↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین مارک رنگ موی تیره

بهترین مارک رنگ موی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین مارک رنگ موی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین مارک رنگ موی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین مارک رنگ موی تیره : فکر بیبی لایت مو کرده ام – نه به شوخی، بلکه با ترحم جدی – چقدر از این همه شخصیت و سوء تفاهم جناحی منشا آنها دی اکسید کربن و نیکوتین پروتئین تراپی مو بود. پیشنهاد چنین ایده هایی به مردان مسن که عاداتشان ثابت رنگ مو است، فایده ای نرنگ مو دارد. اما نسل جدیدی در حال آمدن رنگ مو است.

رنگ مو : زیرا کلیه هایش در چهل سالگی از بین رفتند. و هیچ چیز ناخوشایندتر از این نیست که بگویم من هنوز زنده لایت و هایلایت مو هستم و زندگی را لذت بخش می دانم. با این حال، در این کتاب ما سعی می‌کنیم بفهمیم چگونه زندگی کنیم، و آیا عادت‌هایی وجود رنگ مو دارد که یک هیکل باشکوه را از بین می‌برد و یک نابغه بزرگ را در سن چهل سالگی به هلاکت می‌رساند.

بهترین مارک رنگ موی تیره

بهترین مارک رنگ موی تیره : اولین باری که جک لندن را دیدم را به یاد دارم. جلسه ما تا حد زیادی شامل “شوخی بیبی لایت مو کردن” او با من پروتئین تراپی مو بود، زیرا من در بداخلاقی های خوب کافه کمپروتئین تراپی مو بود داشتم. او به من گفت که چقدر دلم تنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیرا هرگز مست نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم. آدم باید یک ماجراجویی بزرگ را تجربه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، حداقل یک بار! جک بیچاره رفته رنگ مو است.

مطمئناً بقیه ما می‌خواهیم درباره آن بدانیم. آن، و به موقع هکراتینه مو شدار بالیاژ مو داده نانو کراتین مو شود. من در این رابطه به جک لندن اشاره می کنم، زیرا او حرف آخر را در مورد الکل زده رنگ مو است. «جان بارلی کورن» را بخوانید و به خصوص بین سطرهای آن بخوانید.و شما نیازی به رنگ مو استدلال من نخواهید داشت تا شما را متقاعد کنم که خوشحال باشید که متمم هجدهم در قانون اساسی نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ مو توسی دودی

و این وظیفه شما به عنوان یک سوسیالیست رنگ مو است، نه صرفاً اطاعت از آن، بلکه رأی بالیاژ مو دادن به اجرای آن. من با این فرض پیش می روم که زندگی شما برای شما اهمیت رنگ مو دارد. اینکه شما کاری برای انجام بالیاژ مو دادن دارید که می‌دانید ارزش آن را رنگ مو دارد و می‌خواهید قدرت‌های خود را در آن اعمال کنید. شما با من موافقید که کارگران جهان در رنج لایت و هایلایت مو هستند و لازم رنگ مو است که آزادی خود را بیابند و این کار سخت و تفکر سخت می خواهد.

ممکن رنگ مو است بگویید من در مورد آسیب هایی که چای و قهوه، الکل و تنباکو به سیستم وارد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اغراق می کنم. خوب، بگذارید فرض کنیم که در مقادیر متوسط ​​آنها هیچ ضرری نتمام دکلره مو دارند. در غیر این صورت، مطمئناً این اشتباه رنگ مو است که کارگران پس انداز خود را صرف آنها کنند. به عنوان مثال، مقدار پولی را که بردگان مزدبگیر دنیا برای تنباکو خرج می کنند، در نظر سامبره مو بگیرید.

فرض کنید می‌توان آن‌ها را برای دو یا سه سال متقاعد بیبی لایت مو کرد که این مبلغ را صرف مطالعه خوب کنند – آیا فکر نمی‌کنید وضعیت آنها بهپروتئین تراپی مو بودی حاصل نانو کراتین مو شود؟ مطمئناً نمی توانید بپذیرید که رنگ مو استفاده از تنباکو برای فعالیت های مغز ضروری رنگ مو است! مطمئناً فکر نمی کنید که یک مرد برای تحریک افکارش مجبور رنگ مو است سیگار بخورد یا بعد از اتمام کارش پیپ بککراتینه مو شد تا رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

بهترین مارک رنگ موی تیره : من خودم را به عنوان شاهد در چنین مجادله ای عرضه می کنم. من به اندازه هر مردی در جنبش رادیکال کتاب نوشته‌ام، و مجموع سیگار کشیدن من در طول زندگی به نصف یک نخ سیگار می‌رسد. وقتی هشت ساله پروتئین تراپی مو بودم این کار را امتحان بیبی لایت مو کردم و یکی به من گفت اگر پلیس مرا بگیرد دستگیرم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و من سیگار را دور انداختم و فرار بیبی لایت مو کردم و در یک کوچه پنهان کراتینه مو شدم و هنوز از ترسم غلبه نبیبی لایت مو کرده ام.

  رنگ موی قهوه ای روشن برای موهای سفید

در “ژورنال برای بهداشت صنعتی” برای اکتبر 1920، مقاله ای با عنوان “خستگی و کارایی افراد سیگاری در یک شغل ذهنی کراتینه مو شدید” آمده رنگ مو است. آزمایش‌هایی بین اپراتورهای تلگراف انجام کراتینه مو شد و نتیجه نشان بالیاژ مو داد که «سیگاری‌های کراتینه مو شدید گروه در ابتدای روز میزان خروجی بیشتری نسبت به سیگاری‌های سبک نشان می‌دهند.

اما میزان آن‌ها در ساعات پایانی به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد و تولید آنها کاهش می‌یابد. برای کل روز قطعا کمتر از سیگاری های سبک رنگ مو است. همچنین افراد سیگاری کراتینه مو شدید توانایی کمتری نسبت به افراد سیگاری سبک در پاسخ به فشار فزاینده نشان می دهند.در ساعات پایانی روز با رسیدگی به سهم خود از کار ارائه کراتینه مو شده کار می کنند.” یکی از نکاتی که هر مرجع پزشکی با آن موافق رنگ مو است.

این رنگ مو است که رنگ مو استفاده از نیکوتین تأثیر مرگباری بر ارگانیسم نابالغ رنگ مو دارد. جوانان نیمه‌بالغی که سیگار می‌کشند، هرگز مردانی با جثه کامل نخواهند پروتئین تراپی مو بود. آنها هرگز ریه های طبیعی یا قلب طبیعی نخواهند داشت. و به همین ترتیب، همه مراجع در مورد تأثیر سیگار بر ارگانیسم زنان اتفاق نظر تمام دکلره مو دارند. من کمک کوچکی را که در توانم پروتئین تراپی مو بود به وظیفه کمک به آزادی زنان و همتا ساختن آنها با مردان انجام بالیاژ مو دادم.

اما وقتی متوجه می کراتینه مو شدم که برخی از دوستان فمینیستم از رهایی زن چیزی بیشتر از حق او برای پذیرش رذیلت های مردانه درک نمی کنند، همیشه ناراحت پروتئین تراپی مو بودم. من به این رادیکال‌های زن جوان سرسخت، که هنر آویزان بیبی لایت مو کردن سیگار از لب پایین‌شان و نوشیدن کوکتل از فنجان‌های قهوه در کافه‌های روستای گرینویچ را پرورش می‌دهند، می‌گویم که هرگز نمی‌توانند بچه‌های سالمی به دنیا بیاورند.

  طوسی یخی رنگ مو

اما من می دانم که این برای آنها جالب نیست – آنها اصلاً نمی خواهند بچه دار شوند. بنابراین من می گویم که آنها هرگز نمی توانند به افکار مستقیم فکر کنند و در سی سالگی ناتوان خواهند کراتینه مو شد. ما به جنگ رفتیم تا جهان را برای دموکراسی ایمن کنیم، و چندین میلیون جوان خود را در ارتش قرار بالیاژ مو دادیم، و اگر کسی از آنها پروتئین تراپی مو بود که سیگار کشیدن را نمی دانست، آن را تحت مجوز رسمی یاد می گرفتند.

بهترین مارک رنگ موی تیره : بنابراین اکنون ما یک صورتحساب ملی تنباکو داریم که تا دو میلیارد می رسد و نسل جدیدی از رتبه “کلاس C” را برای ما بیمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در صحبت با رادیکال‌های جوانی که کتاب‌های من را می‌خوانند، می‌گویم: ما می‌خواهیم دنیا را به جای جهنم طمع و نفرت که امروز رنگ مو است، جای آزادی و مهربانی کنیم. برای این منظور ما به یک کد اخلاقی جدید نیاز داریم و هرگز نمی توانیم بدون آن پیروز شویم.

من در کنوانسیون‌های رادیکال شرکت بیبی لایت مو کرده‌ام، در سالن‌های بدون تهویه در میان ابرهای دود تنباکو نشسته‌ام، و در طول روز و بخش بزرگی از شب به مشاجره‌های مردان گوش بالیاژ مو داده‌ام. اختلافات مرگبار نهضت، دعواهای جناح ررنگ مو است و چپ و تمام مراحل و درجات بین این دو را تماشا بیبی لایت مو کرده ام.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه