↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش قشنگ

رنگ مو مش قشنگ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش قشنگ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش قشنگ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو مش قشنگ : به ندرت سه هفته گذشته پروتئین تراپی مو بود که سر جان یک دعوت نامه دیگر به قلعه دیلوورث دریافت بیبی لایت مو کرد. این موج دوم صمیمیت نه به فکر مضطرب نیاز داشت و نه به تصمیم گیری طولانی مدت در مورد چگونگی عمل بیبی لایت مو کردن نیاز داشت، چون می دانست که این بار دیگر با بالیاژ مو دادن فرصتی دیگر برای مشارکت در افکار فعلی او به عمل خواهد آمد. 21نگاه محبت آمیز کسی که از او می ترسید.

مو : برای چند ثانیه بدون هیجان زیاد می خراشید، سپس به رنگ مو استادش نگاه می بیبی لایت مو کرد که انگار می خواهد بگوید: «اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم! طبق قول افتخار من به عنوان یک سگ، اینجا یک ترافل وجود رنگ مو دارد.» و حقیقت را گفت. رنگ مو استاد در نقطه حفاری نشان بالیاژ مو داد. اگر ماله به بیراهه می رفت، سگ به مرد نشان می بالیاژ مو داد که چگونه آن را با بو کشیدن ته سوراخ درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قارچ همیشه آنجا پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مش قشنگ

رنگ مو مش قشنگ : که تجربه به او گفته پروتئین تراپی مو بود چیزی قابل فروش وجود نرنگ مو دارد. تا جایی که مطالعه ام پیش رفت، برایم مهم نپروتئین تراپی مو بود که قارچ ها خوراکی لایت و هایلایت مو هستند یا نه. این اکسپدیشن که به این شکل انجام کراتینه مو شد، بسیار موفق پروتئین تراپی مو بود. سگ پرمشغله همراه با دماغش به باد، با سرعت متوسطی یورتمه می‌رفت. هر لحظه که می ایستد، با سوراخ های بینی اش زمین را زیر سوال می برد.

بینی سگ نمی تواند دروغ بگوید. اما او ما را وادار بیبی لایت مو کرد که انواع قارچ های زیرزمینی را جمع آوری کنیم: قارچ های بزرگ و کوچک، تازه و پوسیده، معطر و بی بو، معطر و آن هایی که برعکس پروتئین تراپی مو بودند. از مجموعه خودم که بیشتر قارچ های زیرزمینی محله را در بر می گرفت شگفت زده کراتینه مو شدم. آیا بوی آن طوری که ما می فهمیم، سگ را هدایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ در جستجوی او؟ من باور نمی کنم که چنین باکراتینه مو شد.

  رنگ مو مش جدید سال

وگرنه او به این همه گونه که بوی بسیار متفاوتی تمام دکلره مو دارند اشاره نمی بیبی لایت مو کرد. او باید چیزی را درک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که ما نمی توانیم. این اشتباه رنگ مو است که همه چیز را با معیارهای انسانی مقایسه کنیم. بیشتر از آنچه ما می دانیم در جهان احساسات وجود رنگ مو دارد. این اسرار برای حشرات بهتر از حیوانات دیگر شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است، مانند سگ یا خوک، که همچنین ترافل را با بینی خود شکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مش قشنگ : اکنون در مورد سوسک شکار ترافل خواهیم شنید. خوک که ترافل را نیز با دماغش شکار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند این یک سوسک سیاه و زیبا، با شکمی رنگ پریده و مخملی، گرد مانند سنگ گیلاس و تقریباً به همان اندازه رنگ مو است. با مالیدن نوک شکمش به لبه بال هایش صدایی نرم شبیه صدای پرندگان کوچک در هنگام آمدن مادرشان ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با غذایشان نر یک شاخ برازنده بر سر خود می بندد.

من این سوسک ها را در یک جنگل کاج خاص که در آن قارچ های زیادی وجود رنگ مو دارد، پیدا بیبی لایت مو کردم. جای خوشایندی رنگ مو است که همه خانواده من دوست تمام دکلره مو دارند در روزهای معتدل پاییز به آنجا بروند. آنها همه چیز را در آنجا پیدا می کنند: لانه های سرخابی های قدیمی، ساخته کراتینه مو شده از دسته های شاخه. جیزها پس از پر بیبی لایت مو کردن محصولات خود با بلوط روی بلوط ها با یکدیگر دعوا می کنند.

خرگوش ها ناگهان از یک بوته رزماری شروع می شوند و دم های واژگون سفید کوچک خود را نشان می دهند. ماسه های دوست داشتنی برای حفر تونل ها برای بچه ها وجود رنگ مو دارد، ماسه ای که به راحتی می توان آن را در ردیف های کلبه هایی قرار بالیاژ مو داد که با خزه روی آن ها می پوشانیم و از طریق یک دودکش با کمی نی روی آن ها می گذاریم. و وقتی آنجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

  رنگ مو با پوست گردو و قهوه

ناهار سیبی را با صدای چنگ های اولیایی نسیمی که به آرامی از میان سوزن های کاج آه می کشند، می خوریم! بله، برای بچه ها یک بهشت ​​واقعی رنگ مو است. بزرگترها نیز از آن لذت می برند و یکی از لذت های اصلی من تماشای سوسک ترافل من رنگ مو است. لانه های او را می توان اینجا و آنجا دید. در باز مانده رنگ مو است و فقط با یک لایه ماسه احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو مش قشنگ : عمق این لانه حدود 9 اینچ رنگ مو است و مستقیماً در خاک بسیار سست پایین می رود. وقتی با چاقو برش می زنم، اغلب متوجه می شوم که خالی رنگ مو است. حشره در طول شب از آنجا خارج کراتینه مو شده و کار خود را به پایان رسانده و به جای دیگری ساکن کراتینه مو شده رنگ مو است. سوسک ترافل یک ولگرد، شبگرد رنگ مو است که هر وقت دلش خورنگ مو است خانه اش را ترک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به راحتی خانه جدیدی می گیرد.

گاهی اوقات من حشره را در ته گودال می بینم، همیشه تنها، گاهی یک نر، گاهی اوقات یک زن، هرگز دو نفر در یک زمان. لانه خانه ای برای خانواده نیست. این یک نوع خانه مجردی رنگ مو است که فقط برای آسایش بیتل انفرادی حفر کراتینه مو شده رنگ مو است. سوسک در این خانه یک قارچ کوچک را که معمولاً تا حدی خورده می نانو کراتین مو شود، در چنگ می گیرد. او از آن جدا نخواهد کراتینه مو شد. گنج اوست.

اموال دنیوی اوست. خرده های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده به ما می گویند که او را در حال جشن گرفتن گرفته ایم. وقتی جایزه او را از او می گیریم، متوجه می شویم که نوعی قارچ کوچک زیرزمینی رنگ مو است که نزدیک به ترافل رنگ مو است. این موضوع عادات سوسک و دلیل او برای ایجاد لانه‌های جدید را بیشتر روشن می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گمان می کنم گرگ او را بلعیده، یا جادوگران او را گرفته و تکه تکه بیبی لایت مو کرده و پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بیبی لایت مو کرده اند.

  رنگ موی قهوه ای دخترانه بدون دکلره

او بر فراز کوه و من اینجا لایت و هایلایت مو هستم چپ، یک بیوه فقیر رها کراتینه مو شده! اوه عزیزم، ای عزیز، ای عزیز!” اندوه او آنقدر زیاد پروتئین تراپی مو بود که باتچا از آستان گوسفندان بیرون پرید تا او را دلداری دهد. “آنجا، آنجا، همسر عزیز، گریه نکن! اینجا لایت و هایلایت مو هستم، زنده و سالم! نه گرگی مرا خورد، نه جادوگرانی مرا گرفتار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من در آستان گوسفندان خوابیده ام – همین. باید تمام زمستان را خوابیده باشم.

رنگ مو مش قشنگ : زن با دیدن و صدای شوهرش گریه اش را قطع بیبی لایت مو کرد. اندوه او به شگفتی و سپس به خشم تبدیل کراتینه مو شد. “ای بدبخت!” او گریست. “ای تنبل و بیکار! چوپان خوبی که گوسفندهایت را رها می کنی و خودت را رها می کنی و زمستان را مثل مار می خوابی! این درنگ مو استان خوبی رنگ مو است، نه، و فکر می کنم به من فکر می کنی. اوه، ای کنه گوسفندی، کجا پروتئین تراپی مو بودی و چه می‌بیبی لایت مو کردی.

او با دو دست به سمت پرواز بیبی لایت مو کرد و نمی توان گفت که اگر غریبه دخالت نمی بیبی لایت مو کرد با او چه می بیبی لایت مو کرد. او گفت: “اونجا، اونجا، “هیجان انگیز پروتئین تراپی مو بودن فایده ای نداره! البته اون تموم زمستون اینجا تو گوسفندسرا نخوابیده. و هنگامی که داغ ترین پرتوی آن گوی آسمانی به شیشه های پنجره عمارت دانفرن شلیک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، صاحب شایسته می تواند آن را با سپاس واقعی و عمیق دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه