↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره

بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره : زندگی به ما قدرت هایی بالیاژ مو داده رنگ مو است، کم و بیش ضعیف، کم و بیش قوی، اما همه قادر به بهپروتئین تراپی مو بود و پیشرفت لایت و هایلایت مو هستند. عقل ابزاری رنگ مو است که به وسیله آن بشر بر بقیه قلمرو حیوانات برتری یافته رنگ مو است و به تدریج کنترل نیروهای طبیعت را در دست می گیرد. این بهترین ابزاری رنگ مو است که ما داریم، و چون بهترین رنگ مو است.

رنگ مو : در حالی که برخی از فیلسوفان بزرگ جهان خود را بدبین نامیده اند. اما من با لبخند متوجه می شوم که اینها اغلب مردانی لایت و هایلایت مو هستند که بیشتر از همه برای گسترش عقاید خود تلاش می کنند و بدین ترتیب به ارزشمندی حقیقت و کمال پروتئین تراپی مو بودن نوع بشر شهادت می دهند. در میان کارگران و پزشکان شهرک‌سازی که با فقر و تأثیرات آن بر زندگی آشنا لایت و هایلایت مو هستند.

بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره

بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره : ضرب‌المثلی وجود رنگ مو دارد که می‌گوید هیچ نوزاد بد و نوزاد خوبی وجود نرنگ مو دارد، فقط نوزادان بیمار و نوزادان خوب لایت و هایلایت مو هستند. به همین ترتیب، من می گویم هیچ بدبین و خوش بین وجود نرنگ مو دارد، فقط بیماران روانی و افراد خوب روان وجود تمام دکلره مو دارند. در همه جای زندگی، چه حیوانی و چه گیاهی، سلامتی به معنای خوشبختی رنگ مو است و شواهد فراوانی از این واقعیت به دست می دهد.

تمام زندگی سالم برای خودش رضایت بخش رنگ مو است. وقتی عقل را پرورش می دهد سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند علت آن را دریابد و این خود شاهدی دیگر بر این رنگ مو است که داشتن قدرت و رنگ مو استفاده از آن خوشایند رنگ مو است. وقتی من در کالج پروتئین تراپی مو بودم، رنگ مو استاد این کار را انجام می بالیاژ مو داداین سوال قدیمی را مطرح کنید: «ترجیح می‌دهی یک خوک شاد باشی.

  رنگ موی مش طوسی

یا یک فیلسوف بدبخت؟» پاسخ من همیشه این پروتئین تراپی مو بود: «ترجیح می‌دهم یک فیلسوف شاد باشم». رنگ مو استاد پاسخ بالیاژ مو داد: شاید این امکان وجود نداشته باکراتینه مو شد. اما گفتم: ثابت می کنم که لایت و هایلایت مو هست! فصل سوم رنگ مو استفاده از عقل (تلاش برای نشان بالیاژ مو دادن اینکه در زمینه ای که عقل در آن کاربرد رنگ مو دارد، ما مجبور به رنگ مو استفاده از آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و اعتماد به آن موجه رنگ مو است.) اکثریت مردم به این باور تربیت کراتینه مو شده‌اند.

که مجموعه خاصی از جزم‌ها موضوع ایمان لایت و هایلایت مو هستند، و مجازات‌هایی کم و بیش سخت برای اعمال عقل بر این جزم‌ها وجود رنگ مو دارد. این که چه مجموعه خاصی اتفاق می افتد یک موضوع جغرافیایی رنگ مو است. در یک شهر مدرن شلوغ مانند نیویورک، مسئله مربوط به بلوک خاصی رنگ مو است که کودک در آن متولد کراتینه مو شده رنگ مو است. به کودکی که در خیابان لایت و هایلایت مو هستر متولد می نانو کراتین مو شود.

آموزش بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود که رفاه او به این بستگی رنگ مو دارد که هرگز گوشت و کره از یک غذا را نخورد. به بچه‌ای که در خیابان دهم به دنیا می‌آید، یاد می‌دهند که مسئله گوشت نخوردن او در روزهای جمعه رنگ مو است. به کودکی که در خیابان مدیسون متولد می نانو کراتین مو شود، آموزش بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود که این مسئله فرآیند متافیزیکی دقیقی رنگ مو است.

بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره : که طی آن نان به بدن انسان و شراب به خون انسان تبدیل می نانو کراتین مو شود. هر یک از این کودکان مطمئن خواهند پروتئین تراپی مو بود که عقل انسانی او خطاپذیر رنگ مو است، به کار بردن آن در این موضوع «مقدس» بسیار خطرناک رنگ مو است، و کار شایسته این رنگ مو است که اقتدار یک سنت برنگ مو استانی یا نهادی را بپذیریم. یا فلان مقام یا کتابی که برای آن مجازات خاصی مدعی رنگ مو است.

  رنگ مو نسکافه ای و بژ

آیا تا به حال در جهان وحی وجود داشته رنگ مو است، خارج از عقل انسانی یا فراتر از آن؟ آیا هرگز ممکن رنگ مو است چنین چیزی وجود داشته باکراتینه مو شد؟ برای آزمودن این امکان، قانع‌کننده‌ترین روشی را که می‌توان از طریق آن وحی خاصی به بشریت نازل بیبی لایت مو کرد، انتخاب کنید. هر یک از روش‌های ارتدکس برنگ مو استانی را در نظر سامبره مو بگیرید، یافتن لوح‌های حکاکی کراتینه مو شده.

بر بالای کوه، یا صدایی که از بوته‌ای در حال سوختن سخن می‌گوید، یا فرشته‌ای که در برابر گروه عظیمی از مردم ظاهر می‌نانو کراتین مو شود و طوماری نوشته کراتینه مو شده را به شما می‌دهد. فرض کنید که قرار پروتئین تراپی مو بود در بازی بعدی فوتبال ییل-هاروارد این اتفاق بیفتد. فرض کنید قرار پروتئین تراپی مو بود این خبر تا اقصی نقاط جهان پخش نانو کراتین مو شود که بدین ترتیب خدا دین کاملاً جدیدی را به بشر عرضه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. .

روند تصمیم گیری مردم لندن یا کلکته در مورد آن افشاگری چگونه خواهد پروتئین تراپی مو بود؟ اول، آنها باید این سوال را در نظر بگیرند آیا این یک روزنامه آمریکایی جعلی پروتئین تراپی مو بود – به هیچ وجه یک سوال آسان نیست. دوم، آنها باید شانس این را که یک توهم نوری رنگ مو است در نظر بگیرند. سپس، با فرض قبول شهادت سوگند ده هزار شاهد بالغ و صالح، باید احتمال اختراع نوع جدیدی از هواپیمای نامرئی را در نظر بگیرند.

با فرض اینکه آنها متقاعد کراتینه مو شده باشند که این واقعاً یک موجود ماوراء طبیعی رنگ مو است، در مرحله بعدی باید تصمیم می‌گرفتند که این یک بازدیدکننده از مریخ، یا از بعد چهارم فضا، یا از طرف شیطان باکراتینه مو شد. در بررسی همه اینها، آنها لزوماً باید افشاگری ادعایی را بررسی کنند. کیفیت ادبی آن چگونه پروتئین تراپی مو بود؟ کیفیت اخلاقی آن چه پروتئین تراپی مو بود؟ اگر وحی ادعایی به طور جهانی پذیرفته و اعمال نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو زنانه مدل سال

چه تأثیری بر نوع بشر خواهد داشت؟ بدیهی رنگ مو است که همه اینها سؤالاتی رنگ مو است برای عقل انسانی، قضاوت انسانی. هیچ روش دیگری برای تعیین آنها وجود نرنگ مو دارد، برای هر فرد یا برای کل مردان هیچ کاری وجود نرنگ مو دارد، مگر اینکه بهترین قدرت خود را به کار ببندند، و همانطور که عبارت رنگ مو است، “تصمیم خود را” در مورد این موضوع انجام دهند. . عقل قاضی خواهد پروتئین تراپی مو بود و مکاشفه جدید زندانی در کافه خواهد پروتئین تراپی مو بود.

بهترین مارک رنگ مو روشن بدون دکلره : بشریت ممکن رنگ مو است بگوید، این یک الهام واقعی رنگ مو است، ما خود را تسلیم آن خواهیم بیبی لایت مو کرد و از آن پیروی می کنیم و از این پس به هیچ کس اجازه نمی دهیم آن را زیر سوال ببریم. اما به ناچار عده ای خواهند پروتئین تراپی مو بود که می گویند: “تامیروت!” دیگرانی لایت و هایلایت مو هستند که می‌گویند: “این مکاشفه جدید کارساز نیست، پیشرفت را سرکوب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ذهن را خفه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” این افراد برای عقیده خود ایستادگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

شهید می کراتینه مو شدند و همه دنیا باید در مورد آنها بحث می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و چه کسی بین آنها و توده بزرگ مردم تصمیم می گیرد؟ عقل، قاضی تصمیم می گیرد. این کاملاً درست رنگ مو است که عقل انسان خطاپذیر رنگ مو است. عصمت مطلق رنگ مو است، مفهوم ذهن رنگ مو است و واقعیت نیست. زندگی به ما عصمت نبالیاژ مو داده رنگ مو است، بیش از آن که به ما علم مطلق، یا قدرت مطلق، یا هیچ یک از آن صفاتی که ما آن را الهی می گوییم، بالیاژ مو داده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه