↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو یخی زنانه

رنگ مو یخی زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو یخی زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو یخی زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو یخی زنانه : سر جان را در مورد حرکات همسرش شگفت زده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و با اطلاع ریچل از قصد خود، کلید یکی از اتاق هایی را که هنوز در مقابل ورودی لیدی دانفرن بسته پروتئین تراپی مو بودند، دستور بالیاژ مو داد. 85 راشل با عجله برای انجام دستور اربابش با کلید قدرتمند برگشت و آن را به سر جان بالیاژ مو داد که به سمت در حرکت بیبی لایت مو کرد و کلید زنگ زده را در دهانه آن فرو بیبی لایت مو کرد و به سختی موفق کراتینه مو شد ورودی را وارد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. راشل به دنبالش آمد و هر دو وارد کراتینه مو شدند و در چوب بلوط را از داخل قفل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مو : به او که مدتها پیش از او متنفر پروتئین تراپی مو بودید.» 81 این دومین افیوژن از پروتئین تراپی مو بود، و باید توسط لیدی دانفرن از زمان ازدواجش دریافت کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. و کسی که آن را در دستان لرزان خود گرفت، فکر بیبی لایت مو کرد، چرا او این کارت را در میان اشیای قیمتی خود گذاشته پروتئین تراپی مو بود – مگر اینکه آن را به عنوان گنجینه ای با ارزش گرانبها نگه نداشت؟ حالا دیگر چیزی نمی خورنگ مو است شوهر پریشان را به خیانت همسرش متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو یخی زنانه

رنگ مو یخی زنانه : خطوط این پروتئین تراپی مو بود: “صمیمانه ترین سلام، دوستی، عشق من را بپذیرید، تو ایرن، حیوان خانگی و کبوتر جذاب من لایت و هایلایت مو هستی. اگر چه دیگری مدعی تو برای مدتی رنگ مو است، من اعتماد دارم که روزی مال خودم بهت زنگ بزنم اوه! دعا کن که زودتر با زنجیر بسته جدا شوی زندگی و حرکت بدون توجه به آن افسارها که شاخه های کریسمس شما را از بدبختی دنیوی پیوند می دهد.

سر جان با گذاشتن اسکناس، کارت و حلقه در کشویی که آنها را از آنجا برده پروتئین تراپی مو بود، بلافاصله به اتاق خواب لیدی دانفرن رفت و او را بیدار دید. او که نجیب‌زاده‌ای با ارزش پروتئین تراپی مو بود، و کسی که بیشترین وابستگی به حرفش همیشه آشکار پروتئین تراپی مو بود، به سختی می‌توانست او را از صحنه بزرگ و آزمایشی که به تازگی پشت سر گذاشته پروتئین تراپی مو بود آگاه نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، با تقلا، مردانه از ذکر چیزی که می تواند بهپروتئین تراپی مو بودی او را به تاخیر بیندازد.

  رنگ مو بلوند سفالی تیره

به سمت تختی که او روی آن دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود حرکت بیبی لایت مو کرد و قبل از اینکه کلمه ای از او به زبان بیاید، ناگهان تلوتلو خورد و افتاد. پس چه کسی می‌تواند ظاهر بی‌جان او را که ظاهراً بی‌جان دراز می‌کشید، بدون اینکه کاملاً وحشت زده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – آیا او که او در راحتی طلایی او را غسل بالیاژ مو داد، می‌توانست این شکل کشیده را با سکوتی آرام ببیند؟ حتما نه! 82 بلافاصله به خدمتکار دستور بالیاژ مو داد.

رنگ مو یخی زنانه : تا دکتر دوهرتی را بفرستد، معلول کاذب روی بالش خود دراز کشید و چندان نگران به نظر نمی رسید. در بدو ورود دکتر از داروهای ترمیمی رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد، اما بدون اثر مطلوب. سپس دستور بالیاژ مو داد فوراً او را به اتاق خوابش ببرند، جایی که هر مراقبت و مراقبی در آنجا پروتئین تراپی مو بودپروتئین تراپی مو بودریچل هاید او را تمدید بیبی لایت مو کرد. تقریباً دو ساعت قبل از آن پروتئین تراپی مو بود که او دورترین علائم انیمیشن را نشان بالیاژ مو داد.

و دکتر پس از پرس و جو، شوک ناگهانی را که عصبی متحمل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، واقعاً جدی اعلام بیبی لایت مو کرد. سر جان تا صبح روز بعد در وضعیت بیهوشی دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود، زمانی که اولین تحقیق او درباره پسرش پروتئین تراپی مو بود. او به تدریج قدرت خود را به دست آورد و در غیاب دکتر از رختخواب بیرون آمد و به آرامی وارد اتاق همسرش کراتینه مو شد تا بهپروتئین تراپی مو بودی خود را شخصی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او رنگ پریده و بسیار آزرده به نظر می رسید و به سختی می توانست.

  رنگ کرم مرواریدی

از آشنا بیبی لایت مو کردن او با آنچه که برای برقراری ارتباط در نظر داشت خودداری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هر روز هر دو افراد ناتوان، عادل و ناعادل، به سرعت در حال بهپروتئین تراپی مو بودی پروتئین تراپی مو بودند، و چند هفته هر دو به طور کامل سلامت و قدرت را بازیابی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. لیدی دانفرن نتوانسته پروتئین تراپی مو بود متوجه رفتار عجیب و غریب و یخ زده شوهرش از شب شوهرش ننانو کراتین مو شود. 83بیماری. در ابتدا او تمایل داشت که از رویبیبی لایت مو کرد او بترسد، اما به تدریج متقاعد کراتینه مو شد.

که او کمی تحت تأثیر نوعی جنون خفیف قرار گرفته رنگ مو است. و از قدیمی‌ترین ساکنان همسایه و روستای مجاور درباره صحت ترس‌هایش پرس و جو بیبی لایت مو کرد، به او اطلاع بالیاژ مو دادند که «تا آنجا که می‌دانستند یا شنیده‌اند چنین چیزی در میان اجبالیاژ مو دادش وجود نداشته رنگ مو است». آیا عجیب پروتئین تراپی مو بود که سر جان یک مرد تغییر یافته را نسبت به او احساس می بیبی لایت مو کرد که کاملاً متهم به فریب پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو یخی زنانه : آیا نادیده گرفتن تدبیر حیله گرانه او مطابق با وجدان او عمل می بیبی لایت مو کرد؟ آیا شوهری که زمانی دوست‌داشتنی و دوست‌داشتنی، شوالیه شجاع و شجاع، همچنان به او اعتماد می‌بیبی لایت مو کرد که معتقد پروتئین تراپی مو بود دنیایی از رسوایی را به ارمغان می‌آورد، نه به تنهایی برای خود، بلکه بر کسی که پس از سال‌ها، به اعتماد او، با افتخار از آن بزرگوار حمایت خواهد بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی کرم استخوانی روی موی مشکی

شهرت نژادش؟ آه! مهم نیست که رفتار او را از چه زاویه ای می نگریست، اکنون از نگاه او متنفر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و کاملاً مصمم پروتئین تراپی مو بود که او را از نگاه دنیای بیرون یا ترفندهای حیله گر یک مربی کوچک دور نگه رنگ مو دارد. او مصمم پروتئین تراپی مو بود، تا آنجا که در اختیار داشت، با رفتاری که شایسته او پروتئین تراپی مو بود با او رفتار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هرگز 84مجدداً به خود اجازه می دهد که با درخورنگ مو است های رقت بار او متقاعد نانو کراتین مو شود.

که دیدار خشم خود را به تعویق بیندازد. پس از فکر جدی، سر جان شروع به عمل بیبی لایت مو کرد. او تمایل داشت که فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تاخیر خطرناک رنگ مو است و یک روز صبح پس از بهپروتئین تراپی مو بودی به میز صبحانه‌اش نزدیک کراتینه مو شد، به خانه‌دارش اشاره بیبی لایت مو کرد که “آرزو می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بعد از صرف صبحانه با او مصاحبه خصوصی داشته باکراتینه مو شد.” این راشل به موقع اطاعت بیبی لایت مو کرد با دیدن دست لرزان اربابش که نوک ریشش را تکان می دهد.

رنگ مو یخی زنانه : ترسید که مطمئناً چیزی وحشتناک آرامش او را به هم می زند، و به او دستور بالیاژ مو داد که «در را قفل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند» تا مبادا قطع نانو کراتین مو شود، او را از تمام اتفاقات آگاه بیبی لایت مو کرد. راشل که همیشه آماده پروتئین تراپی مو بود در ذهن اربابش نسبت به همسرش تردید ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با بیان حوادثی که تحت نظر او رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، غافلگیری خود را نشان بالیاژ مو داد. هیچ چیز، هر چند هیولاآمیز، در این زمان نمی توانست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه