↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ کرم مرواریدی

رنگ کرم مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ کرم مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ کرم مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ کرم مرواریدی : و نام منسوخ جواهر را انتخاب می کنم، آن را به یک شخصیت عجیب و غریب و جذاب می چسبانم و کار خود را دوباره شروع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” صدای او تار موضوع را در بر گرفت و همراه با لحن‌های ضعیف و نیمه طنزآمیز برای پایان جملات – که گویی وقفه را به چالش می‌ککراتینه مو شد.

رنگ مو : با پول پدربزرگش او ممکن رنگ مو است پایه خود را بسازد و یک ، یک لرد باکراتینه مو شد. شفافیت ذهن او، پیچیدگی، هوش همه کاره اش، همه در دوران بلوغ و تحت سلطه هدفی که هنوز متولد نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او را برای انجام بالیاژ مو دادن کار پیدا می بیبی لایت مو کرد. روی این خردسال رؤیای او محو کراتینه مو شد – کاری که باید انجام دهد: او سعی بیبی لایت مو کرد خود را در کنگره تصور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ کرم مرواریدی

رنگ کرم مرواریدی : آه، او بیشتر از این پروتئین تراپی مو بود، در حالی که بعد از شام روی فرش بلند در سالن قدم می زد و پشت پنجره مکث می بیبی لایت مو کرد و به خیابان هولناک نگاه می بیبی لایت مو کرد. او آنتونی پچ، درخشان، مغناطیسی، وارث سال ها و مردان بسیاری پروتئین تراپی مو بود. اکنون دنیای او این پروتئین تراپی مو بود – و آخرین کنایه قوی که او آرزو داشت در آینده پروتئین تراپی مو بود. با پسرکی سرگردان خود را قدرتی بر روی زمین دید.

که با ابروهای باریک و خوکی که گاهی در بخش‌های سنگ نگاره روزنامه‌های یکشنبه در تصویر می‌دید، ریشه در زباله‌های آن خوک‌خانه باورنبیبی لایت مو کردنی رنگ مو دارد. بی ادبانه به ملت ایده های دانش آموزان دبیرستانی! مردان کوچک با جاه‌طلبی‌های کتاب کپی که در حد متوسط ​​فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند از حد وسط به بهشت ​​بی‌درخشش و غیرعاشقانه حکومتی از سوی مردم بیرون بیایند.

  مدل های رنگ مو قرمز

و بهترین‌ها، ده‌ها مرد زیرک در راس، خودخواه و بدبین، راضی پروتئین تراپی مو بودند که این را رهبری کنند. گروه کر کراوات سفید و دکمه های یقه سیمی در یک سرود ناسازگار و شگفت انگیز، ترکیبی از خلط مبهم بین ثروت به عنوان پاداش فضیلت و ثروت به عنوان دلیلی برای رذیلت، و تشویق های مداوم برای خدا، قانون اساسی و کوه های راکی! لرد ورولام! تالیراند!

دوباره در آپارتمانش خاکستری برگشت. کوکتل‌هایش مرده پروتئین تراپی مو بودند و او را خواب‌آلود، تا حدودی گیج‌بیبی لایت مو کرده و متمایل به گیج‌بیبی لایت مو کردن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. لرد ورولام – او؟ همین فکر تلخ پروتئین تراپی مو بود. آنتونی پچ بدون هیچ سابقه ای از موفقیت، بدون شجاعت، بدون قدرتی برای راضی کراتینه مو شدن به حقیقت زمانی که به او بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. اوه، او یک احمق متظاهر پروتئین تراپی مو بود که با کوکتل شغل می ساخت و در عین حال، ضعیف و پنهان از فروپاشی یک ایده آلیسم ناکافی و بدبخت پشیمان پروتئین تراپی مو بود.

روحش را به لطیف ترین ذائقه آررنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود و حالا در حسرت آشغال های کهنه پروتئین تراپی مو بود. به نظر می رسید که او خالی پروتئین تراپی مو بود مانند یک بطری کهنه – زنگ دم در به صدا درآمد. آنتونی بلند کراتینه مو شد و لوله را به سمت گوشش برد. این صدای ریچارد کارامل پروتئین تراپی مو بود، خمیده و متین: “اعلام خانم گلوریا گیلبرت.” “چطوری؟” او لبخند زد و در را باز نگه داشت. دیک تعظیم بیبی لایت مو کرد. “گلوریا، این آنتونی رنگ مو است.” “خوب!” او گریه بیبی لایت مو کرد و دستکش کوچکی را دراز بیبی لایت مو کرد.

رنگ کرم مرواریدی : لباسش زیر کت خزش آبی آلیس پروتئین تراپی مو بود و توری سفیدش به سختی دور گلویش چروک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “بگذار وسایلت را ببرم.” آنتونی دست‌هایش را دراز بیبی لایت مو کرد و توده قهوه‌ای خز درون آن‌ها فرو رفت. “با تشکر.” “نظرت در مورد او چیست، آنتونی؟” ریچارد کارامل وحشیانه خورنگ مو است. “او زیبا نیست؟” “خوب!” دختر سرکشی گریه بیبی لایت مو کرد – با بی حرکتی. او خیره کننده پروتئین تراپی مو بود. درک زیبایی او در یک نگاه عذاب آور پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو پوست گندمی روشن

موهایش پر از زرق و برق بهشتی، در برابر رنگ زمستانی اتاق همجنس گرا پروتئین تراپی مو بود. آنتونی مانند شعبده باز حرکت بیبی لایت مو کرد و لامپ قارچ را به شکوه نارنجی تبدیل بیبی لایت مو کرد. آتش متلاطم، آهن های مسی روی اجاق را می سوزاند – گلوریا زمزمه بیبی لایت مو کرد و با چشمانی به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد که عنبیه‌های آن ظریف‌ترین و شفاف‌ترین رنگ سفید مایل به آبی پروتئین تراپی مو بود. “چه آتش لطیفی! ما جایی پیدا بیبی لایت مو کردیم.

که بتوانی روی یک توری میله آهنی بایستی، یک جورهایی، و هوای گرم را به سمتت می برد – اما دیک با من آنجا منتظر نمی ماند. به او گفتم که به تنهایی ادامه دهد. و بگذار خوشحال باشم.” این به اندازه کافی متعارف رنگ مو است. به نظر می رسید که او برای لذت خود صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بدون تلاش. آنتونی که در یک انتهای مبل نشسته پروتئین تراپی مو بود.

نیم رخ خود را در برابر پیش زمینه لامپ بررسی بیبی لایت مو کرد: منظم پروتئین تراپی مو بودن بینی و لب بالایی، چانه، به طور کمرنگی مشخص، به زیبایی روی گردن نسبتا کوتاهی متعادل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در یک عکس، او باید کاملاً کلاسیک و تقریباً سرد باکراتینه مو شد – اما درخشش موها و گونه‌هایش که به یکباره برافروخته و شکننده پروتئین تراپی مو بودند، او را به زنده‌ترین فردی که تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بود تبدیل بیبی لایت مو کرد.

او هنوز ظاهراً با خودش می‌گفت: «… فکر کن بهترین نامی را که شنیده‌ام، داشته‌ای». نگاه او لحظه‌ای روی او ماند و سپس از کنارش رد کراتینه مو شد – به لامپ‌های براکت ایتالیایی که مانند لاک‌پشت‌های زرد درخشان در امتبالیاژ مو داد دیوارها، به کتاب‌ها ردیف به ردیف و سپس به پسر عمویش در طرف دیگر چسبیده پروتئین تراپی مو بودند. “آنتونی پچ. فقط تو باید شبیه اسب.

  رنگ موی گیاهی زنانه

رنگ کرم مرواریدی : به نظر بیای، با صورت دراز و باریک – و باید درهم و برهم باشی.” “اما این تمام قسمت Patch رنگ مو است. آنتونی چگونه باید به نظر برسد؟” او با جدیت به او اطمینان بالیاژ مو داد: “شبیه آنتونی لایت و هایلایت مو هستی” – او فکر می بیبی لایت مو کرد به ندرت او را ندیده رنگ مو است – “بسیار باشکوه” و بزرگ. آنتونی لبخندی پریشان زد. او ادامه بالیاژ مو داد: “فقط من اسم های متواتر را دوست دارم، همه به جز اسم خودم.

مال من خیلی پر زرق و برق رنگ مو است. با این حال، قبلاً دو دختر به نام های جینکس را می شناختم، و فقط فکر می کنم که آیا نام دیگری به جز اسم آنها بر روی آنها گذاشته کراتینه مو شده رنگ مو است – جودی جینکس. و جری جینکس. ناز، چی؟ فکر نمیکنی؟” دهان کودکانه اش باز کراتینه مو شد و منتظر پاسخی پروتئین تراپی مو بود. دیک پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «همه در نسل بعدی پیتر یا باربارا نام خواهند داشت.

زیرا در حال حاضر همه شخصیت‌های ادبی شیرین پیتر یا باربارا نام تمام دکلره مو دارند.» آنتونی پیشگویی را ادامه بالیاژ مو داد: “البته گلدیس و النور، که آخرین نسل قهرمانان را زینت بالیاژ مو داده اند و در حال حاضر در اوج اجتماعی خود لایت و هایلایت مو هستند. به نسل بعدی دختران مغازه دار منتقل خواهند کراتینه مو شد.” دیک حرفش را قطع بیبی لایت مو کرد: «در حال جابجایی الا و رنگ مو استلا». گلوریا با صمیمیت افزود: «و مروارید و جواهر، و ارل و المر و مینی». دیک گفت: “سپس من می آیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه