↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

زیباترین رنگ مو رنگی

زیباترین رنگ مو رنگی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت زیباترین رنگ مو رنگی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با زیباترین رنگ مو رنگی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

زیباترین رنگ مو رنگی : سپس خرس اسطوخودوس که خرس صورتی را حمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و در نهایت مرد قورباغه‌ای و دختر تکه‌کاری، با هنک قاطر که پشت سر می‌گذارد. بنابراین این جادوگر پروتئین تراپی مو بود که اولین نگاه به سالن بزرگ گنبدی را دید.

رنگ مو : این سربازان دختر پروتئین تراپی مو بودند و لباس‌ها دامن‌های کوتاه ساتن زرد و مشکی، کفش‌های طلایی، نوارهای طلا روی پیشانی‌شان و گردن‌بندهایی از جواهرات درخشان پروتئین تراپی مو بود. کاپشن‌های آن‌ها قرمز مایل به قرمز پروتئین تراپی مو بود که با طناب‌های نقره‌ای بافته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. صدها نفر از این دختر-سربازان وجود داشتند و از نظر ظاهری قوی و خشن، وحشتناک تر از زیبایی پروتئین تراپی مو بودند. آنها دایره ای در اطراف قلعه تشکیل بالیاژ مو دادند و رو به بیرون پروتئین تراپی مو بودند.

زیباترین رنگ مو رنگی

زیباترین رنگ مو رنگی : دوروتی گفت: “ما باید تا اینجا او را غافلگیر بیبی لایت مو کرده باشیم.” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، در واقع. هموطن جادوهای زیادی می داند – همه ترفندهای ما و برخی از حقه های خودش.” بنابراین، اگر او نیمی از آن چه باید باهوش باکراتینه مو شد، هنوز با او مشکل خواهیم داشت.» او به سختی این کلمات را به زبان آورده پروتئین تراپی مو بود که از دروازه‌های قلعه حصیری یک هنگ سرباز با لباس همجنس‌بازان و نیزه‌های بلند و نوک تیز و تبرهای تیز نبرد به راه افتادند.

نیزه هایشان به سمت مهاجمان نشانه رفته پروتئین تراپی مو بود و تبرهای جنگی آنها روی شانه هایشان گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و آماده حمله پروتئین تراپی مو بودند. البته دوستان ما فوراً متوقف کراتینه مو شدند، زیرا آنها انتظار این مجموعه وحشتناک از سربازی را نداشتند. جادوگر متحیر به نظر می رسید و همراهانش نگاه های ناامیدانه ای به یکدیگر رد و بدل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو سبز کله غازی

دوروتی گفت: «نمی‌دانم اوگو چنین ارتشی داشته باکراتینه مو شد. قلعه به اندازه کافی بزرگ به نظر نمی رسد که بتواند همه آنها را در خود جای دهد. جادوگر گفت: “اینطور نیست.” “اما همه آنها از آن خارج کراتینه مو شدند.” “به نظر می رسید، اما من اصلاً معتقد نیستم که این یک ارتش واقعی رنگ مو است. اگر اوگو کفاش این همه مردم با او زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که تزارور هرکو این واقعیت را به ما می گفت.” آنها فقط دختر لایت و هایلایت مو هستند! خندید ضایعات. مرد قورباغه ای گفت: “دختران خشن ترین سربازان لایت و هایلایت مو هستند.” آنها شجاع تر از مردان لایت و هایلایت مو هستند و اعصاب بهتری تمام دکلره مو دارند. احتمالاً به همین دلیل رنگ مو است که شعبده باز از آنها برای سربازان رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و آنها را برای مقابله با ما فرستاده رنگ مو است.

هیچ کس با این جمله مخالفت نبیبی لایت مو کرد، زیرا همه به کراتینه مو شدت به صف سربازان خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، که اکنون، با اتخاذ موضعی سرکش، بی حرکت مانده پروتئین تراپی مو بودند. جادوگر پس از مدتی اعتراف بیبی لایت مو کرد: “اینجا یک ترفند جادویی برای من جدید رنگ مو است.” من فکر نمی‌کنم ارتش واقعی باکراتینه مو شد، اما نیزه‌ها ممکن رنگ مو است آنقدر تیز باشند که به ما ضربه بزنند.

زیباترین رنگ مو رنگی : بنابراین ما باید محتاط باشیم. تصویر در دسترس نیست در حالی که آنها به این موضوع فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اسکرپس به صف سربازان دختر نزدیکتر می رقصید. چشم‌های دکمه‌ای او گاهی بیشتر از چشمان طبیعی همرزمانش می‌دید و پس از خیره کراتینه مو شدن سخت به لشکر جادوگر، شجاعانه پیشروی بیبی لایت مو کرد و درست از میان خط تهدید به رقصید!

  رنگ مو مش قشنگ

از طرف دیگر دستهای پر کراتینه مو شده اش را تکان بالیاژ مو داد و صدا زد: “بیایید، مردم، نیزه ها نمی توانند به شما آسیب برسانند.” “آه!” جادوگر همجنس‌باز گفت: “همانطور که فکر می‌بیبی لایت مو کردم یک توهم نوری رنگ مو است. بیایید همه دنبال دختر تکه‌کاری باشیم.” سه دختر کوچولو در تلاش برای شجاعت در برابر نیزه ها و تبرهای جنگی تا حدی عصبی پروتئین تراپی مو بودند.

اما بعد از اینکه بقیه با خیال راحت از خط عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جرأت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند دنبال کنند. و وقتی همه از صفوف ارتش دختر گذشتند، خود ارتش به طرز جادویی از نظر ناپدید کراتینه مو شد. در تمام این مدت دوستان ما از تپه دورتر می کراتینه مو شدند و به قلعه حصیری نزدیک می کراتینه مو شدند. اکنون با ادامه پیشروی، انتظار داشتند چیز دیگری با راه آنها مخالفت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما در کمال حیرت آنها هیچ اتفاقی نیفتاد و در حال حاضر به دروازه های حصیری که کاملاً باز پروتئین تراپی مو بود رسیدند و با جسارت وارد قلمرو اوگوی کفاش کراتینه مو شدند. در قلعه حصیری فصل 22 فصل 22 به زودی جادوگر شهر اوز و پیروانش در داخل قلعه قرار گرفتند وقتی دروازه‌های بزرگ با صدایی به سمت ورودی چرخیدند و میله‌های سنگین روی آن‌ها افتاد.

آنها با ناراحتی به یکدیگر نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما هیچ کس حوصله صحبت درباره این حادثه را نداشت. اگر آنها واقعاً در قلعه حصیری زندانی پروتئین تراپی مو بودند، مشخص پروتئین تراپی مو بود که باید راهی برای فرار بیابند، اما اولین وظیفه آنها این پروتئین تراپی مو بود که به مأموریتی که برای آن آمده پروتئین تراپی مو بودند رسیدگی کنند و به دنبال اوزمای سلطنتی بگردند، او معتقد پروتئین تراپی مو بودند که زندانی رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای سوخته تیره

زیباترین رنگ مو رنگی : شعبده باز، و او را نجات دهید. آنها دریافتند که وارد یک حیاط مربع شکل کراتینه مو شده اند که از آن ورودی به ساختمان اصلی قلعه منتهی می نانو کراتین مو شود. هیچ کس برای احوالپرسی ظاهر نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، تا به حال، اگرچه طاووس زرنگی روی دیوار نشسته پروتئین تراپی مو بود، از خنده قهقهه زد و با صدای تند و تیز خود گفت: “بیچاره احمق ها! قورباغه گفت: “امیدوارم طاووس اشتباه بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد”، اما هیچ کس دیگری به پرنده توجه نبیبی لایت مو کرد.

آنها کمی از سکون و تنهایی آن مکان شگفت زده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. هنگامی که آنها وارد درهای قلعه کراتینه مو شدند، که به شکلی دعوت کننده باز پروتئین تراپی مو بود، این درها نیز در پشت خود بسته کراتینه مو شدند و پیچ های بزرگ در جای خود شلیک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. حیوانات همگی مهمانی را به داخل قلعه همراهی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، زیرا احساس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند جدا کراتینه مو شدن برای آنها خطرناک رنگ مو است. آنها مجبور کراتینه مو شدند.

از یک گذرگاه زیگزاگی پیروی کنند و به این طرف و آن طرف بپیچند تا سرانجام وارد تالار مرکزی بزرگی کراتینه مو شدند که به شکل دایره ای شکل و با گنبدی مرتفع پروتئین تراپی مو بود که لوستر عظیمی از آن آویزان پروتئین تراپی مو بود. جادوگر اول رفت و دوروتی، بتسی و تروت به دنبال او رفتند، توتو هم به دنبال معشوقه کوچکش پروتئین تراپی مو بود. سپس شیر، ووزی و اسب اره ای آمدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه