↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو خرمایی

انواع رنگ مو خرمایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو خرمایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو خرمایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو خرمایی : با توجه به اینکه مهمان شما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، حتی ممکن رنگ مو است به آن بی ادبی گفته نانو کراتین مو شود. او پاسخ بالیاژ مو داد: “شما مهمان نیستید، زیرا من شما را به اینجا دعوت نبیبی لایت مو کردم.” “شاید نه، اما ما هوس میهمان نوازی بیبی لایت مو کردیم. ما خودمان را به رحمت تو انداختیم، به اصطلاح، و اکنون می بینیم که تو هیچ رحمی نداری. بنابراین، اگر این بیان را معذورید، باید بگویم که صریح رنگ مو است.

رنگ مو : اما موفق نکراتینه مو شدیم. او ابتدا ما را زندانی خود بیبی لایت مو کرد و سپس ما را متحول بیبی لایت مو کرد. اما چگونه توانست تو را به دست آورد ، پلی کروم؟”97 پرنده با ناراحتی پاسخ بالیاژ مو داد: من خواب پروتئین تراپی مو بودم و او ناعادلانه از من سوء رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد. “اگر بیدار پروتئین تراپی مو بودم، به راحتی می توانستم از خودم محافظت کنم.” میمون سبز در حالی که به قفس نزدیک کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو خرمایی

انواع رنگ مو خرمایی : تا پیش از این مترسک نسبت به احتمال اینکه خانم یوپ بتواند او یا دوستش چوب‌دار حلبی را متحول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تردید داشت، زیرا آنها مانند مردم عادی ساخته نکراتینه مو شده‌اند. او بیشتر نگران اتفاقی پروتئین تراپی مو بود که ممکن رنگ مو است برای ووت بیفتد تا خودش، اما حالا شروع به نگرانی در مورد خودش بیبی لایت مو کرد. با عجله گفت: خانم، من این عمل را بسیار بی ادبانه می دانم.

که شکل‌های مناسب ما را از ما بگیرد و دیگرانی را به ما بدهد که به آنها اهمیتی نمی‌دهیم.» “می خواهی من را عصبانی کنی؟” او با اخم پرسید. مترسک گفت: به هیچ وجه. “من فقط سعی می کنم کاری کنم که شما خانمانه تر رفتار کنید.” “اوه، واقعا! به نظر من ، آقای مترسک، شما در حال حاضر مانند یک خرس رفتار می کنید.

پس یک خرس خواهید پروتئین تراپی مو بود!” دوباره انگشت وحشتناک، این بار به سمت مترسک اشاره بیبی لایت مو کرد، و بلافاصله شکل او شروع به تغییر بیبی لایت مو کرد. در عرض چند ثانیه کوچک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود92خرس قهوه‌ای، اما مثل قبل از نی پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و وقتی خرس قهوه‌ای کوچولو روی زمین تکان خورد، به همان اندازه مترسک متزلزل پروتئین تراپی مو بود و به همان اندازه ناجور حرکت می‌بیبی لایت مو کرد.

  خرید رنگ مو مشکی مردانه

ووت شگفت زده کراتینه مو شد، اما او نیز کاملاً ترسیده پروتئین تراپی مو بود. “آن صدمه دیده پروتئین تراپی مو بود؟” او از خرس قهوه ای کوچک پرسید. مترسک به شکل خرس غرغر بیبی لایت مو کرد: “نه، البته که نه.” اما من از راه رفتن روی چهار پا خوشم نمی‌آید؛ این بی‌وقار رنگ مو است. ” ذلت مرا در نظر سامبره مو بگیرید !” جغد حلبی را جیک بیبی لایت مو کرد و سعی بیبی لایت مو کرد با منقار حلبی پرهای حلبی خود را صاف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “و من هم نمی توانم خیلی خوب ببینم.

انواع رنگ مو خرمایی : به نظر می رسد نور چشمانم را آزار می دهد.” ووت گفت: “این به این دلیل رنگ مو است که شما یک جغد لایت و هایلایت مو هستید.” “من فکر می کنم در تاریکی بهتر خواهید دید.” غول زن گفت: “خب، من به نوبه خود از این فرم های جدید بسیار راضی لایت و هایلایت مو هستم و مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که وقتی به آنها عادت کنید، آنها را بهتر دوست خواهید داشت.

پس اکنون.” پسر، “نوبت توست . ” “فکر نمیکنی بهتره منو همینجوری که لایت و هایلایت مو هستم بذاری؟” ووت با صدایی لرزان پرسید. او پاسخ بالیاژ مو داد: «نه، من می‌خواهم یک میمون بسازم93از تو. من عاشق میمون‌ها لایت و هایلایت مو هستم – آنها خیلی بامزه‌اند! – و فکر می‌کنم میمون سبز بسیار سرگرم‌کننده خواهد پروتئین تراپی مو بود و وقتی غمگین لایت و هایلایت مو هستم مرا سرگرم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” ووت لرزید.

زیرا دوباره انگشت جادوی وحشتناک اشاره بیبی لایت مو کرد و مستقیماً به راه او اشاره بیبی لایت مو کرد. او احساس بیبی لایت مو کرد که خودش در حال تغییر رنگ مو است. با این حال، نه چندان زیاد، و اندکی به او آسیب نرساند. به اندام و بدنش نگاه بیبی لایت مو کرد و متوجه کراتینه مو شد که لباس‌هایش از بین رفته و پوستش با خز سبز ابریشمی مانند پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. حالا دست و پاهایش میمون پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ مو یخی تیره

او متوجه کراتینه مو شد که واقعاً یک میمون رنگ مو است و اولین احساسش احساس خشم پروتئین تراپی مو بود. مثل میمون ها شروع بیبی لایت مو کرد به پچ پچ بیبی لایت مو کردن. او به صندلی یک صندلی غول پیکر بسته کراتینه مو شد، و سپس به پشت آن و با یک جهش وحشیانه بر روی غول زن خندان آمد. ایده او این پروتئین تراپی مو بود که موهایش را بگیرد و از ریشه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نانو کراتین مو شود، و همینطور انتقام دگرگونی های شیطانی او را بگیرد.

اما دستش را بلند بیبی لایت مو کرد و گفت: “به آرامی، میمون عزیز من – به آرامی! ووت کوتاه ایستاد. خیر؛ او اکنون کمی عصبانی نپروتئین تراپی مو بود. او مثل همیشه در دوران پسری احساس خوش‌اخلاقی و همجنس‌بازی می‌بیبی لایت مو کرد. به جای کشیدن موهای خانم یوپ، روی شانه او نشست و گونه نرم او را با پنجه پرمویش صاف بیبی لایت مو کرد. در مقابل، او لبخند زد94به حیوان بامزه سبز رنگ و دستی به سرش زد.

انواع رنگ مو خرمایی : غول زن گفت: خیلی خوب. “بیا همه با هم دوست شویم و با هم شاد باشیم. جغد حلبی من چگونه رنگ مو است؟” جغد گفت: “بسیار راحت.” “مطمئناً از آن خوشم نمی‌آید، اما اجازه نمی‌دهم فرم جدیدم مرا ناراضی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما لطفاً به من بگویید: جغد حلبی برای چیست؟” غول زن پاسخ بالیاژ مو داد: “شما فقط برای اینکه من را بخندانید خوب لایت و هایلایت مو هستید.” “آیا خرس پر کراتینه مو شده هم شما را می خنداند؟” مترسک را جویا کراتینه مو شد که پشت سرش نشسته پروتئین تراپی مو بود تا به او نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو یخی روشن

غول زن اعلام بیبی لایت مو کرد: “البته.” “و من کمی جادو به دگرگونی های شما اضافه بیبی لایت مو کردم تا همه شما را از پوشیدن فرم های جدید خود راضی کنید. متاسفم که وقتی پلی کروم را به پرنده قناری تبدیل بیبی لایت مو کردم فکر نمی بیبی لایت مو کردم این کار را انجام دهم. اما شاید وقتی او می بیند. چقدر شادی، او دیگر ساکت و عبوس نیست و آواز می خواند.

با این کار، خانم یوپ به اتاق بعدی رفت و به زودی با یک قفس طلایی که در آن قناری زرد دوست‌داشتنی بر روی صندلی تاب می‌خورد، بازگشت.95 96غول زن گفت: «پلی کروم، اجازه بده یک میمون سبز را به تو معرفی کنم که قبلاً پسری به نام ووت سرگردان پروتئین تراپی مو بود و یک جغد حلبی که قبلاً یک چوب‌دار حلبی به نام نیک چاپر پروتئین تراپی مو بود و یک نی- خرس قهوه ای کوچک پر کراتینه مو شده که قبلاً یک مترسک زنده پروتئین تراپی مو بود.” مترسک گفت: “ما قبلاً همدیگر را می شناسیم.” “پرنده پلی کروم، دختر رنگین کمان رنگ مو است.

و من و او قبلا دوستان خوبی پروتئین تراپی مو بودیم.” “آیا تو واقعاً دوست قدیمی من، مترسک لایت و هایلایت مو هستی؟” پرنده با صدای شیرین و آلایت و هایلایت مو هسته ای پرسید. “آنجا!” خانم یوپ گریه بیبی لایت مو کرد. “این اولین بار رنگ مو است که او از زمانی که متحول کراتینه مو شده رنگ مو است صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “من واقعا دوست قدیمی شما لایت و هایلایت مو هستم.” “اما باید مرا ببخشید.

انواع رنگ مو خرمایی : که همین الان در این شکل وحشیانه ظاهر کراتینه مو شدم.” مرد چوبی حلبی گفت: «من هم مثل تو پرنده‌ای لایت و هایلایت مو هستم، پلی عزیز». “اما، افسوس! جغد حلبی به زیبایی پرنده قناری نیست.” “چقدر همه چیز وحشتناک رنگ مو است!” قناری آه کشید. “نمیتونی از این یوکوهو وحشتناک فرار کنی؟” مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، ما سعی بیبی لایت مو کردیم فرار کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه