↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو هایلایت

انواع رنگ مو هایلایت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو هایلایت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو هایلایت را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

انواع رنگ مو هایلایت : با توجه به این موضوع، کوه باید “بافتاده” و تشکیل نانو کراتین مو شود. این موردی که من توضیح می‌دهم به شکل الماس رنگ مو است و دوخت‌ها باید در پایین، بالا و کناره‌ها باشند. نقطه ای را در مرکز بلوک به اندازه یک و نیم اینچ پایین تر، جایی که می خواهید قسمت پایینی پایه قرار گیرد، هدایت کنید.

رنگ مو : برای ادامه: مارتو یا هر تکه موی سوار کراتینه مو شده یا نصب نکراتینه مو شده دیگری را بردارید – در صورت نصب، مونتاژ باید صاف باکراتینه مو شد و عرض آن بیشتر از دو اینچ نباکراتینه مو شد تا امواج از ابتدا تا انتها کامل شوند – آن را به خوبی اشباع کنید و سنجاق کنید. روی بلوک، سپس آن را صاف شانه کنید، آن را صاف بین انگشتان اشاره و متوسط ​​هر دو دست نگه دارید و از هر طرف شروع کنید.

انواع رنگ مو هایلایت

انواع رنگ مو هایلایت : ساخت امواج به زمان بیشتری نیاز رنگ مو دارد، زیرا به دو آماده سازی مجزا نیاز رنگ مو دارد. در مورد اول – اگرچه ساختن آن بسیار آسان رنگ مو است – به موفقیت دوم بستگی رنگ مو دارد. و به این آماده سازی دوم، که نیاز به کمی ذوق و سلیقه رنگ مو دارد تا درست درست نانو کراتین مو شود، موفقیت امواج بستگی رنگ مو دارد که زیبایی آنها در توخالی بیبی لایت مو کردن روشمند آنهرنگ مو است.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

نوعی زیگزاگ به همان روشی که می توانید با فرهای موج دار ایجاد کنید که از یک تا دو اینچ و نیم عرض متغیر رنگ مو است، با توجه به ضخامت و اندازه امواج مورد نظر. این زیگزاگ‌ها باید به‌طور منظم ساخته شوند و دقت زیادی به خرج دهند تا همیشه موها کاملاً صاف باشند یا به عبارت دیگر از رویش موهای زیرین جلوگیری نانو کراتین مو شود و برعکس . با شروع از سمت ررنگ مو است، کل مو را با دو انگشت فوق الذکر دست بکشید.

  رنگ مو قهوه ای خیلی تیره

انواع رنگ مو هایلایت : تکه مو را شل، و نزدیک به بلوک، بین دو انگشت یکسان دست چپ، درست در وسط زیگزاگ نگه دارید. ابتدا انگشت میانی دست ررنگ مو است را رها کنید، آن را کمی بالا بیاورید، به آرامی با نشانه روی موها وزن کنید، این انگشت را بردارید، قسمت ساخته کراتینه مو شده از زیگزاگ را با سنجاق ثابت کنید. به همین ترتیب با دست چپ ادامه دهید و به طور متناوب ادامه دهید تا به انتهای تکه مو برسید.

در صورت لزوم، نقطه انتهایی مو را فر کنید. سپس آن را داخل فر قرار دهید و بگذارید خوب خشک نانو کراتین مو شود. در اینجا اولین آماده سازی به پایان می رسد. «حالا برای دومی. وقتی تکه موی زیگزاگ کاملاً سرد کراتینه مو شد، سنجاق‌هایی را که برای ثابت بیبی لایت مو کردن آن روی بلوک کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند بردارید، شانه را از داخل آن رد کنید، زیر آن را فر کنید، در صورت لزوم دوباره آن را روی بلوک قرار بالیاژ مو داده و ثابت کنید.

اما این بار خشک کنید، ضربه بزنید. کمی روی آن، یک سنجاق دیگر را در هر انتهای امواج مورد نظر ثابت کنید، یک نخ یا پنبه نازک را به اولین سنجاق بچسبانید، آن پنبه یا نخ را کاملاً محکم از روی زیگزاگ بگذرانید – که اکنون به زودی خواهد پروتئین تراپی مو بود. 108یک موج، – با کمک دندانه های ظریف شانه پانسمان، آن را در تشکیل حفره گشاد کنید، نخ را سفت کنید.

آن را روی سنجاقی که نخ از آن بیرون می آید متوقف کنید، و به همین ترتیب تا آخرین موج ایجاد نانو کراتین مو شود. سپس تکه پستیچه را مرطوب کنید ، یک بار دیگر آن را در فر قرار دهید. بگذارید کاملاً خشک نانو کراتین مو شود؛ و هنگامی که کاملاً سرد رنگ مو است، پین‌ها و رشته‌ها را بردارید و امواج آب فوق‌العاده‌ای را برای پوشیدن دریافت خواهید بیبی لایت مو کرد. هنگامی که پین‌هایی که در پوسته بلوک فرو می‌روند.

  رنگ مو مش کاراملی نسکافه ای

نوعی برآمدگی ناهموار ناشی از گرما ایجاد می‌کنند، آهن فشاری را از روی آن رد کنید و دوباره صاف و صاف می‌نانو کراتین مو شود. حال، در مورد مایعی که باید رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود – من فکر می کنم که آب گرم که قبلاً با مقدار بسیار کمی سودا در آن جوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بهترین جزء برای خیس بیبی لایت مو کردن موها برای امواج آب رنگ مو است.

آب جوش و سودا یا در صورت تمایل پتاس که هر دو خاصیت نرم کراتینه مو شدن مو را تمام دکلره مو دارند. اما، البته، این فقط برای رنگ های تیره توصیه می نانو کراتین مو شود. برای موهای روشن، نوشابه را مهار کنید، و برای موهای خاکستری یا سفید، اجازه دهید آب جوش کاملا سرد نانو کراتین مو شود و کمی رنگ آبی ریکیت به آن اضافه کنید تا از تغییر رنگ موها جلوگیری نانو کراتین مو شود.

انواع رنگ مو هایلایت : برای خشک بیبی لایت مو کردن این مو، پوشاندن آن با دستمال کاغذی آبی روشن نیز بسیار محتاطانه خواهد پروتئین تراپی مو بود. ارواح شراب نیز مایع بسیار خوبی برای رنگ مو استفاده از امواج آب رنگ مو است. به اندازه موارد گفته کراتینه مو شده موها را نرم نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما از طرفی باعث می نانو کراتین مو شود امواج ایجاد کراتینه مو شده با آن دوام بسیار بیشتری داشته باشند. برای رنگ مو استفاده از آن، مانند آب، مقدار زیادی مورد نیاز رنگ مو است.

به ویژه در هنگام امواج 109باید بر روی یک بلوک چینی ساخته شوند. بنابراین، مگر اینکه تعبالیاژ مو داد زیادی امواج با آن ساخته نانو کراتین مو شود، اغلب هزینه آن بیشتر از خود قطعه پستی رنگ مو است . این بیشتر برای بازرگانان مو یا کافرهای پستی اقتباس کراتینه مو شده رنگ مو است . در رنگ مو استفاده از ارواح شراب باید دقت زیادی بیبی لایت مو کرد، به ویژه زمانی که پستی که با آن پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ تنباکویی

در جلوی آتش خشک می نانو کراتین مو شود. کوچکترین جرقه ای برای خراب بیبی لایت مو کردن آن کافی رنگ مو است. اسکالپت ها و حاشیه ها، همانطور که قبلاً اشاره بیبی لایت مو کردم، تنوع زیادی تمام دکلره مو دارند. در واقع، هم از نظر ساخت و هم از نظر سبک لباس پوشیدن، فضای زیادی برای نشان بالیاژ مو دادن مهارت خود برای کافه وجود رنگ مو دارد، و آن اسکالپت‌های شخصیتی خیال‌انگیز و غول‌پیکر از نظر ذوق و نبوغ قابل توجه لایت و هایلایت مو هستند.

شکل 19. برای ساختن یکی همانطور که در بالا نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد، که با موهای صاف بلند همراه رنگ مو است، ده، دوازده اینچ یا بیشتر گالن (با توجه به اندازه تعیین کراتینه مو شده) بردارید، آن را دوبرابر کنید و انتهای آن را محکم بدوزید، مثلاً یک ربع باقی بماند. یک اینچ رایگان مرکز گالن را پیدا کنید، آن را با رنگ مو استفاده از “نقاط” به قسمت پیشانی یک تمیز بچسبانید.

انواع رنگ مو هایلایت : گیس بلوک کنید و انتهای آن را به روشی مشابه بچسبانید. هدف شما این رنگ مو است که یک “mount” در عمق حدود سه اینچ در مرکز، چهار، پنج یا شش اینچ طول داشته باشید و از طرفین باریک تر نانو کراتین مو شود. انتهای گالن، که من همین الان در مورد آن صحبت بیبی لایت مو کردم، باید در بالا باکراتینه مو شد، به طوری که هنگام برداشتن بلوک فقط یک درز ظریف قابل توجه باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه