↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو کرم کاهی

انواع رنگ مو کرم کاهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو کرم کاهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو کرم کاهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو کرم کاهی : در دفاتر در تمام شهرهای بزرگ شرقی می‌توانید اطلاعات دقیقی در مورد قایق‌ها و قطارها به دست آورید و می‌توانید برای سفرهای جانبی بلیط تهیه کنید. برخی از دفاتر شرقی را به دلیل رنگ مو استخدام کارمندان بومی در رسیدگی به پست بی احتیاطی دیدم، اما این امر کلی نپروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : دو بادیه نشین از جلو به شما کمک می کنند در حالی که یک شیخ برنگ مو استانی قرار رنگ مو است شما را از عقب هل دهد. در مورد من، بادیه نشینان کار بسیار آسانی داشتند، در حالی که شیخ از سینوکور لذت می برد. ارتفاع سنگ ها حدود یک گز رنگ مو است و تنها سختی صعود در راهروی رنگ مو است که باید برای پوشاندن این سنگ ها ساخته نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو کرم کاهی

انواع رنگ مو کرم کاهی : به گفته فلیندرز-پتری، درنگ مو استان هرودوت مبنی بر اینکه زمانی صد هزار مرد در این هرم کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، قابل قبول رنگ مو است، زیرا این ماه‌ها در زمان طغیان رود نیل، زمانی که هیچ کار صحرایی برای اشغال زمان آنها وجود نداشت، قابل قبول رنگ مو است. صعود به هرم برای هر فردی که شرایط بدنی خوبی رنگ مو دارد و به کار ژیمنرنگ مو استیک عادت رنگ مو دارد کار آسانی رنگ مو است.

صعود در گوشه شمال شرقی هرم انجام می‌نانو کراتین مو شود و نابرابری‌های موجود در صفحات بزرگ سنگ آهکی که فرد را قادر می‌سازد جای پایی داشته باکراتینه مو شد، کمک زیادی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در صعود به سمت بالا دو رنگ مو استراحت انجام کراتینه مو شد، اما بدون رنگ مو استراحت پایین آمدیم و کل سفر را در حدود پانزده دقیقه طی بیبی لایت مو کردیم. منظره قله فوق العاده رنگ مو است. در دو طرف، جنوب و غرب، صحرای شنی ترسیم کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو مجلسی عروسی

که تنها توسط گروه‌های اهرام ابوصیر، ساکارا و داشهور شکسته کراتینه مو شده رنگ مو است که محدوده شهر برنگ مو استانی ممفیس را مشخص می‌کنند. یک گردشگر معمولی کنجکاوی بیشتری در مورد ابوالهول نسبت به اهرام رنگ مو دارد و در اینجا واقعیت ناامید کننده نیست. شکل چشمگیر این یک شیر سنگی دراز کشیده صد و[164]هشتاد و هفت فوت طول و شصت و شش فوت بلندی، با سر مردی پر از قدرت و غرور.

بینی از بین رفته رنگ مو است و صورت به کراتینه مو شدت زخمی کراتینه مو شده رنگ مو است، اما در اینجا صورت معمولی مصری رنگ مو است، با حالت چشم ها و سر برازنده. سفر به مقبره‌های صخره‌ای ساکارا و مکان ممفیس برنگ مو استان خسته‌کننده رنگ مو است، زیرا شامل یک سواری در بیابان شنی هشتاد مایلی رنگ مو است. توقفی در خانه قدیمی ماریت، مصر شناس معروف فرانسوی، که بسیاری از بهترین بقایای ممفیس را کشف بیبی لایت مو کرد، انجام می نانو کراتین مو شود.

در نزدیکی هرم رنگ مو استپ، مقبره پادشاهی از سلسله پنجم و یکی از قدیمی ترین بناهای تاریخی مصر قرار رنگ مو دارد. در این نزدیکی چندین اهرام و مقبره وجود رنگ مو دارد که بازپرداخت آنها را جبران می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا هر یک ایده جدیدی از مراقبت فوق العاده مصریان برنگ مو استان برای حفظ مردگان خود و اطمینان از راهنمایی صحیح آنها در سرزمین ماوراء قبر می دهد.

انواع رنگ مو کرم کاهی : در یک کلیسای کوچک نقش برجسته‌های دیواری به طرزی عالی حکاکی کراتینه مو شده رنگ مو است که بسیاری از آنها هنوز رنگ اصلی خود را حفظ بیبی لایت مو کرده‌اند. در این اتاق ها هوای گرم و خشک مانند هوای بیابان رنگ مو است. صد سال در این فضا روزی به نظر می رسد که با تغییر فصول هیچ چیز تغییر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زیر پای انسان گرد و غبار نرم و خشکی رنگ مو است که پای بسیاری از گردشگران برمی خیزد.

  مدل رنگ موی طوسی زیبا

اما باران و آفتاب هرگز به این خانه مردگان نفوذ نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک قرن می گذرد بدون اینکه اثری بر این کتیبه هایی که مدت ها قبل از بنی اسرائیل تراشیده کراتینه مو شده اند بگذرد. از اسارت مصر فرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. باور نبیبی لایت مو کردنی به نظر می رسد که بسیاری از اتفاقات مهم باید در حالی رخ می بالیاژ مو داد که در این مقبره های آرام و گرم روز به روز بدون تغییر رخ می بالیاژ مو داد.

خیابان معمولی در قاهره قدیم خیابانی معمولی در قاهره قدیم. این ساختمان ها معماری قاهره را با مسجدی در سمت چپ با گنبد و مناره نشان می دهند. یک کافه عربی در یکی از خیابان های قاهره. کافه‌های فضای باز، روبه‌روی پیاده‌رو، در قاهره فراوانند. سیگاری ها و قهوه خورها به عابران توجهی نتمام دکلره مو دارند کافه عرب زنان حامل آب حامل آب زنانه با لباس ترک. یکی از این زنان بدون پوشش رنگ مو است.

در حالی که دیگری از ماسک یاشمک یا صورت رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها کوزه های بزرگ آب را روی سر خود حمل می کنند در کارناک. شش مجسمه عظیم رامسس دوم که سه تای آنها در حال نگهداری عادلانه لایت و هایلایت مو هستند خیابان ابوالهول خیابان ابوالهول ها در کارناک. جاده اقصر به کارناک با قوچ های خوابیده به نام کریو اسفینکس ها پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو کرم کاهی : که بسیاری از آنها هنوز باقی مانده اند یک دهکده عرب در رود نیل. این یک دهکده معمولی رنگ مو است، خانه‌هایی از آجر خشک کراتینه مو شده در آفتاب، مانند ادوبی کالیفرنیا ، و کل سایه‌بان نخل روستای عرب کلوسی ممنون نزدیک تبس. این پیکره های غول پیکر در کرانه باختری رود نیل ممکن رنگ مو است تا مایل ها دیده شوند. آنها شصت و پنج فوت ارتفاع تمام دکلره مو دارند و در ابتدا در مقابل یک معبد ایستاده پروتئین تراپی مو بودند.

  جدیدترین رنگ مو عروس ۱۴۰۱

این بهترین نمای صورت رنگ مو است که شکوه خاصی رنگ مو دارد. شکل شیر شصت و شش فوت ارتفاع و صد و هشتاد و هفت فوت طول رنگ مو دارد. ضمیمه [167] نکاتی برای مسافران چند پیشنهاد که ممکن رنگ مو است در زمان و هزینه گردشگران صرفه جویی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند برای یک سفر دور دنیا بهترین برنامه خرید بلیط کوک به قیمت ششصد و سی و نه دلار و ده سنت رنگ مو است.

این امر حمل و نقل را از هر نقطه ای در ایالات متحده در سراسر جهان تا نقطه شروع فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مزیت بلیط کوک نسبت به بلیط های شرکت های دیگر این رنگ مو است که این شرکت دارای بهترین نیروی سازمان یافته رنگ مو است، با دفاتر بزرگ در شهرهای بزرگ و با بانک ها به عنوان نمایندگی در صدها مکان که می توانید حواله های آن را نقد کنید.

انواع رنگ مو کرم کاهی : این یک راحتی عالی رنگ مو است زیرا خطر حمل مبالغ قابل توجهی پول را در سرزمین هایی که دزدی یک هنر زیبا رنگ مو است، حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. عوامل کوک ممکن رنگ مو است هنگام ورود با قایق یا قطار در تمام شهرهای اصلی یک تور جهانی پیدا شوند. این مردان همیشه به خوبی انگلیسی صحبت می کنند، و بنابراین زمانی که گردشگر چیزی از زبان یا آداب و رسوم یک کشور غریبه نمی داند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه