↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره

رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره : باید چیزی در مورد خانه یا نحوه ساخت آن وجود داشته باکراتینه مو شد – برخی از مردم می گویند به این دلیل رنگ مو است که ساختمان در تاریکی ماه شروع کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : زیرا او تمام این مشکلات را پشت سر گذاشته پروتئین تراپی مو بود – او و پسرش خانه‌شان را دقیقاً به همان روش خریده پروتئین تراپی مو بودند. با این حال، آنها شرکت را فریب بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، زیرا پسرش مرد ماهری پروتئین تراپی مو بود، که ماهی صد دلار درآمد داشت، و از آنجایی که او به اندازه کافی عقل داشت که ازدواج نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آنها توانسته پروتئین تراپی مو بودند هزینه خانه را بپردازند.

رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره

رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره : مادربزرگ این را می دانست زیرا پسرش به یک سازمان سیاسی با پیمانکاری تعلق داشت که دقیقاً چنین خانه هایی را ساخته پروتئین تراپی مو بود. آنها از ضعیف ترین و ارزان ترین مواد رنگ مو استفاده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها خانه ها را در یک زمان دوجین می ساختند و به هیچ چیز جز درخشش بیرون اهمیت نمی بالیاژ مو دادند. خانواده می‌توانستند حرف او را درمورد مشکلاتی که پیش می‌آوردند بپذیرند.

مادربزرگ دید که دوستانش از این اظهار نظر متحیر کراتینه مو شدند. آنها کاملاً نمی‌دانستند که پرداخت هزینه خانه چگونه شرکت را فریب می‌دهد. ظاهراً آنها بسیار بی تجربه پروتئین تراپی مو بودند. خانه‌ها هر چقدر ارزان پروتئین تراپی مو بودند، با این فکر فروخته می‌کراتینه مو شدند که افرادی که آنها را می‌خرند نمی‌توانند هزینه آن را بپردازند. هنگامی که آنها شکست می خوردند.

اگر فقط یک ماه پروتئین تراپی مو بود – خانه و تمام آنچه را که برای آن پرداخت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند از دست می بالیاژ مو دادند و سپس شرکت دوباره آن را می فروخت. و آیا آنها اغلب فرصت انجام این کار را داشتند؟ غوطه ور شو! (مادبزرگ دستانش را بالا برد.) آنها این کار را انجام بالیاژ مو دادند – هر چند وقت یکبار هیچ کس نمی توانست بگوید.

اما مطمئناً بیش از نیمی از مواقع. آنها ممکن رنگ مو است از هر کسی که در مورد پکینگ تاون چیزی می دانست در این مورد بپرسند. او از زمانی که این خانه ساخته کراتینه مو شد، اینجا زندگی می بیبی لایت مو کرد و می توانست همه چیز را به آنها بگوید. و آیا قبلا فروخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود؟ سوسیمیلکی! چرا از زمانی که ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، کمتر از چهار خانواده که مخبر آنها می توانست نامش را ببرد.

  رنگ مو طلایی تیره مردانه

اقدام به خرید آن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و موفق نکراتینه مو شدند. او کمی در مورد آن به آنها می گفت. اولین خانواده آلمانی پروتئین تراپی مو بودند. خانواده‌ها همگی از ملیت‌های مختلف پروتئین تراپی مو بودند – نماینده‌ای از چندین نژاد وجود داشت که یکدیگر را در حیاط‌ها آواره بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. مادربزرگ با پسرش در زمانی به آمریکا آمده پروتئین تراپی مو بود که تا آنجا که می‌دانست فقط یک خانواده لیتوانیایی دیگر در منطقه وجود داشت.

کارگران در آن زمان همه آلمانی پروتئین تراپی مو بودند – قصابان ماهری گاو که بسته بندان برای راه اندازی تجارت از خارج آورده پروتئین تراپی مو بودند. پس از آن، با آمدن نیروی کار ارزان‌تر، این آلمانی‌ها دور کراتینه مو شدند. شهر بعدی ایرلندی ها پروتئین تراپی مو بودند – شش یا هشت سال پروتئین تراپی مو بود که پکینگ تاون یک شهر معمولی ایرلندی پروتئین تراپی مو بود. هنوز چند مستعمره از آنها در اینجا وجود داشت که برای اداره همه اتحادیه ها و نیروی پلیس کافی پروتئین تراپی مو بود و تمام جرائم را به دست آورد.

اما بسیاری از کسانی که در خانه‌های بسته‌بندی کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، با کاهش بعدی دستمزدها – پس از اعتصاب بزرگ – رفته پروتئین تراپی مو بودند. آن موقع بوهمی ها آمده پروتئین تراپی مو بودند و بعد از آنها للایت و هایلایت مو هستانی ها. مردم می گفتند پیرمرد دورهمی خود مسئول این مهاجرت ها پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. او سوگند خورده پروتئین تراپی مو بود که مردم پکینگ تاون را درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا دیگر هرگز علیه او اعتصاب نکنند.

  رنگ پلاتینه روشن

رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره : و به همین دلیل مأموران خود را به همه شهرها و روستاهای اروپا فرستاد تا درنگ مو استان شانس کار و دستمزدهای بالا را در اروپا پخش کنند. انبارها مردم دسته دسته آمده پروتئین تراپی مو بودند. و دورهم قدیم آنها را محکم تر و محکم تر فشار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، آنها را تندتر می بیبی لایت مو کرد و تکه تکه می بیبی لایت مو کرد و به دنبال موارد جدید می فرستاد.

للایت و هایلایت مو هستانی ها که ده ها هزار نفر آمده پروتئین تراپی مو بودند توسط لیتوانیایی ها به سمت دیوار رانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و حالا لیتوانیایی ها جای خود را به اسلواکی ها می بالیاژ مو دادند. مادربزرگ مایائوسکینه که در آنجا فقیرتر و بدبخت تر از اسلواکی ها پروتئین تراپی مو بود، نمی دانست، اما کوله بران آنها را پیدا می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، هرگز نمی ترسیدند. آوردن آنها آسان پروتئین تراپی مو بود.

زیرا دستمزدها واقعاً بسیار بالاتر پروتئین تراپی مو بود، و تنها زمانی که خیلی دیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود مردم فقیر متوجه کراتینه مو شدند که همه چیزهای دیگر نیز بالاتر رنگ مو است. آنها مانند موش در تله پروتئین تراپی مو بودند، این حقیقت پروتئین تراپی مو بود. و تعبالیاژ مو داد بیشتری از آنها هر روز انباشته می کراتینه مو شدند. هر چند که آنها انتقام خود را خواهند گرفت، زیرا چیزی فراتر از رنگ مو استقامت انسانی پروتئین تراپی مو بود و مردم بلند می کراتینه مو شدند و کوله بران را می کشتند.

مادربزرگ یک سوسیالیست یا چیز عجیبی پروتئین تراپی مو بود. پسر دیگری از او در معادن سیبری کار می بیبی لایت مو کرد، و خود پیرزن در زمان خود سخنرانی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – که او را برای حسابرسان فعلی خود وحشتناک تر جلوه می بالیاژ مو داد. دوباره او را به درنگ مو استان خانه فراخواندند. خانواده آلمانی نوع خوبی پروتئین تراپی مو بودند. مطمئن باشید تعبالیاژ مو داد زیادی از آنها وجود داشته رنگ مو است، که یک شکست معمول در پروتئین تراپی مو بود.

اما آنها سخت کار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند، و پدر مردی ثابت قدم پروتئین تراپی مو بود، و آنها بیش از نیمی از هزینه های خانه را پرداخت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما او در تصادف آسانسور در دورهام کشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. سپس ایرلندی ها آمده پروتئین تراپی مو بودند، و تعبالیاژ مو داد زیادی از آنها نیز وجود داشت. شوهر نوشید و بچه ها را کتک زد – همسایه ها هر شب صدای جیغ آنها را می شنیدند. آنها همیشه از اجاره خانه عقب مانده پروتئین تراپی مو بودند.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای دودی روشن بدون دکلره

اما شرکت برای آنها خوب پروتئین تراپی مو بود. در پشت آن مقداری سیرنگ مو است وجود داشت، مادربزرگ مایائوسکین نمی‌توانست دقیقاً بگوید، اما لافرتی‌ها به «لیگ جنگ ووپ» تعلق داشتند، که نوعی باشگاه سیاسی همه اراذل و اوباش و جنجال‌کنندگان در منطقه پروتئین تراپی مو بود. و اگر به آن تعلق داشتید، هرگز نمی توانستید به خاطر چیزی دستگیر شوید.

روزی روزگاری لافرتی پیر با گروهی دستگیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که گاوهای چند تن از مردم فقیر محله را دزدیده پروتئین تراپی مو بودند و در یک حیاط قدیمی قصابی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و می فروختند. او فقط سه روز به خاطر آن در زندان پروتئین تراپی مو بود و با خنده بیرون آمده پروتئین تراپی مو بود و حتی جای خود را در خانه بسته بندی از دست نبالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. با این حال، او همه چیز را با نوشیدنی خراب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و قدرت خود را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره : یکی از پسرانش که مرد خوبی پروتئین تراپی مو بود، یکی دو سال او و خانواده را بیدار نگه داشته پروتئین تراپی مو بود، اما بعد از مصرف مریض کراتینه مو شد. این چیز دیگری پروتئین تراپی مو بود، مادربزرگ مایائوسکینه حرف خود را قطع بیبی لایت مو کرد – این خانه بدشانس پروتئین تراپی مو بود. هر خانواده ای که در آن زندگی می بیبی لایت مو کرد، یک نفر مطمئناً مصرف می بیبی لایت مو کرد. هیچ‌کس نمی‌توانست بگوید چرا اینطور پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه