↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو چیست

انواع رنگ مو چیست | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو چیست را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو چیست را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو چیست : دختر جینجور را به یاد دارم.” “او نمی تواند خیلی به ما کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مگر اینکه ما را در راه قلعه گلیندا راهنمایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا او جادو را نمی فهمد. اما او دختر خوبی رنگ مو است، صادق و عاقل رنگ مو است، و من از دیدن او خوشحال خواهم کراتینه مو شد.” جغد با آهی عمیق گفت: “همه مشکلات ما ناشی از عزم احمقانه من برای جستجوی نیمی آمی و ساختن او ملکه وینک ها پروتئین تراپی مو بود و در حالی که من146نمی‌خواهم کسی را سرزنش کنم.

رنگ مو : اما وقتی صد انگشت داری – من دارم—و میخچه را روی اکثر آنها می خورم، خیلی خوشایند نیست. به جای دویدن، اکنون با دردناکی می خزیم، و اگرچه سعی می کنم ناامید نشوم، امیدوارم آن جادوگر یا پری یا هر چیز دیگری را که پروتئین تراپی مو بود پیدا کنم. به زودی.” مترسک گفت: من هم امیدوارم. “اما، به هر حال، شما از دانستن اینکه غیرعادی لایت و هایلایت مو هستید.

انواع رنگ مو چیست

انواع رنگ مو چیست : اما هرگز نمی توانم او را پیدا کنم.” جغد حلبی در حالی که به او پلک می زند، گفت: “فکر می کنم.”139″شما می توانید خیلی سریع سفر کنید، با آن بیست پا.” پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «در ابتدا توانستم. “اما من آنقدر سفر بیبی لایت مو کردم و به دنبال پری یا جادوگر یا هر چیز دیگری گشتم که به زودی میخچه روی انگشتان پاهایم افتاد. حالا، یک ذرت روی یک انگشت پا چندان بد نیست.

و در نتیجه در میان مردم اوز قابل توجه لایت و هایلایت مو هستید، لذت می برید. درست مانند سایر افراد پروتئین تراپی مو بودن برای شخص اعتبار ناچیزی رنگ مو است، در حالی که متفاوت پروتئین تراپی مو بودن از دیگران نشانه تمایز رنگ مو است.” تامی کویک رنگ مو استپ گفت : ” به نظر خیلی زیبا می آید، اما اگر مجبور پروتئین تراپی مو بودید هر روز صبح ده شلوار بپوشید و بیست کفش ببندید، ترجیح می دهید اینقدر متمایز نباشید.” “آیا جادوگر، یا پری، یا هر چیز دیگری که پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو مش با کلاه

پیرمردی پروتئین تراپی مو بود با پوستی چروکیده و نیمی از دندان هایش از بین رفته پروتئین تراپی مو بود؟” جغد حلبی را جویا کراتینه مو شد. تامی کویک رنگ مو استپ گفت: نه. امپراتور متحول کراتینه مو شده گفت: “پس او مامبی پیر نپروتئین تراپی مو بود.”140 مرد جوان بیست پا گفت: “من علاقه ای به این ندارم که چه کسی نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است ، بلکه به این علاقه دارم که چه کسی پروتئین تراپی مو بود .” “و هر چه که پروتئین تراپی مو بود یا هرکسی که پروتئین تراپی مو بود، توانسته از سر راه من دوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “اگر او را پیدا بیبی لایت مو کردید.

فکر می کنید او شما را به یک پسر دو پا تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” از ووت پرسید. “شاید اینطور باکراتینه مو شد، اگر می‌توانستم کار دیگری برای او انجام دهم و آرزوی دیگری به دست بیاورم.” “آیا واقعا دوست داری مثل قبل باشی؟” از پلی کروم قناری پرسید که روی شانه میمون سبز نشسته پروتئین تراپی مو بود تا تامی کویک رنگ مو استپ را با دقت بیشتری مشاهده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو چیست : پاسخ جدی این پروتئین تراپی مو بود: “در واقع می خواهم.” دختر رنگین کمان قول بالیاژ مو داد: «پس می‌بینم چه کاری می‌توانم برای تو انجام دهم.» و در حالی که روی زمین پرواز می‌بیبی لایت مو کرد، شاخه‌ای کوچک در صورت‌حساب‌اش برداشت و با آن چندین چهره عرفانی در هر طرف تامی کویک رنگ مو استپ ساخت. ” شما یک جادوگر لایت و هایلایت مو هستید، یا پری، یا چیزی از این دست؟” در حالی که با تعجب او را تماشا می بیبی لایت مو کرد پرسید.

قناری پاسخی نبالیاژ مو داد، زیرا مشغول پروتئین تراپی مو بود، اما خرس مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، او چیزی از نوع، و یک پرنده جادوگر رنگ مو است.”141 142 دگرگونی پسر بیست پا به قدری عجیب و غریب اتفاق افتاد که همه از روش آن شگفت زده کراتینه مو شدند. اول، دو پای آخر تامی کویک رنگ مو استپ ناپدید کراتینه مو شد. سپس دو پای بعدی و دیگری، و با ناپدید کراتینه مو شدن هر جفت پا، بدنش کوتاه کراتینه مو شد.

  رنگ موی بلوند سیلور

همه اینها در حالی پروتئین تراپی مو بود که پلی کروم دور او می دوید و کلمات عرفانی را جیک می بیبی لایت مو کرد و وقتی تمام پاهای مرد جوان ناپدید کراتینه مو شد، اما دو پا، متوجه کراتینه مو شد که قناری هنوز مشغول رنگ مو است و با نگرانی فریاد زد: دو تا از پاهایم را رها کن ، وگرنه حالم بدتر از قبل خواهد کراتینه مو شد. قناری گفت: می دانم. “من فقط با جادوی خود میخچه های ده انگشت آخرت را جدا می کنم.” او با قدردانی گفت: «ممنون که اینقدر متفکر پروتئین تراپی مو بودید،» و حالا متوجه کراتینه مو شدند.

که تامی کویک رنگ مو استپ یک هموطن جوان خوش‌نظر رنگ مو است. “حالا چی کار می خوای بکنی؟” از ووت میمون پرسید. او پاسخ بالیاژ مو داد: “اول، من باید یادداشتی را تحویل دهم که از زمانی که جادوگر، یا پری یا هر چیز دیگری که پروتئین تراپی مو بود، آرزوی احمقانه ام را برآورده بیبی لایت مو کرد، در جیبم حمل می بیبی لایت مو کردم. و من تصمیم دارم که دیگر بدون وقت گذاشتن صحبت نکنم. به دقت در مورد آنچه می خواهم بگویم فکر کنم.

انواع رنگ مو چیست : زیرا متوجه می شوم که سخنرانی بدون فکر خطرناک رنگ مو است. و بعد از اینکه یادداشت را تحویل بالیاژ مو دادم، دوباره برای هرکسی که به خدمات من نیاز رنگ مو دارد، کار خواهم بیبی لایت مو کرد. بنابراین او دوباره از تشکر بیبی لایت مو کرد و در جهتی متفاوت از مسیر خودشان حرکت بیبی لایت مو کرد و این آخرین چیزی پروتئین تراپی مو بود که از تامی کویک رنگ مو استپ دیدند. 143مزرعه جینجور مشاهده تصویر فصل 11 همانطور که آنها مسیری را به سمت پایین تپه با چمن آبی دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اولین خانه ای که با دید مسافران روبرو کراتینه مو شد توسط خرس مترسک با خوشحالی خانه ای پروتئین تراپی مو بود که دوستش جینجور در آن زندگی می بیبی لایت مو کرد، بنابراین آنها سرعت خود را افزایش بالیاژ مو دادند و با عجله به سمت آن رفتند. با رسیدن به محل، خانه را پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند144متروک در ورودی باز ایستاده پروتئین تراپی مو بود، اما کسی داخل نپروتئین تراپی مو بود. در باغ اطراف خانه ردیف های منظمی از بوته ها با پفک های خامه ای و ماکارونی وجود داشت که برخی از آنها هنوز سبز پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو قهوه ای متوسط شماره ۴

اما برخی دیگر رسیده و آماده برای خوردن پروتئین تراپی مو بودند. دورتر مزارع کارامل پروتئین تراپی مو بود، و به نظر می رسید که تمام زمین به خوبی کشت کراتینه مو شده و با دقت از آن مراقبت نانو کراتین مو شود. آنها در مزارع به دنبال دختر کشاورز گشتند، اما او هیچ جا دیده نکراتینه مو شد. خرس قهوه ای کوچولو در نهایت گفت: “خب” اجازه دهید به خانه برویم و خودمان را در خانه بسازیم. این مطمئناً دوست من جینجور را که اتفاقاً همین الان از خانه دور رنگ مو است خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

وقتی برگشت، او را خوشحال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بسیار شگفت زده شوید.” “آیا برایش مهم رنگ مو است که من مقداری از آن پفک های خامه رسیده را بخورم؟” میمون سبز پرسید. خرس مترسک گفت: “نه، در واقع، جینجور بسیار سخاوتمند رنگ مو است. به هر چیزی که می خواهید کمک کنید.” بنابراین ووت مقدار زیادی از پفک‌های خامه‌ای که زرد طلایی و پر از ماده‌ای شیرین و خامه‌ای پروتئین تراپی مو بود جمع بیبی لایت مو کرد و خورد تا گرسنگی اش برطرف نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو چیست : سپس با دوستانش وارد خانه کراتینه مو شد و روی صندلی گهواره ای نشست – درست همانطور که در یک پسر عادت داشت. قناری خودش را روی مانتو نشست و پرهایش را به زیبایی پر بیبی لایت مو کرد. جغد حلبی روی آن نشست145پشت یک صندلی دیگر؛ مترسک روی چمباتمه های پرمویش در وسط اتاق چمباتمه زده پروتئین تراپی مو بود. قناری با صدای شیرین خود گفت: “من فکر می کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه