↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره

رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره : در حال حاضر به طور گسترده با زباله و سرگین پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. در لبه کمپ، یک ون بزرگ و سفید رنگ، به دلیل تمیزی مرتبش از بقیه متمایز رنگ مو است. اگر در وسط یک نمایشگاه پروتئین تراپی مو بود، می‌توان گفت این نمایش شیک رنگ مو است که در آن بیشتر از بقیه هزینه می‌نانو کراتین مو شود. این همان ون معروف «دندان‌شناختی» رنگ مو است که بلر درباره آن می‌پرسید. در واقع، بلر جلوتر رنگ مو است و به آن نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : و حتی برای ما خوانده پروتئین تراپی مو بودند که ما فقط باید با تفنگ خود با آنها صحبت کنیم. اما گروهبان با خود می گوید که این شانس خود خدرنگ مو است که سیم را تقویت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تا زمانی که آنها به ما اجازه می دهند علیه آنها کار کنیم. آنها، ما فقط باید از آن رنگ مو استفاده کنیم. “پس بنگر که یکی از بوچ ها می گوید: “شاید یکی از شما نباکراتینه مو شد.

رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره

رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره : که از کشور مورد حمله آمده باکراتینه مو شد و بخواهد از خانواده اش خبر داشته باکراتینه مو شد؟” “پسر قدیمی، این برای من کمی زیاد پروتئین تراپی مو بود. بدون اینکه فکر کنم درست یا غلط بیبی لایت مو کردم، به سمت او رفتم و گفتم: “بله، من لایت و هایلایت مو هستم.” بوچه از من سؤال می‌پرسد. من به او می‌گویم همسرم در لنز با روابطش رنگ مو است، و همچنین به دختر کوچک. او می‌پرسد کجا می‌ماند.

به او توضیح می‌دهم و او می‌گوید می‌تواند آن را از آنجا ببیند. «گوش کن.» می‌گوید، من برای او نامه می‌برم، و نه تنها این، بلکه جواب شما را هم خواهم آورد. سپس ناگهان به پیشانی‌اش ضربه می‌زند، بوچه، و به من نزدیک می‌نانو کراتین مو شود-“دوست من، حرف خیلی بهتری را گوش کن. اگر دوست داری کاری را که من می‌گویم انجام دهی، همسرت و فرزندانت را مانند خوب، و همه چیز، همانطور که من شما را می بینم.

  رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره

او به من می گوید، برای انجام این کار، فقط باید در یک زمان خاص با او با یک کت بزرگ بوچه و یک شاکو که برای من خواهد داشت، بروم. نزدیک‌تر آمد و سرش را پایین انداخت و به من گفت: “می‌دانی او اینجرنگ مو است – ادوکسی؟” “آه!” گفتم من “بله، پیرزن. تو هرگز متوجه چیزی نمی‌شوی، متوجه نمی‌شوی، اما من متوجه کراتینه مو شدم” و لاموز با خوشرویی به من لبخند می‌زند. “حالا، آیا شما به این نتیجه رسیدید.

اگر او به اینجا آمده رنگ مو است، به این دلیل رنگ مو است که ما او را علاقه مندیم، نه؟ او ما را برای یکی از ما دنبال بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و شما آن را فراموش نکنید.” او دوباره راه می افتد. “پسر من، می خواهی بدانی من چه می گویم؟ او به دنبال من آمده رنگ مو است.” “آیا از آن مطمئنی، پیرزن؟” مرد گاو نر با صدایی توخالی می گوید: بله. “اول، من او را می خواهم.

رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره : سپس، دو بار، پیرمرد، او را دقیقاً در مسیر خودم، در مسیرم پیدا بیبی لایت مو کردم، می فهمی؟ ممکن رنگ مو است به من بگویید که او فرار بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، به این دلیل رنگ مو است که او ترسو رنگ مو است، بله… ” مرده وسط خیابان ایستاد و مستقیم به من نگاه بیبی لایت مو کرد. صورت سنگین که روی گونه ها و بینی به کراتینه مو شدت مرطوب پروتئین تراپی مو بود، جدی پروتئین تراپی مو بود. مشت گرد او تا سبیل زرد تیره بالا رفت.

با دقت اشاره بیبی لایت مو کرد و آن را با ملایمت صاف بیبی لایت مو کرد. سپس او ادامه بالیاژ مو داد: “من او را می خواهم، اما، می دانید، من با او ازدواج خواهم بیبی لایت مو کرد. او را می نامند. در ابتدا، من به ازدواج با او فکر نمی بیبی لایت مو کردم. “باید نام خانوادگی او را بشناسم، به نظر من فرق می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و من باید همه چیز را خوب انجام دهم. اوه، نام دو دیو! او خیلی زیبا رنگ مو است.

  مدل رنگ موی تیره با مش روشن

آن زن! و فقط این نیست که او زیبرنگ مو است – آه!” کودک بزرگ پر از احساسات و عاطفه پروتئین تراپی مو بود و سعی می بیبی لایت مو کرد آنها را وادار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند با من صحبت کنند. در حالی که خون به قسمت‌های گوشتی گونه‌ها و گردنش سرازیر می‌کراتینه مو شد، لحن‌های تیره و تیره‌آمیز می‌آمد: «آه، پسرم، مواقعی پیش می‌آید که باید خودم را با قلاب نگه دارم». “او خیلی زیبرنگ مو است.

او – و من لایت و هایلایت مو هستم – او بسیار متفاوت رنگ مو است – شما متوجه خواهید کراتینه مو شد، مطمئناً، شما که متوجه می شوید – او یک دختر روستایی رنگ مو است، اوی، اوه بین، او رنگ مو دارد که خدا می داند چه چیزی بهتر از پاریسین، حتی یک پاریسن شیک و شیک، خوب؟ ابروهای قرمزش را جمع بیبی لایت مو کرد. دوست داشت تمام زرق و برق افکارش را به من بگوید.

اما هنر بیان خود را بلد نپروتئین تراپی مو بود، پس سکوت بیبی لایت مو کرد. در عاطفه بی صدایش مثل همیشه تنها ماند. لا به لای ردیف خانه ها جلو رفتیم. جلوی درها، دریچه های مملو از چالک کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. جلو پنجره‌ها با انبوهی از گلدان‌های رنگارنگ، انبوهی از فندک‌های پیپ پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – همه چیزهایی که سرباز مجبور به خرید آن رنگ مو است.

تقریباً همه بومیان به خواربار فروشی رفته پروتئین تراپی مو بودند. مدت‌ها پروتئین تراپی مو بود که کسب‌وکار در سطح محلی از کار افتاده پروتئین تراپی مو بود، اما اکنون رونق گرفته پروتئین تراپی مو بود. همه که تب مجموع مجموع را گرفته پروتئین تراپی مو بودند و از جدول ضرب خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، در تجارت فرو رفتند. زنگ ها به صدا درآمد و صفوف تشییع جنازه نظامی بیرون آمد. یک واگن علوفه ای که توسط یک مرد حمل و نقل هدایت می کراتینه مو شد.

  قیمت رنگ مش موی کوتاه

رنگ موی پلاتینه دودی با دکلره : تابوتی را حمل می بیبی لایت مو کرد که در یک پرچم پیچیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. پس از آن، یک گروه از مردان، یک آجودان، یک پدر، و یک غیرنظامی پروتئین تراپی مو بودند. تشییع جنازه کوچولوی بیچاره که دمش قطع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود! گفت لاموز. “آه، آنهایی که مرده اند بسیار خوشحال لایت و هایلایت مو هستند. اما فقط گاهی اوقات، نه همیشه – voila!” از آخرین خانه ها گذشتیم.

در کشور، فراتر از انتهای خیابان، کاروان جنگی و کاروان هنگ خود را مستقر بیبی لایت مو کرده‌اند، آشپزخانه‌های مسافرتی و چرخ دستی‌هایی که با شانس و تجهیزات به دنبالشان می‌آیند، واگن‌های صلیب سرخ، کامیون‌های موتوری، گاری‌های علوفه. ، کنسرت رنگ مو استاد چمدان. چادرهای رانندگان و راهبرها در اطراف وسایل نقلیه ازدحام بیبی لایت مو کرده اند.

در فضاهای باز، اسب‌ها چشمان فلزی خود را به سمت خلأ آسمان بلند می‌کنند و پاهایشان را روی زمین بی‌حاصل می‌کنند. چهار پولیس در حال چیدن یک میز لایت و هایلایت مو هستند. آهنگری در فضای باز سیگار می ککراتینه مو شد. این شهر ناهمگون و پرجمعیت، کاشته کراتینه مو شده در مزارع ویران کراتینه مو شده ای که شیارهای مستقیم یا پیچ در پیچ در گرما سفت می شوند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه