↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو عروس جدید

انواع رنگ مو عروس جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو عروس جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو عروس جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو عروس جدید : و همچنین پولی. مرد پشمالو با احترام زیادی با او رفتار بیبی لایت مو کرد، زیرا او بسیار عجیب و غریب ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. جلیا جامب اکنون آمد تا بگوید که اوزما از پرنسس دوروتی می‌خواهد تا مهمانان دعوت کراتینه مو شده را در اتاق تاج و تخت پذیرایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. حاکم خودش مشغول دستور بالیاژ مو دادن آماده سازی جشن های فردا پروتئین تراپی مو بود، بنابراین آرزو بیبی لایت مو کرد دوستش به جای او عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : مرد پشمالو با اشتیاق گفت: “من آهنربای عشق را رها خواهم بیبی لایت مو کرد.” دوروتی آن را خواهد داشت. جادوگر گفت: “اما همه از قبل دوروتی را دوست تمام دکلره مو دارند.” “سپس دکمه روشن آن را داشته باکراتینه مو شد.” پسر فوراً گفت: “نخواه.” “پس من آن را به جادوگر خواهم بالیاژ مو داد، زیرا مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که شاهزاده خانم اوزمای دوست داشتنی به آن نیازی نرنگ مو دارد.” شاهزاده خانم با خنده گفت: “همه مردم من هم جادوگر را دوست تمام دکلره مو دارند.” “پس آهنربای عشق را بر دروازه‌های شهر زمردی آویزان خواهیم بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو عروس جدید

انواع رنگ مو عروس جدید : او پاسخ بالیاژ مو داد: «نه اعلیحضرت؛ خوشحالم». “زیرا دوست داشتنم برایم خرسند پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، و اگر دوروتی به من اهمیت نمی بالیاژ مو داد، نمی توانستم او را تا این سرزمین زیبای اوز همراهی کنم، یا فرمانروای مهربان آن را ملاقات کنم. حالا که اینجا لایت و هایلایت مو هستم، امیدوارم بمانم. و تبدیل کراتینه مو شدن به یکی از وفادارترین رعایای اعلیحضرت.” در کاخ سلطنتی OZ در کاخ سلطنتی OZ او گفت: «اما در اوز ما را تنها به خاطر خودمان و به خاطر مهربانی با یکدیگر و کارهای خوبمان دوست تمام دکلره مو دارند.

تا هر که از دروازه‌ها وارد نانو کراتین مو شود یا از آن خارج نانو کراتین مو شود محبوب و محبت نانو کراتین مو شود.” مرد پشمالو گفت: «این ایده خوبی رنگ مو است. “من با کمال میل با آن موافقم.” آنهایی که جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند اکنون برای شام، که ممکن رنگ مو است تصور کنید یک امر بزرگ پروتئین تراپی مو بود، رفتند. و پس از آن اوزما از جادوگر خورنگ مو است تا نمایشگاهی از جادوی خود به آنها ارائه دهد.

  رنگ مو مش زیتونی روشن

جادوگر هشت خوکچه سفید کوچک را از جیب داخلی بیرون آورد و روی میز گذاشت. یکی مثل یک دلقک لباس می پوشید و کارهای خنده دار انجام می بالیاژ مو داد و بقیه از روی قاشق ها و ظروف می پریدند و مانند اسب های مسابقه دور میز می دویدند و چشمه های دستی می چرخیدند و آنقدر شیک و سرگرم کننده پروتئین تراپی مو بودند که شرکت را در یک غرش شاد نگه می داشتند.

خنده جادوگر به این حیوانات خانگی آموزش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود تا کارهای عجیب و غریب زیادی انجام دهند، و آنها آنقدر کوچک و حیله گر و نرم پروتئین تراپی مو بودند که پلی کروم دوست داشت وقتی از نزدیک محل زندگی خود می گذرند آنها را بلند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و طوری آنها را نوازش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که گویی بچه گربه لایت و هایلایت مو هستند. دیر وقت پروتئین تراپی مو بود که سرگرمی تمام کراتینه مو شد و از هم جدا کراتینه مو شدند تا به اتاقشان بروند.

تصویر در دسترس نیست اوزما گفت: “فردا میهمانان دعوت کراتینه مو شده من خواهند آمد و در میان آنها افراد جالب و کنجکاو را خواهید دید، به شما قول می دهم. روز بعد تولد من رنگ مو است و جشن ها در فضای سبز گسترده برگزار می نانو کراتین مو شود. درست بیرون دروازه های شهر، جایی که همه مردم من می توانند بدون ازدحام جمع شوند.» دوروتی با نگرانی گفت: امیدوارم مترسک دیر نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو عروس جدید : اوزما پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، او مطمئناً فردا برمی گردد.” او می‌خورنگ مو است کاه جدیدی برای خودش پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین به کشور مونچکین رفت، جایی که کاه فراوان رنگ مو است. با این کار شاهزاده خانم شب بخیر به مهمانانش گفت و به اتاق خودش رفت. دوروتی از مهمانان پذیرایی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند صبح روز بعد صبحانه دوروتی در اتاق نشیمن زیبای خودش سرو کراتینه مو شد.

  رنگ مو چتری

و او فرستاد تا از پولی و مرد پشمالو دعوت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به او و باتن برایت در غذا بپیوندند. آنها با خوشحالی آمدند و توتو نیز با آنها صبحانه خورد، به طوری که مهمانی کوچکی که با هم به اوز سفر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، یک بار دیگر جمع کراتینه مو شد. به محض اینکه غذا خوردنشان تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، صدای انفجار بسیاری از شیپورهای دوردست و صدای یک گروه برنجی را که موسیقی رزمی می نواخت، شنیدند.

پس همه به بالکن رفتند. این در جلوی کاخ پروتئین تراپی مو بود و مشرف به خیابان‌های شهر پروتئین تراپی مو بود و از دیواری که در محوطه کاخ بسته پروتئین تراپی مو بود بالاتر پروتئین تراپی مو بود. آنها دیدند که گروهی از نوازندگان در حال نزدیک کراتینه مو شدن به خیابان پروتئین تراپی مو بودند که تا آنجا که می توانستند سخت و با صدای بلند می نواختند، در حالی که مردم شهر زمرد در پیاده روها ازدحام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و چنان هوس انگیز تشویق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که تقریباً صدای طبل و بوق را غرق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

تصویر در دسترس نیست دوروتی نگاه بیبی لایت مو کرد تا ببیند آن‌ها چه چیزی را تشویق می‌کنند و متوجه کراتینه مو شد که پشت گروه، مترسک معروفی رنگ مو است که با افتخار بر پشت اسب اره‌ای چوبی سوار می‌نانو کراتین مو شود که تقریباً به همان زیبایی در خیابان می‌چرخد که گویی از گوشت ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. سم‌های آن، یا بهتر رنگ مو است بگوییم انتهای پاهای چوبی‌اش، با صفحاتی از طلای جامد پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو فانتزی دخترانه بدون دکلره

و زینی که به بدنه‌ی چوبی بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به‌خوبی گلدوزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با نگین‌های پر زرق و برق می‌درخشید. هنگامی که به قصر رسید مترسک به بالا نگاه بیبی لایت مو کرد و دوروتی را دید و بلافاصله کلاه بلند خود را به نشانه سلام به سمت او تکان بالیاژ مو داد. او تا جلوی در رفت و پیاده کراتینه مو شد و گروه از نواختن دست کشیدند و رفتند و انبوه مردم به خانه های خود بازگشتند.

زمانی که دوروتی و دوستانش دوباره وارد اتاق او کراتینه مو شدند مترسک آنجا پروتئین تراپی مو بود و دختر را از صمیم قلب در آغوش گرفت و با دستان له کراتینه مو شده خودش که دستکش های سفید پر از نی پروتئین تراپی مو بود، دست بقیه را فشرد. مرد پشمالو، باتن-برایت، و پلی کروم به کراتینه مو شدت به این فرد مشهور خیره کراتینه مو شدند.

انواع رنگ مو عروس جدید : کسی که به عنوان محبوب ترین و محبوب ترین مرد در کل سرزمین اوز شناخته می کراتینه مو شد. “چرا، صورتت تازه رنگ کراتینه مو شده رنگ مو است!” وقتی اولین سلام ها تمام کراتینه مو شد، دوروتی فریاد زد. مترسک با خوشرویی پاسخ بالیاژ مو داد: “کشاورز مونچکین که اولین بار مرا ساخت، کمی آن را لمس بیبی لایت مو کردم.” “می دانی که رنگ صورتم کمی خاکستری و پژمرده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و رنگ یک سر دهانم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

بنابراین نمی توانستم کاملا صاف صحبت کنم. اکنون دوباره احساس می کنم خودم لایت و هایلایت مو هستم، و می توانم بدون عفت بگویم که من بدن با دوست‌داشتنی‌ترین کاه جو در تمام اوز پر کراتینه مو شده رنگ مو است.” به سینه‌اش فشار بالیاژ مو داد. “می شنوی چرت و پرت بیبی لایت مو کردنم؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. دوروتی گفت: بله. “صدات خوبه.” باتن-برایت به طرز شگفت انگیزی توسط مرد کاهی جذب کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه