↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس

جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس : سپاسگزار باشند و کتاب «جنگل» او باید به فروش برسد، زیرا از «کلبه عمو تام» تاکنون هیچ کتابی در آمریکا فروخته نکراتینه مو شده رنگ مو است. و سپس در 31 مه، دو روز بعد، سرمقاله دیگری از همین شخصیت منتشر کراتینه مو شد و این واقعیت را به خوانندگان “ژورنال عصر” منتقل بیبی لایت مو کرد که ممکن رنگ مو است این رمان فوق العاده را در روزنامه های هرست بخوانند. فصل اول هر دو در منتشر می نانو کراتین مو شود و پس از آن درنگ مو استان کامل در منتشر می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : آنها را سرزنش کنند، اگر گاه و بیگاه تسلیم وسوسه انتشار اخبار شوند. بنابراین من آن را با «مجله همه» پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، و حالا وقتی با کیف پر از اسنادم به دفتر «نیویورک تایمز» رفتم، آن را پیدا بیبی لایت مو کردم. حدود ساعت ده شب رسیدم و روز را در انتظار آسوشیتدپرس هدر بالیاژ مو دادم.

جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس

جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس : چرا که روزنامه ها برای اینکه اصلاً فایده ای داشته باشند باید تیراژ داشته باشند و برای تیراژ باید وانمود کنند که به فکر مردم لایت و هایلایت مو هستند. رقابت کراتینه مو شدیدی بین آنها وجود رنگ مو دارد، و هر چند وقت یکبار اتفاق می افتد که یک “اسکوپ” آنقدر ارزشمند رنگ مو است که دور انداخته نانو کراتین مو شود. روزنامه‌نگاران انسان‌اند و صاحبان روزنامه‌ها نمی‌توانند.

من توسط ، سردبیر پذیرفته کراتینه مو شدم – و هرگز پیش از آن و یا از آن زمان تاکنون چنین رنگ مو استقبالی در دفتر روزنامه نداشته ام. من به آنها گفتم که تمام محتوای گزارش محرمانه کمیته تحقیق روزولت را در اختیار دارم و آنها یک اتاق خصوصی و دو تن نگار متخصص به من بالیاژ مو دادند و من چند دقیقه با یک تن نگار و سپس چند دقیقه با یک تن نگار دیگر صحبت بیبی لایت مو کردم.

  بهترین رنگ مو شکلاتی روشن

و بنابراین درنگ مو استان در حدود یک ساعت به پایان رسید. با دانستن «تایمز» همانطور که از آن زمان به بعد با آن آشنا کراتینه مو شده‌ام، اغلب به این فکر بیبی لایت مو کرده‌ام که اگر بیست و چهار ساعت برای فکر بیبی لایت مو کردن و مصاحبه با نمایندگان بسته‌بندان فرصت داشتند، این درنگ مو استان را منتشر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما بیست و چهار ساعت وقت نداشتند، فقط دو ساعت وقت داشتند.

آنها گرفتار طوفان هیجان کراتینه مو شدند و ساعت یک بامبالیاژ مو داد درنگ مو استان من در مطبوعات پخش کراتینه مو شد و بخشی از صفحه اول و عملاً تمام صفحه دوم را اشغال بیبی لایت مو کرد. این سوال مطرح کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که چگونه باید اعتبار درنگ مو استان را تایید بیبی لایت مو کرد. “تایمز” با قرار بالیاژ مو دادن درنگ مو استان در زیر “تاریخ خط” واشنگتن مشکل را حل بیبی لایت مو کرد – یعنی آنها به خود گفتند 43خوانندگانی که یکی از خبرنگاران باهوش آنها در پایتخت به این «اسکوپ» دست یافته رنگ مو است.

من که تازه وارد بازی روزنامه پروتئین تراپی مو بودم، از این تعجب بیبی لایت مو کردم، اما از آن زمان مشاهده بیبی لایت مو کردم که این یک ترفند معمول روزنامه ها رنگ مو است. زمانی که انقلاب سوسیالیستی در آلمان رخ بالیاژ مو داد، من اتفاقاً در پاسادنا پروتئین تراپی مو بودم و “لس آنجلس اگزمینر” با من تماس گرفت تا از من درباره شخصیت‌های دولت جدید بپرسد. بنابراین صبح روز بعد “ممتحن” شرح کامل ایبرت و اعزام مفصلی از کپنهاگ داشت! «نیویورک تایمز» که دستش را روی گاوآهن گذاشته پروتئین تراپی مو بود.

راه طولانی را از شیار پایین رفت. برای چند روز مطالب من را منتشر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من آدرس بلورز را به آنها بالیاژ مو دادم و آنها خبرنگاری را به دلاور فرستادند تا با آنها مصاحبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و درنگ مو استان داخلی تجارب کمیسیون در شیکاگو را دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این هم در صفحه اول. تمام این درنگ مو استان‌ها را «تایمز» به تعبالیاژ مو داد زیادی روزنامه در سراسر کشور فروخت – روزنامه‌هایی که باید از طریق آسوشیتدپرس دریافت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو تنباکویی خاکستری

جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس : اگر آسوشیتدپرس به جای دیوار سیمانی یک کانال خبری پروتئین تراپی مو بود. البته “تایمز” از این فروش ها ثروت زیادی به دست آورد. با این حال، هرگز برای چیزی که به آن بالیاژ مو دادم یک دلار به من پرداخت نبیبی لایت مو کرد، و به ذهنم خطور نبیبی لایت مو کرد که انتظار یک دلار داشته باشم. من فقط به این عنصر اشاره می کنم تا نشان دهم که چگونه تحت سیستم سود، حتی از کار اصلاحی، خدمت به بشریت، بهره برداری می نانو کراتین مو شود.

من چنین کارهایی را نه یک بار بلکه صدها بار در زندگی ام انجام بالیاژ مو داده ام. با این حال، مدام در روزنامه ها این اتهام را می خوانم که من در کسب و کار چرندی برای پول لایت و هایلایت مو هستم. من حتی در “نیویورک تایمز” هم چنین کنایه هایی را خوانده ام! همچنین من تجربه دیگری داشتم که نگرش روزنامه های بزرگ شهری را به موضوع پول روشن بیبی لایت مو کرد. این رسم ناشران رنگ مو است.

که آنچه را که «حقوق سریال پس از انتشار» یک کتاب نامیده می نانو کراتین مو شود، به سندیکاهای روزنامه بفروشند. «جنگل» که تبدیل به یک شهرت بین‌المللی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، برای دریافت این حقوق سریال به‌کراتینه مو شدت مناقصه کراتینه مو شد و در نهایت با دو هزار دلار به «نیویورک آمریکایی» فروخته کراتینه مو شد که نویسنده نیمی از آن را دریافت بیبی لایت مو کرد.

بلافاصله نویسندگان سرمقاله هر دو روزنامه هرست در نیویورک، «آمریکن» و «ایونینگ ژورنال» شروع به ستایش «جنگل» آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. لحن حمایتی را که آرتور بریزبن در مورد اتهامات من علیه کوله بران شیکاگو بیان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، به خاطر خواهید آورد. اما اکنون ناگهان بریزبن تمام بی اعتمادی خود را نسبت به صلاحیت من به عنوان یک مرجع در انبارها از دست بالیاژ مو داد.

  انواع رنگ مو شکلاتی

دو ستونی ظاهر کراتینه مو شد که به ستون دوتایی دیگری رفت و «جنگل» و خودم را با حروف بزرگ جشن گرفت و از مردم آمریکا خورنگ مو است که افشاگری‌های بسیار مهم من درباره بدنامی‌های Beef Trust را بخوانند: در کتاب خود – که حداقل یک میلیون آمریکایی باید آن را بخوانند – آقای. سینکلر زندگی حرفه ای یک خانواده را دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این کتابی رنگ مو است.

که برای برده‌داری مدرن صنعتی همان کاری را می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که «کلبه عمو تام» برای برده‌داری سیاه‌پوستان انجام بالیاژ مو داد. اما کار در «جنگل» بسیار بهتر و دقیق‌تر از «کلبه عمو تام» انجام کراتینه مو شده رنگ مو است. آقای سینکلر در حیاط ها زندگی می بیبی لایت مو کرد. او دید که با مردانی که در آنجا کار می کنند چگونه رفتار می نانو کراتین مو شود، چگونه با افرادی که محصولات وحشتناک و بیمار می خرند رفتار می نانو کراتین مو شود.

جدیدترین رنگ مو و مدل موی عروس : او حقیقت را به سادگی و قانع کننده گفت. او به آنجا رفت تا زندگی را مطالعه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نه صرفاً برای گفتن یک درنگ مو استان. در نتیجه نگارش این کتاب، از وحشت و شرمندگی که برانگیخته رنگ مو است، این چشم انداز خوب وجود رنگ مو دارد که شیطان های حداقل بررسی شوند، و حداقل یک مرحله وحشتناک از زندگی مدرن اصلاح نانو کراتین مو شود. در همین حال، مردم باید از آقای سینکلر به خاطر خدمات عمومی که انجام می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه