↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

سالن رنگ مو تهرانپارس

سالن رنگ مو تهرانپارس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت سالن رنگ مو تهرانپارس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با سالن رنگ مو تهرانپارس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

سالن رنگ مو تهرانپارس : اگر حتي گاه به گاه درمان كند موفق تلقي مي‌کراتینه مو شد. شرط می‌بندم که از میان افرادی که مقاله‌ام را خوانده‌اند و شروع به روزه گرفتن بیبی لایت مو کرده‌اند، عملاً همه سال‌ها در رنج پروتئین تراپی مو بوده‌اند و به پزشکان «عادی» فرصت نامحدودی بالیاژ مو داده‌اند تا روی آنها کار کنند.

رنگ مو : سن چهل و دو سالگی، در معرض سرماخوردگی و درد کراتینه مو شدید[صفحه 66]گلو تمام عمرم، آب مروارید مزمن سر و گلو، دو زمستان در رختخواب با برونشیت و آسم. سریع کامل نگرفت. آب مروارید من بسیار بهپروتئین تراپی مو بود یافته رنگ مو است. من احساس خوبی دارم و از زندگی بسیار بیشتر از قبل از روزه لذت می برم.” خانم مای برامبل، آلبا، پا.، RFD 70. یک روزه سی روزه، دیگری سه روزه. سجده عصبی بار اول، آپاندیسیت بار دوم. “شکایت اول تشخیص بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

سالن رنگ مو تهرانپارس

سالن رنگ مو تهرانپارس : دومی نه؛ چون من یک پرستار حرفه ای لایت و هایلایت مو هستم، خودم علائم را درک بیبی لایت مو کردم.” درمان کامل و دائمی. من هرگز عود ناراحتی عصبی نداشتم و از شکایت دیگر خوب لایت و هایلایت مو هستم. پنج سال از اولین روزه می گذرد. . نه روز برای اسکروفولا روزه گرفت. تشخیص بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. درمان کامل، دائمی از سال 1908. چهل و هفت سالگی. “پنج سال پیش حالم خراب کراتینه مو شد.

پزشکان هرگز نتوانستند به من بگویند که چه چیزی باعث ناراحتی من کراتینه مو شده رنگ مو است. من در طول روزه‌ام از نظر جسمی و ذهنی مشغول پروتئین تراپی مو بودم؛ روی اجاق آشپزی و بیرون از خانه کار می‌بیبی لایت مو کردم. احساس ضعف نمی‌بیبی لایت مو کردم.” جوزف ال. لوئیس، هتفیلد، آرک سه روز و سپس چهار روز روزه گرفتند. “در طول ده روز گذشته احساس بهتری نسبت به هر زمان دیگری در هفت سال گذشته داشته ایم.” مونرو بورن، بندر اسپانیا، ترینیبالیاژ مو داد. هفت روز در سه نوبت برای ناراحتی کبد روزه گرفت. “من توسط سه پزشک معالجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم.

  مدل رنگ مو فیس فریم دودی

فکر می کنم کاملاً درمان کراتینه مو شده ام[صفحه 67]از زمان درمان توسط پزشکان معمولی معاینه کراتینه مو شده اند.” سوابق روزه‌های دو نفر را ارسال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آقا و خانم A. آقای A. که به دلیل روماتیسم روزه گرفته‌اند، که باعث ناراحتی کلیه و مثانه از سال‌ها ایستادن و سوزش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. پنج روز و سپس چهار روز روزه گرفت و کاملاً شفا یافت. خانم A. نورالژی و ناشنوایی کاتارال. به طور کامل درمان کراتینه مو شده رنگ مو است. “پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که قرار گرفتن در معرض پیش نویس هیچ تاثیری بر او نرنگ مو دارد.

تا به حال با کمترین قرار گرفتن در معرض هوا سرد می نانو کراتین مو شود.” خانم چارلز اچ. ووسلر، نیوآرک، نیوجرسی “من با شما یا برنار مک فادن در توصیه نبیبی لایت مو کردن روزه برای سل موافق نیستم. مورد من توسط دکتر B. G——، نیوبرانزویک، نیوجرسی تشخیص بالیاژ مو داده کراتینه مو شد، من نوزده روز روزه گرفتم و به طور کامل درمان کراتینه مو شدم؛ هیچ آسیبی ندیدم و از آن زمان توسط یک پزشک معاینه کراتینه مو شدم.

وزن من 114 پوند رنگ مو است. اکنون و قبل از روزه ام 100 پوند وزن داشته رنگ مو است. یک جفت ریه داشته باشید.” در رابطه با جدول نتایج فوق باید تصریح بیبی لایت مو کرد که هیچ یک از موارد ذکر کراتینه مو شده در جای دیگر کتاب را شامل نمی نانو کراتین مو شود. این شامل برخی از حروف ارائه کراتینه مو شده در پیوست رنگ مو است، اما نه همه. بنابراین به نظر می رسد که بیش از 277 مورد روزه در این جلد ثبت کراتینه مو شده رنگ مو است.

  مدل رنگ مو دخترانه تیره

دلیل اینکه من نبیبی لایت مو کردم[صفحه 68]خلاصه در جدول تمام نامه هایی که دریافت بیبی لایت مو کرده ام این رنگ مو است که من می خورنگ مو استم فقط نامه هایی را که در پاسخ به یک سری سؤالات قطعی برای من فرستاده کراتینه مو شده رنگ مو است ارائه دهم تا از دریافت گزارش های نامطلوب و همچنین مطلوب مطمئن شوم. اخیراً یکی از پزشکان مشهور که سردبیر مجله سلامت رنگ مو است.

به کراتینه مو شدت با درمان روزه مخالفت بیبی لایت مو کرد و اظهار داشت که ما فقط موارد موفقیت آمیز را می شنویم و از شکست های فاجعه بار نمی شنویم. در پاسخ به این موضوع، به او نامه نوشتم و به او پیشنهاد بیبی لایت مو کردم که مجموعه سوالات من را در مجله خود منتشر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بدین ترتیب به خوانندگانش فرصتی بالیاژ مو دادم تا من را با موارد ناموفق آشنا کنند.

سالن رنگ مو تهرانپارس : با این حال، پزشک از انجام این کار خودداری بیبی لایت مو کرد. مرگ در روزه بحث های زیادی در روزنامه ها در مورد روزنامه های روزه من وجود داشت – بیشتر آنها طعنه آمیز پروتئین تراپی مو بود. گزنده ترین نظری که به یاد می آورم از جایی خارج از غرب پروتئین تراپی مو بود و به این صورت پروتئین تراپی مو بود: “مردی از سیاتل چهل روز به دلیل ناراحتی معده روزه گرفت. معده او دیگر او را آزار نمی دهد.

او مرده رنگ مو است.” من دست به کار کراتینه مو شدم تا از این قضیه مطلع شوم و حقایق را در صفحه 137 بیان می کنم. همچنین گزارشی از روزنامه دیلی تلگراف لندن دیدم مبنی بر اینکه مردی در جنوب مرده رنگ مو است.[صفحه 69]آفریقا در نتیجه تلاش برای “درمان” من. چند هزار نفر آن را امتحان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و زندگی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، نمی دانم. اما بستگان وحشت زده و نویسندگان روزنامه های مبتکر می دیدند.

  جدیدترین رنگ مو جدید

که مردم در مورد هر مردی مطلع می شوند. در مورد احتمال یا احتمال مرگ در روزه باید به یکی دو نکته اشاره کنم: اولاً، تعبالیاژ مو داد زیادی از بیماران همیشه در حال مرگ لایت و هایلایت مو هستند. اگر روزه یکی از آنها را نجات دهد حجت رنگ مو است. اینکه روزه نتواند همه آنها را نجات دهد دلیلی بر ضد روزه نیست. هیچ کس فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

سالن رنگ مو تهرانپارس : که این موضوع را علیه جراح یا پزشک خانواده اش مطرح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او گهگاه یک بیمار را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است. دوم، افراد ممکن رنگ مو است به دفعات بمیرند، بدون اینکه دلیلی بر ضد درمان باکراتینه مو شد. این ممکن رنگ مو است به سادگی یک نتیجه از طبقه ناامید کننده مردمی باکراتینه مو شد که آن را امتحان می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. پزشكي كه روش جديدي براي شفا داشت و فقط براي كساني كه ساير پزشكان آنها را رها كرده پروتئین تراپی مو بودند مجاز پروتئین تراپی مو بود از آن رنگ مو استفاده كند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه