↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند سیلور

رنگ موی بلوند سیلور | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند سیلور را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند سیلور را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ موی بلوند سیلور : وقتی گذشتند از اوریول پرسید. خانم رابین پاسخ بالیاژ مو داد: “ما فقط برای جیم کرو آب می بریم.” “او دزد و رذل رنگ مو است!” اوریول با عصبانیت فریاد زد. “این درست رنگ مو است.” خانم رابین با صدایی ملایم و رقت انگیز گفت. “اما او کور رنگ مو است.” “بذار کمکت کنم.” اوریول فریاد زد. “من این طرف فنجان را حمل می کنم، بنابراین نمی تواند نوک نانو کراتین مو شود.” بنابراین جیم کرو، کور و درمانده، روز از نو و هفته به هفته در لانه اش می نشست. در حالی که پرندگان کوچکی که او بسیار ظالمانه به او ظلم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

مو : در حال حاضر شروع به کسب خرد بیبی لایت مو کرد. او به یاد آورد که همه این مشکلات زمانی شروع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که پرنده سفید عجیب برای اولین بار به جنگل رسید. و اگرچه بدون شک درست پروتئین تراپی مو بود که پرندگان سفید هرگز تخم نمی‌خورند و شهرت صادقانه تمام دکلره مو دارند، او تصمیم گرفت این غریبه را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مطمئن نانو کراتین مو شود که از جنایات وحشتناکی که ساکنان جنگل را برانگیخته پروتئین تراپی مو بود بی‌گناه رنگ مو است.

رنگ موی بلوند سیلور

رنگ موی بلوند سیلور : به جنگل پرواز می‌بیبی لایت مو کرد و تخم‌های گرانبهای پرنده‌ای کوچک بی‌گناه را ناپروتئین تراپی مو بود می‌بیبی لایت مو کرد، و سپس خود را در رودخانه‌ای دور می‌شوید و با خوشحالی به لانه‌اش بازمی‌گشت. فکر کن او به خوبی جی آبی را فریب بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. پلیس بلو جی مقصر را کشف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند پلیس بلو جی مقصر را کشف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اما بلو جی، اگرچه در ابتدا احمق و بی‌معنی پروتئین تراپی مو بود.

فصل هفتم جیم کرو مجازات کراتینه مو شد یک روز پلیس بلو جی خود را در چند بوته ضخیم پنهان بیبی لایت مو کرد تا اینکه پرنده بزرگ سفید را دید که از کنارش پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سپس بی سر و صدا به دنبال آن رفت و از درختی به درخت دیگر پرواز بیبی لایت مو کرد و تا آنجا که ممکن پروتئین تراپی مو بود از دیدگان دور ماند تا سرانجام پرنده سفید را دیدم که در نزدیکی لانه گاو نر در حال روشن کراتینه مو شدن پروتئین تراپی مو بود و تمام تخم‌های موجود در آن را خورد.

  مدل موی رنگ های جدید

سپس پلیس بلو جی با عصبانیت تاج خود را به هم زد تا به سارق بزرگ سفید پوست حمله الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از اینکه نمی تواند آن را بگیرد شگفت زده کراتینه مو شد. زیرا پرنده سفید بالاتر از آنچه می توانست در هوا پرواز بیبی لایت مو کرد و همچنین بسیار سریعتر پرواز بیبی لایت مو کرد، به طوری که به زودی فرار بیبی لایت مو کرد و از دید خارج کراتینه مو شد. پرندگان جنگل پرندگان جنگل از جیم انتقام می گیرند از جیم انتقام می گیرند جی آبی فکر بیبی لایت مو کرد: “این باید یک کلاغ سفید باکراتینه مو شد.” “زیرا فقط یک کلاغ می تواند.

مرا در پرواز شکست دهد، و گفته می نانو کراتین مو شود که برخی از آن نژاد سفید لایت و هایلایت مو هستند، اگرچه من هرگز یکی را ندیده ام.” پس همه پرندگان را جمع بیبی لایت مو کرد و آنچه را که دیده پروتئین تراپی مو بود به آنها گفت و همه پذیرفتند که روز بعد خود را پنهان کنند و در کمین دزد بنشینند. در این زمان جیم کرو خود را کاملاً ایمن می‌دانست و موفقیت او را به همان اندازه که شرور پروتئین تراپی مو بود جسور بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. از این رو، روز بعد پس از غلتیدن خود در گچ، به جنگل رفت تا از تخم پرندگان ضیافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

به هیچ چیز مشکوک نکراتینه مو شد. او به زودی به یک لانه زیبا رسید و می‌خورنگ مو است آن را غارت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که گروهی از فریادهای بلند از هر طرف او بلند کراتینه مو شد و صدها پرنده – آنقدر زیاد که هوا را کاملاً پر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – مستقیماً به سمت لانه سفید پرواز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و نوک زدند. او را با اسکناس های خود و با بال زدن او را. زیرا خشم حتی ترسوترین پرندگان را نیز خشمگین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و تعبالیاژ مو داد آنها به قدری زیاد پروتئین تراپی مو بود که به یکدیگر جسارت می بالیاژ مو دادند. جیم کرو سعی بیبی لایت مو کرد فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  زیباترین رنگ موی قهوه ای روشن

اما از هر طرف که می‌توانست پرواز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دشمنانش در اطراف او جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و مانع از آن کراتینه مو شدند که نتواند از بال‌های بزرگش به درستی رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و تمام مدت به او نوک می زدند و تا آنجا که می توانستند با او می جنگیدند. همچنین، گچ درجاتی از پرهای او جدا کراتینه مو شد و به زودی پرندگان توانستند دشمن قدیمی خود کلاغ را بشناسند و سپس، در واقع، بیشتر از همیشه عصبانی کراتینه مو شدند.

رنگ موی بلوند سیلور : پلیس بلو جی به خصوص از فریبکاری که روی او انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود عصبانی پروتئین تراپی مو بود و اگر می توانست همین کلاغ را بگیرد، فوراً آن را می کشت. اما پرنده های کوچک همه سر راه او پروتئین تراپی مو بودند، بنابراین او مجبور کراتینه مو شد از خود دور بماند. پرندگان برای جیم آب می آورند پرندگان آب را برای جیم می آورند جیم کرو که مملو از وحشت و هوشیار از درد پروتئین تراپی مو بود، تنها یک فکر داشت.

رسیدن به پناهگاه لانه اش در درخت کاج. او به نوعی توانست این کار را انجام دهد و خسته در گودال لانه خود فرو رود. اما بسیاری از دشمنان او را تعقیب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و اگرچه پرهای ضخیم پشت و بال‌هایش از بدنش محافظت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، سر و چشم‌های جیم مورد لطف نوک تیز پرندگان انتقام‌جو پروتئین تراپی مو بود. هنگامی که در نهایت او را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  انواع ترکیب رنگ موی کاراملی

فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او به اندازه کافی مجازات کراتینه مو شده رنگ مو است، جیم کرو به اندازه یک پرنده مرده پروتئین تراپی مو بود. اما کلاغ ها سرسخت لایت و هایلایت مو هستند و این یکی آنقدر بدشانس پروتئین تراپی مو بود که زنده بماند. زیرا وقتی زخم هایش خوب کراتینه مو شد کاملاً نابینا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و روز به روز در لانه خود بی پناه و تنها می نشست و جرأت ترک آن را نداشت. جیم کرو فصل 8 جیم کرو وقت رنگ مو دارد از گناهانش توبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ” اینجا داری میری عزیزم؟” از بلو جی از همسرش پرسید.

رنگ موی بلوند سیلور : او پاسخ بالیاژ مو داد: “می‌خواهم مقداری حشره برای جیم کرو ببرم.” “من یک دقیقه دیگر برمی گردم.” جیم کرو یک دزد و یک قاتل رنگ مو است! پلیس با تند گفت. او با صدایی شیرین پاسخ بالیاژ مو داد: می دانم. “اما او کور رنگ مو است.” شوهرش گفت: “خب، پرواز کن.” “اما دوباره عجله کن.” و سینه سرخ و همسرش یک گل فنجانی شکل را از نهر پر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سپس آن را در صورتحسابهای خود به درخت کاج بردند، بدون اینکه قطره ای بریزند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه