↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو برای خانم های باردار

بهترین رنگ مو برای خانم های باردار | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو برای خانم های باردار را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو برای خانم های باردار را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو برای خانم های باردار : نفوذ ما در بین مردم توسط این تهمت پردازان از بین می رود. یک شهروند عادی قانونمند و زودباور هیچ تصوری از وجود چنین ماشینی برای تأثیرگذاری بر ذهن خود نرنگ مو دارد.

رنگ مو : این حکایت را نه یک سوسیالیست، نه یک آژیتاتور کارگری، بلکه یک مقام سرشناس ایالات متحده، یک کاتولیک برجسته، برای من گفت. من به این اشاره می‌کنم تا نشان دهم که کسب‌وکار بزرگ تا چه حدی پیش خواهد رفت تا راه خود را طی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در سانفرانسیسکو یک میلیون دلار سرمایه جمع آوری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با کمک روزنامه هایشان عمداً برای راه آهن پنج کارگر کاملاً بی گناه کار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بهترین رنگ مو برای خانم های باردار

بهترین رنگ مو برای خانم های باردار : که زنی مجرب در اغواگری پروتئین تراپی مو بود و این مرد را به اتاق هتل کشاند و ساعت یک بامبالیاژ مو داد در را شکستند و رهبر کارگری با یک خبر روزنامه مواجه کراتینه مو شد که تا چند دقیقه دیگر آماده انتشار در مطبوعات پروتئین تراپی مو بود. این مرد زن و بچه داشت و باید بین آنها و اعتصاب یکی را انتخاب می بیبی لایت مو کرد. او اعتصاب را لغو بیبی لایت مو کرد و اتحادیه متلاشی کراتینه مو شد.

چوبه دار در لورنس، ماساچوست، وولن تررنگ مو است بزرگ دینامیت را در خانه‌های اعتصاب‌شکنان کاشت و با کمک روزنامه‌های آن‌ها تلاش بیبی لایت مو کرد این جنایت را بر اتحادیه تحمیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تنها بر اثر تصادف این توطئه گران افشا کراتینه مو شدند و همه به جز ثروتمند به دست عدالت سپرده کراتینه مو شدند. آیا فکر می‌کنید «منافع» که چنین توطئه‌های مفصلی را انجام می‌دهد.

در اختراع و پخش رسوایی در مورد دشمنان خود متوقف می‌نانو کراتین مو شود؟ مطمئناً آنها این کار را در دنور انجام بالیاژ مو دادند. قاضی لیندزی و جیمز راندولف واکر، رئیس سازمان اصلاحات دنور در آن زمان، به من اطمینان بالیاژ مو دادند که شرکت‌های آن شهر یک دفتر منظم برای چنین کارهایی تمام دکلره مو دارند. رئیس آن یک پزشک زن پروتئین تراپی مو بود که با یارانه بزرگ، کارگزاران متعدد و یک کاتالوگ کارت معمولی از قربانیانش در نظر گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو نسکافه ای عسلی

وقتی قرار پروتئین تراپی مو بود کسی خراب نانو کراتین مو شود، درنگ مو استانی اختراع می بیبی لایت مو کرد که تا آنجا که ممکن پروتئین تراپی مو بود با شخصیت و عادات قربانی مطابقت داشت. و سپس طرحی ابداع می‌نانو کراتین مو شود که روزنامه‌ها را قادر می‌سازد تا درنگ مو استان را بدون خطر اتهام افترا چاپ کنند. صد راه برای انجام این کار وجود رنگ مو دارد. تماشا کنید و خواهید دید. از قربانی پرسیده می نانو کراتین مو شود که آیا بین او و همسرش اختلاف وجود رنگ مو دارد یا خیر. وقتی او آن را انکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

موردی وجود خواهد داشت که او آن را انکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – این مورد به گونه ای رنگ مو است که باعث می نانو کراتین مو شود مردم آگاهانه لبخند بزنند. من یک رادیکال را می شناسم که همسرش نزدیک پروتئین تراپی مو بود بر اثر آپاندیسیت بمیرد. در حالی که او هنوز روی تخت پروتئین تراپی مو بود، توسط مادرش و پزشک خانواده‌اش، مردی به سن پدربزرگش، او را به آسایشگاه بردند.

روز بعد از رفتن او، از شوهرش خورنگ مو استه کراتینه مو شد تا گزارشی مبنی بر «فرار همسرش با یک یهودی» را «انکار» الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یا شاید گزارشی به مرد ارائه نانو کراتین مو شود مبنی بر اینکه شخص دیگری او را متهم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او طبیعتاً خشمگین رنگ مو است و وقتی از او می پرسند که آیا یک دعوای افترا بیاورد، پاسخ می دهد که در مورد آن فکر خواهد بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو برای خانم های باردار : بنابراین روزنامه درنگ مو استانی رنگ مو دارد مبنی بر اینکه مرد در فکر آوردن دعوای افترا رنگ مو است. یا شخصی را اجیر می کنند که به او تهمت بزند و وقتی تهمت زن را زمین می زند، روزنامه درنگ مو استان یک اغتشاش عمومی را به گونه ای بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مقتول را در اشتباه قرار دهد و در عین حال آن را اعلام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تهمت در موارد کراتینه مو شدید.

  رنگ مو فانتزی مرواریدی

آنها به همان اندازه که با قاضی لیندزی انجام بالیاژ مو دادند پیش می‌روند – سوگندنامه‌های دروغ را رنگ مو استخدام می‌کنند، و یک جعلی می‌گیرند. 180سازمان اصلاحات به آنها اختیار بدهد. می‌دانید، لیندسی کار زندگی‌اش را پایه‌گذاری بالیاژ مو دادگاهی برای کودکان بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که با عشق کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نه با وحشت. عشق به کودکان – آه، بله، همه دفاتر رسوایی می دانند.

که این به چه معنرنگ مو است! بنابراین آنها مجموعه ای از سوگندنامه ها داشتند که لیندسی را به لواط متهم می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها اتهامات را در زمانی که او در شرق پروتئین تراپی مو بود مطرح آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خبرنگاری به هتل دنور که عروس جوانش در آن اقامت داشت رفت و هنگامی که از دیدن خبرنگار یا شنیدن اتهامات علیه همسرش امتناع بیبی لایت مو کرد.

خبرنگار در راهرو ایستاد و از طریق تراشه به او اتهامات را فریاد زد و سپس رفت و مصاحبه نوشت! یا شاید برای مقاصد ناپاک خود نشریه خاصی را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ضد افترا باکراتینه مو شد. یکی از آن برگه‌های «پرواز تا شب» که سردبیرش یک پسر دفتر رنگ مو است و دارایی‌های دنیوی‌اش یک آدرس تلفن و سه تکه مبلمان رنگ مو است.

این بخشی از طرح آنها در دنور پروتئین تراپی مو بود. این نشریه «پولی پرای» نام داشت – اوه، خوشمزه ترین جذابیت! نمی‌دانم هنوز منتشر می‌نانو کراتین مو شود یا نه، اما کپی‌هایی از آن را در جریان اعتصاب زغال سنگ دیدم، و پر از ظالمانه‌ترین افتراها درباره همه کسانی پروتئین تراپی مو بود که طرفدار اعتصاب‌کنندگان پروتئین تراپی مو بودند. یادم می آید یک درنگ مو استان تمام صفحه درباره «مادر جونز»، یک پیرزن هشتاد و دو ساله سپید مو، که چندین ماه بدون حکم یا اتهام در زندان به سر می برد.

  رنگ موی کرم فندقی

زیرا اصرار داشت به میدان اعتصاب بازگردد. هر بار که او را تبعید آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و فکر می کنید آنها در مورد “مادر جونز” چه گفتند؟ او در سال‌های اولیه‌اش نگهبان خانه فحشا پروتئین تراپی مو بود! آنها به مفصل ترین جزئیات در مورد آن پرداختند. آنها اسامی افرادی را که از آن اطلاع داشتند، آدرس خانه را بالیاژ مو دادند – و سپس از نماینده “حفظ” خود، مردی به نام کیندل، خورنگ مو استند تا این تعبالیاژ مو داد “پولی پری” را در “کنگره” بخواند. رکورد”! بنابراین، البته، “ممتاز” پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو برای خانم های باردار : همه روزنامه های “نگهداری” در سراسر ایالت کلرادو و جاهای دیگر ممکن رنگ مو است بدون خطر مجازات درنگ مو استان را نقل کنند! ممکن رنگ مو است آن را نه از «پولی پری»، بلکه از «کارنامه کنگره» نقل کنند!! من زحمت کشیدم و از «مادر جونز» در مورد این درنگ مو استان سوال بیبی لایت مو کردم. به نظر می رسد که در آن روزهای اولیه او یک زن خیاطی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

او زندگی نامطمئنی به دست می آورد و احساس می بیبی لایت مو کرد که برای هرکسی که به او دستمزد می دهد کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او برای یک دختر خیابانی خیاطی بیبی لایت مو کرد و این دختر بر اثر بیماری سل درگذشت و کلیسای کاتولیک از مراسم خاکسپاری او خودداری بیبی لایت مو کرد. 181«مادر جونز» برای اعتراض به این اقدام – اولین حضور او در زندگی عمومی، اولین اظهار نظر او از رادیکالیسم – به روزنامه ای نوشت.

و این در تمام این سالها به یادگار مانده پروتئین تراپی مو بود، در مبارزات کارگری یکی پس از دیگری علیه او مطرح کراتینه مو شد. فقط او را «مادام» خانه ای آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که دختر بیچاره خیابان در آن زندگی می بیبی لایت مو کرد! ما که با علت زایمان همدردی می کنیم به چنین چیزهایی عادت می کنیم و به خودمان اهمیت نمی دهیم. چیزی که ما را آزار می دهد این رنگ مو است که در زمان بحران که نیاز به نیروی کار بسیار زیاد رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه