نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی بلوند بژ

ترکیب رنگ موی بلوند بژ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی بلوند بژ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی بلوند بژ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی بلوند بژ : همانطور که او از میان نور خاکستری ملایم نگاه می بیبی لایت مو کرد، هیچ خانه ای در نزدیکی ایستگاه دیده نمی کراتینه مو شد. و هیچ شخصی نیز در چشم نپروتئین تراپی مو بود. اما پس از مدتی کودک یک اسب و کالسکه را در نزدیکی گروهی از درختان در فاصله کوتاهی پیدا بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : با این حال، برخی از مردان جوان در حال بهپروتئین تراپی مو بود لایت و هایلایت مو هستند. آنها مایل به کار لایت و هایلایت مو هستند و مدت کوتاهی رنگ مو است که یک حزب به سفر دریایی رفته رنگ مو است و بسیار خوب رفتار می کنند. آنها اکنون از ثمره کار خود لذت می بردند، با پوشیدن لباس های بسیار همجنس گرا و تمیز و با بیکاری بسیار. سلیقه ای که در لباسشان نشان می بالیاژ مو دادند تحسین برانگیز پروتئین تراپی مو بود. اگر می توانستید یکی از این جوان ها را تبدیل کنید.

ترکیب رنگ موی بلوند بژ

ترکیب رنگ موی بلوند بژ : هندی‌ها به مجسمه‌ای از برنز، پارچه‌های او کاملاً برازنده پروتئین تراپی مو بود. [2] چاله های سرخپوستان بدین ترتیب نامیده می شوند. یک روز سوار بر یک دریاچه نمک بزرگ یا سالینا کراتینه مو شدم که پانزده مایل از شهر دور رنگ مو است. در طول زمستان از یک دریاچه کم عمق از آب نمک تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که در تابستان به مزرعه نمک سفید برفی تبدیل می نانو کراتین مو شود. لایه نزدیک به حاشیه از چهار تا پنج اینچ ضخامت رنگ مو دارد.

اما به سمت مرکز ضخامت آن افزایش می یابد. این دریاچه دو و نیم مایل طول و یک مایل عرض داشت. برخی دیگر در همسایگی چندین برابر بزرگتر و با کف نمکی به ضخامت دو و سه فوت، حتی زمانی که در زمستان در زیر آب لایت و هایلایت مو هستند، دیده می شوند. فایده ای نرنگ مو دارد؛ اصلا فایده ای نداره بچه ها نمی گذارند قصه های سرزمین اوز را تعریف نکنم. من بسیاری از درنگ مو استان های دیگر را می شناسم.

و امیدوارم هر چند وقت یکبار بتوانم آنها را بگویم. اما همین الان ستمگران دوست داشتنی من به من اجازه نمی دهند. آنها گریه می کنند: “Oz-Oz! بیشتر در مورد Oz، آقای Baum!” و چه کنم جز اطاعت از اوامر آنها؟ این کتاب مرنگ مو است، مال من و فرزندان. زیرا آنها من را با هزاران پیشنهاد در رابطه با آن پر بیبی لایت مو کرده اند، و من صادقانه سعی بیبی لایت مو کرده ام تا آنجا که بتوانم در یک درنگ مو استان گنجانده نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی مش جدید دخترانه

از این پیشنهادات رنگ مو استفاده کنم. پس از موفقیت شگفت انگیز “Ozma of Oz”، آشکار رنگ مو است که دوروتی در این درنگ مو استان های اوز ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است. همه کوچولوها دوروتی را دوست تمام دکلره مو دارند، و همانطور که یکی از دوستان کوچک من به درستی بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “این یک درنگ مو استان واقعی اوز بدون او نیست.” پس او دوباره اینجرنگ مو است، امیدوارم مثل همیشه شیرین، ملایم و بی گناه، و قهرمان یک ماجراجویی عجیب دیگر.

ترکیب رنگ موی بلوند بژ : درخورنگ مو است‌های بسیاری از خبرنگاران کوچک من برای «اطلاعات بیشتر درباره جادوگر» وجود داشت. به نظر می‌رسد که پیرمرد خوش‌حال، در اولین کتاب اوز، با وجود این واقعیت که صراحتاً خود را «یک فروتن» می‌دانست، دوستان زیادی پیدا بیبی لایت مو کرد. بچه ها شنیده پروتئین تراپی مو بودند که او چگونه با بالون به آسمان سوار کراتینه مو شد و همه منتظر پروتئین تراپی مو بودند تا دوباره پایین بیاید.

پس چه کاری می‌توانستم بکنم جز اینکه بگویم “بعد از آن چه اتفاقی برای جادوگر افتاد”؟ شما او را در این صفحات خواهید یافت، دقیقاً همان جادوگر فروتنی قبلی. یک چیزی پروتئین تراپی مو بود که بچه‌ها خورنگ مو استار آن پروتئین تراپی مو بودند که انجامش در این کتاب حاضر غیرممکن پروتئین تراپی مو بود: آنها از من خورنگ مو استند توتو، سگ سیاه کوچک دوروتی را که دوستان زیادی در بین خوانندگان من رنگ مو دارد.

معرفی کنم. اما وقتی شروع به خواندن درنگ مو استان کنید خواهید دید که توتو در کانزاس پروتئین تراپی مو بود در حالی که دوروتی در کالیفرنیا پروتئین تراپی مو بود و بنابراین مجبور کراتینه مو شد بدون او ماجراجویی خود را آغاز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در این کتاب دوروتی مجبور کراتینه مو شد به جای سگش بچه گربه اش را با خود ببرد. اما در کتاب بعدی اوز، اگر اجازه داشته باشم یکی بنویسم، قصد دارم اطلاعات خوبی در مورد تاریخچه بیشتر توتو بگویم.

  رنگ مو مش برای پوست سبزه

شاهزاده اوزما، که من او را به اندازه خوانندگانم دوست دارم، دوباره در این درنگ مو استان معرفی کراتینه مو شده رنگ مو است، و همچنین چندین نفر از دوستان قدیمی اوز. شما همچنین با جیم اسب تاکسی، نه خوکچه کوچک و یورکا، بچه گربه آشنا خواهید کراتینه مو شد. متاسفم که بچه گربه آنطور که باید رفتار نمی بیبی لایت مو کرد. اما شاید او به درستی تربیت نکراتینه مو شده رنگ مو است.

می بینید که دوروتی او را پیدا بیبی لایت مو کرد و هیچ کس نمی داند والدینش چه کسانی پروتئین تراپی مو بودند. عزیزان من معتقدم که من پرافتخارترین درنگ مو استان نویسی لایت و هایلایت مو هستم که تا به حال زندگی بیبی لایت مو کرده ام. زمانی که نامه های لطیف، محبت آمیز و جذابی را که تقریباً در هر نامه خوانندگان کوچکم برایم می آمد، می خواندم، بارها اشک غرور و شادی در چشمانم نشست.

خوشحال بیبی لایت مو کردنت، علاقه مند بیبی لایت مو کردنت، به دست آوردن دوستی و شاید عشق تو، از طریق درنگ مو استان هایم، به نظر من موفقیت بزرگی رنگ مو است که رئیس جمهور ایالات متحده کراتینه مو شدم. در واقع، من در این شرایط ترجیح می دهم قصه گوی شما باشم تا رئیس جمهور. بنابراین شما به من کمک بیبی لایت مو کردید تا آرزوی زندگی ام را برآورده کنم و من از شما عزیزان بیش از آن که بتوانم با کلمات بیان کنم سپاسگزارم.

ترکیب رنگ موی بلوند بژ : سعی می کنم به هر نامه خبرنگاران جوانم پاسخ دهم. با این حال گاهی اوقات نامه های زیادی وجود رنگ مو دارد که باید زمان کمی بگذرد تا پاسخ خود را دریافت کنید. اما دوستان صبور باشید، زیرا قطعاً جواب شما خواهد آمد و با نوشتن برای من، بیش از جبران وظیفه دلپذیر تهیه این کتابها را به من بدهید. علاوه بر این، من مفتخرم که تصدیق کنم که کتاب ها تا حدی متعلق به شما لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مو قهوه ای روشن طبیعی بدون دکلره

زیرا پیشنهادات شما اغلب من را در گفتن درنگ مو استان ها راهنمایی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که بدون کمک هوشمندانه و متفکر شما، نصف آن ها خوب نخواهد پروتئین تراپی مو بود. زلزله قطار از فریسکو خیلی دیر پروتئین تراپی مو بود. می‌بایست نیمه‌شب به سایدینگ هاگسون می‌رسید، اما ساعت پنج پروتئین تراپی مو بود و سحر خاکستری در شرق آغاز می‌کراتینه مو شد که قطار کوچک به آرامی به سمت آلونک روبازی که برای ایستگاه خانه خدمت می‌بیبی لایت مو کرد، حرکت بیبی لایت مو کرد.

با توقف، رهبر ارکستر با صدای بلند فریاد زد: “سایدینگ هاگسون!” یکدفعه دختر بچه ای از روی صندلی بلند کراتینه مو شد و به سمت در ماشین رفت، در یک دستش یک کیف حصیری و در دست دیگر قفس گرد پرنده ای که با روزنامه پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در حالی که یک چتر زیر بغلش گذاشته پروتئین تراپی مو بود. هادی به او کمک بیبی لایت مو کرد تا از ماشین خارج نانو کراتین مو شود.

سپس مهندس دوباره قطار خود را راه انداخت، به طوری که پف بیبی لایت مو کرد و ناله بیبی لایت مو کرد و به آرامی از مسیر دور کراتینه مو شد. دلیل تأخیر او این پروتئین تراپی مو بود که در تمام طول شب مواقعی وجود داشت که زمین جامد زیر او می لرزید و می لرزید و مهندس می ترسید که هر لحظه ممکن رنگ مو است ریل ها از هم جدا شوند و حادثه ای برای مسافرانش رخ دهد.

بنابراین او ماشین ها را به آرامی و با احتیاط حرکت بالیاژ مو داد. دختر کوچولو برای تماشا ایستاد تا قطار در اطراف یک پیچ ناپدید کراتینه مو شد. سپس برگشت تا ببیند کجرنگ مو است. آلونک در سایدینگ هاگسون به جز یک نیمکت چوبی قدیمی خالی پروتئین تراپی مو بود و چندان جذاب به نظر نمی رسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه