↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره

انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره : اما اهمیتی نمی‌بالیاژ مو داد که حباب‌ها را سوار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بابا نوئل تصمیم گرفت بعد برود. او از مهمان نوازی اوزما تشکر بیبی لایت مو کرد و برای او آرزوی خوشبختی بیبی لایت مو کرد. سپس جادوگر یک حباب در اطراف بدن کوچک چاق خود و حباب های کوچکتر در اطراف هر یک از و خود منفجر بیبی لایت مو کرد. هنگامی که دوست مهربان و سخاوتمند کودکان به هوا می‌رفت، همه مردم با صدای بلند تشویق می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : زیرا بابا نوئل را بسیار دوست داشتند. و مرد کوچولو صدای آنها را از دیوارهای حباب شنید و در مقابل دستانش را در حالی که به آنها لبخند می زد تکان بالیاژ مو داد. گروه در حالی که همه حباب را تماشا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند شجاعانه نواختند تا اینکه کاملاً از دید خارج کراتینه مو شد. “تو چطور، پولی؟” دوروتی از دوستش پرسید. “آیا شما هم از حباب می ترسید؟” پلی کروم با خندان پاسخ بالیاژ مو داد: «نه. “اما بابانوئل قول بالیاژ مو داد که با پدرم در هنگام عبور از آسمان صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره

انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره : و آخرین باری که دکمه-برایت را دیدند او هنوز در وسط کره ی درخشان نشسته پروتئین تراپی مو بود و کلاه ملوانی خود را برای کسانی که پایین پروتئین تراپی مو بودند تکان می بالیاژ مو داد. “آیا سوار حباب خواهی کراتینه مو شد یا من تو و توتو را با کمربند جادویی به خانه می فرستم؟” پرنسس از دوروتی پرسید. دخترک پاسخ بالیاژ مو داد: “حدس بزنید من از کمربند رنگ مو استفاده خواهم بیبی لایت مو کرد.” “من به نوعی “از آن حباب ها می ترسم.” “کمان وای!” توتو با تایید گفت. او عاشق پارس بیبی لایت مو کردن حباب‌ها پروتئین تراپی مو بود که حباب‌ها دور می‌کراتینه مو شدند.

  مدل رنگ مو کیوت

پس شاید از راه آسان تری به خانه برسم.” در واقع، خدمتکار کوچک به ندرت این سخنرانی را انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که درخشش ناگهانی فضا را پر بیبی لایت مو کرد، و در حالی که مردم با تعجب به آن نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، انتهای یک رنگین کمان زیبا به آرامی روی سکو نشست. دختر رنگین کمان با گریه ای شاد از روی صندلی خود بلند کراتینه مو شد و در امتبالیاژ مو داد منحنی کمان رقصید و به تدریج به سمت بالا سوار کراتینه مو شد.

در حالی که چین های لباس ژولیده اش مانند ابر دور او می چرخیدند و با رنگ های خود رنگین کمان ترکیب می کراتینه مو شدند. “خداحافظ، اوزما! خداحافظ، دوروتی!” “خداحافظ، اوزما! خداحافظ، دوروتی!” “خداحافظ، اوزما! خداحافظ، دوروتی!” صدایی گریه بیبی لایت مو کرد که می دانستند متعلق به پلی کروم رنگ مو است. اما حالا شکل دختر کوچولو کاملاً در رنگین کمان ذوب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و چشمان آنها دیگر نمی توانست او را ببیند.

ناگهان انتهای رنگین کمان بلند کراتینه مو شد و رنگ های آن به آرامی مانند مه در برابر نسیم محو کراتینه مو شد. دوروتی آه عمیقی کشید و به اوزما برگشت. او گفت: “متأسفم که پولی را از دست بالیاژ مو دادم.” اما من حدس می‌زنم که او با پدرش بهتر باکراتینه مو شد، زیرا حتی سرزمین اوز نیز نمی‌تواند مانند خانه یک پری ابری باکراتینه مو شد. شاهزاده خانم پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، در واقع.” اما برای مدت کوتاهی شناختن برای ما لذت بخش پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

  بهترین رنگ مو برای خانم های باردار

چه کسی می داند؟ – شاید روزی دوباره دختر رنگین کمان را ملاقات کنیم. سرگرمی که اکنون به پایان رسیده پروتئین تراپی مو بود، همه غرفه را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دوباره صفوف همجنس گرایان خود را به شهر زمرد بازگشتند. از همراهان اخیر دوروتی در سفر فقط توتو و مرد پشمالو باقی ماندند و اوزما تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود به دومی اجازه دهد حداقل برای مدتی در اوز زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر او صادق و ررنگ مو است پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره : قول بالیاژ مو داد که او را همیشه در آنجا زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و مرد پشمالو مشتاق به دست آوردن این پاداش پروتئین تراپی مو بود. آنها یک شام خوب و آرام را با هم صرف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و یک شب دلپذیر را با مترسک، چوب‌دار حلبی، تیک‌توک و مرغ زرد برای همراهی سپری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. وقتی دوروتی به آنها شب بخیر گفت، همزمان همه آنها را بوسید. زیرا اوزما قبول بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که در حالی که دوروتی خواب پروتئین تراپی مو بود.

او و توتو را با رنگ مو استفاده از کمربند جادویی به تخت کوچک خودش در مزرعه کانزاس ببرند و دخترک خندید و فکر می‌بیبی لایت مو کرد که عمو هنری و عمه ام چقدر متحیر می‌شوند. صبح روز بعد با آنها صبحانه بخوریم. دوروتی از اینکه ماجراجویی بسیار دلپذیری داشت و کمی خسته از صحنه های شلوغ روز، توتو را در آغوشش گرفت و روی تخت زیبای سفید اتاقش در کاخ سلطنتی اوزما دراز کشید.

در حال حاضر او کاملاً خوابیده پروتئین تراپی مو بود. در پیشگفتار «دوروثی و جادوگر در اوز» گفتم می‌خواهم درنگ مو استان‌هایی بنویسم که درنگ مو استان «اُز» نیستند، زیرا فکر می‌بیبی لایت مو کردم به اندازه کافی درباره اوز نوشته‌ام. اما از زمانی که آن جلد منتشر کراتینه مو شد من نسبتاً مملو از نامه‌های کودکانی پروتئین تراپی مو بودم که از من درخورنگ مو است می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند «درباره دوروتی بیشتر بنویسم» و «درباره اوز» بیشتر بنویسم.

  مدل رنگ موی بلوند دخترانه

و از آنجایی که من فقط برای خوشحال بیبی لایت مو کردن بچه‌ها می‌نویسم، سعی خواهم بیبی لایت مو کرد به خورنگ مو استه‌های آنها احترام بگذارم. چند شخصیت جدید در این کتاب وجود تمام دکلره مو دارند که باید عشق شما را جلب کنند. من خودم به مرد پشمالو خیلی علاقه دارم و فکر می کنم شما هم او را دوست خواهید داشت. در مورد دختر رنگین کمان کوچولوی احمق، به نظر می رسد.

انواع رنگ مو عسلی بدون دکلره : که آنها عنصر جدیدی از سرگرمی را در درنگ مو استان های اوز آورده اند، و من خوشحالم که آنها را کشف بیبی لایت مو کردم. با این حال، مشتاقم که بنویسید و به من بگویید که چگونه آنها را دوست دارید. از زمانی که این کتاب نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است، اخبار بسیار قابل توجهی از سرزمین اوز دریافت بیبی لایت مو کرده ام که بسیار مرا شگفت زده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

معتقدم با شنیدن آن شما را نیز متحیر خواهد بیبی لایت مو کرد، عزیزان من. اما این یک درنگ مو استان طولانی و هیجان انگیز رنگ مو است که باید آن را برای کتاب دیگری ذخیره بیبی لایت مو کرد – و شاید آن کتاب آخرین درنگ مو استانی باکراتینه مو شد که در مورد سرزمین اوز گفته می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه