↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو صدف مرواریدی

رنگ مو صدف مرواریدی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو صدف مرواریدی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو صدف مرواریدی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو صدف مرواریدی : این که او کاملاً درمانده پروتئین تراپی مو بود و هیچ وسیله ای برای زنده نگه داشتن خود در این بین نداشت، چیزی پروتئین تراپی مو بود که نه مسئولین بیمارستان و نه هیچ کس دیگری در شهر را نگران نمی بیبی لایت مو کرد. به طور اتفاقی، او در یک روز دوشنبه آسیب دیده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : و بنابراین او می دانست که او تا به حال کار تمام زمستان. او به قدری خوشحال پروتئین تراپی مو بود که در آن شب خود را با ولگردی و ولگردی پذیرفت و با مانده پولش جایی را در یک اتاقک اجاره ای رنگ مو استخدام بیبی لایت مو کرد و در آنجا به همراه چهار کارگر دیگر روی یک تشک بزرگ حصیری دست ساز خوابید. این یک دلار در هفته پروتئین تراپی مو بود و برای چهار مورد دیگر غذایش را در پانسیون نزدیک محل کارش تهیه می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو صدف مرواریدی

رنگ مو صدف مرواریدی : البته یک رسوایی بزرگ وجود داشت. مشخص کراتینه مو شد که سوابق شهر جعل کراتینه مو شده و جنایات دیگری مرتکب کراتینه مو شده اند و برخی از سرمایه داران بزرگ شیکاگو به زندان افتادند. بزرگان اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که با وجود اینکه ورودی اصلی کار در عقب سالن یکی از آنها پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، از همه چیز اطلاعی نداشته اند. این در یک برش تازه باز پروتئین تراپی مو بود که کار می بیبی لایت مو کرد.

این برای او هر هفته چهار دلار اضافی می‌گذارد که برای او مبلغی غیرقابل تصور رنگ مو است. در ابتدا مجبور کراتینه مو شد هزینه ابزار حفاری خود را بپردازد و همچنین یک جفت چکمه سنگین بخرد، زیرا کفش هایش تکه تکه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و یک پیراهن فلانل، زیرا پیراهنی که در تمام تابستان پوشیده پروتئین تراپی مو بود، تکه تکه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او یک هفته به این فکر بیبی لایت مو کرد که آیا باید یک پالتو هم بخرد یا نه. یکی پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو نسکافه ای طلایی بدون دکلره

که متعلق به یک دستفروش دکمه یقه عبری پروتئین تراپی مو بود که در اتاق کنارش مرده پروتئین تراپی مو بود و خانم صاحبخانه آن را برای اجاره اش نگه داشته پروتئین تراپی مو بود. در پایان، با این حال، تصمیم گرفت بدون آن، به عنوان او به زیرزمینی در روز و در رختخواب در شب. با این حال، این یک تصمیم ناخوشایند پروتئین تراپی مو بود، زیرا او را سریع‌تر از همیشه وارد سالن‌ها بیبی لایت مو کرد. از این به بعد از ساعت هفت تا پنج و نیم و نیم ساعت برای شام کار می بیبی لایت مو کرد.

به این معنی که او هرگز در روزهای هفته نور خورشید را نمی دید. عصرها جایی برای رفتن او نپروتئین تراپی مو بود جز یک بار. جایی نیست که نور و گرما باکراتینه مو شد، جایی که بتواند کمی موسیقی بشنود یا با یک همراه بنشیند و صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او اکنون خانه ای برای رفتن نداشت. هیچ محبتی در زندگی اش باقی نمانده پروتئین تراپی مو بود – فقط تمسخر رقت انگیز آن در رفاقت رذیله. یکشنبه‌ها کلیساها باز پروتئین تراپی مو بودند.

اما کجا کلیسایی وجود داشت که در آن یک کارگر بدبو، با حیوانات موذی که روی گردنش می‌خزند، می‌توانست بنشیند بدون اینکه مردم را دورتر ببیند و عصبانی به نظر برسد؟ البته او گوشه‌ای را در اتاقی بسته، اما گرم نکراتینه مو شده، با پنجره‌ای که روی دیواری خالی دو فوتی باز می‌کراتینه مو شد، داشت. و همچنین او خیابان‌های خالی را داشت، با طوفان‌های زمستانی که در آن‌ها می‌پیچید.

علاوه بر این، او فقط سالن‌ها را داشت – و البته، برای ماندن در آن‌ها باید مشروب می‌نوشید. اگر گاه و بی گاه مشروب می‌نوشید، آزاد پروتئین تراپی مو بود که خود را در خانه بسازد، با تاس یا یک بسته کارت‌های چرب قمار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، برای پول پشت میز بیلیارد بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا به یک «کاغذ ورزشی» صورتی آغشته به آبجو نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با عکس قاتلان و زنان نیمه برهنه. برای چنین لذت هایی پروتئین تراپی مو بود که او پول خود را خرج بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو فانتزی پشت سر

رنگ مو صدف مرواریدی : و زندگی او در طول شش هفته و نیمی که برای بازرگانان شیکاگو زحمت کشید تا آنها را قادر سازد تا چنگال اتحادیه تیم‌سازان خود را بشکنند، چنین پروتئین تراپی مو بود. در کاری که به این ترتیب انجام کراتینه مو شد، توجه چندانی به رفاه کارگران نکراتینه مو شد. به طور متوسط، حفر تونل برای یک روز زندگی و چندین انفجار هزینه رنگ مو دارد. با این حال، به ندرت پیش می آمد که بیش از دوازده یا دو مرد در مورد یک تصادف شنیده باشند.

همه کارها توسط ماشین آلات حفاری جدید، با حداقل انفجار ممکن انجام کراتینه مو شد. اما سقوط سنگ ها و تکیه گاه های خرد کراتینه مو شده، و انفجارهای زودرس و علاوه بر آن تمام خطرات راه آهن وجود خواهد داشت. از این رو پروتئین تراپی مو بود که یک شب، هنگامی که جورگیس با گروه خود در حال بیرون آمدن پروتئین تراپی مو بود، یک موتور و یک ماشین باردار به دور یکی از شاخه های بیشمار زاویه ررنگ مو است کوبیدند و به شانه او زدند و او را به دیوار سیمانی پرتاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و او را کوبیدند.

بدون احساس. وقتی دوباره چشمانش را باز بیبی لایت مو کرد صدای زنگ آمبولانس پروتئین تراپی مو بود. او در آن دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود، با یک پتو پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و به آرامی راه خود را در میان جمعیتی که در تعطیلات خرید می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، عبور می بیبی لایت مو کرد. آنها او را به بیمارستان شهرستان بردند، جایی که یک جراح جوان بازوی او را گذاشت. سپس او را شسته و روی تختی در یک بخش با یک یا دو نفر دیگر از افراد معلول و ژولیده دراز کشیدند.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای خرمایی

جورجیس کریسمس خود را در این بیمارستان گذراند و این خوشایندترین کریسمس او در آمریکا پروتئین تراپی مو بود. هر سال رسوایی‌ها و تحقیقاتی در این مؤسسه به وجود می‌آمد، روزنامه‌ها می‌گفتند که پزشکان اجازه تمام دکلره مو دارند آزمایش‌های خارق‌العاده‌ای را روی بیماران انجام دهند. اما هیچ چیز از این نمی دانست – تنها شکایت او این پروتئین تراپی مو بود که آنها به او از گوشت کنسرو کراتینه مو شده تغذیه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

که هیچ مردی که تا به حال در کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود به سگش غذا نمی بالیاژ مو داد. اغلب به این فکر می بیبی لایت مو کرد که چه کسی کنسرو گوشت گاو ذرت و “روست بیف” باغچه ها را می خورد. حالا او شروع بیبی لایت مو کرد به درک – که آن چیزی رنگ مو است که شما می توانید آن را “گوشت پیوندی” بنامید، قرار بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است تا به مقامات دولتی و پیمانکاران فروخته نانو کراتین مو شود.

رنگ مو صدف مرواریدی : و توسط سربازان و ملوانان، زندانیان و زندانیان مؤسسات، “خانواده ها” و باندهای کارگران راه آهن خورده نانو کراتین مو شود. . جورگیس در پایان دو هفته آماده ترک بیمارستان پروتئین تراپی مو بود. این بدان معنا نیست که بازوی او قوی رنگ مو است و می تواند به سر کار برگردد، بلکه به این معنرنگ مو است که می تواند بدون توجه بیشتر کنار بیاید و جای او برای فردی بدتر از او لازم رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه