↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش زیتونی روشن

رنگ مو مش زیتونی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش زیتونی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش زیتونی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو مش زیتونی روشن : زیرا می‌توانست ببیند که مردم کوچک بیشتر از سی و هفت مرد آبجو دم می‌کنند. بنابراین! چرا، غول دوست رنگ مو دارد خودش آن را ببیند.

رنگ مو : خیلی زود دومین خوک کوچک آمد. “آها!” غول بزرگ و بدجنس می گوید: «من در این روزها برای شام خودم فقط یک خوک کوچک مثل تو می خورنگ مو استم. پس ممکن رنگ مو است همین الان با من بیای.» خوک با جثه متوسط ​​با صدای متوسطش گفت: «اوه، رنگ مو استاد اوگر، مرا برای شام خود نبر. یک خوک بزرگتر از من در حال حاضر وجود رنگ مو دارد. فقط منتظرش باش.» خوب، غول راضی پروتئین تراپی مو بود که این کار را انجام دهد.

رنگ مو مش زیتونی روشن

رنگ مو مش زیتونی روشن : پس ممکن رنگ مو است همین الان با من بیای.» کوچک‌ترین خوک‌های کوچک با کوچک‌ترین صدا جیغ جیغ بیبی لایت مو کرد: «اوه، رنگ مو استاد اوگر، من را نخور! یک خوک بزرگتر از من وجود رنگ مو دارد، و او در حال حاضر همراه خواهد پروتئین تراپی مو بود.” بنابراین غول‌خوار کوچک‌ترین خوک‌های کوچک را رها بیبی لایت مو کرد، زیرا اگر می‌توانست آن را به دست بیاورد ترجیح می‌دهد خوک بزرگ‌تری داشته باکراتینه مو شد.

پس منتظر ماند و مطمئناً بزرگ‌ترین خوک‌های کوچک آمد. غول بزرگ شریر می گوید: «و حالا دیگر منتظر نخواهم ماند، زیرا تو فقط خوکی لایت و هایلایت مو هستی که من برای شام می خواهم، و بنابراین می توانی همراه من راهپیمایی کنی.» اما می توانم به شما بگویم بزرگترین خوک کوچک در مورد او هوشیار پروتئین تراپی مو بود. او می گوید: «اوه، خیلی خوب. «اگر من کفشی باشم که مناسب باکراتینه مو شد، شکار دیگری فایده ای نرنگ مو دارد.

فقط، آیا یک سیب برشته دارید که وقتی پختم در دهانم بگذارید؟ زیرا هیچ کس نشنیده پروتئین تراپی مو بود که خوک کوچکی روی میز آورده نانو کراتین مو شود بدون اینکه سیب کبابی در دهانش باکراتینه مو شد. خیر؛ غول پیکر سیب برشته ای نداشت. عزیز، عزیز! حیف بزرگ پروتئین تراپی مو بود اگر کمی صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بزرگ‌ترین خوک‌های کوچک به خانه می‌دوید و یکی را می‌آورد، و آن‌وقت همه چیز همانطور که باید پیش می‌رفت. بله، غول به این راضی پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی قرمز شرابی

پس خوک کوچولو دوید و غول روی سنگی نشست و منتظرش ماند. خوب، او صبر بیبی لایت مو کرد و صبر بیبی لایت مو کرد و صبر بیبی لایت مو کرد و صبر بیبی لایت مو کرد، اما یک تار مو از خوک کوچک آن روز را ندید، همانطور که می توانید حدس بزنید بدون اینکه من به شما بگویم. و تامی پیفوس به من می گوید که غول بزرگ و شرور تنها کسی نیست که بدون خوک یا سیب کباب رفته رنگ مو است، زیرا وقتی می تواند یکی را بگیرد بدون دیگری آن را نمی گیرد.

با سه خوک کوچک در جنگلی ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، جایی که آنها برای جمع آوری بلوط به آنجا رفته پروتئین تراپی مو بودند. 246خروس و مرغ خالدار و دریک سیاه و غاز خاکستری پیری که تخم‌هایش را زیر انبار گذاشته پروتئین تراپی مو بود و هرگز به دنیای آن سوی دروازه باغ نرفته پروتئین تراپی مو بود، می‌گوید: «و حالا شاید بدوید. به دنیا و در میان غول ها دیگر. آیا بلوط به اندازه کافی خوب در خانه وجود نرنگ مو دارد؟» شاید وجود داشته باکراتینه مو شد.

رنگ مو مش زیتونی روشن : اما این چیزی نپروتئین تراپی مو بود که سه خوک کوچک فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کوچکترین از سه خوک کوچک گفت: “ببین، حالا اگر کسی از آب بترسد، هرگز ماهی نمی گیرد. من برای اولین بار به جنگل می روم تا چند بلوط بیاورم.» بنابراین به جنگل رفت و در آنجا همه بلوط هایی را که می خورنگ مو است پیدا بیبی لایت مو کرد. اما در راه خانه، چه کسی را باید ببیند جز غول بزرگ و شرور. “آها!” غول می گوید: “و این تو لایت و هایلایت مو هستی؟” اوه، بله، هیچ کس دیگری نپروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو بدون دکلره روشن

اما آیا غول‌پیکر با سه نفر روبرو کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در جنگل‌های آنطرف ولگردی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند؟ نه، غول در آن روز هیچ کس را در جنگل ندیده پروتئین تراپی مو بود. کوچک‌ترین خوک کوچک می‌گوید: «عزیزم، عزیزم، اما حیف رنگ مو است، زیرا آن سه نفر سه دزد شرور پروتئین تراپی مو بودند، و یک کیسه غذای پر از پول را در آن سوراخ در درخت آن طرف پنهان بیبی لایت مو کرده‌اند.» می توانید حدس بزنید که غول چگونه با این حرف گوش هایش را تیز بیبی لایت مو کرد.

چگونه آنقدر خیره کراتینه مو شد که چشمانش به اندازه نعلبکی بزرگ کراتینه مو شد. او به کوچکترین خوک کوچک گفت: «فقط صبر کن، و من یک دقیقه دیگر دوباره پایین خواهم آمد.» بنابراین او ژاکت خود را به یک طرف و بالای درختی که از آن بالا رفت، گذاشت، زیرا می‌خورنگ مو است آن کیسه پول را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و قصد داشت آن را داشته باکراتینه مو شد. “آیا سوراخ را پیدا بیبی لایت مو کردی؟” می گوید کوچکترین خوک کوچک. آره؛ غول پیکر سوراخ را پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مش زیتونی روشن : و آیا پول را پیدا می کنید؟” می گوید کوچکترین خوک کوچک. خیر؛ غول نمی توانست پولی پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کوچک‌ترین خوک‌ها می‌گوید: «پس خداحافظ.» و به خانه رفت و غول‌آهنگ را رها بیبی لایت مو کرد تا هر طور که می‌خورنگ مو است دوباره از درخت بالا برود. خروس، مرغ خالدار، دریک سیاه و غاز خاکستری می‌گوید: «و حالا، حداقل، دیگر به جنگل نخواهی رفت». اوه، خوب، هنوز نمی کراتینه مو شد گفت که سه خوک کوچک چه کار می کنند.

  رنگ موی دودی صورتی با دکلره

آنها باید منتظر بمانند و ببینند. یک روز این خوک کوچک قد متوسط ​​پروتئین تراپی مو بود که به جنگل می رفت، زیرا او نیز به فکر مزه بیبی لایت مو کردن بلوط های آنجا پروتئین تراپی مو بود. بنابراین، خوک کوچک متوسط ​​به جنگل رفت و تمام بلوط‌هایی که می‌خورنگ مو است را در آنجا داشت. اما توسط غول آمد. “آها!” او می گوید. “اکنون من شما را به طور قطعی و مطمئن دارم.” 247غول به خاطر پولی که معتقد رنگ مو است آنجرنگ مو است از درخت بالا می رود.

رنگ مو مش زیتونی روشن : خوک کوچک با جثه متوسط ​​ایستاده پروتئین تراپی مو بود و با تمام توان و قدرت به صخره بزرگی که درست روبرویش پروتئین تراپی مو بود نگاه بیبی لایت مو کرد. او می گوید: “الان قرار نیست با من صحبت نانو کراتین مو شود یا مزاحم نانو کراتین مو شود! این یک آهنگ زیبا پروتئین تراپی مو بود، مطمئن باشید! و چرا نباید با خوک سایز متوسط ​​صحبت بیبی لایت مو کرد؟ این چیزی پروتئین تراپی مو بود که غول دوست داشت بداند. آه، خوک کوچک متوسط ​​به آنچه در زیر صخره بزرگ آن طرف می‌گذرد نگاه می‌بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه