↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو عروس

زیباترین رنگ مو عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو عروس : دیوار اطراف باغ نرگس آبی روشن رنگ مو است – من خودم آن را نقاشی بیبی لایت مو کردم و هنوز الگوهای آن را با خودم حمل می کنم – و نتیجه تمام این سرهای زرد روی گردن بلند سبزشان که بالای دیوارهای آبی باغ من تکان می خورد این رنگ مو است که ما همیشه برای بالا و پایین رفتن از پله ها برای یکدیگر بهانه می آوریم و زنگ اتاق پذیرایی هرگز به صدا در نمی آید. اما من با نرگس هایم ایرادی پیدا می کنم. به ما پشت می کنند.

رنگ مو : اما من همیشه احساس می بیبی لایت مو کردم که در این قسمت از کتاب او واقعاً به من و نسل من توجه داشت تا به بچه ها. هیچ کودکی نمی خواهد بداند چرا یک سنگ غرق می نانو کراتین مو شود. از قبل پاسخ را می‌داند – “چه کار دیگری می‌تواند انجام دهد؟” حتی سر آیزاک نیوتن قبل از اینکه بپرسد چرا یک سیب افتاد، بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

زیباترین رنگ مو عروس

زیباترین رنگ مو عروس : که خدا می‌تواند هر کاری انجام دهد. «پس اگر بتواند کاری بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آیا می تواند سنگی را آنقدر سنگین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که نتواند آن را بلند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟» شاید ویررنگ مو استار منتظر ویرایش دوم خود باکراتینه مو شد تا آن را پاسخ دهد. اما در مورد موضوعاتی مانند “چرا یک سنگ غرق می نانو کراتین مو شود؟” یا “باد از کجا می آید؟” یا “چه چیزی رعد و برق را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” او به طرز لذت بخشی اطلاع رسانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پنجاه هزار سال قبل از آن مردانی در جهان پروتئین تراپی مو بودند (بله، من هم داشتم طرح کلی تاریخ را می‌خواندم ) که هیچ‌کدام سر او را آزار نمی‌بالیاژ مو دادند. در مورد جاذبه بله، سردبیر همیشه به این فکر می بیبی لایت مو کرد که من و شما باید بیشتر در مورد این چیزها بدانیم. البته ما باید خیلی خجالتی باشیم که کتاب را برای خودمان سفارش دهیم، اما می‌توانیم گاهی آن را از دوستان جوانمان امانت بگیریم تا ببینیم آیا این کتاب برای آنها مناسب رنگ مو است.

  رنگ موی مشکی مخملی چیست

یا نه، و بنابراین کمی از آن دانش عمومی را که کمپروتئین تراپی مو بود داریم، به دست آوریم. خیلی غم انگیز باد از کجا می آید؟ خوب، واقعاً، فکر نمی کنم اکنون بدانم. اشکال همه راهنماهای دانش این رنگ مو است که نمی‌توان ویرایشگر را در اختیار داشت تا او را مورد بررسی قرار بالیاژ مو داد. این به ویژه در مورد دایره المعارف کودکان ، برای اولین سوال کودک، “چرا این کار را انجام می دهد؟” به این معنرنگ مو است که پایانی بیشتر از پرتاب بیبی لایت مو کردن.

در کریکت یا پخش کارت ها در بریج نرنگ مو دارد. کودک واقعاً نمی‌خواهد بداند، اما می‌خواهد یک مکالمه دوستانه را ادامه دهد، یا اگر تمایل به طنز رنگ مو دارد، ببیند چقدر می‌توانید بدون اینکه عصبانی شوید ادامه دهید. البته نه همیشه؛ گاهی اوقات واقعاً علاقه مند رنگ مو است. اما در بیشتر موارد، من به این سوال مشکوک لایت و هایلایت مو هستم که “چه چیزی باعث ایجاد رعد و برق می نانو کراتین مو شود؟” از ادب یا شیطنت الهام گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است.

زیباترین رنگ مو عروس : بزرگترها برای توضیح بالیاژ مو دادن می ترالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و باید مورد طنز قرار بگیرند. در غیر این صورت او آشکارا نمی داند و باید نشان بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. اما اگر سردبیر دایره‌المعارف کودکان مرا به پیاده‌روی می‌برد و اجازه می‌بالیاژ مو داد از او سؤال بپرسم، این انگیزه‌های من نپروتئین تراپی مو بود . این واقعیت که نور با سرعت هزاران هزار مایل در ساعت حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند برای من جالب نیست.

  انواع رنگ مو بدون دکلره

من باید اطلاعات را بپذیرم و سپس سؤال بعدی خود را از او بپرسم: “از کجا فهمیدند؟” این همیشه بخش جذاب تجارت رنگ مو است. چه کسی برای اولین بار متوجه کراتینه مو شد که نور آنی نیست؟ چه چیزی او را به این کار واداشت؟ سرعت آن را چگونه اندازه گرفت؟ این واقعیت (در مورد دیگری) که جیرجیرک با مالیدن زانوهایش به هم جیک می‌زند، برای من جالب نیست.

میخوام بدونم چرا جیغ میزنه آیا این کار غیرارادی رنگ مو است یا با ایده خوشایند انجام می نانو کراتین مو شود؟ چرا پرنده آواز می خواند؟ سردبیر آماده رنگ مو است تا به من بگوید چرا طوطی می تواند صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما این موضوع بسیار کمتر جذاب رنگ مو است. چرا پرنده آواز می خواند؟ من توضیحی در مورد آواز برفک یا بلبل نمی‌خواهم، اما چرا یک پرنده احمق تمام روز به گفتن «چیف چف» ادامه می‌دهد؟ به عنوان مثال، آیا این خوشبختی رنگ مو است.

یا سکسکه؟ احتمالاً این چیزها در جلد دیگری غیر از جلدی که به من رسیده توضیح بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. احتمالاً غیرقابل توضیح لایت و هایلایت مو هستند. ما می‌توانیم درباره ستاره‌ای در یک میلیارد مایل دورتر فکر کنیم، اما نمی‌توانیم با قاطعیت بگوییم که چگونه یک ایده به ذهن انسان رسید یا یک آواز برای یک پرنده. در واقع، من فکر می‌کنم، شاید عاقلانه‌تر از این پروتئین تراپی مو بود که سرهنگ را به‌کلی کنار بگذارم.

زیباترین رنگ مو عروس : من احساس ناخوشایندی دارم که در تمام سال گذشته، چفیه از خود می‌پرسید که چرا من هر روز می‌نویسم. او تعجب بیبی لایت مو کرد که آیا این کار غیرارادی پروتئین تراپی مو بود یا با ایده خوشایند انجام کراتینه مو شد؟ مردی از اموال بله، زندگی یک باغبان ناامید کننده رنگ مو است. وقتی اعلام کراتینه مو شد که امسال برای همه چیز خیلی دیر بیبی لایت مو کرده ایم، تصمیم گرفتم چند باغ آماده بخرم و آنها را در خانه نگه دارم تا زمانی که طبیعت آماده همکاری نانو کراتین مو شود.

  رنگ تنباکویی بدون دکلره

بنابراین اکنون من سه باغ دارم. این به من امکان می دهد وقتی در مورد باغ کوچک خود در مقابل من صحبت می کنید، آن ظاهر برتر را (که برای شما بسیار آزاردهنده رنگ مو است) به تن کنم. بعد با انزجار پیاده می‌شوی و به خودت شلیک می‌کنی، و تو را در جایی که با افتخار می‌گفتی مرز علفی‌ات می‌خوانند، دفن می‌کنند، و مردم سال آینده تعجب می‌کنند.

که چرا دلفینیوم‌ها اینقدر سرسبز لایت و هایلایت مو هستند – اما تو آنجا نیستی که به آن‌ها بگویی. بله، من سه باغ دارم. وقتی از راه پله به سمت اتاق پذیرایی به شما نشان بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود، به اولین مورد می رسید. بیرون از پنجره راه پله رنگ مو است. این باغ نرگس رنگ مو است – 3 فوت 8 اینچ. با 9 اینچ مبتذل از آن به عنوان یک جعبه پنجره صحبت می کنند.

زیباترین رنگ مو عروس : از این طریق می توان فهمید که آنها مبتذل لایت و هایلایت مو هستند. خدمتکار دستورات خود را رنگ مو دارد. ما در خانه نیستیم وقتی بعدی تماس می گیرند. گاهی روی پله ها می نشینم و نرگس های باغم را می شمارم. تعبالیاژ مو داد آنها هفتاد و هشت نفر رنگ مو است. هفتاد و هشت یا هفتاد و نه – نمی توانم با قطعیت بگویم، زیرا آنها مدام سرشان را تکان می دهند تا گاهی یکی از من فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا شاید یکی دیگر را دو برابر بشمارم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه