↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن

رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن : بشکنید. در مورد سرهای ترک خورده در پشت حیاط ها اطلاعات کمی وجود رنگ مو دارد، زیرا به نظر می رسد مردانی که مجبورند در تمام روز سر حیوانات را بشکنند عادت بیبی لایت مو کرده اند و بین دوستان خود و حتی خانواده هایشان تمرین می کنند.

رنگ مو : تا اجاره‌ی معوقه‌ی چند ماهه‌اش را تامین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ و سپس پونی پیر پژمرده انیله – که بیوه پروتئین تراپی مو بود و سه فرزند داشت و علاوه بر آن رماتیسم داشت و برای تاجران در خیابان هالستد با قیمت هایی که از شنیدن نامش می شست، شستشو می بالیاژ مو داد. آنیله کل سود جوجه هایش را برای چندین ماه بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. هشت تا از آنها را او داشت و آنها را در یک مکان کوچک حصارکشی کراتینه مو شده در پله های پشتی خود نگه داشت.

رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن

رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن : تمام روز بچه‌های آنیله برای غذای این جوجه‌ها در زباله‌دانی می‌دویدند. و گاهی اوقات، زمانی که رقابت در آنجا خیلی کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود، ممکن پروتئین تراپی مو بود آنها را در خیابان هالستد ببینید که در نزدیکی ناودان‌ها قدم می‌زنند، و در حالی که مادرشان دنبال می‌شوند تا ببینند هیچ‌کس یافته‌هایشان را به سرقت نبرده رنگ مو است. پول نمی‌توانست ارزش این جوجه‌ها را برای خانم جوکنین مسن بگوید.

او ارزش دیگری برای آنها قائل پروتئین تراپی مو بود، زیرا احساس می‌بیبی لایت مو کرد که با آنها چیزی بیهوده به دست می‌آورد – که با آن‌ها دنیایی را بهتر می‌بیبی لایت مو کرد. بهتر کراتینه مو شدن او از راه های بسیار دیگری بنابراین او در هر ساعت از روز آنها را تماشا می بیبی لایت مو کرد و یاد گرفته پروتئین تراپی مو بود که در شب مانند جغد ببیند تا آنها را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یکی از آنها خیلی وقت پیش دزدیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و یک ماه نگذشته پروتئین تراپی مو بود که یکی قصد سرقت دیگری را نداشته باکراتینه مو شد.

  نمونه رنگ مو با قهوه

از آنجایی که ناامیدکننده این یک تلاش شامل تعبالیاژ مو داد زیادی هکراتینه مو شدار نادرست پروتئین تراپی مو بود، می توان فهمید که خانم جوکنین پیر چه ادای احترامی به ارمغان آورد، فقط به این دلیل که تتا الزبیتا یک بار برای چند روز به او پول قرض بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و او را از طرد کراتینه مو شدن نجات بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. خانه در حالی که نوحه در مورد این چیزها ادامه داشت، دوستان بیشتری دور هم جمع کراتینه مو شدند. برخی به امید شنیدن این مکالمه که خود جزو مجرمان پروتئین تراپی مو بودند.

نزدیک‌تر کراتینه مو شدند – و مطمئناً این چیزی پروتئین تراپی مو بود که صبر یک قدیس را امتحان بیبی لایت مو کرد. در نهایت آمد Jurgis وجود رنگ مو دارد، توسط برخی از اصرار وجود رنگ مو دارد، و درنگ مو استان به او بازگو کراتینه مو شد. Jurgis در سکوت، با ابروهای سیاه و سفید بزرگ خود را بافته گوش. گاه و بی گاه نوری از زیر آنها می آمد و نگاهی به اتاق می انداخت. شاید دوست داشت با مشت های درشت گره بیبی لایت مو کرده به سراغ برخی از آن دوستان برود.

اما بدون شک متوجه کراتینه مو شد که این کار چقدر برایش مفید نیست. هیچ لایحه‌ای برای ارائه هر یک در این زمان کمتر نخواهد پروتئین تراپی مو بود. و پس از آن رسوایی وجود خواهد داشت – و Jurgis چیزی جز این نمی خورنگ مو است که با Ona کنار بیاید و بگذارد جهان راه خودش را طی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین دستانش شل کراتینه مو شد و فقط به آرامی گفت: “تمام کراتینه مو شد، و گریه بیبی لایت مو کردن فایده ای نرنگ مو دارد.

  رنگ مو سبز تیره

تتا الزبیتا.” سپس نگاهش به سمت اونا چرخید که نزدیک او ایستاده پروتئین تراپی مو بود و نگاه گسترده وحشت را در چشمان او دید. با صدای آلایت و هایلایت مو هسته ای گفت: «کوچولو، نگران نباش، برای ما مهم نیست. همه آنها را به نحوی پرداخت خواهیم بیبی لایت مو کرد. من سخت تر کار خواهم بیبی لایت مو کرد.» این همیشه همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که جورجیس می گفت. اونا به آن به عنوان راه حل همه مشکلات عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – “من سخت تر کار خواهم بیبی لایت مو کرد!” او گفته پروتئین تراپی مو بود.

که در لیتوانی زمانی که یکی از مقامات گذرنامه او را از او گرفته پروتئین تراپی مو بود و دیگری او را به دلیل نداشتن پاسپورت دستگیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و آن دو یک سوم وسایلش را تقسیم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. او این را دوباره در نیویورک گفته پروتئین تراپی مو بود، زمانی که مامور خوش صحبت آنها را در دست گرفته پروتئین تراپی مو بود و آنها را مجبور به پرداخت چنین قیمت هایی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و تقریباً مانع از خروج آنها از محل خود کراتینه مو شد.

رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن : علیرغم پرداخت آنها. حالا برای بار سوم گفت و اونا نفس عمیقی کشید. داشتن شوهر، درست مثل یک زن بالغ، و شوهری که می تواند همه مشکلات را حل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بسیار بزرگ و قوی پروتئین تراپی مو بود، بسیار شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود! آخرین هق هق سبرنگ مو استیوناس کوچولو خفه کراتینه مو شد و ارکستر بار دیگر وظیفه اش را یادآور کراتینه مو شد. مراسم دوباره شروع می نانو کراتین مو شود – اما اکنون تعبالیاژ مو داد کمی برای رقصیدن باقی مانده رنگ مو است.

و بنابراین خیلی زود این مجموعه به پایان می رسد و رقص های فحشا دوباره شروع می نانو کراتین مو شود. اما اکنون بعد از نیمه شب رنگ مو است و اوضاع مثل قبل نیست. رقصنده‌ها کسل‌کننده و سنگین‌اند—بیشترشان مشروبات الکلی می‌نوشیده‌اند و مدت‌ها پیش مرحله شادی را پشت سر گذاشته‌اند. آنها به شکلی یکنواخت، دور به دور، ساعت به ساعت، با چشمانی دوخته کراتینه مو شده به جای خالی می رقصند.

  بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره

گویی که فقط نیمه هوشیار لایت و هایلایت مو هستند، در یک گیجی که دائماً در حال رکراتینه مو شد لایت و هایلایت مو هستند. مردها زن ها را خیلی محکم می گیرند، اما نیم ساعتی با هم می گذرد که هیچ کدام چهره دیگری را نمی بینند. برخی از زوج‌ها به رقصیدن اهمیتی نمی‌دهند و به گوشه و کنار نشسته‌اند، جایی که با دست‌های دربسته می‌نشینند. دیگران، که هنوز بیشتر مشروب می‌نوشند.

در اتاق پرسه می‌زنند و به همه چیز برخورد می‌کنند. برخی در گروه های دو یا سه نفره لایت و هایلایت مو هستند و می خوانند و هر گروه آهنگ خود را می خوانند. با گذشت زمان انواع مستی به خصوص در بین مردان جوان وجود رنگ مو دارد. برخی در آغوش یکدیگر تلوتلو می‌خورند و کلماتی را زمزمه می‌کنند – برخی دیگر به کوچک‌ترین بهانه‌ای شروع به دعوا می‌کنند و به هم می‌خورند و باید از هم جدا شوند.

رنگ بلوند مرواریدی خیلی روشن : حالا پلیس چاق قطعاً از خواب بیدار می‌نانو کراتین مو شود و احساس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که باشگاهش برای تجارت آماده رنگ مو است. او باید سریع عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا این دعواهای ساعت دو بامبالیاژ مو داد، اگر یک بار از کنترل خارج شوند، مانند آتش سوزی جنگل لایت و هایلایت مو هستند و ممکن رنگ مو است به معنای کل ذخیره گاه در ایستگاه باکراتینه مو شد. کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که هر سر جنگی را که می‌بینید، قبل از اینکه سرهای جنگی زیادی وجود داشته باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه