↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی صدفی

رنگ مو شامپاینی صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی صدفی : هم برای خودش و هم برای کشورش احترام قائل رنگ مو است، اما در عین حال فردی با روحیه و جسور رنگ مو است. از سوی دیگر، دزدی‌های زیادی انجام می‌نانو کراتین مو شود، و خونریزی‌های زیادی در جریان رنگ مو است: عادت به رنگ مو استفاده مداوم از چاقو، علت اصلی دومی رنگ مو است. مایه تاسف رنگ مو است که بشنویم که در دعواهای بی اهمیت چقدر جان خود را از دست بالیاژ مو داده اند.

رنگ مو : اسب‌های مسابقه نه‌تنها طوری آموزش می‌بینند که با سم‌هایشان در تماس با یک خط بایستند، بلکه هر چهار پا را روی هم بکشند، تا در اولین فنر، تمام حرکات ربع‌های عقب را وارد بازی کنند. در شیلی حکایتی به من گفتند که به اعتقاد من درست پروتئین تراپی مو بود. و تصویر خوبی از رنگ مو استفاده از یک حیوان خوب شکسته ارائه می دهد. مرد محترمی که سوار پروتئین تراپی مو بود روزی با دو نفر دیگر برخورد بیبی لایت مو کرد که یکی از آنها سوار بر اسبی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو شامپاینی صدفی

رنگ مو شامپاینی صدفی : که می دانست از خودش دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است. او آنها را به چالش کشید; آنها با کشیدن شمشیرها و تعقیب به او پاسخ بالیاژ مو دادند. مرد، با جانور خوب و ناوگان خود، درست جلوتر پروتئین تراپی مو بود: همانطور که از بوته ی انبوهی رد کراتینه مو شد، دور آن چرخید و اسبش را به یک چک مرده آورد. تعقیب کنندگان موظف پروتئین تراپی مو بودند از یک طرف و جلوتر تیراندازی کنند. سپس بلافاصله با تند تند، درست پشت سر آنها، چاقوی خود را در پشت یکی دفن بیبی لایت مو کرد، دیگری را زخمی بیبی لایت مو کرد.

اسبش را از دزد در حال مرگ بیرون آورد و سوار خانه کراتینه مو شد. برای این شاهکارهای سوارکاری دو چیز ضروری رنگ مو است: یک بیت سخت، مانند ماملوکه، که قدرت آن، اگرچه به ندرت رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود، اما اسب به خوبی می داند. و خارهای بزرگ که می توانند به عنوان یک لمس صرف یا به عنوان ابزار درد کراتینه مو شدید اعمال شوند.

  رنگ مو شنی ماسه ای تیره

تصور می‌کنم با خارهای انگلیسی، که کوچک‌ترین لمس آن پوست را می‌خرد، شکستن اسب پس از مد آمریکای جنوبی غیرممکن رنگ مو است. در منطقه ای در نزدیکی لاس واکاس، هر هفته تعبالیاژ مو داد زیادی مادیان به خاطر پوست خود ذبح می شوند، اگرچه ارزش آن فقط پنج دلار کاغذ یا تقریباً نصف تاج هر قطعه رنگ مو است. به نظر می رسد در ابتدا عجیب رنگ مو است که می تواند پاسخ به کشتن مادیان را برای چنین چیز کوچکی بدهد.

اما همانطور که در این کشور شکستن یا سوار کراتینه مو شدن بر مادیان مضحک تصور می نانو کراتین مو شود، آنها هیچ ارزشی جز پرورش نتمام دکلره مو دارند. تنها چیزی که من تا به حال دیدم که از مادیان رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود، بیرون کشیدن گندم از خوشه پروتئین تراپی مو بود، به همین منظور آنها را به دور یک محفظه دایره ای می چرخانند، جایی که دانه های گندم در آن ریخته می کراتینه مو شد. مردی که برای ذبح مادیان رنگ مو استخدام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

اتفاقاً به دلیل مهارتش با لازو مورد تجلیل قرار گرفت. او که در فاصله دوازده گز از دهانه ی دخمه ایستاده، شرط گذاشته رنگ مو است که پای هر حیوانی را بگیرد، بی آنکه یکی از آنها را از دست بدهد، چون با عجله از کنارش می گذرد. مرد دیگری پروتئین تراپی مو بود که می‌گفت پیاده وارد اتاقک می‌نانو کراتین مو شود، مادیان را می‌گیرد، پاهای جلویش را به هم می‌بندد، بیرونش می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

می‌اندازدش پایین، می‌ککراتینه مو شد، پوست می‌اندازد و پوست را برای خشک بیبی لایت مو کردن می‌چسباند (که کار خسته‌کننده‌ای رنگ مو است). ; و او متعهد کراتینه مو شد که تمام این عملیات را در یک روز روی بیست و دو حیوان انجام دهد. یا همزمان پنجاه میکشید و پوستش را میگرفت. این کار حیرت انگیزی پروتئین تراپی مو بود، زیرا پوست انداختن و چنگ زدن پوست پانزده یا شانزده حیوان یک روز کاری خوب در نظر گرفته می نانو کراتین مو شود.

  جدیدترین رنگ مو قهوه ای شکلاتی

رنگ مو شامپاینی صدفی : من در بازگشت با یک خط مستقیم برای حرکت بیبی لایت مو کردم. با شنیدن رنگ مو استخوان‌های غول‌پیکر در خانه‌ای مزرعه‌ای همسایه در ساراندیس، نهر کوچکی که وارد ریو نگرو می‌کراتینه مو شد، همراه میزبانم به آنجا سوار کراتینه مو شدم و سر توکسودون را به قیمت هجده پنسی خریدم. [4] وقتی پیدا کراتینه مو شد کاملاً کامل پروتئین تراپی مو بود. اما پسرها تعبالیاژ مو دادی از دندان ها را با سنگ درآوردند و سپس سر را به عنوان علامتی برای پرتاب قرار بالیاژ مو دادند.

با شانس بسیار، دندان کاملی پیدا بیبی لایت مو کردم که دقیقاً به یکی از سوکت های این جمجمه تعبیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که به تنهایی در ساحل ریو ترسرو، در فاصله حدود 180 مایلی از این مکان تعبیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بقایای این حیوان خارق‌العاده را در دو مکان دیگر پیدا بیبی لایت مو کردم، به طوری که قبلاً باید رایج پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد. من در اینجا بخش‌های بزرگی از زره یک حیوان غول‌پیکر مانند آرمادیلو و بخشی از سر بزرگ یک میلودون را پیدا بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو استخوان های این سر به قدری تازه رنگ مو است که بر اساس تحلیل آقای تی ریکس، هفت درصد مواد حیوانی را در خود جای بالیاژ مو داده رنگ مو است. و هنگامی که در یک چراغ روح قرار می گیرند، با شعله کوچکی می سوزند. تعبالیاژ مو داد بقایای جاسازی کراتینه مو شده در نهشته بزرگ مصب که پامپاس را تشکیل می دهد و صخره های گرانیتی باندا اورینتال را می پوشاند، باید فوق العاده زیاد باکراتینه مو شد.

من معتقدم که یک خط مستقیم که در هر جهتی از طریق پامپاس کشیده می‌نانو کراتین مو شود، اسکلت یا رنگ مو استخوان‌ها را قطع می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. علاوه بر آن‌هایی که در سفرهای کوتاهم پیدا بیبی لایت مو کردم، نام‌های بسیاری شنیدم و منشأ نام‌هایی مانند «جریان حیوان»، «تپه غول» آشکار رنگ مو است. در مواقع دیگر از خواص شگفت‌انگیز برخی رودخانه‌ها شنیدم که قدرت تبدیل رنگ مو استخوان‌های کوچک به بزرگ را داشتند.

  مدل رنگ موی جدید بازیگران ایرانی

یا همانطور که برخی معتقد پروتئین تراپی مو بودند، خود رنگ مو استخوان ها رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تا آنجا که من می دانم، هیچ یک از این حیوانات، همانطور که قبلاً تصور می کراتینه مو شد، در باتلاق ها یا بستر رودخانه های گل آلود سرزمین کنونی تلف نکراتینه مو شد، اما رنگ مو استخوان های آنها توسط نهرهای متقاطع نهشته زیر آبی که در ابتدا در آن پروتئین تراپی مو بودند، آشکار کراتینه مو شده رنگ مو است. تعبیه کراتینه مو شده رنگ مو است.

ممکن رنگ مو است نتیجه بگیریم که کل منطقه پامپاس یک مقبره وسیع از این چهارپاهای غول پیکر منقرض کراتینه مو شده رنگ مو است. [4] من باید تعهد خود را به آقای کین که در خانه او در برکولو اقامت داشتم و به آقای لومب در بوئنوس آیرس اعلام کنم، زیرا بدون کمک آنها این بقایای ارزشمند هرگز به انگلستان نمی رسید. تا اواسط روز، در 28 ام، به مونت ویدیو رسیدیم.

رنگ مو شامپاینی صدفی : در حالی که دو روز و نیم در راه پروتئین تراپی مو بودیم. این کشور در تمام طول مسیر دارای ویژگی بسیار یکنواختی پروتئین تراپی مو بود، برخی از بخش‌ها نسبتاً صخره‌ای و تپه‌آلودتر از نزدیکی پلاتا پروتئین تراپی مو بودند. نه چندان دور از ، از دهکده لاس پیتراس گذشتیم. که نامش از توده‌های گرد بزرگ سینیت گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. ظاهرش نسبتا زیبا پروتئین تراپی مو بود در این کشور، چند درخت انجیر دور یک گروه از خانه‌ها، و مکانی که صد پا بالاتر از سطح عمومی قرار رنگ مو دارد.

همیشه باید زیبا نامیده نانو کراتین مو شود. در طول شش ماه گذشته فرصتی داشته ام تا کمی از شخصیت ساکنان این رنگ مو استان ها ببینم. گائوچوها یا هموطنان بسیار برتر از کسانی لایت و هایلایت مو هستند که در شهرها زندگی می کنند. گائوچو همیشه متعهدترین، مودب‌ترین و مهمان‌نوازترین رنگ مو است: من حتی با یک مورد بی‌ادبی یا بی‌میهمان‌نوازی مواجه نکراتینه مو شدم. او متواضع رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه