نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

کراتینه مو | بورن لیدی | رنگ مو

رنگ مو | بورن لیدی

کراتین برای صافی مو

کراتین برای صافی مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کراتین برای صافی مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کراتین برای صافی مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

12 ژانویه 2024

کراتین برای صافی مو : اما به محض اینکه هوا روشن کراتینه مو شد از جایش بلند کراتینه مو شد و دقیقاً همه چیزهایی را که قرار پروتئین تراپی مو بود باکراتینه مو شد یادداشت بیبی لایت مو کرد برای یافتن گنج انجام کراتینه مو شد، تا شاید چیزی را فراموش نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و وقتی گنج پروتئین تراپی مو بود واضح و آشکار در برابر چشمانش با این فکر به خود دلداری بالیاژ مو داد.

رنگ مو : که اگرچه او باید حداقل در یک زمستان دیگر کارهای سخت را برای همسرش انجام دهد، او مجبور نیست تا آخر عمر مسیر آسیاب را طی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

کراتین برای صافی مو

کراتین برای صافی مو : به زودی او صدای خشن همسرش را شنید که آواز صبحگاهی اش را می خواند و او به دنبال او می رفت امور خانه، در حالی که دخترش را سرزنش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

لینک مفید : کراتینه مو

او در خانه اش را باز بیبی لایت مو کرد در حالی که او هنوز لباس می پوشید: “خب، تاپر!” سلام او پروتئین تراپی مو بود، “آیا پروتئین تراپی مو بودی؟ تمام شب مشروب می خوری، پولی را که از خانه داری من می دزدی هدر می دهی؟ برای شرمنده، مست!» رنگ مو استاد پیتر که به این نوع صحبت ها عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، خودش را اذیت نبیبی لایت مو کرد.

کراتین برای صافی مو : اما صبر بیبی لایت مو کرد تا طوفان تمام نانو کراتین مو شود. سپس با آرامش گفت: همسر عزیزم ناراحت نشو. من یک کار خوب در دست دارم که ممکن رنگ مو است برای ما خوب باکراتینه مو شد.» “شما تجارت خوبی دارید؟” او فریاد زد: “تو برای چیزی جز صحبت بیبی لایت مو کردن خوب نیستی!” او گفت: «من وصیت خود را می‌کنم.

لینک مفید : قیمت کراتین مو ریچ

تا وقتی ساعت من فرا رسد، خانه‌ام داخل نانو کراتین مو شود سفارش.” این سخنان غیرمنتظره دل دخترش را بر باد بالیاژ مو داد. او همه را به یاد آورد شب در خواب قبری تازه حفر کراتینه مو شده را دیده پروتئین تراپی مو بود و با این فکر شکست به نوحه های بلند اما مادرش فقط گریه بیبی لایت مو کرد.

  کراتینه موی کوتاه دخترانه

کراتین برای صافی مو : «بیچاره! آیا شما نیستید مال و اموال را هدر بالیاژ مو داده، و حالا از وصیت نامه صحبت می کنی؟» و مثل خشم او را گرفت و سعی بیبی لایت مو کرد چشمانش را بخراکراتینه مو شد. ولی نزاع وصله کراتینه مو شد و همه چیز مثل قبل پیش رفت. از جانب آن روز پیتر هر پنی را که دخترش لوسیا به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود پس انداز بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : کراتین مو در زمان بارداری

حیله گر و به پسرهای آشنایش رشوه بالیاژ مو داد تا دارکوب سیاه را جاسوسی کنند. لانه برای او او آنها را به جنگل و مزارع فرستاد، اما به جای نگاه بیبی لایت مو کردن برای یک لانه فقط با او شوخی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

[keratin]

کراتین برای صافی مو : آنها او را کیلومترها بالای تپه هدایت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دره، درخت و سنگ، برای یافتن مولد کلاغ، یا لانه سنجاب ها در درخت توخالی، و هنگامی که او با آنها عصبانی کراتینه مو شد، آنها به صورت او خندیدند و دویدند دور. این برای مدتی ادامه داشت، اما بالاخره یکی از پسرها جاسوسی بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بوتاکس مو و کراتینه

دارکوب در زمین های چمنزار در میان کبوترهای چوبی، و زمانی که پیدا بیبی لایت مو کرد لانه او در درخت توسکا نیمه مرده، با خبر از پیتر دوان دوان آمد کشف. پیتر به سختی می‌توانست خوشبختی خود را باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به سرعت برای دیدن رفت برای خودش اگر واقعا درست پروتئین تراپی مو بود.

کراتین برای صافی مو : هنگامی که به درختی که آنجا رسید، قطعاً پرنده‌ای پروتئین تراپی مو بود که به داخل و خارج می‌پرید و انگار لانه‌ای در آن داشت. پیتر بسیار خوشحال کراتینه مو شد این کشف خوش شانس، و فورا خود را برای به دست آوردن یک شنل قرمز. اکنون در تمام شهر فقط یک شنل قرمز وجود داشت که متعلق به مردی پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : کراتین طبیعی مو با بامیه

کسی که هیچ کس با میل و رغبت از او خواهش نبیبی لایت مو کرد – رنگ مو استاد همرلینگ جلاد. آی تی رنگ مو استاد پیتر قبل از اینکه بتواند خود را به بازدید از چنین مکانی بیاورد، تلاش های زیادی را به همراه داشت شخص، اما هیچ کمکی برای آن وجود نداشت. و هر چند که او آن را دوست داشت.

  کراتین موی حنا شده

کراتین برای صافی مو : او به پایان رسید درخورنگ مو است خود را از جلاد بیبی لایت مو کرد که از مردی بسیار محترم متملق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود همانطور که پیتر باید ردای منصب خود را قرض بگیرد و با کمال میل آن را به او قرض دهد. اکنون پیتر همه چیز لازم را برای حفظ ریشه جادویی در اختیار داشت.

لینک مفید : بوتاکس مو کراتینه

او ایستاد در ورودی لانه، و همه چیز دقیقاً همانطور که بلیز داشت از بین رفت پیشگویی بیبی لایت مو کرد. به محض اینکه دارکوب با ریشه در منقار بیرون آمد رنگ مو استاد پیتر از پشت درخت هجوم برد و شنل قرمز آتشین را به نمایش گذاشت به طرز ماهرانه ای که پرنده وحشت زده ریشه را همان جایی که به راحتی می توانست رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مشاهده گردید.

کراتین برای صافی مو : تمام نقشه های پیتر موفق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و او در واقع آن را در دست داشت ریشه جادویی – کلید اصلی که قفل همه درها را باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آن را می آورد صاحب شانس ناشناخته اکنون افکارش به سمت کوه معطوف کراتینه مو شد و او مخفیانه برای سفر خود آماده کراتینه مو شد. او فقط یک عصا با خود برد.

لینک مفید : کراتین مو برای غسل مشکل رنگ مو دارد

الف گونی محکم و جعبه کوچکی که دخترش لوسیا به او بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. این اتفاق افتاد که درست در روزی که پیتر برای سفر انتخاب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، لوسیا و مادرش زود به شهر رفت و او را گذاشت تا از خانه نگهبانی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ولی در علیرغم اینکه وقتی به ذهنش رسید، قصد عزیمت داشت او ممکن رنگ مو است.

  آیا کراتین مو عوارض دارد

کراتین برای صافی مو : برای اولین بار قدرت های بسیار تحسین کراتینه مو شده جادو را آزمایش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ریشه برای خودش دام ایلزه یک کمد محکم داشت که در آن هفت قفل تعبیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود دیوار اتاقش که تمام پولی را که پس انداز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود در آن نگه داشت و او کلید آن را همیشه به گردنش آویخته پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : کراتین مو را از کجا بخریم

رنگ مو استاد پیتر هیچ کنترلی نداشت تمام امور پولی خانه، بنابراین محتویات این انبار مخفی برای او کاملاً ناشناخته پروتئین تراپی مو بودند و به نظر می رسید این فرصت خوبی برای یافتن رنگ مو است از آنچه پروتئین تراپی مو بودند او ریشه جادویی را به سوراخ کلید و به سمت خود نگه داشت حیرت شنیده کراتینه مو شد.

کراتین برای صافی مو : که تمام هفت قفل در حال چرخیدن و چرخیدن لایت و هایلایت مو هستند و در پرواز بیبی لایت مو کرد ناگهان کاملاً باز کراتینه مو شد و انبار تکه‌های طلای زن حریصش جلوی او پروتئین تراپی مو بود چشم ها. او با حیرت محض ایستاده پروتئین تراپی مو بود و نمی دانست که از کدام شادی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اکثر – این یافته غیرمنتظره، یا اثبات قدرت واقعی ریشه جادویی؛ اما در آخرین بار به یاد آورد.

لینک مفید : طرز رنگ مو استفاده کراتین مو در خانه

که زمان شروع سفرش فرا رسیده رنگ مو است. بنابراین، جیب هایش را پر از طلا بیبی لایت مو کرد و دوباره با احتیاط کمد خالی را قفل بیبی لایت مو کرد و بدون معطلی از خانه خارج کراتینه مو شد. وقتی دام ایلسه و دخترش برگشتند، تعجب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در خانه را بسته ببینند و رنگ مو استاد پیتر هیچ جا دیده می نانو کراتین مو شود. آنها در زدند و صدا زدند.

کراتین برای صافی مو : اما چیزی به جز گربه خانه تکان نمی خورد. و بالاخره آهنگر را باید آورد تا در را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه