نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

پروتئین تراپی مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

13 ژانویه 2024

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : خواهری یک زن قد بلند و باریک با کمر بلند، نباید با پوشیدن نوک تیز یا V شکل، بر طول خطوط او تأکید کنید اثرات چیدمان V شکل، چه در برش یا تزئینات، ظاهرا “طولانی و لاغری” او را افزایش می دهد. او باید هدف قرار دهد کمر او را به جای بلند بیبی لایت مو کردن آن در پایان باسک کوتاه کنید با یک نقطه بدیهی رنگ مو است.

رنگ مو : آستین های آویزان او را دراز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند خطوط شانه، و به تسکین واضح تر او ناچیز رنگ مو است نسبت ها او به راحتی می تواند با فرزندخواندگی ظاهر خود را بهپروتئین تراپی مو بود بخکراتینه مو شد یا مدل لباس مجلسی که توسط شماره 49، یا 50 به تصویر کشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. کمربند پهن در خط کمر در شماره 49 و توری پر زرق و برق یا قطعه بافته کراتینه مو شده که شانه ها را زینت می دهد.

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : به طور محسوسی بر وسعت او می افزاید و طول او را کاهش می دهد شماره 50 یک برش دلپذیر برای یک لباس خیابانی برای یک خواهر لاغر رنگ مو است. کمر بلوز زیبا به خوبی کرنگ مو استی ها را پنهان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نکته ها. [تصویر: خیر. 50] [تصویر: خیر. 51] خواهر قد بلند و لاغر باید از اثرات نوک تیز دوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو

کمپروتئین تراپی مو بودهای طبیعت سخاوتمندانه، آنها را در گردن و کمر; و اگر پشت بی وجدان بلند باکراتینه مو شد، نوار یا چین یا غلغلک روی شانه ها قابل ستایش رنگ مو است. [تصویر: خیر. 48] [تصویر: خیر. 49] شماره 48 یک خطای آشکار را نشان می دهد. که اغلب توسط لاغرها انجام می نانو کراتین مو شود.

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : و مطالعه برای دستیابی به وسعت ظاهری با رنگ مو استفاده از تزئینات چیده کراتینه مو شده به صورت افقی نوارهای مخملی، قیطان در خطوط موج دار، رفل، و گوش ماهی نه چندان عمیق، ممکن رنگ مو است به طور موثر توسط بسیار رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود لاغر اندام، که گاهی به نظر می رسد که انگار “بی شکل و”. باطل،” همانطور که زمین “در ابتدا” پروتئین تراپی مو بود.

  بهترین روش پروتئین تراپی مو

لینک مفید : پروتئین تراپی مو در شرق تهران

شماره 51 بیانگر اشتباهی رنگ مو است که محکم انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است خواهری با نسبت های تنومند و آویزان. پروتئین تراپی مو بودن واضح رنگ مو است دیده می نانو کراتین مو شود که روچه کرکی در گلو باند، و سر و صدا در شانه، و کمان گسترده در کمر، و اصلاح کراتینه مو شده آستین ها، حجیم پروتئین تراپی مو بودن را به فرمی که قبلاً سخاوتمندانه اعطا کراتینه مو شده رنگ مو است.

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : اضافه کنید با چرخش ضعیف زنان بدجنس باید از فحاشی چشم پوشی کنند باسک های کوچک یا هر نوع جلوه های کوتاه و قلاب دار زیر خط کمر [تصویر: خیر. 52] [تصویر: خیر. 53] شماره‌های 52 و 53 به‌طور برجسته‌ای با مضمون فراوان تطبیق بالیاژ مو داده کراتینه مو شده‌اند ابعاد یکی از ناظران تاثیرات زیبایی بخش این کار را نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو در خانه با مواد طبیعی

به طور ناخورنگ مو استه خط کمر را “خط خطر” نامیدند. یک تنومند خواهر، بیش از همه، نباید خط کمر را برجسته الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او باید تا حد امکان آن را پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پشت کت شماره 52 ظاهراً کمر را بلندتر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همین اثر با چیدمان روبان ها در شماره ایجاد می نانو کراتین مو شود. 53، و باسک نوک بلند.

[protein]

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : افکت های V شکل و باسک های نوک بلند مانند کسانی لایت و هایلایت مو هستند که بار گوشت تمام دکلره مو دارند زیرا آنها برای زنان قد بلند و لاغر مناسب نیستند. چین‌های بلند و برازنده و پارچه‌های پرده‌ای برای افراد تنومند قابل تحسین رنگ مو است خواهرخواندگی، که باید از چاقوهای کوتاه و تنگ پرهیز کنند.

لینک مفید : پروتئین تراپی سرد مو در خانه

  پروتئین تراپی مو نظرات

لباس هایی که احساس ناراحت کننده ای به بیننده می دهد. آنجا در یک فضای کوچک بیش از حد رنگ مو است. رنگ های بسیار روشن و بافت های نازک زن درشت و گوشتی باید از آن پرهیز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند کسی که می خواهد این تصور را ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دارای خطوط الف رنگ مو است.

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : مجسمه ریز مدل کراتینه مو شده او باید از پفک و هر پیشنهادی اجتناب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از حالت خمیری و دست و پا چلفتی رنگ مو است و مواظب باشید که زیر قسمت بدن تقسیم ننانو کراتین مو شود لباس او با بافتن یا قیطان به صورت افقی در سراسر یا بالای سینه، یا زیر باسن. خطوط افقی همیشه کاهش ارتفاع؛ به همین دلیل زنان تنومند نباید بپوشند.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو بهتره یا کراتین

لباس برش مربع در گردن، اما باید به برازنده پایبند رنگ مو است برش V یا قلب شکل که تمایل به طول رنگ مو دارد. [تصویر: خیر. 54] [تصویر: خیر. 55] زن گرد با کمر کوتاه، طرح کراتینه مو شده در شماره 54، می همانطور که در شماره 55 نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : با انتخاب کمربند و یقه دقیقاً سایه پیراهن-کمر خود را در تابستان، و نه قطع بیبی لایت مو کردن قد او با هر نوع کمربند بیرونی در زمستان لباس مجلسی زنان قد بلند و تنومند باید از کفش های پاشنه بلند خودداری کنند کلاه و لباس راه راه. اگر چه راه راه باعث افزایش اثر از ارتفاع، آنها همچنین به وسعت اضافه می کنند.

لینک مفید : قیمت پروتئین تراپی مو در سالن تهران

یک باسک پارچه ای ساده و دامن از مواد راه راه یک سازش خوشحال کننده رنگ مو است و می توان آن را پوشید با اثر کراتینه مو شدن توسط یک زن تنومند. یک باسک برش بالا پشت و روی شانه ظاهرا می دهد.

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : ارتفاع [تصویر: خیر. 56] یک زن بسیار تنومند هرگز نباید دامن یا تونیک دو نفره بپوکراتینه مو شد لباس‌هایی با الگوهای گسترده و بزرگ، مانند برش شماره. 56، که وسایل مبلمان را پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  پک پروتئین تراپی مو

لینک مفید : پروتئین تراپی سرد مو در خانه

زنی درشت هیکل که هوس داشت برای پوشیدن پارچه های ابریشمی پررنگ با طرح های گلی بسیار زیاد پروتئین تراپی مو بود دوستان مهربانش با نام آشنای “مبل فراری”. رنگ های سفید یا خیلی روشن هرگز نباید توسط تنومند پوشیده شوند.

آنها اندازه ظاهری را تا حد زیادی افزایش می دهند. شطرنجی های بزرگ نیز باید اجتناب نانو کراتین مو شود چک های کوچک و چهارخانه ممکن رنگ مو است گاهی اوقات تبدیل شوند. [تصویر: NOS. 57 و 58] نه افراد خیلی لاغر و نه خیلی لاغرها نباید سبکی از خود داشته باشند لباسی که فرم را مانند لفاف حجیم کاریکاتور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : همانطور که در شماره 57 نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است با یک جعبه پلیسه به پایان رسید. هیچ لطفی در آن وجود نرنگ مو دارد خطوط مستقیم. شماره 58 که قد بلند و لاغر را برجسته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند زن، بهتر رنگ مو است برای افزایش جذابیت یک زن زیباتر سازگار نانو کراتین مو شود نسبت ها رنگ مو استخوانی و ضخیم، از نوع شماره 58، به نظر می رسد.

لینک مفید : پروتئین تراپی مو بدون اتوکشی

میل انحرافی به پوشیدن آنچه باعث فقر جسمی آنها می نانو کراتین مو شود تمام دکلره مو دارند جذابیت ها بیشتر آشکار رنگ مو است. یک زن متمایز در بوستون، که بسیار لاغر و بلند رنگ مو است، اغلب چین‌های واتو می‌پوشید، حتی در لباس های پذیرایی و شب که او را با دوبله دوبله می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند “فرار آتش» عنوانی که به طرز شگفت انگیزی او را مشخص می بیبی لایت مو کرد.

هزینه پروتئین تراپی مو در آرایشگاه : سبک، که این اصطلاح توسط همه دوستان او زمانی که آنها پذیرفته کراتینه مو شد در مورد او اعتماد به نفس رد و بدل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه