↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی تیره با مش روشن

مدل رنگ موی تیره با مش روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی تیره با مش روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی تیره با مش روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ موی تیره با مش روشن : پارسون مرا به خانه دعوت بیبی لایت مو کرد اما ما شرکت داریم – آقای توربرویل ، آقای کانینگهام ، جورج و لنسلوت لی با ما شام خوردند – بعد از نان تست‌های معمولی ما را به خانم های نان تست دعوت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: من به خانم جنی واشنگتن بالیاژ مو دادم – لی به اتاق مدرسه ما آمدند من قسم می خورم که می گوید جورج، شیطان وجود نرنگ مو دارد!

رنگ مو : سپس در باغ قدم زدم – به نظر می‌رسد تمام خانواده اکنون سیاه، سفید، مرد، زن لایت و هایلایت مو هستند و همه از غروب خنک لذت می‌برند. – [146]دوشنبه 18. باب می‌گوید: «دعا کنید آقا اجازه دهید همه پنجره‌های ما بلند نانو کراتین مو شود، لحظه‌ای که از اتاقش پایین آمد، و بگذارید درها باز شوند وگرنه با گرما غش می‌کنیم-چنین شبی که قبلاً هرگز سپری نبیبی لایت مو کرده‌ام.

مدل رنگ موی تیره با مش روشن

مدل رنگ موی تیره با مش روشن : اگر بخواهم در آن روز خالی دعاها را در اتاق بزرگ بخوانم، مرا تشویق می‌کنید و کمک می‌کنید؟ – به او پاسخ بالیاژ مو دادم که از صمیم قلب موافقم – پس شما، آقا، می‌فرمایید که می‌توانید دعاها را بخوانید – و من دعاها را خواهم خواند. درس ها . بعد از ظهر بسیار گرم، من نمی‌توانستم اتاقم را ترک کنم تا زمانی که خورشید مکان شعله‌ور خود را پشت زمین پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

گرما می‌گوید او، و اینها چینچز نفرین کراتینه مو شده مرا به کراتینه مو شدت بیقرار بیبی لایت مو کرد – نامه ای به آقای جان پک و یکی به خانم … دعا کنید آقای فیثیان می گوید نانسی برایم عکسی بککراتینه مو شد مانند آنچه هفته گذشته برای فانی کشیدی – در ساعت دو، درست قبل از اینکه بنشینیم برای شام، ابری در غرب ظاهر کراتینه مو شد – خانم کارتر خود را از شام معذور بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو ترکیبی روشن

در حالی که ما در حال صرف غذا پروتئین تراپی مو بودیم، ابر آمد، بسیار ملایم با باران فراوان – خانم کارتر می‌گوید که اکنون در قهوه رنگ مو است، به اندازه کافی خنک، یک عصر خوب، یک نسیم شمالی و یک شب زیبا – خانم اوکلی امروز وارد اتاق من کراتینه مو شد. عصر – قرار پروتئین تراپی مو بود مرخصی او را بگیرد. او قرار رنگ مو است فردا صبح زود ما را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – شب بخیر، به زن کوچولو گفتم.

برای شما آرزوی عبور امن بر فراز و سفری خوش به خانه را دارم – من به همان اندازه که توانستم یک طرح خشن از نامزدی-هال را انجام بالیاژ مو دادم. برای نانسی سه شنبه 19. پرستار امروز صبح زود ما را ترک بیبی لایت مو کرد، نات. او را روی یک صندلی به فری برد – روز به اندازه کافی خنک رنگ مو است – بعد از مدرسه در عصر به یک مزرعه ذرت رفتم.

مدل رنگ موی تیره با مش روشن : حدود یک مایل و نیم فاصله، جایی که معمولاً برای ورزش می روم، ذرت در حال شروع زیبا رنگ مو است. به طور کلی به منگوله، و من یک تپه در ابریشم و در شکوفه دیدم – امروز هری را در حساب اعشاری قرار بالیاژ مو دادم – چهارشنبه 20. در را ببند، هریوت ، فانی می‌گوید من خیلی سردم رنگ مو است که می‌لرزم – در واقع صبح آنقدر خنک رنگ مو است.

که بتوانم با لباس‌های دسامبر بنشینم! – من زمان کمی را که تا روز برای خودم در اختیار داشتم صرف شکل‌بالیاژ مو دادن تفسیر لاتین خود بیبی لایت مو کردم – آقای تیلور رئیس ناظر با ما شام خورد – در قهوه ، سرهنگ و من به نوعی در مورد مزیت کار با پارو وارد بحث کراتینه مو شدیم – او ادعا بیبی لایت مو کرد و سعی بیبی لایت مو کرد ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مزیت این رنگ مو است که پارو طولانی تر از سنجاق یا جایی که روی آن قرار رنگ مو دارد.

  رنگ مو مش با زمینه قهوه ای

قایق به آب، از قلاب به دست پاروزن به معنای ریاضی. او اجازه بالیاژ مو داد که آب تکیه گاه یا تکیه گاه، و قایق به عنوان وزنه، و پاروزن به عنوان ثانویه باکراتینه مو شد.[147] قدرت – اما مقاومت آب در برابر پارو را قدرت اصلی و اولیه نامید – پنجشنبه 21. یاران تنبل! بن ، باب ، هری ، و خودم تمام این صبح تا نزدیک هفت خوابیدیم! – صبح خواب آلودی پروتئین تراپی مو بود، دخترها هم به ما اجازه می بالیاژ مو دادند.

که بخوابیم – اوقات فراغت روزانه من صرف شکل بالیاژ مو دادن به تفسیر لاتین من می نانو کراتین مو شود – فقط فقط قبل از غروب خورشید بن و من اسب‌هایمان را سوار بیبی لایت مو کردم و به تفرجگاه عادت بیبی لایت مو کرده‌مان در مزرعه ذرت رفتیم، اکنون بسیاری از تپه‌ها در ابریشم لایت و هایلایت مو هستند—ما به قهوه بازگشتیم—روز بسیار گرم پروتئین تراپی مو بود. عصر سبک و دلپذیر رنگ مو است.

مدل رنگ موی تیره با مش روشن : و با تشکر از نگهتمام دکلره مو دارنده مشترک و فضل ما، من در سلامتی خوبی لایت و هایلایت مو هستم- جمعه 22. تفسیر من با شهوت ادامه می یابد. من سه صفحه را تمام بیبی لایت مو کردم – در واقع آقا، هری می گوید من نمی توانم 7s 6d را به اعشار یک پوند رنگ مو استرلینگ کاهش دهم – شما باید 7s و 6d را به پنس کاهش دهید. برای یک شمارنده؛ سپس برای مخرج باید پوند رنگ مو استرلینگ را به پنس کاهش دهید.

  مدل رنگ مو کاراملی بدون دکلره

این عدد که بر مخرج تقسیم می‌کنید و ضریب اعشاری مورد نظر خواهد پروتئین تراپی مو بود – خوب ، بن شما و آقای فیثیان توسط آقای توربرویل، فردا به ضیافت ماهی دعوت کراتینه مو شده‌اید، آقای کارتر زمانی که برای شام وارد سالن کراتینه مو شدیم، گفت: من مطمئن نیستم. آیا لاتینیتاهای من آنقدر سنگین نخواهد پروتئین تراپی مو بود که به من اجازه دهد از دعوت مهربان او حمایت کنم.

هرکدام یک جسمین نوسگی خوب به من هدیه بالیاژ مو دادند – در ساعت هشت مدرسه را اخراج بیبی لایت مو کردم: بن ، باب و هری به جشن ماهی رفتند ، من برای ساختن لاتین – در حالی که ما مشغول ناهار خوردن پروتئین تراپی مو بودیم، یک ابر آشفته سیاه آمد. از غرب (من معتقدم که پسران اکنون انتخاب من را تحسین خواهند بیبی لایت مو کرد) باران بارید.

رعد و برق کراتینه مو شدید و طوفانی تا ساعت شش بعد از ظهر ادامه یافت. من بعد از ظهر را در ساکت و به نفع خود گذراندم – من بیشتر و بیشتر از وضعیت خود راضی لایت و هایلایت مو هستم. زمان نزدیک رنگ مو است که من باید وارد یک تمرین جدید و شاید کمتر دلپذیر شوم—در رودخانه تعبالیاژ مو داد زیادی وجود داشت. پسرها، از جمله خانم بتسی لی ، به من می گویند.

مدل رنگ موی تیره با مش روشن : با این حال، از اینکه در خانه ماندم پشیمان نیستم – سرهنگ مقداری پودر را به من نشان بالیاژ مو داد که در فردریک در این رنگ مو استان ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – به نظر خوب رنگ مو است – او یک تپانچه شلیک بیبی لایت مو کرد. سریع و قوی – [148]یکشنبه 24. من تنبل تا هفتم خوابیدم – به نظر می‌رسد پسرها از سفر دیروزشان خسته کراتینه مو شده‌اند – من به کلیسای نومینی رفتم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه