↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

خرید رنگ مو مشکی مردانه

خرید رنگ مو مشکی مردانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت خرید رنگ مو مشکی مردانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با خرید رنگ مو مشکی مردانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

خرید رنگ مو مشکی مردانه : به نظر می رسد یک دختر کوچک خوب رنگ مو است. اگر برای او اتفاقی بیفتد متاسفم.» اوزما به او پیشنهاد بالیاژ مو داد: «بگذارید مدتی عکس را تماشا کنیم،» و به این ترتیب همه آنها صندلی‌هایی را قبل از تصویر جادویی کشیدند و ماجراهای تروت و کپن بیل و باتن برایت را دنبال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : در مورد خود اوزما، هیچ کلمه ای وجود نرنگ مو دارد «256»من می توانم دیکشنری پیدا کنم که برای توصیف زیبایی ذهن و شخصیت این دختر جوان مناسب رنگ مو است. صرفا دیدن او یعنی دوست داشتن او به خاطر چهره و رفتار جذابش. شناختن او یعنی دوست داشتن او به خاطر همدردی لطیفش، طبیعت سخاوتمندش، حقیقت و شرافتش. اوزما که از یک سلسله طولانی ملکه های پری متولد کراتینه مو شده رنگ مو است.

خرید رنگ مو مشکی مردانه

خرید رنگ مو مشکی مردانه : جز این که بگویم هرگز هیچ شهری در هیچ سرزمین پریان با شکوه و شکوه با این شهر برابری نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. تقریباً دقیقاً در مرکز سرزمین اوز قرار رنگ مو دارد و در مرکز شهر زمرد دیواری از زمردهای درخشان که کاخ اوزما را احاطه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، بلند کراتینه مو شده رنگ مو است. این کاخ تقریباً به خودی خود یک شهر رنگ مو است و بسیاری از دوستان خاص حاکم و کسانی که اعتماد و لطف او را به دست آورده اند در آن زندگی می کنند.

تقریباً مانند هر پری کامل رنگ مو است و به دلیل خرد و همچنین ویژگی های دیگرش مورد توجه قرار گرفته رنگ مو است. رعایای شاد او، دخترشان فرمانروا را می پرستند و هر یک او را رفیق و محافظ می دانند. در آن زمان که من می نویسم، بهترین دوست و همیشگی اوزما، یک دختر کوچک اهل کانزاس به نام دوروتی پروتئین تراپی مو بود، مردی که با حالتی بسیار کنجکاو به سرزمین اوز آمده پروتئین تراپی مو بود و به او خانه ای در قصر اوزما پیشنهاد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو پلاتینه مرواریدی

علاوه بر این، دوروتی یک شاهزاده خانم اوز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و به همان اندازه که حاکم مهربان پروتئین تراپی مو بود در کاخ سلطنتی در خانه پروتئین تراپی مو بود. او تقریباً هر بخش از کشور بزرگ و تقریباً همه ساکنان متعدد آن را می شناخت. در کنار اوزما او را بیشتر از هر کسی در اوز دوست داشتند، زیرا دوروتی ساده و شیرین پروتئین تراپی مو بود، به ندرت عصبانی می کراتینه مو شد و چنان رفتار دوستانه و صمیمانه ای داشت که در هر کجا که سرگردان پروتئین تراپی مو بود با او دوست می کراتینه مو شد.

این او پروتئین تراپی مو بود که برای اولین بار مترسک و چوب‌دار حلبی و شیر ترسو را به شهر زمرد آورد. دوروتی هم معرفی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود «257»به اوزما مرد پشمالو و ببر گرسنه، و همچنین بیلینا مرغ زرد، اورکا بچه گربه صورتی، و بسیاری از شخصیت ها و موجودات لذت بخش دیگر. دوروتی مانند بسیاری از دخترانی که ما می‌شناسیم مانند بسیاری از دختران دیگر پروتئین تراپی مو بود. بنابراین، مواقعی وجود داشت که او آنقدرها که ممکن پروتئین تراپی مو بود.

خرید رنگ مو مشکی مردانه : عاقل نپروتئین تراپی مو بود، و مواقع دیگری که لجبازی می بیبی لایت مو کرد و خود را به دردسر می انداخت. اما زندگی در سرزمین پریان به دختر کوچک آموخته پروتئین تراپی مو بود که انواع چیزهای شگفت انگیز را به عنوان یک امر طبیعی بپذیرد، زیرا دوروتی در حالی که پری نپروتئین تراپی مو بود – بلکه به اندازه ما فانی پروتئین تراپی مو بود – او شگفتی های بیشتری را نسبت به بسیاری از فانی ها دیده پروتئین تراپی مو بود. دختر کوچک دیگری از دنیای بیرون ما نیز در قصر اوزما زندگی می بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو رو دکلره

این بتسی بابین پروتئین تراپی مو بود که ماجراهای عجیبش او را به شهر زمردی رسانده پروتئین تراپی مو بود، جایی که اوزما صمیمانه از او رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. بتسی یک چیز کوچک خجالتی پروتئین تراپی مو بود و هرگز نمی‌توانست به شگفتی‌هایی که او را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند عادت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما او و دوروتی دوستانی محکم پروتئین تراپی مو بودند و فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که در کنار هم پروتئین تراپی مو بودن در این کشور لذت بخش بسیار خوش شانس لایت و هایلایت مو هستند.

یک روز دوروتی و بتسی در آپارتمان شخصی دختر حاکم به دیدار اوزما می رفتند، و از جمله چیزهایی که به طور خاص آنها را مورد توجه قرار می بالیاژ مو داد، تصویر جادویی اوزما پروتئین تراپی مو بود که در یک قاب زیبا تنظیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. «258»روی دیوار اتاق این تصویر یک عکس جادویی پروتئین تراپی مو بود زیرا دائماً صحنه های خود را تغییر می بالیاژ مو داد و حوادث و ماجراهایی را نشان می بالیاژ مو داد.

خرید رنگ مو مشکی مردانه : که در تمام نقاط جهان اتفاق می افتاد. بنابراین، این واقعاً یک «تصویر متحرک» از زندگی پروتئین تراپی مو بود، و اگر کسی که در مقابل آن ایستاده پروتئین تراپی مو بود، می‌خورنگ مو است بداند که فرد غایب چه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، عکس فوراً آن شخص را با محیط اطرافش نشان می‌بالیاژ مو داد. این دو دختر در این مناسبت نمی خورنگ مو استند شخص خاصی را ببینند، بلکه فقط از تماشای صحنه های متحول کننده لذت می بردند.

که برخی از آنها بسیار کنجکاو و قابل توجه پروتئین تراپی مو بودند. ناگهان دوروتی فریاد زد: “چرا، دکمه برایت وجود رنگ مو دارد!” و این باعث کراتینه مو شد که اوزما نیز به تصویر نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا او و دوروتی پسر را به خوبی می شناختند. دکمه روشن کیست؟ بتسی که هرگز او را ندیده پروتئین تراپی مو بود پرسید. دوروتی فریاد زد: “چرا، او پسر کوچکی رنگ مو است که به تازگی از پشت آن موجود پرنده عجیب و غریب خارج می نانو کراتین مو شود.

  مدل رنگ مو جدید دو رنگ

سپس رو به اوزما بیبی لایت مو کرد و پرسید: اوزما این چیست؟ یک پرنده؟ من قبلاً چنین چیزی را ندیده پروتئین تراپی مو بودم.» «259» «260» اوزما پاسخ بالیاژ مو داد: “این یک ارک رنگ مو است”، زیرا آنها صحنه ای را تماشا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که اورک و سه پرنده بزرگ برای اولین بار مسافران خود را در جینکسلند، پس از پرواز طولانی در سراسر بیابان، فرود می آوردند. دختر حاکم با متفکر گفت: «من تعجب می‌کنم.

که چرا آن غریبه‌ها جرأت می‌کنند وارد آن کشور بدبختی شوند که توسط یک پادشاه شرور اداره می‌نانو کراتین مو شود.» دوروتی گفت: “به نظر می رسد آن دختر و مرد یک پا فانی از دنیای بیرون لایت و هایلایت مو هستند.” بتسی تصحیح بیبی لایت مو کرد: «مرد یک پا نیست. “او یک پای چوبی رنگ مو دارد.” دوروتی با تماشای کپن بیل که به اطراف می‌چرخد، گفت: «تقریباً به همان اندازه بد رنگ مو است». اوزما گفت: «آنها سه ماجراجوی فانی لایت و هایلایت مو هستند.

خرید رنگ مو مشکی مردانه : شایسته و صادق به نظر می رسند. اما می‌ترسم در جینکس‌لند با آنها بد رفتار نانو کراتین مو شود، و اگر در آنجا با بدشانسی مواجه شوند، به من بازتاب خواهد داشت، زیرا جینکس‌لند بخشی از قلمرو من رنگ مو است.» “آیا ما به هیچ وجه نمی توانیم به آنها کمک کنیم؟” دوروتی پرسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه