نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

پروتئین تراپی مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

مواد پروتئین تراپی مو چیست

مواد پروتئین تراپی مو چیست | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مواد پروتئین تراپی مو چیست را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مواد پروتئین تراپی مو چیست را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

مواد پروتئین تراپی مو چیست : کشور برای بسیاری مایل ها در اطراف راک کریک، از جمله و منهتن، چندین سال پروتئین تراپی مو بود که توسط گروه ناامید غارتگران به رهبری جیم و جک مک کاندلاس. آنها دزد اسب پروتئین تراپی مو بودند و قاتلانی که کشور را تسخیر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و خراج گرفتند تقریباً از هر کسی که ملاقات آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : این قاتل باند بیش از ده ها بیگناه را کشته پروتئین تراپی مو بود مردان و زنان به قصد سرقت و هنوز قدرت آنها به حدی پروتئین تراپی مو بود که هیچ افسر مدنی جرات انجام آن را نداشت دستگیری آنها در سال 1861، سالی که در آن جنگ رخ بالیاژ مو داد، پسران مک کاندلاس شرکتی را در آن بخش ایجاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مواد پروتئین تراپی مو چیست

مواد پروتئین تراپی مو چیست : برای سرویس کنفدراسیون خود را تاسیس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند دفتر مرکزی در سیزده مایلی غرب راک نهر، جایی که آنها مردان را جمع آوری می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سرقت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند اسب ها اوایل صبح روز مورد نظر، جیم مک کاندلاس در شرکت از ایستگاه راک کریک سوار کراتینه مو شد با چهار نفر از مردانش مک کاندلاس پیشرو پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو

پیرمردی که به نام پارسون شپلی شناخته می‌نانو کراتین مو شود که دور گردن پیرمرد پروتئین تراپی مو بود. بالا آمدن به بیل مهمانی متوقف کراتینه مو شد و مک کاندلاس وارد کراتینه مو شد در یک گفتگو، که در آن او سعی بیبی لایت مو کرد متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند لایحه ورود به سرویس کنفدراسیون و تبدیل کراتینه مو شدن.

مواد پروتئین تراپی مو چیست : به آن تمام اسب ها در ایستگاه به او. بیل، یک غریبه با احساس ترس، به مک کاندلاس گفت که برو h—l; که اگر او هر گونه درگیری انجام دهد.

لینک مفید : قیمت پروتئین تراپی مو در ارایشگاه

آن را در سمت اتحادیه مک کاندلاس سپس به بیل گفت که آیا او تا آن زمان اسب ها برای تحویل آماده نپروتئین تراپی مو بودند در مورد بازگشت او، «که یک قتل کوچک رخ خواهد بالیاژ مو داد در ایستگاه راک کریک، و شرکت صحنه این کار را انجام بالیاژ مو داد باید یک مرد دیگر پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» سپس مهمانی سوار کراتینه مو شد.

  بهترین برند پروتئین تراپی

مواد پروتئین تراپی مو چیست : در این رابطه، به منظور ارائه به خواننده14 ایده نحوه دریافت وایلد بیل قاتلان احتمالی، لازم رنگ مو است تا حدی توصیف نانو کراتین مو شود ایستگاه راک کریک. خانه ای که در آن بیل و شریک مجرد او، معروف به Doc. آسیاب، خورد و خوابید، یک کلبه چوبی با سقف کم روبروی نهر پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : مرکز پروتئین تراپی مو در تهران

با قسمت عقب ساخته کراتینه مو شده در مقابل تپه. یک داشت درب ورودی، و یک پنجره بسیار کوچک در کنار، نزدیک عقب اتاق یک نفره توسط یک اتاق قدیمی تقسیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود پتو از پشت بام آویزان پروتئین تراپی مو بود که پشت آن یک میز پروتئین تراپی مو بود.

مواد پروتئین تراپی مو چیست : یک تخت ساخته کراتینه مو شده به سبک مرزی. این بی ادبی سازه یکی از مکان های خواب بسیاری به نام پروتئین تراپی مو بود “دگوت ها”، که اغلب در غرب وحشی حتی در این روز. اصطبل، همچنین بسیار بی ادب اما به کراتینه مو شدت ساخته کراتینه مو شده، در ضلع شرقی به “کود” متصل کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : نظرات درباره پروتئین تراپی مو

را اسلحه در خانه شامل دو هفت تیر، یکی تفنگ ساچمه ای، یک تفنگ با سوراخ بزرگ که بیل آن را می سی سی پی نامید یاگر و دو چاقوی بزرگ بووی. لایحه وحشی محله را “متمدن” می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بعد از شام، دکتر. میلز تفنگ ساچمه ای را گرفت و یکی از هفت تیر – که معمولاً با خود حمل می بیبی لایت مو کرد.

مواد پروتئین تراپی مو چیست : و با فاصله کوتاهی از نهر پایین رفت تا تعبالیاژ مو دادی شلیک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بلدرچین. در زمان غیبت او و حدود ساعت چهار در غروب، وایلد بیل دو مک کاندلا را دید پسرها با هشت نفر دیگر سوار کراتینه مو شدند.

  پروتئین تراپی مو خانگی

لینک مفید : پروتئین تراپی مو چیست

جاده به سمت او بیل فوراً به داخل عقب نشینی بیبی لایت مو کرد گودال و آماده دفاع از محل. آینده جیم مک کاندلاس در اطراف جلوی گودال هالو زد به بیل، به او گفت که بیرون بیاید و تحویل دهد اسب ها. به این لایحه پاسخ توهین آمیزی بالیاژ مو داد.

[protein]

مواد پروتئین تراپی مو چیست : سپس گروه سوار اسبان خود را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند یورش به در با چوبی که از آن رنگ مو استفاده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند16 به عنوان یک قوچ ضربتی بیل پشت پیر ایستاد پتو، تفنگ در دست، و هفت تیر و چاقو دراز کشیده رنگ مو است روی میز. برای شکستن فقط چند ضربه لازم پروتئین تراپی مو بود در، و انبوهی از مردم که در راس آنها قرار تمام دکلره مو دارند جیم مک کاندلاس با عجله وارد کراتینه مو شد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو با مواد طبیعی در خانه

یاگر قدیمی پروتئین تراپی مو بود مرخص کراتینه مو شد و رهبر با سوراخی در بدنش افتاد قلب به بزرگی نیم دلار نقره ای بیل او را گرفت هفت تیر و قبل از هر یک از آنها سه تیر دیگر شلیک بیبی لایت مو کرد به او رسید. پس از آن وحشتناک ترین صحنه دنبال کراتینه مو شد.

مواد پروتئین تراپی مو چیست : هر مردی مثل یک شیر زخمی پروتئین تراپی مو بود. شش نفر دیگر مانند هارپی هایی که طعم خون را چشیده پروتئین تراپی مو بودند به سمت بیل پرید. او روی میز فرود آمد، اما حق او پروتئین تراپی مو بود دست ررنگ مو است و چپ را می برید. خون فوران می بیبی لایت مو کرد از پیشانی اش، جایی که او را زده پروتئین تراپی مو بودند با تفنگی که تقریباً کورش بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو در دوران بارداری

او دو برید دیگران پایین آمدند و جک مک کاندلاس به سمت او پرید با ترسی عظیم که گلوی بیل را بریده رنگ مو است. توسط بیل با یک شانس نادر، پوزه خود را گذاشت تپانچه روی قلب مک کاندلاس قرار گرفت و شلیک بیبی لایت مو کرد.

  بوتاکس مو یا پروتئین

مواد پروتئین تراپی مو چیست : چاقو در دست مک کاندلاس بی ضرر روی بیل افتاد، و مرد به هوا پرید و مرده افتاد و غلت زد روی بیل و افتادن از روی میز روی زمین. در این مدت دیگرانی که زندگی در آنها وجود داشت، در هر فرصتی که می کراتینه مو شد، تپانچه های خود را به سمت بیل شلیک می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند ارائه کراتینه مو شد، اما تعبالیاژ مو داد آنها به او مزیت بالیاژ مو داد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو کم حجم

اما نور کمی در اتاق وجود داشت، و آن را تنها کسانی پروتئین تراپی مو بودند که در کنار بیل پروتئین تراپی مو بودند که می توانستند او را انجام دهند جراحت، دیگران از کشتن خود می ترسند مهمانی – جشن. شش نفر از این تعبالیاژ مو داد اکنون کشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

مواد پروتئین تراپی مو چیست : دو نفر دیگر به کراتینه مو شدت زخمی کراتینه مو شدند آنها شروع به عقب نشینی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند،17 و اگرچه بیل ظاهراً در هر لحظه خونریزی داشت منفذ، او در حال حاضر مبارزه را فشار بالیاژ مو داده رنگ مو است. دو نفری که ماندند سالم به اسب هایشان رسیدند و در حال جهش پروتئین تراپی مو بودند به زین رفتند.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو با تخم مرغ

انگار که آنها را تعقیب می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند توسط کسی که با هجمه از آسیب ناپذیری دو مجروح به سمت پایین دویدند تپه، اما یکی از آنها به کراتینه مو شدت بریده کراتینه مو شد که در کنار آن افتاد ریشه یک درخت بزرگ پروتئین تراپی مو بود و نتوانست جلوتر برود.

مواد پروتئین تراپی مو چیست : در این مقطع دکتر. میلز برگشت، و کی در نیمه راه بالای تپه، بیل با او روبرو کراتینه مو شد تفنگ شلیک کراتینه مو شده را گرفت و پوزه را گذاشت به سر مجروح، مغزش را منفجر بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه