↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو یاقوتی

انواع رنگ مو یاقوتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو یاقوتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو یاقوتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو یاقوتی : او بیشتر وقت خود را روی آب و در آب می گذراند، به ویژه در مورد دروازه جهنم، و ممکن رنگ مو است در آب و هوای بد، برای یکی از هوبگوبلین هایی که قبلاً آن تنگه را تسخیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، برده نانو کراتین مو شود. او را می‌توانستند.

رنگ مو : آن‌ها نگاهی ترسناک به نقطه‌ای انداختند که قاتل ناپدید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و تقریباً انتظار داشتند او را در حال قایق‌رانی روی سینه‌اش در مهتاب خنک ببینند. پرتوهای لرزان در امتبالیاژ مو داد آب می درخشیدند، اما همه چیز آرام پروتئین تراپی مو بود، و جریان بر روی نقطه ای که او پایین رفته پروتئین تراپی مو بود فرو رفت. وقتی به سمت خانه تعمیر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، گروه در میان جمعیت کمی دور هم جمع کراتینه مو شدند، به‌ویژه زمانی که از میدان خلوتی گذشتند که در آن مردی به قتل رسیده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو یاقوتی

انواع رنگ مو یاقوتی : طوفانی که اخیراً آنها را پنهان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، از بین رفته پروتئین تراپی مو بود و در توده‌های کرکی روی افق انباشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که توسط هلال درخشان ماه روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که شبیه چراغ نقره‌ای کوچکی پروتئین تراپی مو بود که در قصری از ابرها آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اتفاق ناگوار شب، و روایات تلخی که بیان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، در هر ذهنی احساس خرافی ایجاد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

و حتی مردی که مجبور پروتئین تراپی مو بود سفر خود را به تنهایی به پایان برساند، هر چند که فکر می‌کنید عادت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به ارواح و ارواح. اجنه، به جای عبور از حیاط کلیسای خود، راه طولانی را طی بیبی لایت مو کرد. ولفرت وبر اکنون مجموعه‌ای تازه از درنگ مو استان‌ها و تصورات را به خانه آورده پروتئین تراپی مو بود تا در مورد آنها فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این حساب‌های کوزه‌های پول و گنج‌های اسپانیایی، که اینجا و آنجا و همه جا در مورد صخره‌ها و خلیج‌های این سواحل وحشی دفن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو ابی روی موی مشکی بدون دکلره

تقریباً سرگیجه‌اش را برانگیخت. “مبارک سنت نیکلاس!” او با صدای نیمه بلند انزال بیبی لایت مو کرد: «آیا نمی توان به یکی از این انبارهای طلایی برخورد بیبی لایت مو کرد و در یک چشمک خود را ثروتمند بیبی لایت مو کرد؟ چقدر سخت باید ادامه دهم، روز به روز در حال غوطه‌ور کراتینه مو شدن و کنکاش بیبی لایت مو کردن، صرفاً برای درست بیبی لایت مو کردن لقمه‌ای نان، زمانی که یک ضربه خوش شانس بیل ممکن رنگ مو است.

به من امکان دهد تا آخر عمر در کالسکه‌ام سوار شوم!» همانطور که در افکارش تمام آنچه را که در مورد ماجراجویی منحصر به فرد ماهیگیر رنگ مو گفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود برگرداند، تخیل او رنگی کاملاً متفاوت[1] به درنگ مو استان بالیاژ مو داد. او در گروه کلاه قرمزها چیزی جز گروهی از دزدان دریایی ندید که غنایم خود را دفن می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و حسادت او یک بار دیگر با احتمال قرار گرفتن طولانی مدت در ردپای برخی از این ثروت کمین کراتینه مو شده بیدار کراتینه مو شد.

در واقع، فانتزی آلوده او همه چیز را با طلا رنگ آمیزی بیبی لایت مو کرد. وقتی چشمانش را مرهم سحرآمیز درویش آغشته بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، احساس می بیبی لایت مو کرد که ساکنان طمعکار بغبالیاژ مو داد پروتئین تراپی مو بود که به او تمام گنج های زمین را می دید.[2] تابوت‌های جواهرات مدفون، صندوق‌های شمش، و بشکه‌های سکه‌های عجیب و غریب به نظر می‌رسید که او را از پنهان‌کاری‌هایشان می‌خورنگ مو استند و از او می‌خورنگ مو استند که آنها را از قبر نابهنگامشان رهایی بخکراتینه مو شد.

  سالن رنگ مو تهرانپارس

انواع رنگ مو یاقوتی : نگاه کنید به درنگ مو استان مرد کور، بابا عبدالله، در سرگرمی شب های عربی. یکی از ساکنان بغبالیاژ مو داد، در ترکیه آسیایی، با درویشی یا راهب ترک ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که گنجینه ای عظیم و جعبه ای از پماد جادویی به او هدیه می دهد که با زدن آن به چشم چپ، گنجینه های موجود در آغوش را می بیند. زمین، اما با لمس چشم ررنگ مو است باعث کوری می نانو کراتین مو شود.

پس از اعمال آن بر روی چشم چپ با نتیجه پیش بینی کراتینه مو شده، از آن بر روی چشم ررنگ مو است خود رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به این امید که ممکن رنگ مو است گنجینه های بزرگتری آشکار نانو کراتین مو شود و بلافاصله نابینا می نانو کراتین مو شود. با انجام پرس و جوهای خصوصی در مورد زمینه هایی که گفته می نانو کراتین مو شود توسط کلاه قرمز پری تسخیر کراتینه مو شده رنگ مو است، او بیش از پیش در حدس خود تأیید می کراتینه مو شد.

او متوجه کراتینه مو شد که این مکان چندین بار توسط حفارهای باتجربه ای که درنگ مو استان بلک سام را شنیده پروتئین تراپی مو بودند بازدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، اگرچه هیچ یک از آنها با موفقیت روبرو نکراتینه مو شدند. برعکس، آن‌ها همیشه با بدشانسی مواجه پروتئین تراپی مو بوده‌اند، در نتیجه، همانطور که ولفرت نتیجه‌گیری می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در زمان مناسب و با تشریفات مناسب سر کار نمی‌روند.

آخرین تلاش توسط کوبوس کواکنبوس انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که یک شب کامل حفاری بیبی لایت مو کرد و به سختی باورنبیبی لایت مو کردنی روبرو کراتینه مو شد، زیرا به همان سرعتی که یک بیل خاک را از سوراخ پرتاب بیبی لایت مو کرد، دو بیل با دستان نامرئی به داخل پرتاب کراتینه مو شدند. با این حال، او تا اینجا موفق کراتینه مو شد یک سینه آهنی را بیابد، زمانی که صدای غرش وحشتناک، خروشان، و خشم چهره های نامرتب در اطراف سوراخ به گوش می رسید.

  ترکیب رنگ موی بلوند بژ

و در طولانی مدت بارانی از ضربات که توسط نوازش های نامرئی وارد می کراتینه مو شد، او را به کراتینه مو شدت آزار می بالیاژ مو داد. زمین ممنوعه این کوبوس کواکنبوس در بستر مرگ خود اعلام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به طوری که هیچ شکی در آن وجود نداشت. او مردی پروتئین تراپی مو بود که سال‌های زیادی از زندگی‌اش را وقف پول‌یابی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و تصور می‌کراتینه مو شد اگر اخیراً بر اثر تب مغزی در خانه صدقه نمی‌مرد، در نهایت موفق می‌کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو یاقوتی : ولفرت وبر اکنون در نگرانی از ترس و بی حوصلگی پروتئین تراپی مو بود، می ترسید مبادا یک ماجراجوی رقیب بوی طلای مدفون را به مشام برساند. او به طور خصوصی مصمم کراتینه مو شد که به دنبال ماهیگیر سیاه پوست بگردد و او را به عنوان راهنما به مکانی که شاهد صحنه اسرارآمیز تدفین پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است ببرد. سام به راحتی پیدا کراتینه مو شد، زیرا او یکی از آن موجودات همیشگی قدیمی پروتئین تراپی مو بود.

که در یک محله زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا جایی که در اذهان عمومی جای گرفتند و به نوعی به شخصیت‌های عمومی تبدیل کراتینه مو شدند. هیچ جوجه تیغی بدشانسی در شهر وجود نداشت که سام ماهیگیر را نشناسد و فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او حق رنگ مو دارد با رنگ موان پیر حقه بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سام بیش از نیم قرن یک زندگی آبی خاکی در سواحل خلیج و مناطق ماهیگیری ساند داشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه