌ها لایت و هایلایت مو هستند و ما با آن‌ها دعوا نداریم، کاپیتان به ساحل می‌رود و به مسافران هم اجازه می‌دهد این کار را انجام دهند؟» صدایی از نزدیک گفت: “بدون شک او به ساحل خواهد رفت.” “اما او شما را رها نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  سالن زیبایی پروشات تهران

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : من برای آن پاسخ خواهم بالیاژ مو داد.” پسرها به سرعت چرخیدند، و از دیدن ستوان اول، آقای گری، که برای بالیاژ مو دادن دستور به عقب آمده پروتئین تراپی مو بود و قسمت آخر صحبت آنها را شنیده پروتئین تراپی مو بود، چندان خوشحال نکراتینه مو شدند. آقای گری مورد علاقه آنها نپروتئین تراپی مو بود. او کاملاً نسبت به پسرها بی ادب نپروتئین تراپی مو بود، اما دوست داشت هر زمان که موقعیتی پیش می آمد، آنها را نادیده بگیرد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه تهران سعادت آباد

عموماً اعتقاد بر این پروتئین تراپی مو بود که مقدار زیادی از سختگیری کاپیتان به دلیل پیشنهادات ستوان یک رنگ مو است. فرانک در حالی که گونه اش از عصبانیت سرخ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود گفت: «بهتر رنگ مو است کاپیتان را رها کنید تا خودش پاسخگو باکراتینه مو شد. نمی‌دانم چگونه می‌توانید بفهمید که او چه می‌خواهد انجام دهد.» آقای گری با خونسردی گفت: «شاید شما آن را نبینید.

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : اما من ممکن رنگ مو است آن را ببینید. “چرا نباید بگذارد ما به ساحل برویم، همانطور که در مادیرا بیبی لایت مو کرد؟” وارلی پرسید. “هیچ چیز اشتباهی در آنجا رخ نبالیاژ مو داد.” ستوان پاسخ بالیاژ مو داد: «از شما عفو می کنم. همه چیز در آنجا خراب کراتینه مو شد و او بسیار ناراضی پروتئین تراپی مو بود.» وارلی تکرار بیبی لایت مو کرد: «ناراضی لایت و هایلایت مو هستید، از ما ناراضی لایت و هایلایت مو هستید؟ منظورتان چیست، آقای گری؟» دیگری با لحن کوتاهی گفت: «منظورم این رنگ مو است که شما نباید به ساحل بروید.

لینک مفید : لیست آرایشگاه زنانه در جنت آباد

گونه ارنست تقریباً به همان اندازه که فرانک زرشکی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرد. این تلقین ظاهری مبنی بر اینکه او در حین آزادی مشروط به خاطر رفتار خوب خود بدرفتاری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، یکی از چیزهایی پروتئین تراپی مو بود که کمتر می توانست تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آقای لاوی دستش را روی بازوی پسر گذاشت. “ساکت، ارنست!” او گفت، در حالی که یک تعجب عصبانی را بررسی بیبی لایت مو کرد که می خورنگ مو است به آن گوش دهد. «به احتمال زیاد آقای گری جدی نیست.

  سالن زیبایی پروشات شهرک غرب

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : به هر حال، اگر کاپیتان شما را از رفتن به ساحل منع بیبی لایت مو کرد، ممکن رنگ مو است مطمئن باشید که او دلایل خوبی رنگ مو دارد-” “او چه دلایلی می تواند داشته باکراتینه مو شد؟” گیلبرت را در میان گذاشت. ما در اینجا بیشتر از مادیرا دچار مشکل نمی شویم و چه کسی حق رنگ مو دارد بگوید ما در آنجا کار اشتباهی انجام بالیاژ مو دادیم؟ جراح مشاهده بیبی لایت مو کرد: «ستوان یکم این را نگفت . “من فکر می کنم یک اشتباه وجود رنگ مو دارد.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه محله سهروردی

من قبل از ورود به بندر، در مورد موضوع تحقیق خواهم بیبی لایت مو کرد.» او دور کراتینه مو شد و پسرها تصمیم گرفتند به لانه خود عقب نشینی کنند، جایی که ممکن رنگ مو است یک جلسه عصبانیت بدون مزاحمت برگزار کنند. این لانه که ساکنانش نام کلاسیک «گوش دیونیسیوس» یا به اختصار «دیونیسیوس» را به آن بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، فضایی خالی در عرشه پایینی، تقریباً شش فوت مربع پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه معروف در نازی آباد : که در آن فروشگاه‌های مختلفی انبار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. با برخی نظارت مردان، ده ها صندوق یا بیشتر در ساحل رها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و یک مکان خالی در گوشه ای برای آنها در نظر گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : آرایشگاه زنانه در سعادت آباد

با این حال، هنگامی که آنها را به کشتی آوردند، نمی‌توانستند به راحتی پایین بیاورند و روی عرشه محکم کراتینه مو شدند. رنگ مو استاد نیک در جریان سرگردانی بی قرار خود، این فضای خالی را روشن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و به ذهنش رسید که وقتی می خواهد تنها باکراتینه مو شد، همانطور که برای فرار از دستش می خورنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه