↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ مو سه صفر

بهترین رنگ مو سه صفر | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ مو سه صفر را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ مو سه صفر را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ مو سه صفر : تمام این روزها به کراتینه مو شدت بدبخت پروتئین تراپی مو بودم، اما فهمیدم که چقدر به چیزی از این دست نیاز دارم تا این سم وحشتناک را از سیستمم خارج کنم، بنابراین فقط نگه داشتم و آب زیادی نوشیدم و تا آنجا که می توانستم زیر نور آفتاب راه رفتم.

رنگ مو : از آنجایی که بار اول روزه کامل نگرفتم، دوباره از چهارم سپتامبر شروع بیبی لایت مو کردم و سیزده روز روزه گرفتم، زمانی که گرسنگی طبیعی بازگشت. هیچ یک از تجربه های ناخوشایند روزه اول را نداشت. توانستم بیش از هر زمان دیگری در سال های گذشته روی پای من باشم و کار کنم. روماتیسم مزمن باعث تورم خمیده مفاصل زانوی من کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که به نوبه خود باعث بی حسی پاها و اندام های تحتانی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین رنگ مو سه صفر

بهترین رنگ مو سه صفر : نمی توانستم روی پاهایم باشم. آنچه که من با آنها از کوزه مردمی که در آن طرف اتاق راه می‌رفتند، یا به آنها برخورد می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، نمی‌توان گفت. روزه اول تمام درد و درد را برطرف بیبی لایت مو کرد. آخرین روزه آنها را به حالت عادی یا تقریباً پایین آورده رنگ مو است. من اطمینان دارم که[ص 121] به زودی می توانم هر مسافت معقولی را طی کنم.

یقیناً شما مستحق جایگاهی در میان خیرین عامه عصر لایت و هایلایت مو هستید تا دانشی را که با روزه به دست آورده اید به مردم بدهید. با تشکر از شما، خانم ال ریموند . 20 خیابان پروتئین تراپی مو بودوین، بوستون، ماساچوست، 1 اوت 1910. آقاي عزيز ، – من به تازگي مقاله شما را در زمينه فرهنگ فيزيکي با علاقه خواندم و قصد دارم.

  مدل رنگ مو پاییزی

شرح مختصري از تجربه خود را براي شما ارسال کنم که از برخي جهات کاملتر از تجربه شما پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. به این ترتیب، به این واقعیت اشاره می‌کنم که روزه‌های من، گرچه آن‌قدر طولانی نپروتئین تراپی مو بود که خیلی‌ها گزارش بیبی لایت مو کرده‌اند، اما از این جهت کامل پروتئین تراپی مو بود: خون و بافتم پاک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، دهانم شیرین، زبانم مرطوب پروتئین تراپی مو بود.

و روزه‌هایم بسیار پروتئین تراپی مو بود. مایعات گوارشی و درخورنگ مو است غذای سالم و ساده که به آرامی خورده می کراتینه مو شد و کاملاً هضم می کراتینه مو شد و اشتهای من با مقدار بسیار متوسطی کاملاً ارضا می کراتینه مو شد. من به کراتینه مو شدت از سوء هاضمه و روماتیسم رنج می بردم و تصمیم گرفتم که اثر پرهیز کامل از غذا را تا بهپروتئین تراپی مو بودی امتحان کنم.

من با نوشته های دکتر دیویی آشنا پروتئین تراپی مو بودم و به خوبی متقاعد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم که نظرش درست رنگ مو است. صبح روز اول ژانویه در دفترم پروتئین تراپی مو بودم، و حسابدار گفت که چقدر حالم بد رنگ مو است. هفت روز بعد از آن (هفت روز اول روزه ام) دوباره وارد کراتینه مو شدم و او از ظاهر بسیار بهپروتئین تراپی مو بود یافته ام گفت.[ص 122]ظاهرم خیلی بهتر پروتئین تراپی مو بود او نه می دانست و نه من دلیل بهپروتئین تراپی مو بود را به او می گفتم.

روز دوازدهم – روز اول بعد از اینکه افطار بیبی لایت مو کردم – گفت ظاهرم خیلی بهتر رنگ مو است، که درست هم پروتئین تراپی مو بود، اما وقتی دلیل را به او توضیح بالیاژ مو دادم، اصلاً به آن اعتقاد نداشت. در هیچ یک از چهار روزه‌ای که گرفته‌ام، محدودیت زمانی تعیین نبیبی لایت مو کرده‌ام و اصلاً آن را به عنوان یک شیرین‌کاری تلقی نبیبی لایت مو کرده‌ام، بلکه فقط با شرایطی که پیش می‌آید هدایت کراتینه مو شده‌ام.

  رنگ مو آبی یخی قیمت

در هیچ موردی شکست نخورده ام و در هیچ موردی غذا برایم وسوسه نپروتئین تراپی مو بود تا زمانی که گرسنگی طبیعی برگردد. به نظر من، تلاش برای اندازه گیری طول روزه اشتباه رنگ مو است. ما باید تحت هدایت طبیعت اداره شویم. “سگ عاقل” می داند چه زمانی باید روزه بگیرد و تا زمانی که غذا بخواهد روزه می گیرد.

به نظر من وقتی به آن نقطه از خرد رسیدیم که به اندازه سگ بدانیم، آنقدر می دانیم که به جای ساعت، نیازهای هوشمندانه را دنبال کنیم. تجربه من با دیدگاه بیان کراتینه مو شده در مقاله شما در مورد ضعف معده و عدم پریستالیس بعد از روزه خوانی مطابقت نرنگ مو دارد. تجربه من این رنگ مو است که بعد از یک روزه کامل می توان هر غذای ساده دلخواه را بدون ضرر مصرف بیبی لایت مو کرد.

بهترین رنگ مو سه صفر : البته من طرفدار بی احتیاطی نیستم، اما فکر نمی کنم دلیل موجهی برای اجبار به خوردن غذاهای مایع وجود داشته باکراتینه مو شد، مگر اینکه فرد بخواهد. طولانی ترین روزه من نوزده روز پروتئین تراپی مو بود. ایده هایی که شما از آن دفاع می کنید من بیست سال پروتئین تراپی مو بود که دچار یبوست پروتئین تراپی مو بودم که باعث سرماخوردگی و گرفتگی می‌کراتینه مو شد، علاوه بر این که من را بسیار تنبل می‌بیبی لایت مو کرد.

به عنوان یک خواننده و معلم، این چیزها برای کار من نقص بزرگی پروتئین تراپی مو بود، بنابراین پس از خواندن مقاله شما تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. من در پاریس پروتئین تراپی مو بودم و با اسکار سیگل و ژان دو رسکه خوانندگی می خواندم و البته باید همیشه در بهترین حالت خود باشم، اما اینطور نپروتئین تراپی مو بود. نمی‌توانستم از سرماخوردگی که همیشه یکی دو هفته کارم را از دست می‌بالیاژ مو داد، خودداری کنم.

  ترکیب رنگ مو شرابی بدون دکلره

بنابراین وقتی معلمانم برای تعطیلات خود رفتند، تصمیم گرفتم روزه را شروع کنم و در 31 ژوئیه این کار را انجام بالیاژ مو دادم. از آنجایی که قهوه «تاپر» پروتئین تراپی مو بودم، ترک بیبی لایت مو کردن فنجان قهوه سیاه غلیظ صبحانه برایم بسیار سخت پروتئین تراپی مو بود، اما این کار را بیبی لایت مو کردم و سه چهار روز اول تقریباً عقلم را از دست بالیاژ مو دادم. هرگز در زندگی ام چیزی را تجربه نبیبی لایت مو کردم که به این همه قدرت اراده نیاز داشته باکراتینه مو شد.

بهترین رنگ مو سه صفر : با این حال، به آن پایبند پروتئین تراپی مو بودم، اما خیلی گرسنه پروتئین تراپی مو بودم و چهار روز سردرد دوگانه داشتم، بعد از آن کمی بهتر کراتینه مو شد. سپس حدود روز پنجم، وقتی گرسنگی ام شروع به ترک بیبی لایت مو کرد، شروع به ترکیدن بیبی لایت مو کردم، گویی سرخک دارم – این مدت پنج یا شش روز ادامه داشت. به آن اضافه کنم، دهان و گلویم ملتهب و به کراتینه مو شدت درد می بیبی لایت مو کرد و تا حدود روز دوازدهم روزه درمان نکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه