نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ قهوه ای برای مو

بهترین رنگ قهوه ای برای مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ قهوه ای برای مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ قهوه ای برای مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ قهوه ای برای مو : آنها این را می دانند. پزشک خانواده ام از آن زمان گفته رنگ مو است که این احتمالاً بهترین کاری پروتئین تراپی مو بود که در عمرم انجام بالیاژ مو دادم. من خودم را بسیار مدیون شما می دانم که به من یک داروی موثر و بدون هزینه ارائه بالیاژ مو دادید. با تشکر از شما، خانم ال ریموند . آپتون سینکلر آقای عزیز ، – بله، می توانید از نام من در رابطه با تجربه من رنگ مو استفاده کنید.

رنگ مو : سرفه ام خیلی زیاد کراتینه مو شد[صفحه 117]در طول روزه رام کراتینه مو شد و تقریباً ناپدید کراتینه مو شد، اما با افزایش مقدار غذایی که بعد از افطار خوردم، برگشت، اما هیچ وقت به اندازه قبل از روزه بد نکراتینه مو شد. من 172 پوند وزن داشتم. در ماه مه، زمانی که روزه ام را شروع بیبی لایت مو کردم و به 148 پوند کاهش یافتم و اکنون وزنم 180 پوند رنگ مو است. و هرگز در زندگیم احساس بهتری نداشتم فقط یک نقطه خفیف از عاطفه سل در ریه ررنگ مو استم باقی مانده رنگ مو است.

بهترین رنگ قهوه ای برای مو

بهترین رنگ قهوه ای برای مو : در حالی که من به سایر مبتلایان به سل توصیه نمی کنم که روزه بگیرند، از شما می خواهم که اگر نامه ای از مصرف کنندگانی که روزه گرفته اند دارید، از کپی آن تشکر می کنم. ماه آگوست فرهنگ بدنی که در این هفته ارائه می نانو کراتین مو شود، من را بسیار جالب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. سوالاتی که در پایان مقاله می پرسی، امیدوارم پاسخ های زیادی دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اطلاعات زیادی در مورد درمان روزه داری بدهد.

  فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست

من شخصاً می‌توانم مقدار قابل‌توجهی از اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه دهم، اما این واقعیت که من یک داروساز در تجارت لایت و هایلایت مو هستم، مانع از ارائه چنین اطلاعاتی برای انتشار تا زمانی که داروها و من از شرکت جدا می‌شویم، می‌نانو کراتین مو شود. بگذار توضیح بدهم. کمی کمتر از چهار سال پیش به یک نسخه از فرهنگ فیزیکی برخوردم.

این برای من جالب پروتئین تراپی مو بود و من مطالعه را با اشتراک، و به دست آوردن کتاب های مختلف دنبال بیبی لایت مو کردم – دیویی، هازارد، کارینگتون، دزموند، ایلس، بل و دیگران. من کاملاً متقاعد کراتینه مو شدم که حدود 99 درصد از درمان های پزشکی معمول اشتباه رنگ مو است،[صفحه 118] و در واقع برای کسانی که در جستجوی سلامتی پروتئین تراپی مو بودند واقعاً مضر و اغلب مرگبار رنگ مو است.

بیشتر و بیشتر احساس می‌بیبی لایت مو کردم که در حق کسانی که از من درخورنگ مو است کمک می‌کنند ظلم بزرگی می‌کنم، و با بالیاژ مو دادن نسخه‌های پزشک، یک وسیله جانبی در عمل بد لایت و هایلایت مو هستم. با این حال می‌دانم که مانند خودم، بسیاری از پزشکان و شیمیدان‌ها هنگام توصیه داروها و انجام درمان‌های دارویی و جراحی پذیرفته‌کراتینه مو شده، بی‌گناه و حتی با وجدان عمل می‌کنند.

این باور که داروها بیماری ها را درمان می کنند، آنقدر عمیق در ذهن انسان معمولی ریشه رنگ مو دارد، و آموزه های دانشکده های پزشکی و داروسازان آنقدر جهانی و حتی کامل رنگ مو است که به سختی می توان پزشکان و داروسازان را به خاطر نگه داشتن عشق های مادری شان سرزنش بیبی لایت مو کرد. با این حال، ذهنی باز داشتم، و میل به انجام یک معامله مربعی داشتم.

بهترین رنگ قهوه ای برای مو : و تصمیم گرفتم یک آزمایش عملی از آموزه‌های جدیدی که برایم پیش آمده پروتئین تراپی مو بود انجام دهم. من با انتخاب دقیق بیمارانم شروع بیبی لایت مو کردم – کسانی که معتقد پروتئین تراپی مو بودم از هوش کافی برخوردار پروتئین تراپی مو بودند و بیماری‌هایشان دوره نسبتاً طولانی درد، نگرانی و هزینه را برایشان فراهم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. از آنجایی که داروفروشی در تجارت لایت و هایلایت مو هستم، برای من بسیار احمقانه پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو نقره ای زیتونی

که مواد مخدر را کاملاً محکوم کنم. و این یکی از دلایلی رنگ مو است که چرا برای شروع بیماری مزمن را انتخاب بیبی لایت مو کردم – توانستم از این رنگ مو استدلال رنگ مو استفاده کنم که از آنجایی که داروها آزمایش طولانی و وفاداری داشته اند و در درمان بی ارزش پروتئین تراپی مو بوده اند، حداقل یک روزه 9 یا 10 روزه مفید خواهد پروتئین تراپی مو بود. ، ارزش امتحان را رنگ مو دارد اولین مورد من یک خانم حدوداً سی و پنج ساله پروتئین تراپی مو بود.

شکایت، تورم کراتینه مو شدید، ساق بسیار ملتهب و زخمی که از[صفحه 119]دو اینچ زیر زانو تا یک اینچ بالای مچ پا، و بیش از نیمی از راه دور. او ثابت بیبی لایت مو کرد که یک بیمار خوب رنگ مو است. چهارده سال پروتئین تراپی مو بود که پا با کراتینه مو شدت کم و بیش بد پروتئین تراپی مو بود و توسط چند پزشک، داروساز و دیگران معالجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او با یک روزه فوری شروع بیبی لایت مو کرد.

در عرض بیست و چهار ساعت پس از شروع روزه، التهاب کاهش یافت. در پایان روز چهارم کاملاً فروکش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و در پایان روز هشتم اثری از دردسر باقی نمانده پروتئین تراپی مو بود. این روزه بیش از دو سال پیش برگزار کراتینه مو شد – او غذاهای ساده‌ای را که من توصیه بیبی لایت مو کردم به خوبی رعایت می‌بیبی لایت مو کرد و تاکنون هیچ بازگشتی از این بیماری وجود نداشته رنگ مو است.

  رنگ مشكي روي موي دكلره

سلامت عمومی او بسیار بهپروتئین تراپی مو بود یافته رنگ مو است. از آن زمان به بعد، شاید پنجاه مورد را با روزه و بسیاری دیگر را با رژیم غذایی ساده درمان بیبی لایت مو کرده ام. بسیاری از درمان‌های کامل انجام کراتینه مو شده‌اند که روش‌های پزشکی معمولی به‌طور کامل نتوانسته‌اند فایده‌ای داشته باشند. لیست من شامل بسیاری از بیماری ها رنگ مو است که از یک سال تا چهل و پنج سال به شواهد متغیر رنگ مو است.

در حالی که سن خود بیماران از یک سال تا هشتاد و پنج سال متغیر رنگ مو است. ایکس. — هرنگ مو استینگز، میخ ، 11 سپتامبر 1910. سردبیر، جهان وطن . همه خوانندگان مجله شما به خاطر مقاله آپتون سینکلر در مورد روزه به شما یک رأی تشکر تمام دکلره مو دارند. آقای سینکلر گفت: حضور در روزه سه خطر رنگ مو دارد. در مورد من چهار مورد وجود داشت.

بهترین رنگ قهوه ای برای مو : خطر فرستادن به مجنون. [ص 120] همه همسایگان و روابط من نسبت به آنچه “دیوانگی من” نامیده پروتئین تراپی مو بودند، نهایت تحقیر را داشتند. اما با همه اینها، چهارده روز روزه گرفتم و ناراحتی معده، ناراحتی قلبی، ناراحتی کلیه، آب مروارید مزمن و روماتیسم که سالها زندگی را سنگین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، دیگر نیست. من مجبور نیستم در این تاریخ به دوستانم بگویم که موفقیت آمیز پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه