↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست

فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست : که ویلیام ای. کوری، رئیس شرکت فولاد ایالات متحده ، قرار رنگ مو است علیه او به دلیل افترا ادامه دهد، و اقدام او را بر اساس اتهامات مندرج در رمان جدیدش، آپتون سینکلر، که تابستان را در لیک پلسید می گذراند، از “جمعیت فولاد” سرپیچی بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند دلیل آن را می‌داند.» “آنچه من دیده ام که Booze انجام دهد.” «افراد جالب: 83یک منشی خصوصی جوان شگفت انگیز.” “آرایشگری که از سرش رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “ستاره در یک “نمایش یک دختر”.” “از جایزه جنگنده تا پارسون.” حالا من از شما می پرسم: آیا هر مردی که خشمگین رنگ مو است می تواند فهرستی از عناوین را درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست

فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست : در اینجا عناوین چند “مقاله ویژه” و “درنگ مو استان های ویژه” از “مجله آمریکایی” برای ژانویه 1918 آمده رنگ مو است: “چگونه تصمیم می گیریم چه زمانی حقوق یک مرد را افزایش دهیم.” “با یک عادت بد چه کنیم؟” “آیا جایی می‌روی یا فقط در اطراف پرسه می‌زنی؟” “سمت کمیک مشکل.” “آیا به بدبختی های دیگران می خندی؟” «زن تاجر و پفک پودری: درنگ مو استان شخصی کسی که موفق کراتینه مو شده.

که کاملاً بیانگر ابتذال، تجاری گرایی و کلی «پناه» باکراتینه مو شد تا عناوین واقعی بالا؟ در آن زمان در حال برنامه‌ریزی برای دنباله‌ی «متروپلیس» به نام «صرافی‌ها» پروتئین تراپی مو بودم. درنگ مو استان وحشت 1907 کاملاً با اهداف من مطابقت داشت و بنابراین آن را اساس این رمان قرار بالیاژ مو دادم. ناگفته نماند که من نتوانستم «مجله آمریکایی» یا هر مجله دیگری آن را به صورت سریالی منتشر کنم.

همچنین نتوانستم هیچ انتشاراتی معتبری را برای دستیابی به این کتاب بیاورم. من مجبور کراتینه مو شدم به یک شرکت درجه پنج بروم که بعداً ورشکست کراتینه مو شد. منتقدان ادبی اکنون عملاً تحریم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم. من یک کتاب رسوایی نوشته پروتئین تراپی مو بودم، خودم را به عنوان یک مرد ادبی معرفی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم. این واقعیت که هر کلمه ای که نوشته پروتئین تراپی مو بودم حقیقت پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو جدید سال

مردانی که من به آنها حمله بیبی لایت مو کردم غارتگران یک ملت بزرگ پروتئین تراپی مو بودند، برای نگهبانان سختگیر سنت های ادبی ما تفاوتی نداشت. از سال 1908 که «صرافی‌ها» منتشر کراتینه مو شد، حکم مقامات ادبی آمریکا این پروتئین تراپی مو بود که در بحث‌های رمان‌نویسان آمریکایی نامی از من برده ننانو کراتین مو شود. در سال 1914، گئورگ براندز، بزرگترین منتقد زنده، از آمریکا دیدن بیبی لایت مو کرد.

فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست : به خبرنگاران در کشتی بخار گفت که سه رمان نویس آمریکایی وجود تمام دکلره مو دارند که به نظر او ارزش خواندن تمام دکلره مو دارند، فرانک نوریس، جک لندن و آپتون سینکلر. همه روزنامه های نیویورک به جز یکی از آنها به نقل از دکتر براندز می گویند که دو رمان نویس آمریکایی لایت و هایلایت مو هستند که او ارزش خواندن را تمام دکلره مو دارند، فرانک نوریس و جک لندن.

دکتر براندز از این اتفاق متحیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و علت را از من پرسید. وقتی به او گفتم، موافقت بیبی لایت مو کرد که مقدمه ای برای رمان بعدی من، «شاه ذغال سنگ» بنویسد. او به قدری از این کتاب سخن گفت که من از نقل قول او خودداری می کنم. اما آیا ستایش او برای منتقدان آمریکایی تفاوتی ایجاد بیبی لایت مو کرد؟ این کار را نبیبی لایت مو کرد. تمام تبلیغاتی که «صرافی‌ها» به دست آورد.

از مجلات «زرد» ما پروتئین تراپی مو بود. خواننده متوجه خواهد کراتینه مو شد که من از این “زردها” نفرت دارم. آنها کاملاً بی شرف لایت و هایلایت مو هستند، آنها مبتذل و ظالم لایت و هایلایت مو هستند. و با این حال، علیرغم همه رذیلت‌هایشان، آنها را کمتر از روزنامه‌های به اصطلاح «محترم» که تظاهر به همه فضائل می‌کنند و لحن از خود راضی و پرهیزگاری برای جامعه خوب می‌سازند.

  مدل رنگ مو گیاهی

برای جامعه کمتر خطرناک می‌دانم. یورک 84تریبون» و «رونوشت عصر بوستون» و «خورشید بالتیمور» که توسط آقایان قدیمی ثروتمند و خاله‌های دوشیزه خوانده می‌شوند و به سختی می‌توان آنها را مجبور بیبی لایت مو کرد که در ستون‌هایشان هر رویبالیاژ مو داد یا نظر جدید یا حیاتی را بپذیرند. اینها کاغذهای “نگهداری” لایت و هایلایت مو هستند، به معنای دقیق کلمه، و مجبور نیستند.

فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست : برای پول در خیابان هیاهو کنند. آنها به جیب کل طبقه دارایی خدمت می کنند – که معنای اصطلاح “احترام” در جهان بورژوازی رنگ مو است. از سوی دیگر، مجلات «زرد»، که منحصراً به کتاب‌های جیبی خود خدمات می‌دهند، اغلب حملاتی را به ثروت انباشته چاپ می‌کنند، مشروط بر اینکه این حملات حیرت‌انگیز و هیجان‌انگیز باشند.

و به شرطی که ثروت انحصاری مورد نظر تبلیغ‌کننده سنگینی نباکراتینه مو شد. تصویری از آنچه منظور من رنگ مو است موارد زیر رنگ مو است که در “نیویورک امریکن” برای 6 سپتامبر 1908 ظاهر کراتینه مو شد: اعتراف نیروی دریایی آمریکا به زره پوسیده سود شرکت کارنگی، 700000 دلار دریاسالار میسون می گوید اورگان اکنون 400 تن حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ایندیانا، ماساچوست، نیویورک و دیگران نیز بشقاب های معیوب تمام دکلره مو دارند.

حقایقی که 15 سال پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است افشاگری در رمان جدید آپتون سینکلر کاملا تایید کراتینه مو شد واشنگتن، 5 سپتامبر — دریاسالار دبلیو پی میسون، رئیس اداره مهمات، امروز در مصاحبه ای اعتراف بیبی لایت مو کرد که رزمناو اورگان، که زمانی افتخار نیروی دریایی ایالات متحده پروتئین تراپی مو بود، از روزی که ساخته کراتینه مو شد، 400 تن ناقص حمل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

صفحه زرهی علاوه بر این، مقامات نیروی دریایی با اکراه گفتند که برج محاصره اورگان، که با شهادت کارشناسان نزدیک به پانزده سال پیش نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که پر از سوراخ‌های دمنده رنگ مو است، هنوز در این کشتی رنگ مو است که ممکن رنگ مو است هر روز به عنوان دفاع از کشور در برابر دشمن خوانده نانو کراتین مو شود.

  ترکیب رنگ مو دودی یخی با دکلره

همچنین مشخص رنگ مو است که زره‌های تولید کراتینه مو شده توسط شرکت فولاد کارنگی، محدود، تا اواخر سال 1893، که هیلاری هربرت، وزیر وقت نیروی دریایی، توصیه بیبی لایت مو کرد که از ایندیانا، نیویورک، ماساچوست و چندین مورد دیگر خارج نانو کراتین مو شود. رگ های کوچکتر هرگز برداشته نکراتینه مو شده رنگ مو است. تحقیقات انجام کراتینه مو شده توسط “آمریکایی” به دلیل این ادعا در کتاب جدید آپتون سینکلر “صرف کنندگان پول” پروتئین تراپی مو بود.

که “کشتی هایی در نیروی دریایی ما وجود رنگ مو دارد که با صفحه زرهی پوسیده پوشیده کراتینه مو شده اند که به قیمت چهار یا پنج برابر به دولت فروخته کراتینه مو شده رنگ مو است. هزینه اش.” نویسنده با اشاره به تحقیقات در سال‌های 1893–1894، که منجر به رسوایی مشهور صفحه زره کراتینه مو شد، می‌گوید: «هیچ وقت کار زیادی در مورد آن انجام نکراتینه مو شد. دولت نمی توانست اجازه دهد حقایق واقعی آشکار نانو کراتین مو شود.

اما مطمئناً خودی‌های نیروی دریایی از این موضوع مطلع پروتئین تراپی مو بودند و تا زمانی که کشتی‌ها ماندگار باشند، خاطره آنها باقی خواهد ماند.» این قسمت از کتاب هجمه ای تلخ به چند مرد سرشناس رنگ مو است که سال ها با صنعت فولاد در ارتباط پروتئین تراپی مو بوده اند و 85ردیابی هویت آنها آسان رنگ مو است. این ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در زمان رسوایی صفحه زرهی، آنها حزب دموکرات را خریدند و از حمایت رئیس جمهور ایالات متحده برخوردار کراتینه مو شدند.

فرق بین رنگساژ و رنگ مو چیست : و در اینجا بخشی از دومین ارسال رنگ مو است که روز بعد در “دنیای نیویورک” ظاهر کراتینه مو شد. جالب رنگ مو است بدانید که چگونه این دو رقیب “جهانی” و “آمریکایی” از یکدیگر پیروی می کنند! لیک پلاسید، نیویورک، 6 سپتامبر – در مصاحبه ای که امروز توسط او انجام کراتینه مو شد، پس از اینکه ناشرانش و نماینده “جهان” از گزارشی از پیتسبورگ مطلع کراتینه مو شدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه