نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مشکی با مش قرمز

رنگ مو مشکی با مش قرمز | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مشکی با مش قرمز را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مشکی با مش قرمز را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مشکی با مش قرمز : اما افسوس! همانطور که گفتم، “انسان پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خدا خلع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” حدود شش ماه پس از بازگشت ما به سنت جیمز، ما از مرگ کنتس د لا هوسی شنیدیم که تنها دو ماه پس از ترک سنت مارتینویل رخ بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : انجام کراتینه مو شد؛ و روز یکشنبه کلاهی که با گل رز و روبان تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در کلیسای سنت مارتین، بر روی زیباترین سر جهان ظاهر کراتینه مو شد. یکشنبه بعد می‌توانستید به تعبالیاژ مو داد کلاه‌هایی که کلاه‌ساز وقت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود بسازد، و قبل از پایان ماه، همه زنان در سنت مارتینویل کلاه‌های نخل بر سر داشتند. امروز معتدل‌ها آنها را با قیمت شگفت‌انگیز بیست و پنج دلار تجهیز می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو مشکی با مش قرمز

رنگ مو مشکی با مش قرمز : جیغ زده پروتئین تراپی مو بود، و فوراً شلوغی و ازدحام زیادی به راه افتاد. اما ده دقیقه بعد بیوه کوچولو، کلاهی که در دست داشت، وارد خانه سازنده آن کراتینه مو شد و با سفارش کلاهی برای رنگ مو استفاده خود، زن را متحیر بیبی لایت مو کرد و قول بالیاژ مو داد در صورت رضایت او، پنج دلار دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قرار پروتئین تراپی مو بود نخل به بهترین نوارهای ممکن تقسیم نانو کراتین مو شود و به شکلی که مادام تونتون ارائه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، آبکاری نانو کراتین مو شود.

  انواع رنگ مو زنانه با اسم

اما مال ما، به لطف گل ها و روبان های آلیکس، فقط ده دلار قیمت رنگ مو دارد. کلیسا شلوغ پروتئین تراپی مو بود. این مراسم که توسط یک کشیش پیر نزدیک به صد ساله انجام کراتینه مو شد، با علاقه شنیده کراتینه مو شد. اما چیزی که مرا شگفت زده بیبی لایت مو کرد این پروتئین تراپی مو بود که دیدم جمعیت در مقابل درب کلیسا ایستادند و زنان در حال بوسیدن پروتئین تراپی مو بودند. برای شنیدن خنده و گپ و انتقاد در درب این مکان مقدس به گونه ای که انگار میدان عمومی رنگ مو است.

نارضایتی را که ابروهای پدرم را گره می زد و هوسی که از پله های کلیسا پایین می آمد را درک می بیبی لایت مو کردم. تونتون دید و نزد ما آمد – خیلی سرحال، خیلی جوان، او در واقع ملکه زیبایی و مد پروتئین تراپی مو بود. از هیچ، تونتون می توانست معجزه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. لباس امروز او کامایو پروتئین تراپی مو بود که الگوی آن دسته‌هایی از توت فرنگی پروتئین تراپی مو بود – همان لباس‌های ما. اما چگونه او اینقدر متفاوت به نظر می رسید؟ و کلاهش!

این یک شگفتی جدید از اختراع او پروتئین تراپی مو بود. او کلاه نمدی مردی را برداشته پروتئین تراپی مو بود و کاملاً آن را با پرهای پرنده کاردینال پوشانده پروتئین تراپی مو بود، بدون زیور دیگری جز یک دسته روبان سفید در جلو و دو طناب بلند از ابریشم سفید که تا کمر می افتاد. این اولین کلاهی پروتئین تراپی مو بود که دیدم، اما آخرین کلاهی نپروتئین تراپی مو بود. با یک چرخش دست کوچکش می‌توانست تمام جمعیت زنان سنت مارتینویل را هر طور که می‌خواهد بروند.

  رنگ موی عسلی مش استخوانی

قبل از اینکه سنت مارتینویل را ترک کنیم، این شانس را داشتیم که بیش از پنجاه کلاه پوشیده از پرهای طاووس، غازها و حتی مرغ دریایی را تحسین کنیم، و – باید اعتراف کنیم؟ – وقتی به خانه رسیدیم، همه دوستان شکارچی خود را به خدمت گرفتیم. کاردینال‌های بی‌گناه زیادی برای ما بیاورند و سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند از ما کلاه بسازند. اما آنها کمترین شباهتی به بیوه های زیبا نداشتند.

رنگ مو مشکی با مش قرمز : روز یکشنبه نیز روزی پروتئین تراپی مو بود که برای بازدید قرار می گرفت. از آنجایی که از قبل لباس پوشیده پروتئین تراپی مو بودم، رفتن به دیدن دوستان بسیار آسان پروتئین تراپی مو بود… در میان بازدیدکنندگان جدید، سنت مارک داربی پروتئین تراپی مو بود – نامزد کنستانس دو بلان کوچک، سیزده ساله. او آمد تا چهارشنبه آینده ما را به یک پیک نیک دعوت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با تاسف فریاد زدم: «آه، همان روزی که بابا ما را برای رفتن به شهر اوپلوساس انتخاب بیبی لایت مو کرد!» … از زمانی که به سنت مارتینویل رسیدیم.

به سختی بابا را ندیده پروتئین تراپی مو بودیم. او هر روز صبح زود می رفت و عصر دیر برمی گشت و از زمین هایی که در روز خریده پروتئین تراپی مو بود می گفت. آرزوی او این پروتئین تراپی مو بود که برای ثبت نام آنها به اوپلوساس برود… امروز کل شهر اوپلوساس متعلق به وارثان اوست. اما آن وارثان، با بی‌توجهی کریول و ترس از خرج بیبی لایت مو کردن یک دلار، اجازه می‌دهند غریبه‌ها از تصاحب زمین‌های زیبایی که اجبالیاژ مو دادشان برای هدفی بسیار متفاوت به دست آورده، لذت ببرند.

  رنگ موی ماهاگونی روشن چه رنگی است

شرم بر همه آنها! تصمیم گرفته کراتینه مو شد که پدر در سفرش به اوپلوساس ما را با بارونس ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او گفت: “و آماده باشید که دوشنبه آینده به سمت خانه حرکت کنید.” شانزدهم توپ. عصر قبل از توپ، ما را ناامید بیبی لایت مو کرد. باران خوب شروع به باریدن بیبی لایت مو کرد. اما سلست آمد تا به ما اطمینان دهد که در سنت مارتینویل طوفان هرگز جلوی توپ را نگرفته رنگ مو است، و اگر باید با قایق رفت، باز هم باید برود. بعداً هوا بهتر کراتینه مو شد و چند آقای جوان به دیدار ما آمدند.

شوال، شامی خواهد پروتئین تراپی مو بود؟” از بارونس داماد آینده اش پرسید. – “آه، خوب! برای من شام بهترین بخش ماجررنگ مو است.” افسوس! مرد پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند صبح روز بعد او در رختخواب پروتئین تراپی مو بود و به کراتینه مو شدت از گلویش رنج می برد. او گفت: «امروز عصر برای من نه شام ​​و نه توپ. “کنتس د لا هوسی امروز عصر از شما و سلست مراقبت خواهد بیبی لایت مو کرد.”… بالاخره سرویس های بهداشتی ما کامل کراتینه مو شد …. وقتی مادام دولا هوسی در را باز بیبی لایت مو کرد و ما را دید.

رنگ مو مشکی با مش قرمز : به جای نزدیک کراتینه مو شدن، ناگهان با دستان تشنجی به هم گره خورده و با چشمانی گشاد کراتینه مو شده و رنگ پریدگی و ظاهری مبهوت کننده که هرگز فراموش نمی کنم ایستاد. می خورنگ مو استم حرف بزنم که به سمت سوزان دوید و بازویش را گرفت. “فرزند! برای ترحم جواب من را بده! آن لباس – این جواهرات، از کجا آمده رنگ مو است؟” “خانم!” خواهرم با عصبانیت سریع گفت. “فرانسوا!” کنتس فریاد زد: “تو به من جواب خواهی بالیاژ مو داد.

  انواع رنگ مو عسلی

گوش کن. آخرین باری که کنتس اورلی دو موراینویل را شش سال پیش در پذیرایی ملکه ماری آنتوانت دیدم و او لباسی دقیقاً شبیه لباس سوزان پوشیده پروتئین تراپی مو بود. فرزندم، به احساسات من متاسفم و به من بگو آن توالت را از کجا خریدی.” من تقریباً به اندازه او متاثر کراتینه مو شده پاسخ بالیاژ مو دادم: “ما آن را نخریدیم، خانم. این لباس ها را مادام کارپنتیر به ما بالیاژ مو داده رنگ مو است.” “با توجه!

رنگ مو مشکی با مش قرمز : آیا می دانید قیمت این چیزها؟” “بله، و علاوه بر این، مادام دو کلوزل به ما گفته رنگ مو است.” “و تو به من می گویی که یک زن فقیر، همسر یک باغبان، این هدایا را برایت درست بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. اوه! من باید این مادام کارپنتیر را ببینم. او باید آلیکس را می شناخت. و چه کسی می داند – اوه، بله، بله! من باید خودم بروم و او را ببین.” با خود گفتم: «و من باید به او هکراتینه مو شدار دهم.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱