↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی کرم استخوانی روی موی مشکی

رنگ موی کرم استخوانی روی موی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی کرم استخوانی روی موی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی کرم استخوانی روی موی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی روی موی مشکی : این حیوانات همچنین با قدرت بسیار خارق‌العاده و آفتاب‌پرست‌مانند تغییر رنگ خود از تشخیص فرار می‌کنند. به نظر می رسد رنگ آنها بر اساس ماهیت زمینی که از روی آن عبور می کنند تغییر می کنند: وقتی در آب عمیق پروتئین تراپی مو بودند، سایه کلی آنها بنفش مایل به قهوه ای پروتئین تراپی مو بود، اما وقتی روی خشکی یا در آب کم عمق قرار می گرفتند، این رنگ تیره به یکی از رنگ ها تبدیل می کراتینه مو شد.

رنگ مو : سبز مایل به زرد رنگ که با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گرفت، خاکستری فرانسوی پروتئین تراپی مو بود، با لکه‌های بسیار دقیق زرد روشن: رنگ اول از نظر کراتینه مو شدت متفاوت پروتئین تراپی مو بود. دومی به طور کامل ناپدید کراتینه مو شد و دوباره به نوبت ظاهر کراتینه مو شد. این تغییرات به گونه‌ای انجام کراتینه مو شد که ابرهایی با رنگ‌های متفاوت بین قرمز سنبلی و قهوه‌ای شاه بلوطی [4] پیوسته از روی بدن عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی روی موی مشکی

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی روی موی مشکی : هر قسمتی که تحت یک شوک خفیف گالوانیسم قرار می‌گرفت، تقریباً سیاه می‌کراتینه مو شد: اثری مشابه، اما در درجه‌ای کمتر، با خراشیدن پوست با سوزن ایجاد می‌کراتینه مو شد. گفته می‌نانو کراتین مو شود که این ابرها، یا به اصطلاح سرخ‌ها، از انبساط و انقباض متناوب وزیکول‌های کوچک حاوی مایعات با رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند. [5] [4] به این ترتیب با توجه به نامگذاری پاتریک سایمز نامگذاری کراتینه مو شده رنگ مو است.

به مقاله دائرة المعارف آناتومی و فیزیولوژی  مراجعه کنید . این کاتل ماهی قدرت آفتاب پرست خود را هم در حین شنا و هم در حالی که در پایین می ماند، نشان می بالیاژ مو داد. هنرهای مختلف برای فرار از تشخیص رنگ مو استفاده کراتینه مو شده توسط یک فرد، که کاملاً از تماشای آن آگاه پروتئین تراپی مو بود، بسیار سرگرم کراتینه مو شدم. برای مدتی بی حرکت می ماند، سپس یواشکی یک یا دو اینچ پیش می رفت، مانند گربه پشت موش. گاهی اوقات رنگ آن را تغییر می دهد.

  رنگ مو فانتزی پوست پیازی

به این ترتیب پیش رفت تا زمانی که داشت بخش عمیق‌تری را به دست آورد، به سرعت دور کراتینه مو شد و یک قطار تاریک از جوهر باقی گذاشت تا سوراخی را که در آن خزیده پروتئین تراپی مو بود پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حالی که به دنبال حیوانات دریایی می گشتم، در حالی که سرم حدود دو فوت بالاتر از ساحل صخره ای پروتئین تراپی مو بود، بیش از یک بار توسط یک جت آب که با صدای خفیف توری همراه پروتئین تراپی مو بود سلام بیبی لایت مو کردم.

ابتدا نمی‌توانستم فکر کنم که چیست، اما بعداً متوجه کراتینه مو شدم که این ماهی رنگ مو است که اگرچه در سوراخی پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما اغلب من را به کشف آن رساند. این که دارای قدرت بیرون ریختن آب رنگ مو است، شکی نیست، و به نظرم رسید که مطمئناً می تواند با هدایت لوله یا سیفون در قسمت زیرین بدنش، هدف خوبی داشته باکراتینه مو شد. به دلیل سختی که این حیوانات در حمل سر خود تمام دکلره مو دارند.

وقتی روی زمین قرار می گیرند نمی توانند به راحتی بخزند. من مشاهده بیبی لایت مو کردم که آن چیزی که در کابین نگه داشته پروتئین تراپی مو بودم در تاریکی کمی فسفری پروتئین تراپی مو بود. اس تی هنگام عبور از اقیانوس اطلس، در صبح روز 16 فوریه 1832، در نزدیکی جزیره سنت پل می رویم. این خوشه سنگ در 0 درجه و 58 دقیقه عرض شمالی و 29 درجه و 15 دقیقه طول جغرافیایی غربی واقع کراتینه مو شده رنگ مو است.

از ساحل آمریکا 540 مایل و با جزیره فرناندو نورونا 350 مایل فاصله رنگ مو دارد. بالاترین نقطه فقط پنجاه فوت از سطح دریا بالاتر رنگ مو است و کل محیط آن کمتر از سه چهارم مایل رنگ مو است. این نقطه کوچک به طور ناگهانی از اعماق اقیانوس بیرون می آید. ساختار کانی شناسی آن ساده نیست. در برخی از بخش‌ها، سنگ از نوع چرت و در برخی دیگر از طبیعت فلدسپاتی، از جمله رگه‌های نازک مارپیچ رنگ مو است.

  رنگ موي بژ عسلي

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی روی موی مشکی : این یک واقعیت قابل توجه رنگ مو است که بسیاری از جزایر کوچک، دور از هر قاره ای، در اقیانوس آرام، هند و اقیانوس اطلس، به رنگ مو استثنای سیشل و این نقطه کوچک سنگی، به اعتقاد من، از مرجان تشکیل کراتینه مو شده اند. یا از مواد فوران کراتینه مو شده طبیعت آتشفشانی این جزایر اقیانوسی آشکارا گسترش آن قانون رنگ مو است، و اثر همان علل شیمیایی یا مکانیکی، که از آن نتیجه می‌نانو کراتین مو شود.

که اکثریت قریب به اتفاق آتشفشان‌هایی که اکنون در حال عمل لایت و هایلایت مو هستند، یا در نزدیکی سواحل دریا قرار تمام دکلره مو دارند. جزایری در میان دریا [تصویر] صخره های سنت پل از فاصله دور به رنگ سفید درخشان ظاهر می شوند. این تا حدی به دلیل سرگین تعبالیاژ مو داد زیادی از پرندگان دریایی و تا حدودی به دلیل پوشش یک ماده سخت براق با درخشندگی مرواریدی رنگ مو است که کاملاً به سطح سنگ ها متصل کراتینه مو شده رنگ مو است.

این، زمانی که با یک لنز بررسی می نانو کراتین مو شود، رنگ مو است مشخص کراتینه مو شد که از لایه های بسیار نازک متعددی تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که ضخامت کل آن حدود یک دهم اینچ رنگ مو است. این ماده حاوی مواد حیوانی زیادی رنگ مو است و منشأ آن بدون شک ناشی از اثر باران یا اسپری روی مدفوع پرندگان رنگ مو است.

در زیر چند توده کوچک گوانو در و در جزایر آبرولهوس، اجسام انشعاب رنگ مو استالاکتیتی خاصی را یافتم که ظاهراً به همان روشی که پوشش نازک سفید روی این سنگ‌ها شکل گرفته رنگ مو است. بدن های شاخه دار از نظر ظاهری به قدری شبیه نولیپورا (خانواده ای از گیاهان دریایی سخت آهکی) پروتئین تراپی مو بودند که اخیراً با نگاهی عجولانه به مجموعه ام تفاوتی را درک نبیبی لایت مو کردم.

  انواع رنگ موی بلوند شیک

انتهای کروی شاخه‌ها مانند مینای دندان‌ها بافتی مرواریدی رنگ مو دارد، اما به قدری سخت رنگ مو است که باعث خراشیدن شیشه بشقاب می‌نانو کراتین مو شود. در اینجا ممکن رنگ مو است اشاره کنم که در قسمتی از ساحل معراج، جایی که انباشتگی وسیعی از ماسه صدفی وجود رنگ مو دارد، در کنار آب دریا، پوسته ای شبیه به شکلی که در تصویر بالا نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

بر روی سنگ های جزر و مدی رسوب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. برخی از گیاهان کریپتوگامیک (Marchantiæ) اغلب روی دیوارهای مرطوب دیده می شوند. سطح برگها به زیبایی براق رنگ مو است. و آن قسمت‌هایی که به طور کامل در معرض نور لایت و هایلایت مو هستند، به رنگ مشکی لایت و هایلایت مو هستند، اما آن‌هایی که در زیر لبه‌ها سایه انداخته‌اند، فقط خاکستری لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ موی کرم رنگ مو استخوانی روی موی مشکی : من نمونه هایی از این لایه برداری را به چندین زمین شناس نشان بالیاژ مو داده ام و همه آنها فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که منشا آتشفشانی یا آذرین تمام دکلره مو دارند! از نظر سختی و شفافیت – در جلا بالیاژ مو دادن آن، برابر با بهترین پوسته زیتون – در بوی بد منتشر کراتینه مو شده، و از بین رفتن رنگ زیر لوله دمنده – شباهت زیادی با صدف های دریایی زنده نشان می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه